Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

[Fenerbahçe 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu #KorayŞener

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
12 Misafir Kullanıcı, 12 Masaüstü Kullanıcı
126.576
Cevap
211
Favori
1.930.844
Tıklama
Tüm Forumlar >> Spor >> Futbol >> Fenerbahçe >> [Fenerbahçe 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu #KorayŞener
Giriş
    8178 Mesaj
    http://www.fenerkolik.org/haber-23566-skrtelde-son-dakika-125-milyon.html?utm_referrer=https%3A%2F%2Fzen.yandex.com

2 milyon euro teklif edilecekmiş aslında bu bile çok 4 milyonmu alıyordu skrtel tam olarak acaba şu anda?
    |
    |

slimani benzia ayew ???
    |
    |
    Steven Wilson kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Bu sene zaten bir başarı elde edemeyeceğiz bari önümüzdeki senelerin kadrosunu kuralım.

Sene sonu için sözleşmesi biten oyunculardan 3 tane kaliteli futbolcu alsak yeter.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    [08 Aralık 2019 00:04:05 tarihine dek bölüme mesaj atamaz]
    Jailson tempolu ikili yönlü oyuna nasıl cevap verecek o çok kritik. Topsuz oyunda hatırlarsanız zaten önde basmaya yatkın oyuncu. Çok çabuk geliyor öne. Ama top bizde iken bu rolü nasıl oynayacak merak konusu. Bunu ne için diyorum bence hoca ikinci devre Tolgay, Jailson, Eljif orta sahası yapacak. Tolgay'ı, deep lying playmaker rolünde önüne çabuk Jailson ve Elif ile yüksek tempo yapmaya çalışacaktır. Ben orta sahaya hamle beklemiyorum. Kamp geldi geçti. Çok geç kaldık. Tolgay ile orta saha transferini kaparız. İkinci devre için benim adıma en kritik adamlardan biri yukarıdaki sebepten dolayı Jailson. Tolgay kendisini bulur, Jailson da bu role alışırsa gayet baskın bir orta sahamız olur.

Biz solbek alırız, bir de kanat forvet. Özellikle kanat forveti tek atmamız lazim. Lens, Sow, Kuyt gibi bir katkı almalıyız. Gol yollarına girecek, yüksek tempo yapacak, önde baskı yapabilecek biri. Gabbi olur mu soru işareti. Aslında zenci lazım ama. Kim olur bilemiyorum.

Kısaca kadromuz

Harun

İsla Sadık Skrtel X

Tolgay

Jailson Eljif

Ayew Frey X

olur. Valbu belki Ayew yerine olabilir. Ekici de hamle olarak kullanilabilir çünkü topsuz oyunda temposu çok düşük. Eğer o da temposunu yukarı cekecekse ilk 11'e güzel alternatif olur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yarbay
    8178 Mesaj

Ben bu adamı pek beğenmedim Jailson ve topal var Jailson bunun için alındı oda genç sonuçta. Peterson katılıyorum sezon sonu sözleşmesi bitiyor. Lucas için 4m euro falan diyorlar önlibero için o kadar para verilmesi mantıklı gelmiyor.
    |
    |
    mpolat35 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: ICromwelleI

Ben bu adamı pek beğenmedim Jailson ve topal var Jailson bunun için alındı oda genç sonuçta. Peterson katılıyorum sezon sonu sözleşmesi bitiyor. Lucas için 4m euro falan diyorlar önlibero için o kadar para verilmesi mantıklı gelmiyor.

Bu videoyu izleyince ben beğendim açıkçası. Toptan kaçmıyor ve ayağı düzgün. 18 yaşındaki bir futbolcu için sorumluluk almaktan kaçmıyor.

|
    |

• Emekli Yönetici
    1395 Mesaj

Takımda 2 gol atan forvet varken,toptan korkan stoperin varken ''takımdan ilk kesilmesi gereken isim eljif. Buna forma vermeyin'' diye yazılan yerde genç mi yetişir ?
    |
    |
    I907 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Mutluluk Fenerbahçeli Olmaktır
  • Teğmen
    106 Mesaj

Hocam Tolgay'ı alırsak eğer zaten ön liberoda Jailson oynar.
    |
    |
    Caner-Medley kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    |
    |
    [08 Aralık 2019 00:04:05 tarihine dek bölüme mesaj atamaz]

Oyun kurma rolünü verecek Tolgay'a. Twitter'da bir flood vardı hocam bulursam atarım Tolgay'ın oyun kurma becerilerini açıkça gösteriyordu. Tolgay önüne Jailson Elif çok dinamik orta saha olur. Bir sol kanat beki, bir sağ forvet alırsak bence hocanın kafasındaki kadro olur.

|
    |
    mmemati kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

fm oynar gibi hissediyorum kendimi :D

kasami gelecek diyorlar. kasami diye fulhamda oynayan bir eleman vardı bu o sanırım.
    |
    |

|
    |

Orijinalden alıntı: KingOfShadows

AĞIR KALECİ HATASI HARUN SANIRIM VASATIN ALTINDA
    |
    |

Orijinalden alıntı: Caner-Medley

Oyun kurma rolünü verecek Tolgay'a. Twitter'da bir flood vardı hocam bulursam atarım Tolgay'ın oyun kurma becerilerini açıkça gösteriyordu. Tolgay önüne Jailson Elif çok dinamik orta saha olur. Bir sol kanat beki, bir sağ forvet alırsak bence hocanın kafasındaki kadro olur.
    Jailson bir önlibero için gereken sertliği gösteremiyor. 8 numara içinse tekniği yeterli değil bence. 3. Bölge çevresinde beklenilen işleri yapabileceğini düşünmüyorum.

Kante var istermisin?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    sahtedokuz kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    321 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: The Mandalorian

Elif ve Frey oynamasaydı şuan büyük ihtimalle şampiyonluğu garantilemiştik, formaliteden maçlara çıkıyorduk.
    +1907

|
    |

»» Eljif Elmas Ajax'ta oynasaydı ve kulübü onu satmak isteseydi kaç paraya satardı ? Tahminleri alalım.

Not:Son maçlarda performans düşüklüğü olduğunu kabul eder, bunuda takımın kötü gidişatına bağlarım.

Orijinalden alıntı: denizkumas

Kante var istermisin?
    Jailson’a biz 4.5 milyon euro verdik. O paraya emin olun daha iyisini bulabilirdik. Ayrıca jailson 1-2 yıl içinde gelişip iyi bir 8 veya 6 numara olabilir , bilemeyiz. Ama şu seviyede yeterli olmadığı açık. Yani kante’de atıyprum 2014 yılında yeterli bir oyuncu değildi . Önce 6 numara olarak sivrildi , şuan 8 gibi kullanılıyor.

Orijinalden alıntı: KingOfShadows

Arkadaşlar size bir soru ;

»» Eljif Elmas Ajax'ta oynasaydı ve kulübü onu satmak isteseydi kaç paraya satardı ? Tahminleri alalım.

Not:Son maçlarda performans düşüklüğü olduğunu kabul eder, bunuda takımın kötü gidişatına bağlarım.

30-40 rahat ederdi.

|
    |
Mobilya Takımları
seo paketleri
haberler
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHSQLZ
1,672
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.