Şimdi Ara

[Fenerbahçe 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu #KorayŞener

Bu Konudaki Kullanıcılar:
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
126.481
Cevap
170
Favori
1.982.601
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 2 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 2696
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 376
  • Ortalama Mesaj Aralığı 4 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 103
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 183
  • Favoriye Eklediklerim 174
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • Elan Morin Tedronai (5253 mesaj) The Mandalorian (3721 mesaj) İzole Bant (2141 mesaj) Celephais (1893 mesaj) geng (1866 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (60193 mesaj) Mobil (56380 mesaj) Tablet (2326 mesaj) Mini (10467 mesaj) Uygulama (4213 mesaj)
  • @
65 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Spor >> Futbol >> Fenerbahçe >> [Fenerbahçe 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu #KorayŞener
Giriş
    288 Mesaj
    Alberth Elis-Mario Balotelli-Andre Ayew... Hayalimiz var beklentimiz yok.Ayuv çürük yumurta ama yanına iki nigga friend gelince peformansını arttırır diye umuyorum
  • Binbaşı
    1504 Mesaj
    Şu takımın taraftarı malüm parti seçmeni gibi oldu yemin ediyorum. Küme düşüyoruz lar havada uçuyor. Fenerbahçe küme müme düşmez arkadaşım hiçbir 3 büyük bu ligde ceza dışında küme düşemez şakamısınız. Ali koç geleli daha bir sezon olmadı adamı yerin dibine sokup çıkardınız Aziz Yıldırıma 20 sene katlandık.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yarbay
    5300 Mesaj
    Bomboş kötümserlik yapmaktan nefret ederim ama yönetim transferde hiç umut vermiyor. Haftalarca balotelli moses vb konuiuldu, konuşulacak ama 2 gün kala benzia, slimani vari vasatlar gelecek hissi bende tavanı çıkmış durumda

|
    |
  • Binbaşı
    1068 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Fox90

Şu takımın taraftarı malüm parti seçmeni gibi oldu yemin ediyorum. Küme düşüyoruz lar havada uçuyor. Fenerbahçe küme müme düşmez arkadaşım hiçbir 3 büyük bu ligde ceza dışında küme düşemez şakamısınız. Ali koç geleli daha bir sezon olmadı adamı yerin dibine sokup çıkardınız Aziz Yıldırıma 20 sene katlandık.

VAR sisteminin oldugu yerde goz gore gore hakemlerle ligde kalmak ayip degil mi hocam? Bu ligden dusmek kadar buyuk bir UTANÇ!
    Biz ali koctan şampiyonluk istemedik en kotu 10. Olsak ses cikarmayiz ama su an lig bitse dusuyoruz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Yarbay
    3603 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: yibo90

Amazondan sipariş verir gibi oyuncu ismi yazıyorsunuz. Ramsey ilac olurdu. Nasıl akıl edemiyor yönetim
    Juventus aldığı için olmasın? Veya bu yaşta Türkiye'ye uğramayacağı için? Veya şu an almak istesek bonservis isteyecekleri için?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Teğmen
    108 Mesaj
    Bir kez de transferler yetişseydi kampa ne olurdu, saç kalmadı taraftarda be.
    |
    |
  • Yarbay
    4201 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: III I II III I I

Arkadaşlar kimse kusura bakmasın ama ne boş arkadaşlar var aramızda. Öyle isimler telaffuz ediliyor ki gerçekten inanılmaz. Adamlar bir kaç takım dışında direk gidebilecek çok kaliteli ayaklar ama bizim taraftarımız yönetime çemkiriyor. D. luiz , ramsey , de gea gibi adamları istiyoruz. Kim ister ki Türkiye liginden alt sıralarda olan ve yıllardır şamp. ligine gitmemiş takımı. Allah aşkına biraz kafanızı kullanın, kaliteli bir futbolcunun Fenerbahçe ye gelmesi için hiç bir sebep yok para dışında. Bizde de para sıkıntısı var. Bide bu adamları bonservissiz istiyoruz.
    Şampiyonlar Liginde yaptığımız ve içerde fark yediğimiz Arsenal maçını hatırlıyorum,askerdeydim anasını satayım Van'ın ilçe kırsalında buz gibi soğukta

Bu sene Avrupa'da Monaco ve Fenerbahçe dipte bakalım ,düşmek ya da düşmemek kime nasip olacak.

İlk 4 maçta 8 puan alamazsak işimiz zor,gerek mental açıdan dağılırız ve bizesözleşmişler gibi sıradan 3'er gol atan,ikili averajı şu anlık bize üstün olan 4 takım(Ankaragücü-Akhisar-Kayseri-Rize) bu 4 haftayı iyi geçirirse işimiz oldukça zor.
    |
    |

• Yüzbaşı
    539 Mesaj

Ne Elis'i ne Balotelli'si, şu takıma babası mızrakla fil avlayan kaç tane topçu varsa alıp getirmemiz lazım.

|
    |
    İzole Bant kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Devre arası iyi adam bulunmaz zaten.Comolli kazıkları artmadan iyi oldu adam almamak.Şimdi düşmemek için Arapları ikna etmemiz lazım biraz destek çıksınlar bize.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lady Sylvanas Windrunner -- 13 Ocak 2019; 13:35:21 >
    |
    |
  • Binbaşı
    1238 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: İzole Bant

Alberth Elis-Mario Balotelli-Andre Ayew... Hayalimiz var beklentimiz yok.Ayuv çürük yumurta ama yanına iki nigga friend gelince peformansını arttırır diye umuyorum
    Elis youtube videolarında bile bir tane olumlu hareketi yok. Bizim Alper'in bile skills videosu yapsan bundan 10 kat yetenekli olduğu ortaya çıkar.
    Sırf transfer olsun diye birde zenci saçmalığından dolayı saçma sapan isimlere gelsin deniliyor aklım almıyor. Eldeki Dirar bile bundan iyi belli.
    |
    |
  • Yüzbaşı
    333 Mesaj
    Futbol artık bir ürün ruhu yok bir gün tamamen bitecek
  • Yarbay
    3862 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: VincenzoMontella

Futbol artık bir ürün ruhu yok bir gün tamamen bitecek
    saçmalama öyle bir şey olması imkansız
    |
    |
  • Yarbay
    2986 Mesaj
    1 seneye yakındır gaza gelip her yanlışa doğru diyenler anlamasa da, hazirandan beri aziz yıldırım döneminin zihniyeti devam ediyor. hatta aziz yıldırım döneminde bile yönetimsel olarak şu kadar vasıfsız hareket edilmemiştir.
  • Yüzbaşı
    698 Mesaj

Adı üstünde gelecek sezon diyor gelecek sezon! Bu sezon demiyor Ocakta UEFA görüşmesi var ordan birşeyler çıkabilir yatırım yapacak veya UEFA gitmemeyi göze alacaksa bunu yaz transferinde yapar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DeepImpact. -- 13 Ocak 2019; 15:3:23 >
    |
    |
    tenefüseÇıkanMüdür kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    131 Mesaj

Eskiden yıldız futbolcular bile başkaydı.

|
    |
    VincenzoMontella kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Onbaşı
    26 Mesaj

Ne alaka ?
    Aziz Yıldırım zihniyeti Gittiği gün bitmiştir.Taraftarlarına it gibi davranan bir yönetim 2 sene değil 20 sene daha gelemeyecektir.
    Nekadar başarı konusunda şuan Ali KOÇ kötü gibi görünsede arkada dönen olayları görseniz şaşarsınız.Hala eski yönetimin davaları,borçları ile uğraşan bir yönetim var.Ayrıca daha öncede Yönetimin söylediği gibi Harcayak bir kuruşu yok kulübün kasasında hepsi temkinli.

Atıp tutmak kolay.20 senedir Aziz Yıldırım başarısızlıklarında neredeydi bu taraftar.2.lik bir başarımı ? milyon euroluk transferlere rağmen.

Galatasarayın ençok şampiyonluk yaşadığı dönem aziz yıldırım dönemidir.

Herşey için sabır gerekli.bekleyeceğiz.1 sezonu feda edeceğiz.
    |
    |
    Fyodor Dostoevsky kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    603 Mesaj

Takımın sahibine "Pavalı Köpeklev" dediği gün o şahsiyet benim için bitmiştir. Bir taraftar gurubu yuzunden belli bir süre o bölgeye taraftar almayan, babasının çifliği gibi boş tribünden bile zarar ettiren yönetim Azizin yönetimi değil mi? Arkadaş birazcık sabır ya birazcık. 17. olabilirsin ama Beşiktaş ile arandaki puan farkı kaç? Şu forumda saçma sapan kişilerin boş boş yorumlarını okumaktan sıkıldım artık.
    |
    |
    HydrFoxx kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    322 Mesaj
    Dirar elisi keser.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    438 Mesaj
    Kel ölür sırma saçlı olur,kör ölür badem gözlü olur.2016+2017 yaz transfer döneminde nani+kjaer'in satışı 21 milyon euro kasaya girdi.Üstüne Türkiye'nin en iyi bekleri rakibe verildi(iki tarafın da hataları var o ayrı).FFP döneminde yapılan tek verimli transfer giuliano oldu.Şimdi 21 milyon euro'yu harcayarak aldığımız as kadro oyuncularından skrtel+soldado+dirar'ı elden çıkartmaya çalışıyoruz.Sırf bedelsiz diye gelen çöpleri saymıyorum.21 milyon euro;sadece tek sezonluk 2.lik performansı için harcandı.Rakibin kiralıklarla ve dh tabiri ile ölücülükle 2 şampiyonluk ve avrupada başarı elde etti,sen FFP'yi yönetemeyerek mis gibi kadroyu dağıttın,zaten o maaşlarla FFP'ye uyman için dağıtman gerekiyordu.FFP olmadan parayı basıp almak kolay,zor koşullarda ortaya nasıl bir çöp kadro çıktığını gördük.Şimdiki yönetim mükemmel kadro kurdu demiyorum,ama 6 aylık yönetimi geçmişteki iş bilmezlerle vurmak balık hafızalıların yapacağı iştir.

Eleştirin,transferler kampa yetişmedi,yavaş kaldılar,kötü kadro planlaması yapıldı,kötü teknik ve sportif direktör seçimi yapıldı diyin ama 600 milyon euro borç bırakan adamlarla bu yönetimi gömmeyin.
    |
    |

• Binbaşı
    1410 Mesaj
    Allahını seven foruma duyum atsın

Azcık yalandan sevinelim

Reklamlar
Pubg mobile uc
Instagram takipçi satın al
Radyo Dinle
Webtures SEO;SEO Nedir?
backlink paketleri
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
1,516
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.