Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

[Fenerbahçe 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu #KorayŞener

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
18 Misafir Kullanıcı, 18 Masaüstü Kullanıcı
126.576
Cevap
211
Favori
1.930.846
Tıklama
Tüm Forumlar >> Spor >> Futbol >> Fenerbahçe >> [Fenerbahçe 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu #KorayŞener
Giriş
    5116 Mesaj
    Yönetim 15.olsak yeterli gözüyle bakıyor sanırım. Hoş ha 15.olmuşuz ha 5.olmuşuz çok da farketmiyor.

Ziraati alıp ligde kalalım yeter

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Orijinalden alıntı: Mr.Prestige

Yönetim 15.olsak yeterli gözüyle bakıyor sanırım. Hoş ha 15.olmuşuz ha 5.olmuşuz çok da farketmiyor.

Ziraati alıp ligde kalalım yeter
    Ziraati almamız avrupa potasına girmemizden zor geliyor bana nedense hele kadroya 2 3 ciddi takviye yapılmazsa erken havlu attı başlıklarını görür gibiyim...

|
    |

Fenerbahçe S.K
  • Yüzbaşı
    526 Mesaj

Bizimde Tolgay ve Gökhan Töre miz olur + 2.5M daha ödemeyiz 34 yaşındaki oyuncu için.

|
    |
    Steven Wilson kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Yav biri kaç yıldır sakat diğeri kadro dışı sen valbuena üstüne para diyorsun mantıklı mı bu dediğin

|
    |
    iyi cocuk kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Neus ne zamandır yedek stoper ?

Fenerbahçe kalecisi ikinci yarı boyunca gelen 2 topun 2sinide içeri alıyorsa Fenerbahçe kalecisi değildir.

Burada geçen bir istatistik paylaşılmıştı yanlışım varsa düzeltsinler FB kalesine 19 şut gelmişti 21 gol yenmişti sanırım...

Ya Volkan muhteşem bir kaleci değil ama kadrodaki Berke hariç (Daha seyretmedik) diğer 3 kaleciden de iyi...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Th3M4NIMAL -- 15 Ocak 2019; 23:45:9 >
    |
    |
    Caner-Medley kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    526 Mesaj

Bu söyledikleriniz güzel de bu oyuncular hangi paralar ile alınacak? Senede 14-17 gole katkı sağlayan kanatlar 8-10M arası zor alınır ki 2 tane lazım. Üstüne de forvet... En az 7-8M piyasada forvet sıkıntısi var çünkü.

Gelelim bek konusuna Marcelo'nun bile maç başına 2.8 başarılı orta ile oynuyor (Hasan Ali 1.8) Marcelo maç başı anahtar pası 1.5 (Hasan Ali 1.2) siz 3-4 istiyorsunuz en az 50M vermemiz gerekiyor muhtemelen. Ve yabancı kontenjanından kullanmamız lazım. Bundan iki tane için 100M lazım. Nasıl alacağız.

|
    |
    volkitheking kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Arkadaşlar bir şey yanlış gibi duruyor sanırım Ali koç gözümüzü karartıcaz derken bana göre kesinlikle sezon sonunu kastetti bu yıl böyle kapatılacak çünkü çare yok gibi duruyor yine son dakika da 1-2 transfer gelirse gelir. Ama asıl yapılanma sezon sonu olacak o da zaten ocak sonu uefa ile yapılacak görüşme ile olacak büyük ihtimalle ceza uzayacak gibi duruyor.

Cabaye vd Balotelli’nin öyle bir lüksleri olduğunu zannetmiyorum. Parayı bassınlar Rizespor’a bild gelirler merak etmeyin...

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    DimitriSelenin kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    880 Mesaj
    Konu populer olunca bir hevesle bakıyorum transfer var herhalde diye;
    Bir bakıyorum yine aynı; çöp, sanırım, zannedersem, eldeki malzeme... :-)

Şener yerine adamın var, Valbuena yerine de var ama ne sağ kanadın ne de merkezi orta sahan yok. Olaya bu bakış açısı ile bakalım lütfen. Onlar da kazanacak biz de. Sizin istediğiniz sanırım hem onlar kazanmasın hem biz kazanalım.

|
    |
    Be4die kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: iyi cocuk

Şu an ihtiyacımız Alex değil, Alex ile uyumlu oyuncu topluluğu... Sadece Alex kalitesinde bir oyuncu almak istesek bugün 20M'den aşağı alamayız ki kış transfer sezonundayiz. Bu daha da zor.

Alıntıları Göster
    O kadar cok ihtiyac var ki alex gibi bir futbolcu her zaman lazım bence.takım yana ve geriye oynuyor.O kadar futbolcu aldık 1 taneside kaliteli olsaydı.Şaka gibi fernandao kurtulduk derken slimani geldi.Kaleci Harun yan top zaaflı,defansta wagenhaus gibi bir adam var.orta saha beceriksiz.forvet soyledim.bir kanatlar biraz işliyor o kadar.Artık benim sabrım kalmadı yani.

• Yüzbaşı
    449 Mesaj

Aynen paraya bakar

|
    |
    Th3M4NIMAL kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2110 Mesaj
    Bu primci comolli oyuncu bulacakta transfer yapacak.
    |
    |

Göz karartmasi olduğu an ceza uzaması diye bir durum olmaz. Ya Uefa Türk takımlarına ayrı statü uygulayacak. Ki bence gereksiz. Böyle olursa birini İsrailli, diğerini Suud birini de katarli alır 3 büyüklerin. Ya da diyecek ki göz kararttiniz en az 2+1 yıl Avrupa'da yoksunuz. Ki olması gereken budur. Öyle göz kararttım, şunu Alicam bunu Alicam ile olmaz. Önce Cocu getirmeyecektik. Yanlış yanlışla kapanmaz. Bu kadro kimin elinde olursa olsun 17. Olmazdı... Aykut da olsa, İsmail hoca da olsa, Ersun hoca da olsa en kötü 7-8. Olurduk.

|
    |
    ICromwelleI kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Ben de Galatasaraylıyım ama fb veya gs hangi forum popüler olsa bi heyecanla bakıyorum biri mi gelmiş gitmiş diye. Hiçbir şey yok valla yaprak kımıldamıyor bu sene transfer döneminde şimdiye dek özellikle gelen oyuncu anlamında

|
    |
    dulcet kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    526 Mesaj

Bu kadar uyumsuz bir kadro ile Alex ne yapabilir diye soracağım ama siz sanırım Alex'in berbat zamanlarını ya da tribünün ıslıkladigi zamanları hatırlamıyorsunuz... Ama bu takımda en büyük sorun uyum ve oyun zekası mentali. Bunu da ligi bilen bir hoca yapabilir. İnşallah Ersun Hocamız bunu çok iyi bir şekilde başaracak ama Harun ile imkansız. AZ maçında oyuncu kalecinin yanından yürüyerek gol atıyor. Bu kadar bırakılmaz top :(

|
    |
    SHOSTKOVİCH kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Alanımıza hoş geldin ebedi dost. Kış sezonunda çok oyuncu alınmaz. Fakat Türk takımlarının hepsi maddi yetersizlikten ve yönetim hatalarından dolayı kadrolarında bazı mevkiler eksik kaldı. Biz taraftarlar da ne olur bir transfer verin diye bakıyoruz ama bu maddi durumda çooook zor :(

|
    |
    _Raistlin_Majere_ kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: iyi cocuk

Bu kadar uyumsuz bir kadro ile Alex ne yapabilir diye soracağım ama siz sanırım Alex'in berbat zamanlarını ya da tribünün ıslıkladigi zamanları hatırlamıyorsunuz... Ama bu takımda en büyük sorun uyum ve oyun zekası mentali. Bunu da ligi bilen bir hoca yapabilir. İnşallah Ersun Hocamız bunu çok iyi bir şekilde başaracak ama Harun ile imkansız. AZ maçında oyuncu kalecinin yanından yürüyerek gol atıyor. Bu kadar bırakılmaz top :(
    Konu alex değil onun gibisi zaten her zaman gelmez.Adam her maç 6 7 pozisyona sokuyordu topçuları...

Yani sonuç olarak takım heyecan yaratmıyor.Umarım hoca düzeltir.

Zaten Uefa onu kabul etmez tabiki daha kötü bir yaptırım uygular. İşte bundan korkuyorlar katar çin falan satın alma durumu olmaz hocam bunu unutun bana göre ah keşke alsa derim emin ol şu an kinden daha iyi yönetilirler. Sponsor olsun yayın gelirleri olsun hepsi çok fazla artar hemde öyle onu alacaz bunu alacaz olayı olmaz bir sınır koyarlar. Çünkü şahsi olarak gelen kişiler kulubü düşünmüyorlar borca sokup gidiyorlar borca sokup ayrılıyorlar hal böyle olunca gelen enkazı devralıyor.

Biz transfer yapamıyor isek bari başka takımlara bakalım demi Malatya forvetini bulmuş Aboubakar Kamara ile anlaşmaya varmış. Takır takır transfer yapıyorlar ligde ikinciler birde.

|
    |
    iyi cocuk kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

HızlıCevap
Reklamlar
son dakika
Bey Azura
Mobilya Takımları
haberler
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
1,172
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.