Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

[Fenerbahçe 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu #KorayŞener

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
15 Misafir Kullanıcı, 15 Masaüstü Kullanıcı
126.576
Cevap
211
Favori
1.931.508
Tıklama
Tüm Forumlar >> Spor >> Futbol >> Fenerbahçe >> [Fenerbahçe 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu #KorayŞener
Giriş
    0 Mesaj
    Artık yatıyorum. Son aldığım haberlerden sonra FB'mizin maçlarını radyodan dinleyeceğim. Belki Slimani ve Benzia'yı görmediğim için spikerin katkılarıyla futbolcu olarak hayal edebilirim. Yarın daha iyi haberler almak dileğiyle herkese hayırlı geceler.
    YERLİ 11: Cihat Arman, Ziya Şengül, Alpaslan Eratlı, Cem Pamiroğlu, Naci Erdem, Müjdat Yetkiner, Şeref Has, Can Bartu, Rıdvan Dilmen, Lefter, Zeki Rıza Sporel. YABANCI 11: Schumacher, Lugano, Uche, R. Carlos, Kuyt, Appiah, Okocha, Alex, Baljic, Anelka, Van Hooijdonk.
  • Emekli Yönetici
    1395 Mesaj

'' Küme düşme olayını çıkaralım aklımızdan. Bunun olma ihtimali yok. O stat cehennem olur yine Fenerbahçe küme düşmez.
    Sadece küme düşeceğiz korkusuyla hamle yapmak, sonraki senelerimize mal olacak.
    Ben takımda başka Aatıflar, Dirarlar, Neus.ler, Şenerler görmek istemiyorum.
    Biz yine şampiyon olacakmışçasına transfer yapmalıyız. O kalibrede adam yoksa almasınlar.
    Hatta o kalibrede olmayanları da keşke -yerlerine adam alınmayacak olsa dahi- yollasalar.''

+9999999999

Önümüzdeki seneyi düşünerek transfer yapılmalı. Panik transferi yapılırsa önümüzdeki seneyi de kaybederiz.
    |
    |
    westkhan kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Mutluluk Fenerbahçeli Olmaktır
  • Onbaşı
    16 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: vedaku

Artık yatıyorum. Son aldığım haberlerden sonra FB'mizin maçlarını radyodan dinleyeceğim. Belki Slimani ve Benzia'yı görmediğim için spikerin katkılarıyla futbolcu olarak hayal edebilirim. Yarın daha iyi haberler almak dileğiyle herkese hayırlı geceler.
    İyi geceler hocam , inşallah

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Ben forvet derken bu sadece Slimani için geçerli değil. Benzia benim için hem ortasaha hem forvettir. Alex, Giuliano ve Talisca'da öyledir. Tabi ki Slimani'nin arkasında Alex olsaydı ilk beşte olabilirdik. Ama maalesef bizde ileride şuan 1 gol 1 asist yapmış iki tane ne olduğu belli olmayan futbolcular var. Onlar olduğu sürece FB 2. yarı taş çatlasa en fazla 25 gol atacaktır. SAYGILARIMLA...
    |
    |
    westkhan kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    YERLİ 11: Cihat Arman, Ziya Şengül, Alpaslan Eratlı, Cem Pamiroğlu, Naci Erdem, Müjdat Yetkiner, Şeref Has, Can Bartu, Rıdvan Dilmen, Lefter, Zeki Rıza Sporel. YABANCI 11: Schumacher, Lugano, Uche, R. Carlos, Kuyt, Appiah, Okocha, Alex, Baljic, Anelka, Van Hooijdonk.
  • Binbaşı
    1087 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: td1907

Sadık hasta derecede Fenerbahçeli. Bizim altyapıya giremediği için Gs altyapısına gitti. Çocukluk fotoğraflarında hep bizim forma var.

Alıntıları Göster
    Evet, oyleymis, az once de roportajina denk geldim, fotografi da gördüm, konusmalarindan cok net belli oluyor Fenerbahceli olduğu.
    Bu cok iyi, Fenerbahcede cok basarili olacaktır, yonetim en doğru transferi yapti bu sezondaki.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi geng -- 9 Ocak 2019; 1:14:19 >
    |
    |

İşte bu yüzden Alexlerin, Babellerin olduğu yerlere daha golcü ve asist katkısı yüksek oyuncular alınırsa Slimani kalsa bile yine önlerde oluruz 2. yarı için diyorum bende.
    Teşekkürler..
    |
    |
    vedaku kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cocacola10 -- 9 Ocak 2019; 1:38:14 >
    |
    |

Elinde RVP varsa ve transfer yapacak paran yoksa mecbur olduğun şeyi yaparsın. Hoca mantıklı olanı yapıp RVP’den verim almaya çalıştı ama adam o kadar karaktersizdi ki antrenmana sakatım diye çıkmayıp milli takımda oynuyordu.
    Nasıl oluyorda mecburiyet srbebiyle mantıklı davranmayı çuvallamak olarak görüyorsunuz anlamıyorum. Ayrıca hoca forvette aldırdı her ihtimale karşı ve elde Fernandao vardı.

Ersun hoca da şu anda aynı şeyi yapıyor. Elde Aatıf ve Ayewle forvet oynayabilecek 5 adam varken taraftar hala forvet istiyor. Asıl saçmalık bu. Saçma olab bizim taraftar. Paramız yok 10milyona Skov istiyorlar 7 milyona desperados.

10milyon limitle 2-3 adam alıp acil kapatmamız gereken orta saha ve kanat kapatılmalı. Taraftar da saçmalamı bırakmalı.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    deatless22 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    845 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: td1907

Sadık hasta derecede Fenerbahçeli. Bizim altyapıya giremediği için Gs altyapısına gitti. Çocukluk fotoğraflarında hep bizim forma var.

Alıntıları Göster
    Fenerbahçe altyapısına yazılmamasının sebebi, alttan iyi oyuncu yetiştirilmemesi ve lige pazarlanmaması.En son altyapınızdan çıkan oyuncu kim? (adam akıllı sürekli oynayan ligde) Bugün en iyi altyapı miniklerde Beşiktaşta, gençlerde Galatasaray da. Birçok Fenerbahçeli arkadaş oğlunu Galatasaray altyapısına yazdırıyor, daha iyi gelişim sağlanıyor diye.

• Yüzbaşı
    845 Mesaj

Hocam Öncelikle RVP'ye nasıl güvenilir, adam ondan önceki sezon 1300 dakika (15 maç) oynamış koca sezonda. Sen bu oyuncuyu Fenerbahçede birinci santrafor yapmamalısın. Adam gelirken zihninde futbolu bırakıp gelmişti zaten, sen ondan ne performansı bekliyordun. Paran yoksa kısmına katılıyorum ama o zamanda ben RVP den yıldız yaratıcam tekrar demeyeceksin.Gönderilmesini talep edebilirdi, hoca kalmasını istedi bu büyük yanlıştı.Yaz döneminde rvp'yi bıraksaydı önünü daha net görebilirdi.

Sen eğerki Aatıf ve Ayew ile Fenerbahçe bu sezon gol problemini çözecek diyorsan, geçmiş olsun. 17 haftada oynayan oyuncuların (Slimani, Frey, Ayew, Soldado) hiçbir katkı vermediler. Veya ben yanlış maçları izledim. Senin elinde 3 santrafor var ama toplasan 1 etmezler. Yaklaşık 10 sayfa önce yazdım tekrar yazayım. Fenerbahçenin acilen bir ortasaha, bir kanat, bir santrafora ihtiyacı var.Hala boşa stoper alma derdinde.. Topu kaleye sokan adamın olmazsa sen bir hiçsin (Örn Galatasaray (Eren), Beşiktaş (Lowe))
    |
    |
    Th3M4NIMAL kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Uzaklaştırılmış 12 gün cezanın, 11 gün 2 saat 15 dakika kadarı kaldı.
    1 Not

Hocam çok güzel yazıyorsun yazdıklarının hepsi doğru bende istiyorum diagne gelsin, trezeguet gelsin ama bir şeyi görmezden geliyorsun “ÇOK ÖNEMLİ BİR ŞEYİ”

-Mecburuz. Bunu neden görmüyorsunuz. Mecburduk. Mecburuz. Aykut hoca mecburdu. Şimdi de Ersun hoca mecbur. Aykut hocanın elinde dünyanın en iyi forvetlerinden biri vardı denemek istedi olmadı. Ersun hocanın elinde Avrupanın en iyilerinden biri var o da denemek istiyor...

Zaten görevi bu. Bu takımın performansını yükseltmek. Sorun hocada takımda değil dedik hoca değiştik. Hoca üstüne düşeni yapıp takımın potansiyelini ortaya çıkartacak. Transfer de acil olan yerlere yapılacak. Belkide yapılmayacak.

10 milyona skov gibi saçma hayalleri bıraksın taraftar...

|
    |
    deatless22 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    845 Mesaj

Skov konusunda haklısınız. Ama kalite çok düşük takımda, yüksek performans beklemek hayal olur.Bunun hocayla alakası yok. Slimaniden bir gol makinesi çıkmaz, Benzia'danda Guilianonun sol ayağı bile çıkmaz. Kaldı ki kiralık oyuncu için takım önemli değildir, benimsemeyecektir kulübü. Sakatlanmayı göze almadan sezonu tamamlarlar. Allah sabır versin ne diyeyim.
    |
    |
    Th3M4NIMAL kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Beyler kafayı yiyeceğim bu takım transfer yapacaksa daha neyi bekliyor. Transfer sezonu açıklandığı an en az 3 oyuncu aciklanmaliydi. Bizim durumumuz bu sene normal değil ,normal bir sezon gecirmiyoruz aylardır takımın durumu belli , çoktan halletmiş olmamiz lazımdı ,bu adamların kampa katilmasi lazımdı . Bu işin şakası yok Juventus kume düştü şike mike bir şekilde düştü işte . Duseriz beyler , sakasi yok . Benim en nefret ettiğim topçu Benzia oldu bunu alan denyo ,bundan ne bekliyordu ki aldı bu dallamayi . Ulan mackolikten bak herifin profiline oradan dahi referans alıp bunu takıma alamazsın burası Fenerbahçe beyler . Benzia, neustadler, dirar ,atif, kameni , slimani , reyes ya bunları alan ne bekledi benzia 15 gol 20 asist yapar mı , reyes müthiş defans yapar mı ??? Dirar kanattan akar mi ? Slimani önüne gelene çakar mi ? Ula bunlar çöp çöp çöp bunlardan bir bok olmaz.

Ali başkan gözümü kararttim dedin , valla bizimde içimiz karardı artık . Arkandayiz dedik, Ali başkan dedik ama Aziz başkanı arattin bize daha ilk senende.Fenerbahceliliginden şüphem yok ama , olmuyorsa egoya çevirme bu sene bırak. 17. Sırada Fenerbahçe ya 17. Bugün Fenerbahçe TV de Berke ,valbueana ile röportaj filan yapıyor , sonra valbueana jailsonla filan sakalasiyor. Frey oradan şaşkın saskin bakıyor . Dirar valbuenaya sinirleniyor. Bu takımda samimiyet yok , dostluk yok ,birlik yok .

Yobo dayı yok . Mehmet topuz yok . Selçuk Şahin yok . Kralex yok ,lugano ,Tuncay ,appiah yok yok Allah yok . Herşey kaliteli ayak değil aidiyet yok duygu yok , benlik yok . 30 senelik hayatımda gördüğüm en boş takım , ulan sinir etti yine beni gece gece , yazıklar olsun bizi su duruma düşürene.

Sinirden yazdım Karman corman birşeyler kusura bakmayın dostlar .

• Yarbay
    8183 Mesaj
    Atıftan bir iki milyon bile alsak kardır onu satmadan kanat alamayız transfer yapılmadan biterse çok büyük sıkıntı olur. Ersun yanalda sihirli değnek yok kendisine çok güveniyor doping vermediği sürece ilk 10 zor olur.

Santrafor alınmayacak haberleri doğru olabilir çünkü bugüne kadar hiç santrafor ile ilgili bir şey haber medya çıkmadı. Hep kanat ve stoper vardı. Eğer iki kanat alıcaksa kanatlar hızlı olursa gol yükünü paylaşabilirler kısacası forvetler hiç atamasa bile kanatların bindirmesi ile orta saha da elifdir ekici falan gol atabilir ama ben soldado ve freyin iyi başlayacağını düşünüyorum yüklemelerden sonra.

Çok sabırssızsınız arkadaşlar bir ocak ayı bitsin transferler gelsin ondan sonra bakılır. Mali durum yok para yok yabancı kontenjanı dolu. Birde onların yerinden bakın. Moses yalnız bayadır oynamıyor maç eksiği falan var diğerleri mantıklı olabilir hepsi genç zaten.
    |
    |

• Binbaşı
    1412 Mesaj
    Bilin bakalım egzersizlerde bile göze çarpan bu şahıs kim?

Desktop: MSI Z97S SLI PLUS // i5 4690k (Turbo Boost 3.9 GHz.) // Hyper 212 Evo CPU Soğutucusu (160 mm) // Gigabyte G1 GTX 970 ; stok hız 1380-7010 mhz // Corsair Vengeance PRO 2x4 DDR3, 1600 mhz // CORSAIR SPEC-02 MidT // Corsair VS 650 PSU (12v = 50A) // Samsung 850 Evo 120 GB // Seagate Barracuda 1 TB 64 mb 7200rpm (ST10000DM003-1CH162)
  • Yüzbaşı
    794 Mesaj

arap sülo

|
    |
    Fulton kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: Fulton

Bilin bakalım egzersizlerde bile göze çarpan bu şahıs kim?

Ersun hoca özel olarak ilgileniyor Slimani'yle farkettiyseniz. Hep onunla şakalaşıyor, hareketlerine yardım ediyor falan. Bakalım toparlayabilecek mi Ersun reyiz Süloyu.
    |
    |
    Umarım Kristoffer Peterson ile ilgilendiğimiz haberleri doğru değildir. Elis gibi bu oyuncuda bizim ihtiyacımız olan oyuncu değil. Bize dar alanda da iş yapabilecek,hızlı ve skorer bir oyuncu lazım. Sol ayaklı ve içe kat eden olması da tercih sebebidir. Robert Skov'un gelmesini bu yüzden çok istiyordum ama olmadı. Victor Moses ve Candreva haberleride çıktı. Bu oyuncular ihtiyacımız olan oyuncular değil net olarak.

Orijinalden alıntı: KingOfShadows

Umarım Kristoffer Peterson ile ilgilendiğimiz haberleri doğru değildir. Elis gibi bu oyuncuda bizim ihtiyacımız olan oyuncu değil. Bize dar alanda da iş yapabilecek,hızlı ve skorer bir oyuncu lazım. Sol ayaklı ve içe kat eden olması da tercih sebebidir. Robert Skov'un gelmesini bu yüzden çok istiyordum ama olmadı. Victor Moses ve Candreva haberleride çıktı. Bu oyuncular ihtiyacımız olan oyuncular değil net olarak.
    Hepsine katılıyorum hocam. Despodov bence daha iyi hepsinden. Ne diyosun?

128 Mesaj

Katılıyorum
    İleri uçta gol pozisyona girecek adamların,
    Ligte ayew+slimani+frey+valbuena+benzia toplam 9 golü var.
    17 maç ve bunlar 9 gol atıyor. İkinci bir şansı da önce haketmek lazım. Bunların çoğu haketmiyor. En azından bir kaçını kesersin, yerine adam alırsın

|
    |
    mwwo3.3 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
HızlıCevap
Reklamlar
seo paketleri
haberler
Mobilya Takımları
Bey Azura
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
2,110
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.