Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

[Fenerbahçe 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu #KorayŞener

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
20 Misafir Kullanıcı, 20 Masaüstü Kullanıcı
126.576
Cevap
211
Favori
1.932.171
Tıklama
Tüm Forumlar >> Spor >> Futbol >> Fenerbahçe >> [Fenerbahçe 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu #KorayŞener
Giriş
    463 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: DeepImpact.

Hadi tolgayı aldık diyelim nerde oynayacak yine çift ön liberomu çıkacağız? Jailsonu kesmek gerekiyor ki tolgay jailson u kesemez.
    Tolgay ön libero değil. Mehmet Ekici tarzı bir futbolu var onun.
    |
    |

Orijinalden alıntı: The Mandalorian

Böyle söyleyince aklıma geldi gideceksin kuracaksın oraya kendi ligini, iş yapanları da Fenerbahçe'nin yan takımlarına getireceksin atıyorum Fenerbahçe 1907 spor, Fener 1907 gibi takımlara koyacaksın bunlar iş yaparsa kendi paf takımına oradan as takıma eğer yapmazsa da illaki elden çıkartırsın.

Alıntıları Göster
    Afrikada pilot takımlar var Ajax Cape Town gibi.Hadi Güney Afrika gelişmiş bir ülke maliyetler fazla olabilir ama Kamerun'da falan bir takım satın almak ne kadar maliyet gerektirir ki ? Aslında satın da almayacaksın sponsor olacaksın,ortaklık imzalayacaksın çünkü satın aldığın zaman sahibi sen oluyorsun işler istediğin gibi gitmeyince elden çıkarman güç olur.

Orijinalden alıntı: declan43

2008 şampiyonlar ligi hikayesini izledim. tüylerim diken diken oldu, gözlerim doldu. bizim şimdiki oyunculara da izletmek lazım. şuan ki takıma acil sorumluluk alabilecek yıldız bir oyuncu lazım. böyle oyuncular takımda ki diğer oyuncuların performansını da arttırır.

Sezon basinda bu takim icin canini veren oldu hocam

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    Her insanın hayatında bazı zaman dayanılmaz şeyler olur. Sakın ha moralini bozma umutsuzluha kapılma. Ustan ne HURRICANE atlattı abicim ya benimki de ne hurricane di öyle.. bazı zaman kendini balkondan atmak istersin bazı zaman yaşamak istemezsin bazı zaman başkalarına kızarsın öldurmeyi düşünürsün. Manyakmısın nesin olum sen kafayı mı yedin. Hayat güzel yaşamak güzel Sizin karşınızda sıkıntılardan kurtulmus , dans eden , hayatı yaşıyan , gerçek Usta var. Sana da yardım edicem seni de bu sıkıntılardan kurtarıcam sen de benim gibi dans edeceksin pes etme sakın ha. İzle beni Ustan sana yol gösterecek zaman kurtulma zamanı zaman rahatlayıp dans etme zamanı. İdris Ustanız
  • Binbaşı
    1390 Mesaj
    Az nin 11 numarası Faslı olmasan nolurdu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    Steven Wilson

quote:

Orijinalden alıntı: İzole Bant

Afrikada pilot takımlar var Ajax Cape Town gibi.Hadi Güney Afrika gelişmiş bir ülke maliyetler fazla olabilir ama Kamerun'da falan bir takım satın almak ne kadar maliyet gerektirir ki ? Aslında satın da almayacaksın sponsor olacaksın,ortaklık imzalayacaksın çünkü satın aldığın zaman sahibi sen oluyorsun işler istediğin gibi gitmeyince elden çıkarman güç olur.

Alıntıları Göster
    Benim dediğim alternatif lig kurmak gibiydi. Fenerbahçe'nin 18 tane takımı sürekli yarışacak normal lig gibi olmayacak iyi olanlar Türkiye'ye gelecek yine bizim pilot kulüplerde oynayacak, illa uzağa gitmeye de gerek yok Hırvatistan'dandan neler neler çıkıyor 80 milyon ülke her şehire bu tarz lig kursak ne kadar maliyeti olur ki? Her yıl milyonları döküyoruz zaten, sürekli elene elene en iyileri bize gelsin işte. Çok detaylı düşünmedim tabi ama illa ki bu tarz bir şeyden baya fayda sağlanır.
    |
    |
    ya bırakın mazi ile avunmayı takım küme düşme yolunda istikrarla ilerliyor siz de eski videolara bakıp kendinizi uyuşturuyor musunuz nedir? bu bjk ve gs li topçular onlara yar olmamış bizi mi kurtaracaklar. boşverin bu işleri ya hiçbiri gelmesin. siz bursa maçına odaklanın. bursa maçı çetin bir maç. beraberlik bile iyi bir sonuç olacakken nasıl yeneriz bu takımı siz bunu tartışın..
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: tugtim

Ben olsam 1 milyon euro veririm masadan kalkarım. Bulunmaz hint kumaşı mı bu adam? Kadro dışı bırak sonra dünya para iste. Ben son güne kadar oyalarım kalsın Beşiktaşın başına.

Alıntıları Göster
    Adrien Silva nasıl, kiralık olarak anlaşıldı, Aatıf'ın Rize'ye transferinin tamamlanması bekleniyor diyorlar...

Orijinalden alıntı: Surveillance

Adrien Silva nasıl, kiralık olarak anlaşıldı, Aatıf'ın Rize'ye transferinin tamamlanması bekleniyor diyorlar...

Alıntıları Göster
    atıf a kaldıysa yatar o iş bu adamın 6 ay sözleşmesi kalmadı mı lisansını iptal etsinler takılsın kamani ile sonra takımda bulamaz
    |
    |

Fenerbahçe S.K
  • Yüzbaşı
    635 Mesaj
    Madem 6 numara bakıyorduk neden Didier Nong ile ilgilenmedik acaba. Sözleşmesini feshetmişti ne güzel. Bonserviside yoktu mis gibi. 2,00 mil. € imza parası verirdik her türlü gelirdi. Guingamp almış kendisini. Birde sol ayaklı stoper Papy Djilobodji vardı bonservisi elinde olan. Onuda Guingamp kapmış.

Orijinalden alıntı: yyaydin

hocam şu takımdaki en iyi oyuncu DİRAR. Bu dirarı neden beğenmiyorsunuz diyeceğim de Burası Fenerbahçe forumu, Fenerbahçe taraftarı, burada Takımı dandik kadroyla şampiyonluğa götürene söver 16. sıradaki hocasına tezahurat yaparlar.
    Aklın YOLU BİR. bu takımda DİRAR'ın ölüsü OYNAR ÖLÜSÜ....

Alıntıları Göster
    sövsen ayrı sövmesen apayrı. neyse
    |
    |

Orijinalden alıntı: İzole Bant

Alıntıları Göster
    Orda pilot takıma gerek yok,burdan 2. ligden pilot takımın olacak oğuz kağan-ferdi-berke-senegalli genç ön libero-nijeryalı forvet getirdiğin adamları 6 aylığına pilot takıma yollayacaksın hazır hale geleni takıma alacaksın pişmeyen sezon sonuna kadar orada kalacak.

Buradan altyapıdaki oyuncuları 2. lige pişsin diye gönderiyoruz takımlar ligden düşmiyim ya da 1. lige çıkayım stresiyle yaşlı tecrübeli oyuncuları oynatıyor zaten bi işe yaramıyor.Pilot takımımızın üst lige çıkma gibi derdi zaten olmayacak düşerse de düşsün baskı olan yerde genç oyuncu yetişmiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi I need $ -- 11 Ocak 2019; 23:21:24 >
    |
    |
    |
    Moses bir sağ forvetten ziyade sağ orta saha oyuncusu gibi geliyor bana. Ceza alanı içerisinde ne derece etkili olabilir bilemiyorum. Moses ön tarafta istikrarlı bir oyuncu değildi. Kanat beki rolüne evrilince değerli bir oyuncu haline geldi. Zaten bu bile anlatıyor oyuncuyu. Moses sağ kenarı parseller. Çift yönünü de 90 dakika boyunca oynar. Topu taşır, tempo da getirir sağ kanada. Ama işte şu skor kıtlığında doğru isim mi bilmiyorum. Hoca 13 14 deki taktiği ile oynayacaksa Moses tatmin etmeyebilir. Ama 442'ye doneceksek Valbu, Jailson, Tolgay, Moses öne de Ayew Frey yapılabilir.

quote:

Orijinalden alıntı: yibo90

Az nin 11 numarası Faslı olmasan nolurdu
    Istemsizce sırıttım

|
    |

Orijinalden alıntı: Caner-Medley

Moses bir sağ forvetten ziyade sağ orta saha oyuncusu gibi geliyor bana. Ceza alanı içerisinde ne derece etkili olabilir bilemiyorum. Moses ön tarafta istikrarlı bir oyuncu değildi. Kanat beki rolüne evrilince değerli bir oyuncu haline geldi. Zaten bu bile anlatıyor oyuncuyu. Moses sağ kenarı parseller. Çift yönünü de 90 dakika boyunca oynar. Topu taşır, tempo da getirir sağ kanada. Ama işte şu skor kıtlığında doğru isim mi bilmiyorum. Hoca 13 14 deki taktiği ile oynayacaksa Moses tatmin etmeyebilir. Ama 442'ye doneceksek Valbu, Jailson, Tolgay, Moses öne de Ayew Frey yapılabilir.
    Doğru tespit. Moses o hırsını mücadelesini korursa 4-4-2 için iyi bir kanat olur. Ama 4-3-3 için kanat forvet olmaz. Skorer değil. İşimizi görmez.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    880 Mesaj
    Fenerbahçe'nin mevcut kadrosu kesinlikle kanatlı oyuna müsait değil çoktandır bunu savundum ama göremedik öyle bir oyun. Ortasaha ortası yoğun olmalı.

Eğer transfer yapılmayacaksa Ayew mutlaka forvette denenmeli Frey ile değişimli olarak ve teşbihte hata olmaz 2008 Fenerbahçesindeki "bazı" maçlarda (Alex-Deivid) şeklinde iki tane skor yapabilecek ofansif orta saha oynamalı forvetin arkasında.

Ortasaha ise kanayan yara olmasına rağmen Tolgay gelecekse Tolgay+Jailson yapılmalı. Yanına bir 8 daha olmalı ama bakalım alabilecekler mi.

Sağ bekte ise kesinlikle Dirar olmalı (bu adamı kanat oynatarak hata yaptılar şimdiye kadar.)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dulcet -- 11 Ocak 2019; 23:46:35 >
    |
    |

Comolli uyuyordu o zaman.Adamların forveti sonuncu sırada bile olsalar thuram 7 gol 1 asist yapmış.
    |
    |
    KingOfShadows kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: Türevlenebilen Fonksiyon

quote:

2008 şampiyonlar ligi hikayesini izledim. tüylerim diken diken oldu, gözlerim doldu. bizim şimdiki oyunculara da izletmek lazım. şuan ki takıma acil sorumluluk alabilecek yıldız bir oyuncu lazım. böyle oyuncular takımda ki diğer oyuncuların performansını da arttırır.

Sezon basinda bu takim icin canini veren oldu hocam

Alıntıları Göster
    Allah rahmet eylesin

|
    |

Az önce izledim ben de.. :-) Yaşlı da olsa yıldız şart takım psikolojisi açısından.

|
    |

Kurumsal Web Tasarım Şirketi
SEO
haberler
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
1,313
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.