Şimdi Ara

[Fenerbahçe 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu #KorayŞener

Bu Konudaki Kullanıcılar:
8 Misafir - 8 Masaüstü
5 sn
126.481
Cevap
169
Favori
1.982.801
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 2 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 2696
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 376
  • Ortalama Mesaj Aralığı 4 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 103
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 183
  • Favoriye Eklediklerim 173
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • Elan Morin Tedronai (5253 mesaj) The Mandalorian (3721 mesaj) İzole Bant (2141 mesaj) Celephais (1893 mesaj) geng (1866 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (60193 mesaj) Mobil (56380 mesaj) Tablet (2326 mesaj) Mini (10467 mesaj) Uygulama (4213 mesaj)
  • @
65 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Spor >> Futbol >> Fenerbahçe >> [Fenerbahçe 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu #KorayŞener
Giriş
    1398 Mesaj

|
    |
    Caner-Medley kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    4637 Mesaj
    ferdiye 2 kelime türkçe öğretseymiş babası keşke.
  • Emekli Yönetici
    1398 Mesaj

Moses açık oyuncusu. Conte adamı geride değerlendirdi diye adamın mevkisi değişmiyor hocam
    |
    |
    Spider-Man kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Uzaklaştırılmış 24 gün cezanın, 23 gün 7 saat 4 dakika kadarı kaldı.
    quote:

Orijinalden alıntı: Kakà

Umarım alırız ya. Çok istiyorum gelmesini

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    584 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Kakà

Tolgay'a laf eden Beşiktaşlıların Eljif'e laf eden Fenerlilerden farkı yok. Ben BJK'de oynarken hep imrenerek izlerdim Tolgay'ı. Çalım var pas var şut var top kapma var çok sağlam bir orta saha.

Flood'da çok güzel videolar var. En az 30 tane Tolgay'ın araya kaçırmalarından oluşan bir çalışma olmuş. Hepsini birleştirip video yapsan 4 dakikalık Welcome to Barcelona tarzı bir video çıkar.

Şu "Bu ne güzel şeydi be" yazan videodaki pas çok hoşuma gitti.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AnondraX -- 11 Ocak 2019; 1:25:34 >

• Onbaşı
    22 Mesaj
    Moses sağ kanadın her bölgesinde oynar. İlk çıktığında kanat forvet rolünde oynuyordu daha sonrasında ortahanın sağında ve kanat bek olarak daha çok maça çıktı. İyi bir oyuncudur, her şeyden önemlisi tam bir takım oyuncusudur. Takımın çehresini değiştirecek tarzda bir adam değil daha çok iyi takımın içinde iyi oynayacak bir adam kendisi. Kanat forvet olarak düşünüyor olabilir Ersun Yanal. Kaleye uzun yıllardır yakın pozisyonda değil ama o mevkiyi de bilen bir adam.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Onbaşı
    22 Mesaj

Tolgay zaten yetenekli bir adam. Sıkıntısı sürekliliği yok. Bazı maçlar çok iyi bazı maçlar ortada yok.

|
    |
    AnondraX kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    584 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: DeletedUser

Tolgay zaten yetenekli bir adam. Sıkıntısı sürekliliği yok. Bazı maçlar çok iyi bazı maçlar ortada yok.
    Hocam zaten bu yetenekle her maç ortada gözükse Beşiktaş'da Fenerbahçe'de işi ne. Düzgün bir TD ile çok daha iyi verim alınabilir. BJK'ye ilk geldiğinde çok verimliydi, Şenol Hoca'nın da motivasyonu yüksekti o zamanlar, verim alabilmişti.
  • Yarbay
    8374 Mesaj

Hocam ajaxla bir tutma bizi fersah fersah öndeler adamlar bizden. Kulüplerin yanlış yönetilmesi ile biz bu durumdayız ve bu şekilde devam ettiği sürece yakın bir zamanda kepenk bile atılır.

Bizde 20 m biri satılsa 2 ay manşet oluyor adamlar bastı parayı aldı daha 21 yaşında geleceğin yıldızı.
    |
    |
    KingOfShadows kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Onbaşı
    22 Mesaj
    Jailson(Topal) - Adrien Silva(Ekici) - Tolgay(Eljif)

Bu orta saha gerçekten oyunun iki yönünü oynayabilen oyuncularla izlenmesi zevk veren bir Fenerbahçe ortaya çıkarabilir. Eljif Tolgay ile Topal da Jailson ile değişimli bir şekilde maçlara çıkabilir. Sıkışık fikstürlerde bile dinç bir kadro elde edilebilir. Bu sayede Tolgay ve Eljif'in yaşadığı sezon içi düşüşlerin önüne geçilebilir. Daha hücuma dönük kadrolarda Silva ya da Tolgay yerine Ekici tercih edilip topa iyi vurabilen bir oyuncu ile gol ihtiyacı giderilebilir.

Adrien Silva, Serdar Aziz, Tolgay, Moses bu transferler biterse gerçekten verimli bir transfer sezonu geçirmiş oluruz. Slimani de umarım kendine gelir ve Sporting kariyerinin bir kısmını burda da gösterebilir. Yönetimin forvet alacağını sanmıyorum. Bir ihtimal Ighalo olursa olur.

Moses-Ayew kanatları fiziki açıdan ezici ve oyunu domine eden kanatlar haline gelebilir. Yeter ki orta sahada onların koşu yollarına pas atabilen oyuncular olsun.

Sonunda medyada bu isimleri görmek sevindirdi. Umarım yukarıda yazdığım isimlerin hepsi olur ve Ersun hocanın hücum futboluyla güzel bir oyun seyredebiliriz.

• Yarbay
    8374 Mesaj

Tolgay oturduğu yerden 7m euro alacak 3 yıl boyunca. Bonusları falan da var bunun eğer bonservis diye diretirse büyük ihtimal. Sanırım şenol güneş artık istemiyor gibi duruyor. Ondan dolayı şu anda tolgay geri dönemiyor.Yalnız bize gelse bu sefer bizede aynı yük olacak 2m aşağıya imza atmaz nasıl yapacaklar merak konusu.
    |
    |
    AnondraX kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    307 Mesaj
    Ahh şu klüp'te para olsa da şu portonun forveti tiquinho'yu alsak. Elemanı çok beğeniyorum transfermarkt değeri 7.5 milyon euro gözüküyor, kaça bırakırlar acaba yaz transfer sezonunda alabilir miyiz ki böyle bir forvet.

ayrıca devre arası yabancı transferi beklemiyorum ben, kadro çok şişik kimin lisansını çıkartmayıp yazacaksın? Aatıf rize'ye gitmeyi kabul etmemiş yine kaldı elimizde. Tolgayı ve serdar aziz'i alıp transferi kapatırız gibi duruyor.
  • Yarbay
    8374 Mesaj

Adrien silva kiralık moses kiralık moses 6 ay silva ise zor bana göre yüksek maaşa gelir gelirse. Mosese resmi teklif yapılmış ama düşünmek için zaman istemiş bence gelmez gelirse de çığır açtı desek adam 6 ay sonra gidecek. Silva da öyle gelse uçtuk kaçtık 6 ay sonra oda gider birde bunlar acayip derecede yüksek maaş alacaklar slimani gibi örnek veriyim.

Bunun yerine Peterson,Elis Andreas skov olsen gibi kanat alınması lazım bu sayede hem bunların maaşı düşük olur hemde seneye bunları belirli kemik kadroda görürüz uçucak kaçacak adamlar bizde iş yapmaz aidiyet duygusu olmuyor. Slimani mesela adam kiralık dünya umurunda değil ayew desen öyle. Benzia anca sakız çiğniyor isabetli şutu yok.

6 ay ilk 4 giriyim sezonu kurtarıyım düşüncesi olursa biz geriye gideriz bana göre.
    |
    |
    DeletedUser kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    211 Mesaj
    Allahını seven üzerime transfer atsın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yarbay
    6446 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: ibrahim0674

Ahh şu klüp'te para olsa da şu portonun forveti tiquinho'yu alsak. Elemanı çok beğeniyorum transfermarkt değeri 7.5 milyon euro gözüküyor, kaça bırakırlar acaba yaz transfer sezonunda alabilir miyiz ki böyle bir forvet.

ayrıca devre arası yabancı transferi beklemiyorum ben, kadro çok şişik kimin lisansını çıkartmayıp yazacaksın? Aatıf rize'ye gitmeyi kabul etmemiş yine kaldı elimizde. Tolgayı ve serdar aziz'i alıp transferi kapatırız gibi duruyor.
    bir kurtulamadık şu atıftan hiçbir yere gitmek istemiyor, sezon sonu Allahtan sözleşmesi bitiyor paketlensin yüzüne bile bakılmadan gönderilsin.

|
    |
  • Er
    11 Mesaj
    Adrien Silva gerçekten orta sahanın ilacı olur. Top tutabilen, pas dağıtan, hafif inceci bir eleman.
    Moses buraya futbol oynamaya gelirse sağ kanadımız çağ atlar. Açık alanda tutmak çok zor. Gidişine üzülürüz yeri zor dolar.
    Bunların hepsi iyi hoşta kim gidecek yahu bu takımdan? 15 yabancı var takımda, hiç birinin de teprenmeye niyeti yok.

Ben bir tutmuyorum zaten. Sadece Eljif Ajax'ta olsaydı ve bizde ki kadar performans gösterseydi kaç paraya satarlardı onu merak ettim. Yoksa Ajax'ın ne kadar potansiyelli bir takım olduğunu biliyoruz herhalde.

|
    |
    ICromwelleI kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Onbaşı
    22 Mesaj

O kısım sıkıntı. Artık Comolli bir şekilde işini yapsın o konuda.

|
    |
    westkhan kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    322 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: TargetLaw

Allahını seven üzerime transfer atsın
    Yaprak kımıldamıyor

|
    |
    Bizle ve Ajax'la ismi geçiyordu 17,00 mil. €'ya Real Betis almış. Transfer piyasası ne hale geldi böyle. Piyasayı bu hale getiren PSG'nin Neymar ve Mbappe transferleridir. Futbol ve akıllı telefonlar kadar çok hızlı gelişen bir endüstri görmedim.

Reklamlar
Pubg mobile uc
Radyo Dinle
Instagram takipçi satın al
kripto para haberleri
Sohbet
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
1,156
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.