Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

[Fenerbahçe 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu #KorayŞener

126.576
Cevap
211
Favori
1.930.861
Tıklama
Tüm Forumlar >> Spor >> Futbol >> Fenerbahçe >> [Fenerbahçe 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu #KorayŞener
Giriş
    286 Mesaj
    Yönetim tatava yapma şu adamı al yarı devrede 10 gol,önümüzdeki sezon 25 golü var.Burak'ı kaçırdık Bjk'ye kaptırdık bunu Gs'ye kaptırmayın bari alamayacaksanız da teklif verin işi bulandırın transfere taş koyun Gs'ye giderse net şampiyon olurlar

|
    |
    Sevmeseniz de istemeseniz de Aatıf ve Dirar bu takımda iş yapar.Onların yerine gelecek olan kişiler takıma alışana kadar lig biter.Zaten yeni bir kişi almak için para ve o kabiliyet olmadığı için fazla bir beklenti içinde olmamalıyız.
    |
    |
    Şu takımın taraftarı malüm parti seçmeni gibi oldu yemin ediyorum. Küme düşüyoruz lar havada uçuyor. Fenerbahçe küme müme düşmez arkadaşım hiçbir 3 büyük bu ligde ceza dışında küme düşemez şakamısınız. Ali koç geleli daha bir sezon olmadı adamı yerin dibine sokup çıkardınız Aziz Yıldırıma 20 sene katlandık.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Bomboş kötümserlik yapmaktan nefret ederim ama yönetim transferde hiç umut vermiyor. Haftalarca balotelli moses vb konuiuldu, konuşulacak ama 2 gün kala benzia, slimani vari vasatlar gelecek hissi bende tavanı çıkmış durumda

|
    |

Orijinalden alıntı: Fox90

Şu takımın taraftarı malüm parti seçmeni gibi oldu yemin ediyorum. Küme düşüyoruz lar havada uçuyor. Fenerbahçe küme müme düşmez arkadaşım hiçbir 3 büyük bu ligde ceza dışında küme düşemez şakamısınız. Ali koç geleli daha bir sezon olmadı adamı yerin dibine sokup çıkardınız Aziz Yıldırıma 20 sene katlandık.

VAR sisteminin oldugu yerde goz gore gore hakemlerle ligde kalmak ayip degil mi hocam? Bu ligden dusmek kadar buyuk bir UTANÇ!
    Biz ali koctan şampiyonluk istemedik en kotu 10. Olsak ses cikarmayiz ama su an lig bitse dusuyoruz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Her insanın hayatında bazı zaman dayanılmaz şeyler olur. Sakın ha moralini bozma umutsuzluha kapılma. Ustan ne HURRICANE atlattı abicim ya benimki de ne hurricane di öyle.. bazı zaman kendini balkondan atmak istersin bazı zaman yaşamak istemezsin bazı zaman başkalarına kızarsın öldurmeyi düşünürsün. Manyakmısın nesin olum sen kafayı mı yedin. Hayat güzel yaşamak güzel Sizin karşınızda sıkıntılardan kurtulmus , dans eden , hayatı yaşıyan , gerçek Usta var. Sana da yardım edicem seni de bu sıkıntılardan kurtarıcam sen de benim gibi dans edeceksin pes etme sakın ha. İzle beni Ustan sana yol gösterecek zaman kurtulma zamanı zaman rahatlayıp dans etme zamanı. İdris Ustanız
  • Yarbay
    2887 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: yibo90

Amazondan sipariş verir gibi oyuncu ismi yazıyorsunuz. Ramsey ilac olurdu. Nasıl akıl edemiyor yönetim
    Juventus aldığı için olmasın? Veya bu yaşta Türkiye'ye uğramayacağı için? Veya şu an almak istesek bonservis isteyecekleri için?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: III I II III I I

Arkadaşlar kimse kusura bakmasın ama ne boş arkadaşlar var aramızda. Öyle isimler telaffuz ediliyor ki gerçekten inanılmaz. Adamlar bir kaç takım dışında direk gidebilecek çok kaliteli ayaklar ama bizim taraftarımız yönetime çemkiriyor. D. luiz , ramsey , de gea gibi adamları istiyoruz. Kim ister ki Türkiye liginden alt sıralarda olan ve yıllardır şamp. ligine gitmemiş takımı. Allah aşkına biraz kafanızı kullanın, kaliteli bir futbolcunun Fenerbahçe ye gelmesi için hiç bir sebep yok para dışında. Bizde de para sıkıntısı var. Bide bu adamları bonservissiz istiyoruz.
    Şampiyonlar Liginde yaptığımız ve içerde fark yediğimiz Arsenal maçını hatırlıyorum,askerdeydim anasını satayım Van'ın ilçe kırsalında buz gibi soğukta

Bu sene Avrupa'da Monaco ve Fenerbahçe dipte bakalım ,düşmek ya da düşmemek kime nasip olacak.

İlk 4 maçta 8 puan alamazsak işimiz zor,gerek mental açıdan dağılırız ve bizesözleşmişler gibi sıradan 3'er gol atan,ikili averajı şu anlık bize üstün olan 4 takım(Ankaragücü-Akhisar-Kayseri-Rize) bu 4 haftayı iyi geçirirse işimiz oldukça zor.
    |
    |
    1938'de babası 8 dolar borç yüzünden tutuklandı. 1946'da doğum günü hediyesi olarak bisiklet istedi, annesi birkaç dolar yüzünden bisikleti alamadı, onun yerine oğluna bir gitar hediye etti,Elvis efsanesi böyle eksik birkaç doların eseridir.

• Yüzbaşı
    538 Mesaj

Ne Elis'i ne Balotelli'si, şu takıma babası mızrakla fil avlayan kaç tane topçu varsa alıp getirmemiz lazım.

|
    |
    İzole Bant kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

MSI GTX 1070 GAMING X 8G / Intel® Core™ i5-7500 3.40GHz
    MSI Z270 Tomahawk Arctic / G.Skill RipjawsV 3000Mhz 8GB x2
    Cooler Master Mastercase PRO 5 FT / Corsair CS750M 80+ Gold
    Logitech G410 Atlas Spectrum / MSI Clutch GM60 Gaming Mouse

• Devre arası iyi adam bulunmaz zaten.Comolli kazıkları artmadan iyi oldu adam almamak.Şimdi düşmemek için Arapları ikna etmemiz lazım biraz destek çıksınlar bize.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lady Sylvanas Windrunner -- 13 Ocak 2019; 13:35:21 >
    |
    |

Orijinalden alıntı: İzole Bant

Alberth Elis-Mario Balotelli-Andre Ayew... Hayalimiz var beklentimiz yok.Ayuv çürük yumurta ama yanına iki nigga friend gelince peformansını arttırır diye umuyorum
    Elis youtube videolarında bile bir tane olumlu hareketi yok. Bizim Alper'in bile skills videosu yapsan bundan 10 kat yetenekli olduğu ortaya çıkar.
    Sırf transfer olsun diye birde zenci saçmalığından dolayı saçma sapan isimlere gelsin deniliyor aklım almıyor. Eldeki Dirar bile bundan iyi belli.
    |
    |

Sonuna Kadar Fenerbahçe
  • Uzaklaştırılmış 3 gün cezanın, 2 gün 1 saat 23 dakika kadarı kaldı.
    quote:

Orijinalden alıntı: VincenzoMontella

Futbol artık bir ürün ruhu yok bir gün tamamen bitecek
    saçmalama öyle bir şey olması imkansız
    |
    |
    1 seneye yakındır gaza gelip her yanlışa doğru diyenler anlamasa da, hazirandan beri aziz yıldırım döneminin zihniyeti devam ediyor. hatta aziz yıldırım döneminde bile yönetimsel olarak şu kadar vasıfsız hareket edilmemiştir.

Adı üstünde gelecek sezon diyor gelecek sezon! Bu sezon demiyor Ocakta UEFA görüşmesi var ordan birşeyler çıkabilir yatırım yapacak veya UEFA gitmemeyi göze alacaksa bunu yaz transferinde yapar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DeepImpact. -- 13 Ocak 2019; 15:3:23 >
    |
    |
    tenefüseÇıkanMüdür kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Eskiden yıldız futbolcular bile başkaydı.

|
    |
    VincenzoMontella kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Ne alaka ?
    Aziz Yıldırım zihniyeti Gittiği gün bitmiştir.Taraftarlarına it gibi davranan bir yönetim 2 sene değil 20 sene daha gelemeyecektir.
    Nekadar başarı konusunda şuan Ali KOÇ kötü gibi görünsede arkada dönen olayları görseniz şaşarsınız.Hala eski yönetimin davaları,borçları ile uğraşan bir yönetim var.Ayrıca daha öncede Yönetimin söylediği gibi Harcayak bir kuruşu yok kulübün kasasında hepsi temkinli.

Atıp tutmak kolay.20 senedir Aziz Yıldırım başarısızlıklarında neredeydi bu taraftar.2.lik bir başarımı ? milyon euroluk transferlere rağmen.

Galatasarayın ençok şampiyonluk yaşadığı dönem aziz yıldırım dönemidir.

Herşey için sabır gerekli.bekleyeceğiz.1 sezonu feda edeceğiz.
    |
    |
    Fyodor Dostoevsky kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

PSN:HydroXLyFox
  • Yüzbaşı
    519 Mesaj

Takımın sahibine "Pavalı Köpeklev" dediği gün o şahsiyet benim için bitmiştir. Bir taraftar gurubu yuzunden belli bir süre o bölgeye taraftar almayan, babasının çifliği gibi boş tribünden bile zarar ettiren yönetim Azizin yönetimi değil mi? Arkadaş birazcık sabır ya birazcık. 17. olabilirsin ama Beşiktaş ile arandaki puan farkı kaç? Şu forumda saçma sapan kişilerin boş boş yorumlarını okumaktan sıkıldım artık.
    |
    |
    HydrFoxx kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Dirar elisi keser.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
Bey Azura
seo paketleri
SEO
haberler
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHSQLZ
0,719
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.