Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

[Fenerbahçe 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu #KorayŞener

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
9 Misafir Kullanıcı, 9 Masaüstü Kullanıcı
126.576
Cevap
211
Favori
1.932.239
Tıklama
Tüm Forumlar >> Spor >> Futbol >> Fenerbahçe >> [Fenerbahçe 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu #KorayŞener
Giriş
    6862 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    Steven Wilson

quote:

Orijinalden alıntı: Elan Morin Tedronai

Balotelliyi isterim.

Alıntıları Göster
    Adamı GS alacak.

Orijinalden alıntı: sahtedokuz

Bu alberth elis’in videolarına baktım. Kabak gibi ortada olan bir şey varsa bu adam teknik bir oyuncu değil. Birebirde tek silahı var , o da topu ileri atıp koşmak. Hızı fena olmadığından açık alan bulunca geçiyor rakibini. Yani dar alanda çalım atsın , verkaç yapsın , top tutsun beklenemez. Bir de ceza sahasında kendini iyi u utturuyor. İhtiycamız olan adam değil , bu çok net gözüküyor.

Güiza ile aynı kaderi paylaşacak bu da. Kontra forvetini pas oyunu için getiren takımız
    quote:

Orijinalden alıntı: We Will Dominate

ahahaha elis de menajer önerisiymiş. şaka gibi yahu. bu bizim 100 kişilik liste palavradan ibaret sanırım.
    ne sandın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

»»https://www.transfermarkt.com.tr/ivan-angulo/profil/spieler/498686

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KingOfShadows -- 13 Ocak 2019; 0:55:1 >

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Aziz yönetiminden beteri gelmez derken yanlış mi düşündük acaba, takım küme düşüyor kılını kıpırdatan yok. Yaz transferleri leş ocak transferleri ne zaman katılacak takıma alışacak 2. Lig için mi adam bakıyoruz Yahu bu comolli ne yapar bu adam takımın halini koca dönem izlemedi mi görüşmelere dönem içinde başlayıp pat pat 2 3 nitelikli adam alması lazımdı. Ocak da sana banko oynuyan adamını kim verir oynamayan adamı ne ara hazırlayacaksın şaka gibi

Fenerbahçe S.K
  • Yüzbaşı
    581 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: f@ithline

Aziz yönetiminden beteri gelmez derken yanlış mi düşündük acaba, takım küme düşüyor kılını kıpırdatan yok. Yaz transferleri leş ocak transferleri ne zaman katılacak takıma alışacak 2. Lig için mi adam bakıyoruz Yahu bu comolli ne yapar bu adam takımın halini koca dönem izlemedi mi görüşmelere dönem içinde başlayıp pat pat 2 3 nitelikli adam alması lazımdı. Ocak da sana banko oynuyan adamını kim verir oynamayan adamı ne ara hazırlayacaksın şaka gibi
    jailson menajer önerisi + son dk transferi, benzia menajer önerisi, fabian menajer önerisi, ayew menajer önerisi, slimani menajer önerisi, volkandan olmayacağı anlaşılınca yapılan son dakika harun transferi, elis menajer önerisi...

bizim 100 kişilik transfer listemiz nerede? her sezonun kampına yetişecek transfer planlaması nerede? görebilen varsa aydınlatsın beni ben göremiyorum. yoksa benim vizyonum mu eksik?

Orijinalden alıntı: KingOfShadows

Kulübümüz Envigado kulübünde oynayan orta saha oyuncusu Iván Angulo ile ilgileniyor. Oyuncuyla bizim dışımızda Galatasaray ve Palmeiras kulübü ilgileniyor.

Iván Angulo'nun oyun tarzını çok beğendim ben. Adam aynı Kante gibi. Sağ kanat pozisyonunda da oynayabiliyor. Dar alanda iyi,çalım var,dribbling var,şut var. Var oğlu var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KingOfShadows -- 13 Ocak 2019; 1:35:51 >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    462 Mesaj
    quote:

Kulübümüz Envigado kulübünde oynayan orta saha oyuncusu Iván Angulo ile ilgileniyor. Oyuncuyla bizim dışımızda Galatasaray ve Palmeiras kulübü ilgileniyor.

Taraftarın istediği dar alanda iş yapacak topçu gibi duruyor. Şutları da etkisiz gibi geldi bana. Kliplerden oyuncu yorumlayıp almak çok riskli umarım maçlarını izleyip ona göre takip eden bir ekibimiz vardır. Menejer veya skills/goals transferi istemiyoruz.
    |
    |

jailson menajer önerisi + son dk transferi, benzia menajer önerisi, fabian menajer önerisi, ayew menajer önerisi, slimani menajer önerisi, volkandan olmayacağı anlaşılınca yapılan son dakika harun transferi, elis menajer önerisi...

bizim 100 kişilik transfer listemiz nerede? her sezonun kampına yetişecek transfer planlaması nerede? görebilen varsa aydınlatsın beni ben göremiyorum. yoksa benim vizyonum mu eksik?

Alıntıları Göster
    Aziz başkanım ali başkanımla kafa kafaya verir transfer çalışırdı bunlarda o da yok galiba

|
    |

Fenerbahçe S.K
  • Yüzbaşı
    686 Mesaj
    Takım 17. ne gelen var ne giden malesef bu yönetim hiç umut vermiyor. Liste vs var diyorlar Elis menajer önerisi geliyor Takım bariz transfer diye bağırıyor halen bir somut adım yok henüz.
    |
    |

iPhone 5s Kullanıcı Kulübü

iPhone 5S 16GB Uzay Grisi

• Yarbay
    2905 Mesaj
    [22 Aralık 2019 13:47:52 tarihine dek bölüme mesaj atamaz]
    quote:

Orijinalden alıntı: N. Chomsky

Güiza ile aynı kaderi paylaşacak bu da. Kontra forvetini pas oyunu için getiren takımız

Alıntıları Göster
    Guiza'nın sorunu sistem değildi ki. Adam pozisyona girip atamıyordu. Öyle böyle değil hayvan gibi pozisyona giriyordu hem de. Semih oynayınca pozisyon bulmakta zorlanıyordu. Boş kaleye topu yuvarlayamamın sistemle ne alakası var? Bence psikolojikti Dani'nin sorunu. Karısı mahvetti adamı. 4 maç üst üste gol atıyor sonra 10 maç direklere sarılıyordu.

quote:

Talisca'nın kardeşi bu. Menajeri kakalayacak kulüp arıyor. Umarım kandırmaz bizimkileri.

Alıntıları Göster
    Genç transferleri batur altıparmak işi. Ferdi de cocunun menejerlik şirketiyle geldi. Bütün transferlerimiz menejer transferi yani. Listemiz var falan diyorlardı yalanmış. Zaten bizim gibi bir kulüp için 100 oyuncu düşük bir sayı.

sülodan iyidi koaladendi (direklere felan tutunuyodu :))) ) traş makinası bile dendi

her seferinde kalite daha da düşüyor

bir sonraki gelen nasıl olur acaba

|
    |
    Spider-Man kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: Elan Morin Tedronai

Genç transferleri batur altıparmak işi. Ferdi de cocunun menejerlik şirketiyle geldi. Bütün transferlerimiz menejer transferi yani. Listemiz var falan diyorlardı yalanmış. Zaten bizim gibi bir kulüp için 100 oyuncu düşük bir sayı.

Alıntıları Göster
    kendi adıma ali koçun geleceğini önce küme düşmemeye, sonra da yaz ayında ki transferlere bırakıyorum. bunları söylemesi bile çok acı. fenerbahçe ne hallere geldi.
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: hopaa

sülodan iyidi koaladendi (direklere felan tutunuyodu :))) ) traş makinası bile dendi

her seferinde kalite daha da düşüyor

bir sonraki gelen nasıl olur acaba
    Guiza>Emenike>RvP>Bienvenu>Drogba Ünal>Slimani

Uzaktan yakından Talisca ile ilgisi yok. Saçmaladınız bence.

|
    |
    Spider-Man kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: f@ithline

Fenerbahçede beterin beteri hep bulunur. Hasan aliden kötüsü gelmez denir ismail gelir. Giuliano ne biçim 10 numara, daha kötüsü gelmez denir benzia gelir. Fernandao kazma, daha kötüsü gelmez denir şaban gelir. Dirar çöp, daha kötüsü gelmez denir ayew gelir.

Daha uzatılır ama üşendim. Azizden kötüsü gelmez dedik ve geldi. 12 numaracı alakuş hala kulüpten para alıyor, haberler hep ercanlar gibilere uçuyor ve ercanlar gibiler başkanı yönlendiriyor (ersunun lobisi var olayı).

Mobilya Takımları
seo paketleri
SEO
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
1,031
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.