Şimdi Ara

[Fenerbahçe 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu #KorayŞener

Bu Konudaki Kullanıcılar:
10 Misafir (1 Mobil) - 9 Masaüstü1 Mobil
5 sn
126.481
Cevap
170
Favori
1.982.621
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 2 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 2696
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 376
  • Ortalama Mesaj Aralığı 4 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 103
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 183
  • Favoriye Eklediklerim 174
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • Elan Morin Tedronai (5253 mesaj) The Mandalorian (3721 mesaj) İzole Bant (2141 mesaj) Celephais (1893 mesaj) geng (1866 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (60193 mesaj) Mobil (56380 mesaj) Tablet (2326 mesaj) Mini (10467 mesaj) Uygulama (4213 mesaj)
  • @
65 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Spor >> Futbol >> Fenerbahçe >> [Fenerbahçe 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu #KorayŞener
Giriş
    322 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Kakà

Kagawa transferini vizyonlu bir hareket olarak gören varsa problem vardır.
    Yerine göre yaşlı yıldız adam almak da vizyondur. Juventus dünya markası bu konuda.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Yarbay
    9423 Mesaj
    quote:

Kagawa transferini vizyonlu bir hareket olarak gören varsa problem vardır.
    Haklısın. Slimani, Ayew, Volkan falan vizyon zaten.

Bizim taraftardaki bu kendini beğenmişliği anlamıyorum, gören Manchester United sanacak. Para etmez Türkiye liginde 17. sıradasın, maddi kaynağın yok. Scout ekibi desen o da yok. Bizi bu birkaç aylık dönemde taşıyacak kaç tane oyuncu alınabilir ki? Daha ligde kalacağımız belirsizken gidip 16 yaşında adam alıp 11 oynatalım istiyorsunuz herhalde.
  • Emekli Yönetici
    1398 Mesaj

O transferlere vizyon demiyorum ama Kagawa bu sezonun bir kısmını sakat bir kısmını kadro dışı geçirmiş. Yani taşıyacak dediğin adam Ozan Tufan kadar hazır değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kakà -- 13 Ocak 2019; 20:30:1 >
    |
    |
    N. Chomsky kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    17332 Mesaj
    Allahım nolur şu slimaninin ayaklarına kafasına bir ayar ver

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Yarbay
    9423 Mesaj

Sağlam olsa bizde ne işi var zaten? Ayrıca olaylara genel açıdan değil bizim açımızdan bak. Sezon başındaki Fenrbahce ile şimdiki bir değil.

|
    |
    Kakà kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2448 Mesaj

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ali222 -- 13 Ocak 2019; 20:56:46 >
    |
    |
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    quote:

O transferlere vizyon demiyorum ama Kagawa bu sezonun bir kısmını sakat bir kısmını kadro dışı geçirmiş. Yani taşıyacak dediğin adam Ozan Tufan kadar hazır değil.
    hala ozan diyen var...
    ayrıca 2 yıldır ayağına top değmeyen bacağı kesilecek denilen, sezon başı serbest kalan cazorla
    villarealin sahadaki akıllı adamı şu an.
  • Teğmen
    131 Mesaj
    Benim anlamadığım olay şu madem Tolgayı alamıyorsun başkasına yönel?

Diyelim ki takımda eksik yok, orta sahaya adam almayacaksan niye Tolgayın peşinden koşuyorsun?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Teğmen
    200 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Caner-Medley

Yıllık 6.5-7 alıyor Luiz. O da vergiler hariç. Skrtel ayrılacaksa onun maaşına gelir Luiz. 3.5-4 civarına. Ha yine yüksek. Belki düşünmeyiz ama ezbere minimum 5 M vereceksen gelsin demeyin.
    Hay ağzına sağlık hocam bu adamlar anlamıyor. Hiçbir şey yapmayan soldadoya 4 milyon Euro verildiği dönemde David Luize 5-6 verilmesi imkansız geliyor beyefendilere

Slimani - Ayew - Benzia daha bu davarları parasını katmadık bile bu hesapta

bence tolgayı alacaklar şener+2m biter

tolgay çok kaliteli oyuncu, ekici tolgayın beraber oynnadığı ortasaha hem çok teknik hem de çok akıllı olacak
    |
    |
    smtblc kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2026 Mesaj
    Tolgay konusunsa muthiş iteleme reklamları yapılıyor. 5-6 milyon istiyomuş Bjk falan haberleri çıkıyor. 3.5 milyona dayayacaklar bizimkiler de ucuza aldık moduna girecekler. Başkan çık Salı günü kameralara. Tolgay ile artık ilgilenmiyoruz de patlasın ellerinde Allah aşkına ya.

|
    |
  • Binbaşı
    1051 Mesaj

Hocam acaba takımı gizli gizli Aziz başkan mı yönetiyor ?

Ya da Aziz başkan estetik ameliyatla Ali Koç kılığına girip gerçek Ali Koç’u bir yere mi kapattı...

O yapardı böyle şeyler. Yeni yönetim yapmaz diyorduk. Aynen devam. Hiç fark yok...

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    smtblc kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    131 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Th3M4NIMAL

Hocam acaba takımı gizli gizli Aziz başkan mı yönetiyor ?

Ya da Aziz başkan estetik ameliyatla Ali Koç kılığına girip gerçek Ali Koç’u bir yere mi kapattı...

O yapardı böyle şeyler. Yeni yönetim yapmaz diyorduk. Aynen devam. Hiç fark yok...
    Fırsat transferi peşinde koşuyoruz. Misal Gs Serdar Azizi bıraksaydı biz alacaktık Tolga Ciğerciyi aldığımız gibi. Mevkii arama yok yani şu pozisyonda eksiğim var vs yok. Nerde boşta adam varsa atlıyoruz.

Kaleci, Stoper, Bek, Forvet farketmez.

Biz Burak Yılmaz'a nasıl atlamadık ona şaşırdım

|
    |
  • Yarbay
    9423 Mesaj

Onu şunu bırakın da bu reklamda neden Messi yok, the GOAT olduğu için mi acaba
  • Yüzbaşı
    584 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: N. Chomsky

Onu şunu bırakın da bu reklamda neden Messi yok, the GOAT olduğu için mi acaba
    Messi Adidas'la anlaşmalı. Nike reklamında oynayamaz.
    |
    |

• Yarbay
    2114 Mesaj
    [16 Mayıs 2021 09:20:45 tarihine dek bölüme mesaj atamaz]

Soldadoya 4 veren yönetim dirara 3 skrtele 6 veren yönetim

şimdiki yönetim para harcamıyor har vurmuyor akılcı gidiyor.Evet Slimani Ayew elde patladı ama yapacak bir şey yok
    |
    |
    Maxrell kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Sezon başı Ayew konusunda çok iyi transfer 22 milyona transfer olmuş vizyon diyenler şimdi Kagawa transferi olursa vizyonsuzluk der olmuş :d valla komiksiniz
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: maşık

Soldadoya 4 veren yönetim dirara 3 skrtele 6 veren yönetim

şimdiki yönetim para harcamıyor har vurmuyor akılcı gidiyor.Evet Slimani Ayew elde patladı ama yapacak bir şey yok
    Aynen kardeşim 2. ligde harcarız paraları zaten küme de düşmüyoruz 5.yiz baksana oh oh paramız kalsın seneye kullanırız demi ?

Kardeş 17.yiz para harcamazsak düşeceğiz bunun farkına varın az vizyon para biriktir vs laflarını bırakın
  • Yüzbaşı
    549 Mesaj

Skrtel sözleşmesi bitiyor. Kendisinin ne kadar maaş isteyeceği soru işareti. Luiz Benfica'ya dönmek istiyor lakin Benfica da buradaki kadar para kazanamayabilir. Skrtel ayrılacaksa Luiz'e 3.5-4 M'dan 2 yıllık sözleşme önerebiliriz. 32 yaşında Luiz artık çok büyük paralar kazanamaz. Burasi onun için iyi bir tercih olur. Zaten Brezilyalı oyuncuların bizi tercih etmesi mümkün.

Slimani'de Soldado'da çok kazanıyor. Onların maaş bütçesini de Giroud'a önermek mümkün.

Normalde yüksek maaşlı, yaşlı oyunculara karşıyım ben. Ama Luiz, Giroud çok kaliteli oyuncular. Luiz'i özellikle en başından beri bizde hayal ediyorum. O Zico zamanındaki Brezilyalı pozitif enerjisini görüyorum. Taraftar olarak inanılmaz iyi anlaşırız.

Gelirler gelmezler bilmiyorum ama sene sonu baya maaş bütçemiz açılıyor. Denemek lazım bu ikiliyi.

|
    |
    Maxrell kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
    2114 Mesaj
    [16 Mayıs 2021 09:20:45 tarihine dek bölüme mesaj atamaz]

Ben olanı söyledim olması gereken diye belirtmedim şuan yapılması gereken tek şey var iyi bir kanat artı iyi bir forvet alınmalı.Ancak kadro şişik dirar atıf soldado kameni çöplerini yollayamıyoruz anladınız mı?
    |
    |
    DimitriSelenin kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Reklamlar
Instagram takipçi satın al
Radyo Dinle
Pubg mobile uc
Google Play Kodu, LOL RP, Oyun Satış Sitesi
kripto para haberleri
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
1,172
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.