Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

[Fenerbahçe 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu #KorayŞener

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir Kullanıcı, 8 Masaüstü Kullanıcı
126.576
Cevap
211
Favori
1.931.886
Tıklama
Tüm Forumlar >> Spor >> Futbol >> Fenerbahçe >> [Fenerbahçe 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu #KorayŞener
Giriş
    1 Not

Birader ne tür bi tipsin ironi olduğunu anlamayacak nasıl bir beyin yapın var bi uza git ya sonra senin gibi boş insanlara cevap verince gelip bize ceza veriyorlar kimlerle muhattap oluyoruz arkadaş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi denizkumas -- 10 Ocak 2019; 18:37:34 >
    |
    |
    vedaku kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    845 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: PERENAL.

gol atacak adam yok takımda. ekici kesilip yerine aatıf oynasın.

şener sadık skrtel hasan

topal jailson

ayew valbuena aatıf

soldado

gibi. transfer yoksa aatıf bu kadroya bir şekilde monte edilmeli. gole alışkın bir isim nihayetinde
    hocam Aatıfın Fenerbahce kariyerinde 47 süper lig maçında 10 golü var. Neresi gole alışkın oyuncu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

sen böyle yazınca ben bir anda abdülkerimi hatırladım. bu takım tam abdülşkerimin istediği gibi oldu. eee alma mazlumunu ahını çıkar dıgıdık dgıdıık..
    |
    |
    vedaku kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Van persie hayranlığım sevgim kulübümüzde yaptığı rezillikler ile son buldu ancak O ölü haliyle slimaniyi top diye oynardı.Slimani yerine azıcık ayağı olan bir adamamız golsaydı(Guiza bile iş yapardı)şimdi küme düşme hattında olmazdık.

Slimani tüm takımı çer çöp etti.
    |
    |

|
    |
    takımda saydırılacak bir ton insan varken adamlar Eljif'e laf ediyor ya. Daha önce de söylediğimiz gibi bizim taraftardan bir cacık olmaz orası net. Ah keşke banlanma durumumuz olmasa da rahatça şu iq yoksunu insanlara laflarımızı rahatça söyleyebilsek.
    |
    |

Orijinalden alıntı: denizkumas

Birader ne tür bi tipsin ironi olduğunu anlamayacak nasıl bir beyin yapın var bi uza git ya sonra senin gibi boş insanlara cevap verince gelip bize ceza veriyorlar kimlerle muhattap oluyoruz arkadaş
    muhteşemsin kardeşim takma sen
    |
    |
    Konuya girdiğimde son sayfaya gitme çubuğu çıkmıyor neden? Cok nadir çıkıyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Performansa bakıyorsan kadroda 25 kişi varsa 25 ide oynamayı haketmiyor

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    Lady Sylvanas Windrunner kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2895 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: PERENAL.

ben olsam o utançla daha fazla yaşamazdım

Alıntıları Göster
    Beyler, 3 ay foruma girmezsem şikayet edin arkadaşı intihara teşvikten.
    |
    |

Orijinalden alıntı: hukuk1453

Mobilde var o sıkıntı 2 haftadır.

|
    |
    6855 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    Steven Wilson

Elif ve Frey oynamasaydı şuan büyük ihtimalle şampiyonluğu garantilemiştik, formaliteden maçlara çıkıyorduk.

Orijinalden alıntı: The Mandalorian

Elif ve Frey oynamasaydı şuan büyük ihtimalle şampiyonluğu garantilemiştik, formaliteden maçlara çıkıyorduk.
    Kesinlikle. Bu ikisi dinamo gibi işleyen takımın tüm dengesini bozdu.

|
    |
    1179 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: hukuk1453

Mini sürümü kullan hocam. Mobilde sıkıntı olduğu için miniye geçtim düzgün çalışıyor.

|
    |
    Beyler bu takımın asıl sorunu fizik yükselemeler ile bana göre ikinci yarıda bu takım kümeden çıkar öyle böyle gol atıyor bana göre bu takım. Sadıkda arka tarafa düşen toplarda hızı ile topları serpiştirebilir ondan alındı gibi duruyor.

Şu an hiç transfer yapılmasa bana göre bu takım ligde kalır düşmez ilk 10 rahat girer ama biz neyi istiyoruz çünkü açız avrupa ilk 4 arası bir yerde olsun şu anki kadro ile avrupa bana göre zor. O yüzden kanat forvet nitelikli birini istiyor ersun hoca. Bir röportaj vermiş yalnız dikkatimi çekti.

'' Takıma uzun vadeli oynayabilecek Fb yapıtaşlarına uygun bir kaç isim bakılıyor çünkü buna göre bir politika izlemeliyiz bu sayede geleceğin meyvesini kurabiliriz'' Demiş bence bu lucas falan ondan dolayı ama önlibero yersiz bana göre.

Mesela peterson veya Skov olsen tarzı bir kanat forvet hatta elis falan bunlar gibi 2 tane alsak birde sol bek ileriye hücüm hattına çıkabilecek Felix passlack,bernardo gibi bindirme yapabilecek birilerini alabilirsek hem geleceğe yönelik hem de bu sezon ilk 4 garantimiz olabilir.

Ayew bu sayede forvet hattında baya iş yapabilir. Ama valbuena falan rotasyondan girer katkı sağlar zaten baya bir fiziği düşmeye başlamıştı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hopaa -- 10 Ocak 2019; 21:12:48 >
    |
    |

Fenerbahçe koskoca 17 maçta 16 gol atmış. Sizde bu takım öyle böyle gol atıyor demişsiniz

Nerede atıyor bu golleri idmanda mı?

24 gol yemiş. Seninle aynı bütçeye sahip Galatasaray 30 gol, Beşiktaş 28 gol atmış.(Birde bu adamların forveti yok, biri Erenle biri Lowe ile oynadi) Senden bütçe olarak aşağı takımlar Kasımpaşa 37 gol, Trabzon 32 gol atmış. Rize 19 gol, Akhisar 19 gol, Erzurumspor 16, Kayserispor 15 gol atmış. Maşallah çok gol atmış futbolcular. Yorulmamışlardır ınşallah

|
    |
    ICromwelleI kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

|
    |

Ben nediyorum anlamıyorsunuz arkadaş kanat takviyesi yaparsa eğer bu takım öyle böyle gol atar diyorum takımın asıl sorunu çok çabuk oyundan düşmesi aslında. Bir diğer husus şu ben avrupa falan demiyorum ligde kalsın diyorum seneye hazırlık yapılsın bu seneyi kurtarmak yapılacak yine bir yanlış transfer politikası ile bu takım 17 kalmaya devam eder.

Devre arası transfer yapılmaz kimden kime alacan adamlar iyi oyuncusunu vermiyor versede yüksek bonservis bedeli istiyor. Kupada bu takım ersun ile 5 tane gol atmadımı kardeşim? Herkes bir karamsar. Solbek 2 kanat oyuncusu alınsın bana göre kanatlardan biri santrafor özelliği olursa baktı olmuyor soldado slimani ile onu kullanır ama bu transferler yapılmaz ise o zaman bakarız. Ne yapılacak pekala transfer yapılamıyor?
    |
    |
    deatless22 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    |
    |
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
haberler
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Bey Azura
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,562
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.