Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

[Fenerbahçe 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu #KorayŞener

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir Kullanıcı, 5 Masaüstü Kullanıcı
126.576
Cevap
211
Favori
1.932.156
Tıklama
Tüm Forumlar >> Spor >> Futbol >> Fenerbahçe >> [Fenerbahçe 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu #KorayŞener
Giriş
    1968 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Kakà

Değişeceğiz ama tutarlı olmak gerekiyor hocam. Elis'in adı geçiyor '' bu kim yaaa ben tanımıyorum çöp'' diyen adamlar 1 gün sonra kasımpaşa adı sanı duyulmamış adam aldığında '' ooo iyi transfer bizim yönetim uyuyor'' yazıyor.

Getirelim biz de balon liglerden 5 gol 10 asist yapmış adamları, bu iş bu kadar kolaysa
    Elis dediğin adamın maliyeti bize 4-6 milyon arası olur. O da 1.5 falan ister yıllık. Bu az değil ki.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    321 Mesaj
    quote:

Ayew e maaş dışında para ödenmedi. Cocu 1.2 milyon tazminata gitti
    Muhtemelen ffpnin arkasından dolanmak için swanseaye para vermek yerine ayew'in babasına para ödendi. PSV'ye bonservis ödendi cocu gelirken. 1.2 milyon bu seneki maaşı+1 yıllık tazminatı+psv bonservisi ödendi. Ki 16 milyon euro dediğim hesaba cocuyu katmadım. Ayewin babasına para verilmedi dersen 3 milyon maaşı olsun. 16 milyon içinde 800 bin az ödendi olsun. Cocunun toplam maliyeti de ilk dediğim 4-5 yerine 2.5 olsun iyimser hesaplarla ki hem paradan feragat etmiş hem söz verilen primleri alamamış hali bu. Ben abartmış mı oluyorum? Kalecileri malecileri katınca yine ilk dediğim 15ten fazla çöpe gitmiş para var. Ayewin, şabanın bize katkısını bırak zararı oldu. Şaban yerine sene başından beri frey oynasa daha iyiydi ki adam gol de attı.

|
    |
    Steven Wilson

quote:

Değişeceğiz ama tutarlı olmak gerekiyor hocam. Elis'in adı geçiyor '' bu kim yaaa ben tanımıyorum çöp'' diyen adamlar 1 gün sonra kasımpaşa adı sanı duyulmamış adam aldığında '' ooo iyi transfer bizim yönetim uyuyor'' yazıyor.

Getirelim biz de balon liglerden 5 gol 10 asist yapmış adamları, bu iş bu kadar kolaysa
    Jailson gelince kimse beğenmedi, bu adam yerine büyük isimli 30 lu bi adam gelse nerede vizyon diyeceklerdi. Tutarlılık yok ya hep ya hiç.

Orijinalden alıntı: ICromwelleI

Baslicam ama he Bizim ilgilendiğimiz adamı transfer ettiler. Yönetim ne yapıyor arkadaş..............

Kono kafasını verirse çok iş yapar.

Orijinalden alıntı: The Mandalorian

Jailson gelince kimse beğenmedi, bu adam yerine büyük isimli 30 lu bi adam gelse nerede vizyon diyeceklerdi. Tutarlılık yok ya hep ya hiç.

Alıntıları Göster
    Ben beğenmiştim jailson transferini. Başkanın listemizde olmayan fırsat transferiydi demesinde de hayal kırıklığına uğramıştım.

Steven Wilson

quote:

Orijinalden alıntı: Elan Morin Tedronai

Ben beğenmiştim jailson transferini. Başkanın listemizde olmayan fırsat transferiydi demesinde de hayal kırıklığına uğramıştım.

Alıntıları Göster
    Ya illa senin için konuşmuyorum, genel olarak söylüyorum. Souza gidene kadar kimse iyi oyuncu mu kötü mü karar verememişti, gidince muhteşem bir oyuncu olduğu ortaya çıktı.
    |
    |
    Steven Wilson

quote:

Kono kafasını verirse çok iş yapar.

Alıntıları Göster
    Aman hocam 12 yi geçmedik daha.
    |
    |

Alıntıları Göster
    sanırım 100 kişilik listemiz ''world top 100 player'' falan çünkü bir tane liste transferi yaptığımızı hatırlamıyorum. demek ki hiçbirini transfer edemiyoruz. transferlerimizin hepsi menajer transferi şaka gibi.

Orijinalden alıntı: We Will Dominate

sanırım 100 kişilik listemiz ''world top 100 player'' falan çünkü bir tane liste transferi yaptığımızı hatırlamıyorum. demek ki hiçbirini transfer edemiyoruz. transferlerimizin hepsi menajer transferi şaka gibi.

Alıntıları Göster
    Ayew listemdeki ilk isimdi, göreve başladığım gün aradım demedi mi komolli? Yaptık işte liste transferi . İlk sırasında ayew olan liste böyle oluyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Elan Morin Tedronai -- 14 Ocak 2019; 18:39:57 >

Çok süratli ama disiplin sorunu var eğer dediğin gibi kafasını verirse kulüp için büyük ihtimalle büyük iş yapar.
    |
    |
    Elan Morin Tedronai kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Ayew listemdeki ilk isimdi, göreve başladığım gün aradım demedi mi komolli? Yaptık işte liste transferi . İlk sırasında ayew olan liste böyle oluyor

Alıntıları Göster
    Listeden kasıt telefon rehberi sanırım,başka türlü bu trajikomik süreç açıklanamıyor

Aylar önce Süleyman Hurma vs Comolli yazıp,şapkadan tavşan çıkarmalı ve bize İngiltere ve Fransa'daki mesaisinin farkını sunmalı dediğimde topa tutmuştu pekçok kişi beni.

Bize küçük Jonathan Bamba'lar bulmalıydı Comolli,zaman hala geç değil bekliyoruz bir umut.
    |
    |
    1938'de babası 8 dolar borç yüzünden tutuklandı. 1946'da doğum günü hediyesi olarak bisiklet istedi, annesi birkaç dolar yüzünden bisikleti alamadı, onun yerine oğluna bir gitar hediye etti,Elvis efsanesi böyle eksik birkaç doların eseridir.
  • Yarbay
    5119 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: tugtim

Elis dediğin adamın maliyeti bize 4-6 milyon arası olur. O da 1.5 falan ister yıllık. Bu az değil ki.

Alıntıları Göster
    500 binlik adamdan fenerbahçenin direkt yararlanabileceğini mi düşünüyorsunuz cidden?

Eljif bile hala tam pişmedi, üstelik pd 7.5 milyon.

Daha kenarıda ferdi, berke, okg falan var üstelik.

Yönetimi ben de eleştiriyorum da adamlar genç transferi yapmıyor demeyin bence gereğinden fazla genç transferi yapıldı.

Direkt gelip oynayıp sırıtmayacak gençler 10dan başlıyor maalesef

|
    |
    Comolli'nin son şansı olduğunu kendi de biliyor, o yüzden de karar vermekte zorlanıyor galiba. Bu nasıl transfer dönemi anlamış değilim. Küme düşme ihtimalin var gol atamıyorsun ve şu ana kadarki tek transferin defans oyuncusu.

Bunu yazmaya gelmiştim, istekli oynarsa Konop baya domine eder kanadı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Elan Morin Tedronai kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Normal değilmi Kadroda 14 yabancı var biri kadro dışı biri gitmeden aslında yabancı alman imkansız. Bir diğeri aldın diyelim maaş yükü var yeni gelen oyuncunun maaş bütçesini karşılayamıyorsun. Biri gitmesi lazım yada sözleşme fesihi olması gerekiyor.

Transfer bekliyoruz ama bazı şeyleri görmek lazım. Şu anda el kol bağlı.
    |
    |
    DeletedUser kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Evet sıkıntılar var hocam ama yönetim de bu sıkıntıları çözmek için orada. Bunları öngörüp alternatif planlar üretemiyorlarsa yönetimin vasıfsızlığıdır bu. Demek ki yönetimde de değişmesi gereken şeyler var.
    |
    |
    ICromwelleI kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: ICromwelleI

Normal değilmi Kadroda 14 yabancı var biri kadro dışı biri gitmeden aslında yabancı alman imkansız. Bir diğeri aldın diyelim maaş yükü var yeni gelen oyuncunun maaş bütçesini karşılayamıyorsun. Biri gitmesi lazım yada sözleşme fesihi olması gerekiyor.

Transfer bekliyoruz ama bazı şeyleri görmek lazım. Şu anda el kol bağlı.
    Kadroda 15 yabancı var. Kameni'yi federasyona bildirmedik. Yattığı yerden para alıyor. Eldeki yabancıları gönderemeden yabancı transferi çok zor. Hadi parayı boşverip birkaç yabancıyı daha Kameni gibi federadyona bildirmedik, bu sefer de iyi oyuncular 17. sıradaki bir takıma gelmek istemiyor. Transfer yapabilmemiz baya zor devre arasında

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi crista galli -- 14 Ocak 2019; 19:50:36 >
    |
    |
  • Yarbay
    2407 Mesaj

Yönetim çapsız, kapasitesiz, ezik ağlak..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    ICromwelleI kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

C. P. Snow
  • Yarbay
    8185 Mesaj

Yönetim ne yapsın hocam biraz da eski yönetimin hataları bunlar çünkü mesela atıf olsun kameni olsun bunlar. Özellikle atıf ikna edilse rizeye gidecek atıf o boşluğa bir transfer gelecek ama adam gitmek istemiyor. Kameni zaten öyle bir sözleşme yapıldıki durduğu yerden para almak hoşuna gidiyor teklifde gelmez ona.

Aslında 10-11 oyuncu sezon sonunda bitiyor sözleşmeleri. Asıl yapılanma o zaman olacak. Şu anda takımdaki oyunculardan satılabilecek olan varsa ona bile çabalıyorlar. Ama işte çok geç kalındı bunlar hep. Yapacak bir şey yok.

Bu arada bu sezon adidasla sponsorluk sözleşmesi bitiyor sanırım. Nikedan bir teklif gelmiş Belki Nike olma durumu olabilir. Ama tam olarak bu sezonmuydu hatırlamadım. Diğer markalarla ilgili bir çalışmada olsa keşke özellikle Macron ve Puma güzel forma tasarımları oluyor aslında ben puma isterdim çok kaliteli ve güzel tasarımları var. Adidasla umarım bir daha yapmazlar.
    |
    |
    DeletedUser kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

iPhone 5s Kullanıcı Kulübü

iPhone 5S 16GB Uzay Grisi

HızlıCevap
Reklamlar
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Bey Azura
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Mobilya Takımları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,656
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.