Şimdi Ara

[Fenerbahçe 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu #KorayŞener

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir - 8 Masaüstü
5 sn
126.481
Cevap
169
Favori
1.988.454
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 2 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 2696
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 376
  • Ortalama Mesaj Aralığı 4 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 103
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 183
  • Favoriye Eklediklerim 173
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • Elan Morin Tedronai (5253 mesaj) The Mandalorian (3721 mesaj) İzole Bant (2141 mesaj) Celephais (1893 mesaj) geng (1866 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (60193 mesaj) Mobil (56380 mesaj) Tablet (2326 mesaj) Mini (10467 mesaj) Uygulama (4213 mesaj)
  • @
65 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Spor >> Futbol >> Fenerbahçe >> [Fenerbahçe 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu #KorayŞener
Giriş
    101 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Caner-Medley

Bir hakkım olsa Kazimi isterim. Ah ah Zico zamanı Kazım.

kazım müthiş bir yetenekti. adam da herşey vardı ve üst düzeydi
    |
    |
  • Teğmen
    131 Mesaj
    İspanya ve Portekiz'in arka bahçesi Güney Amerika
    İngiltere ve Fransa'nın arka bahçesi Afrika

Adamlar buralardan kelepir fiyata ne futbolcular çıkarıyorlar

Türkiye'nin arka bahçesi ise Balkanlar ancak biz o bölgeden faydalanamıyoruz özellikle Sırbistan ve Bosna'dan ne futbolcular çıkıyor yetenek avcıları göndererek ordaki gençleri ülkemize çekemiyoruz.
  • Teğmen
    101 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Candaroğulları

İspanya ve Portekiz'in arka bahçesi Güney Amerika
    İngiltere ve Fransa'nın arka bahçesi Afrika

Adamlar buralardan kelepir fiyata ne futbolcular çıkarıyorlar

Türkiye'nin arka bahçesi ise Balkanlar ancak biz o bölgeden faydalanamıyoruz özellikle Sırbistan ve Bosna'dan ne futbolcular çıkıyor yetenek avcıları göndererek ordaki gençleri ülkemize çekemiyoruz.
    güzel analiz. ama şöyle bir durum var bence türkiye hem yetenek hem de genç nufüs çoğunluğu olarak balkanlardan daha iyi olmalı. bizim en büyük sorunumuz gençleri eğitememek. onun için balkanlarda küçük modricler gelse de heba olacaktır.
  • Yarbay
    3616 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: I907

beyler pes oynayan birisi
    Andreas Skov Olsen ile
    Robert Skov'un profillerini paylaşabilir mi?
    https://www.pesmaster.com/a-olsen/pes-2019/player/120411/
    https://www.pesmaster.com/r-skov/pes-2019/player/120514/
  • Teğmen
    101 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Spider-Man

https://www.pesmaster.com/a-olsen/pes-2019/player/120411/
    https://www.pesmaster.com/r-skov/pes-2019/player/120514/

Alıntıları Göster
    serkan reçber tavsiye etmiş bu diğer skov'u bence robert skov alinamiyorsa bu adam kesinlikle alınmalı. skorerliği benzer henüz 19 yaşında da. tam maçını izlemedim ama youtubeda videolara falan baktım iş yapar. danimarkalı adamlar sağlamdır ayrıca.

• Yarbay
    4201 Mesaj
    Rahmetli İlhan Cavcav gibi aracısız direkt ve sezgisel iş yapmak lazım,günümüzde çok kolay değil ama yine de yapılabilir,Ali Koç gibi Dünya'da herşeye ulaşabilen bir isim için zor olmasa gerek.Adam Nijerya,Zimbamwe,Gana gibi ülkelere bizzat gidip buğday seçer gibi oyuncu seçiyordu,Kone,rahmetli Moşeyu,Kuşe Meşhur Geremi'yi Paraguay'dan bizzat gidip 100 bin dolara almıştı.Yıllar sonra Real Madrid ile İspanya'da lüks bir restaurantta pazarlık masasına oturup 2 milyon dolar veren Madrid'e; kağıda 5 milyon dolar yazıp rest çekip masayı terkeden koca yürekli başkan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi faho -- 10 Ocak 2019; 11:30:19 >

• Yüzbaşı
    322 Mesaj
    quote:

serkan reçber tavsiye etmiş bu diğer skov'u bence robert skov alinamiyorsa bu adam kesinlikle alınmalı. skorerliği benzer henüz 19 yaşında da. tam maçını izlemedim ama youtubeda videolara falan baktım iş yapar. danimarkalı adamlar sağlamdır ayrıca.

Alıntıları Göster
    2 ay önce nordsjaellanddaki genç yetenekleri yazmıştım burada. Zenci ortasahaları var 2 tane onlar da kaydadeğer futbolcular. Skov olsen zaten çok iyi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Teğmen
    101 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Elan Morin Tedronai

2 ay önce nordsjaellanddaki genç yetenekleri yazmıştım burada. Zenci ortasahaları var 2 tane onlar da kaydadeğer futbolcular. Skov olsen zaten çok iyi.

Alıntıları Göster
    bu olsen 1-2 milyona alinir gibi. diğer oyuncular kim hocam merak ettim?
  • Yarbay
    2026 Mesaj
    quote:

Alıntıları Göster
    1-2 milyona alamazsın bence. Emre Mor'u 10 milyona sattılar. Buna da 4-6 arası bir şey isterler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yüzbaşı
    322 Mesaj
    quote:

Alıntıları Göster
    Muhammed kudüs, mikkel damsgaard, jonathan amon. Bunlar iyi yerlere gelir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Yarbay
    8374 Mesaj

Tolgay gelmez hocam bonservis istiyorlar net bir şey yok gibi. Bana kalırsa bonservis verilmez gibi o oyuncuya ama önerilmiş. Bence elif kesilmez ekici istikrarsız olduğu için yedeğe çekilebilir.
    |
    |
    NakeBenihime kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    8374 Mesaj

Aynen öyle bir şey isterler gibi duruyor yalnız skov olsen yan mevkisi santrafor değil o yüzden ersun istemez. Ama geleceğe yönelik bir dahaki sezona hazırlık amacı ile bu tarz oyuncular alınmalı daha 19 yaşında aşırı potansiyelli bir oyuncu.
    |
    |
    tugtim kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    684 Mesaj
    Özet...

Tolgay Fenerbahçe'de diyebiliriz. 2.7 milyon bonservis teklif edilmiş. Şener'i Ersun hoca takımda tutmak istiyor. Şener kararı kulübe bırakmış durumda. Şener'e sözleşme önermek istiyor bizimkiler. Bakalım Tolgay'ı Şener'i vermeden mi alacağız...

Lucas için 4 milyon teklif edilmiş. Oyuncuya şu an Avrupa'dan bir tek biz talibiz. Juventus'a gitmeyecek forma şansı bulamayacağı için.

Serdar için bizimkiler bonservis vermeyecek. Alacakları karşılığında bonservisini al, gel demişler. İhtar çekmiş adam kulübüne. 15 gün içinde ödenmezse sözleşmesini tek taraflı feshedebilecek. FIFA zaten oyuncuları koruyor genelde. İş oraya uzamadan TFF nezdinde biter. Eğer bonservis verme durumu olursa bile bu rakam çok cüzi olur.

Skov için girişimde bulunduk ama maalesef oyuncu buraya gelmek istemiyor. Despodov için herhangi bir girişim olmamış. Aatif için karar tamamen kendisinde. Şener giderse Dirar oraya geçecek. Hoca Caner gibi ofansif bir bek yaratmak istiyor Dirar'dan. Forvet transferi olmayacak. Hoca şu an bir ya da iki tane golcü kanat istiyor. Serdar'ın durumu aslında Sktrel'e bağlı. Sktrel kalmak istiyor ancak bizimkiler yaşından dolayı indirime gitmesini istiyor. Tolgay'a oldu gözüyle bakarsak orta saha rotasyonu çok şişiyor. Kiralanacaklar olacaktır. Sözleşmesi bitenlerden sadece Skrtel ve Şener ile yenilenecek. Ersun hoca bu nedenle sözleşmesi bitecek olan oyuncuları pek kullanmak istemiyor. Slimani, Ayew ve Benzia için sezon sonu karar verilecek. Yeni yönetimin en büyük hatası birşeyleri çok çabucak değiştirmeye kalkması oldu. Bu da oyuncu grubunun ayarını kaçırdı.

• Yarbay
    2119 Mesaj

Vlkanın oynatılmak için affedildiğini sanmıyorum ben.

Yönetim abiyane tabirle sıvama döneminde.

Tüm camia başı kesik tavuk gibi oradan oraya koşturuyor ama elde hiçbir şey yok.

Ne düzgün transfer var ne para var ne sitem var ne birlik var.Gerçekten vizyonuna Fenerbahçe sevgisine ve zekasına güveniyoruz ama olmazsa da yapacak bir şey yok.Dağınık ilerliyor her şey
    |
    |
    faho kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    905 Mesaj
    Takımda herkes 4/4lükte Elif kötü dimi Elifin önüne Emre gibi 2 adam koy taş gibi oynar şuan üstüne düşmemiz gereken bizi biraz olsun rahatlatıp para getirimiz olan ve en değerli tek oyuncumuz Halen Elife atıyorsunuz ayıp yani En değerli 2. oyuncunun tm değeri €3.5m
    |
    |
  • Yarbay
    5814 Mesaj
    Tolgay bitmiş diyorlar. Doğru mu ?

Şener'i vermediysek ve fazla bonservis ödemediysek güzel transfer bence ( eğer transfer gerçekleşirse )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Clarpuff -- 10 Ocak 2019; 13:5:0 >
    |
    |
  • Yarbay
    2026 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Darkstrom

Özet...

Tolgay Fenerbahçe'de diyebiliriz. 2.7 milyon bonservis teklif edilmiş. Şener'i Ersun hoca takımda tutmak istiyor. Şener kararı kulübe bırakmış durumda. Şener'e sözleşme önermek istiyor bizimkiler. Bakalım Tolgay'ı Şener'i vermeden mi alacağız...

Lucas için 4 milyon teklif edilmiş. Oyuncuya şu an Avrupa'dan bir tek biz talibiz. Juventus'a gitmeyecek forma şansı bulamayacağı için.

Serdar için bizimkiler bonservis vermeyecek. Alacakları karşılığında bonservisini al, gel demişler. İhtar çekmiş adam kulübüne. 15 gün içinde ödenmezse sözleşmesini tek taraflı feshedebilecek. FIFA zaten oyuncuları koruyor genelde. İş oraya uzamadan TFF nezdinde biter. Eğer bonservis verme durumu olursa bile bu rakam çok cüzi olur.

Skov için girişimde bulunduk ama maalesef oyuncu buraya gelmek istemiyor. Despodov için herhangi bir girişim olmamış. Aatif için karar tamamen kendisinde. Şener giderse Dirar oraya geçecek. Hoca Caner gibi ofansif bir bek yaratmak istiyor Dirar'dan. Forvet transferi olmayacak. Hoca şu an bir ya da iki tane golcü kanat istiyor. Serdar'ın durumu aslında Sktrel'e bağlı. Sktrel kalmak istiyor ancak bizimkiler yaşından dolayı indirime gitmesini istiyor. Tolgay'a oldu gözüyle bakarsak orta saha rotasyonu çok şişiyor. Kiralanacaklar olacaktır. Sözleşmesi bitenlerden sadece Skrtel ve Şener ile yenilenecek. Ersun hoca bu nedenle sözleşmesi bitecek olan oyuncuları pek kullanmak istemiyor. Slimani, Ayew ve Benzia için sezon sonu karar verilecek. Yeni yönetimin en büyük hatası birşeyleri çok çabucak değiştirmeye kalkması oldu. Bu da oyuncu grubunun ayarını kaçırdı.
    Lucas'ın hiç sırası değil bence. Bizi kurtaracak adamlar lazım yatırım sırası değil. Jailson Eljif Topal varken lüks kaçar. Eğer ki Eljif'in satılması söz konusu ise ki bence olabilir gelebilecek 15m luk bir teklif kabul edilir diye düşünüyorum. O zaman Lucas işi mantıklı bir iş olur. Tolgay gelirse ortasaha tamamlanır. Sağ Sol kanat kesinlikle alınmalı. Sağ kanada tecrübeli düzgün bir oyuncu ilk 11 oynayacak şekilde. Sol kanada da (Atıf'ın gideceğini varsayarsak) daha genç ve Valbuena'nın yedeği olacak onu zorlayacak bir oyuncu alınmalı. Ama ben tüm maçları izledim ve şöyle bir düşündüğüm zaman sağ kanadımız tamamen felç durumda. Ayew oranın adamı değil. Sol kanat oynatırım forvet oynatırım sağ kanat oynatmam. Oraya ya hızlı ve şutu olan bir adam alsınlar ya da sağ ayaklı iyi bir sağ kanat.

• Yarbay
    8374 Mesaj
    Atıf maaş da sıkıntı çıkarıyor lucasa 4 milyon verirlerse ayıp olur keza tolgayda öyle bana göre.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Yarbay
    5307 Mesaj
    Bize yazılan diabate yi sivas kiralamış
    |
    |
  • Yarbay
    5307 Mesaj
    YETER ARTIK KURUDUK BE KARDEŞİM
    Ne yapıyor bu yönetim 50 oyuncuyla anlaşıp aynı anda 5 transfer mi açıklayacaklar neyi bekliyoruz ya
    |
    |
Reklamlar
Radyo Dinle
vp satın al;valorant vp satın al;Valorant VP Fiyat
triple negative breast cancer
Webtures SEO;SEO Nedir?
En ucuz kedi maması fiyatları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,875
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.