Şimdi Ara

[Fenerbahçe 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu #KorayŞener (4406. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
126.467
Cevap
158
Favori
2.078.317
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
65 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 44044405440644074408
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: KingOfShadows

Bizle ve Ajax'la ismi geçiyordu 17,00 mil. €'ya Real Betis almış. Transfer piyasası ne hale geldi böyle. Piyasayı bu hale getiren PSG'nin Neymar ve Mbappe transferleridir. Futbol ve akıllı telefonlar kadar çok hızlı gelişen bir endüstri görmedim.

Real Betis'in geçmişinde zaten Dünya rekoru bulunuyor bonservis anlamında bundan 20 küsür yıl önce 1998 yılında ,Denilson adlı Brezilyalı oyuncuyu 40 milyon dolara Güney Amerika'dan almıştı,o zamana kadar bir oyuncu için ödenen en büyük bonservis idi bu rakam.Hakikaten yuh demiştik o zamanlar.

[Fenerbahçe 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu #KorayŞener

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi faho -- 11 Ocak 2019; 9:9:11 >

• Chelsea'den bir telefon aldım,bana kimi kadronuzda görmek istersiniz dediler,ben de düşünmeden Moses dedim,Moses'i 16 yaşından beri tanıyorum,bizim için inanılmaz bir fırsattı.Ayuv de çok istedi alalım alalım diye tutturdu ben de dayanamadım ve peki alalım dedim

[Fenerbahçe 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu #KorayŞener

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi faho -- 11 Ocak 2019; 9:27:55 >

• quote:

Dün akşam antrenmanında gerçekleştirilen çift kale maçta turuncu takım (M. Ekici'nin olduğu takım), mavi takımı 2-0 yenmiş. (Golleri atan oyuncular M. Ekici ve İsmail)

Takımlar ve muhtemel dizilişler ;
    Turuncu Takım

Mavi Takım

İlk 11 de değişiklik belli :)

Dirar sağ beke geçer, Moses sağ kanat oynar gelirse.
    Sol bek HAK oynar, kalede kimin oynayacağı belli olmaz.

Benzia nerede ? :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mpolat35 -- 11 Ocak 2019; 9:31:15 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Caner-Medley

Teşekkürler, bu flood Tolgay'ın bize ne vereceği konusunda yeterli referans bence.
    Adamın 3 sene içinde en iyi oynadığı maçlardan 15 saniyelik bir video koymak yanıltıcı olur.
    Pirlo gibi kullanılacaksa ve yanında Gattuso yada Kante gibi pres yapıp nefes aldırmayan oyuncu olursa bu tarz futbolcular iyi oynuyor.
  • Soldado 5 milyona satıldı haberleri doğru mudur? Eğer öyleyse arabistan sponsor oldu bizim takıma.
  • Mr. Shadow kullanıcısına yanıt
    İtalya'dan da Babacar için girişimler var deniliyor. Eğer Soldado gidip Babacar gelirse güzel olur. Bu seneki durumunu bilmiyorum ama Babacar bizim lig için uygun bir futbolcu.

Isla içinde haberler var ama ne kadar doğru bilinmiyor tabiki. Aynı şekilde Atıf içinde geçerli. Atıf bir kaç sonra sözleşmesi biteceği için belki bu sefer gitme durumu olabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mpolat35 -- 11 Ocak 2019; 9:58:51 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr. Shadow

Soldado 5 milyona satıldı haberleri doğru mudur? Eğer öyleyse arabistan sponsor oldu bizim takıma.
    Soldado 5 milyona satıldıysa ali koç cepten veriyordur.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kakà

Bir tane de benden gelsin:

-Beşiktaş taraftarı da burada cehennem gibi bir atmosfer oluşturdu. Örneğin Beşiktaş burada hala yenilmedi. Beşiktaş’ta en beğendiğim oyuncu Tolgay Arslan.
    Maurizio Sarri

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Spider-Man -- 11 Ocak 2019; 10:12:39 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kakà

Moses açık oyuncusu. Conte adamı geride değerlendirdi diye adamın mevkisi değişmiyor hocam
    Açık oyuncusu diye kanat forvet olmuyor hocam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Spider-Man -- 11 Ocak 2019; 10:25:0 >
  • faho kullanıcısına yanıt
    Evet çok iyi hatırlıyorum. Hatta Denilson ile 5 yıllık mı ne sözleşme yapmışlardı. 5 yıllık sözleşme mi olur demiştim kendi kendime çok uzun gelmişti

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Soldado 5 milyon euroya araplara satıldı haberleri var internette,doğruysa güzel iş cidden.

Sözleşmesi sezon sonu bitecek adamı bu fiyata satmak kesinlikle transfer başarısıdır ama,yerini de doldurmak önemli tabiki.

• Soldado'yu 5 milyona satabildiysek cidden çok büyük iş yapmışız demektir. 6 ay sonra serbest kalacak 33 yaşındaki futbolcu için muhteşem para. Üstelik yüksek maaşından da kurtulmuş oluruz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi crista galli -- 11 Ocak 2019; 10:28:27 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: xxzero

Soldado 5 milyon euroya araplara satıldı haberleri var internette,doğruysa güzel iş cidden.

Sözleşmesi sezon sonu bitecek adamı bu fiyata satmak kesinlikle transfer başarısıdır ama,yerini de doldurmak önemli tabiki.
    Feridun beye sordum da şimdilik yokmuş öyle bir şey. Ama eğer doğruysa çok büyük başarı 34 Bir adam için yerini doldurmayı bırak 5 milyon Euro bonservis az para değil.

Ben açıkçası sanmıyorum ama kesinlikle satılması lazım 5 ay sonra sözleşmesi bitiyor.

• quote:

Ben bir tutmuyorum zaten. Sadece Eljif Ajax'ta olsaydı ve bizde ki kadar performans gösterseydi kaç paraya satarlardı onu merak ettim. Yoksa Ajax'ın ne kadar potansiyelli bir takım olduğunu biliyoruz herhalde.
    Aynı soruyu de jong satilmadan önce bende sordum burada 30-40 ederdi çünkü Ajax artık Bir sistemi oturtmuş Bir takım ve Hollanda ligi temasa dayalı bir Lig değil Elif orada çok rahat oynardı.

• Soldado haberi bence tamamiyle sallama.Fanatik yaptıysa hele.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kante1907

Soldado haberi bence tamamiyle sallama.Fanatik yaptıysa hele.
    Gerçek olamayacak kadar iyi ve zamansız bir teklif olur. 5 milyona güzel bir forvet alabiliriz satılırsa.

• Soldado için aynı haber Eylül ayı gibi çıkmıştı

• Bence başkan gözümüzü kararttık lafından sonra kesinlikle geri adım attı.

Halbuki kimse ondan paraları saçmasını beklemiyordu. Gerekli bölgelere yeterli düzeyde takviyelerin yapılıp kampa yetişmesi beklenirdi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tugtim -- 11 Ocak 2019; 11:2:9 >
  • Soldado Comolli'nin telefonunu fırlattı is loading...
  • mpolat35 kullanıcısına yanıt
    Çok şey göstermez ama şunu gösterir Tolgay iyi bir pasör. Topa yön verebilecek biri. Ekici de bunu yapıyor lakin Ekicinin temposu düşük. Tolgay en geriden topa yön verebilir.

Şu an Chelsea bunu yapıyor. Jorginho ile en geriden topa yön verip Kante'yi 8 gibi kullanıyor. Bizde Tolgay'ı geriye atıp Jailson'u 8'e evirebiliriz. Burada Chelsea bir sorun yaşıyor o da merkezden gol katkısı. Kante, Jorginho skora yakın isimler değil, keza Kovacic'te. Bu sebepten arada Barkley'i atıp skor atma görevini ona veriyor. Bizde bence Tolgay, Jailson, Elif ile topa baya hakim oluruz. Sadece skor sıkıntısı çekeriz. Onu da daha önce yazdım. Alacağımız kanat forvetin direkt üst düzey katkı vermesi gerekiyor. Keza Frey ve Slimaninde.

• 
Sayfa: önceki 44044405440644074408
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.