Şimdi Ara

[Fenerbahçe 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu #KorayŞener

Bu Konudaki Kullanıcılar:
10 Misafir - 10 Masaüstü
5 sn
126.481
Cevap
170
Favori
1.982.621
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 2 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 2696
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 376
  • Ortalama Mesaj Aralığı 4 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 103
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 183
  • Favoriye Eklediklerim 174
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • Elan Morin Tedronai (5253 mesaj) The Mandalorian (3721 mesaj) İzole Bant (2141 mesaj) Celephais (1893 mesaj) geng (1866 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (60193 mesaj) Mobil (56380 mesaj) Tablet (2326 mesaj) Mini (10467 mesaj) Uygulama (4213 mesaj)
  • @
65 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Spor >> Futbol >> Fenerbahçe >> [Fenerbahçe 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu #KorayŞener
Giriş
    539 Mesaj

Aynen öyle, o kadar haklısın ki.

Ersun Yanal'a öyle dar alan topçusu falan lazım değil. Sow gibi oyun içinde bir çalım atamayıp da olur olmadık kritik goller atan bir topçu lazım. Peterson mu ne konuşuluyordu herifte deli şut kabiliyeti var mesela. O adamı alıp getirmek lazım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    tugtim kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    108 Mesaj
    Keşke doğru olsa da Peterson ya da Despedovdan en az birini alsak.
    |
    |
  • Yarbay
    2026 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: The Mandalorian

Ersun Yanal büyük ihtimalle elindeki oyunculardan verim alacağını düşünüyor, ilk maçının ilk 40 dakikası gibi oynasak zaten herkesin performansı artar. Bi de Benzia'da biraz hareketlenme oldu çok şaşırdım belki hepsinin performansı artar. FPP falan da delinmeyecek anladığım kadarıyla. Frey ve Elif'in kariyerindeki en iyi sezon olacak diye tahmin ediyorum.
    O maçın ilk 40dk sını 80dk ya yayabilsek evimizde maç kaybetmeyiz 2 beraberlik alırız en fazla. Deplasmanda da 2-3 galibiyet 2-3 beraberlik bizi kurtarır bu sene.

• Yarbay
    7264 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: tugtim

O maçın ilk 40dk sını 80dk ya yayabilsek evimizde maç kaybetmeyiz 2 beraberlik alırız en fazla. Deplasmanda da 2-3 galibiyet 2-3 beraberlik bizi kurtarır bu sene.

Alıntıları Göster
    Bence Ersun Yanal takım yapma konusunda kendine güveniyor, bu adamların hepsi daha önce belli bir düzeye çıkabilmiş topçular sanırım onlardan faydalanabileceğini düşünüyor. Şahsen şu yaklaşımı ben de çok beğeniyorum ben takımdaki bir futbolcu olsam baya bir çalışırdım.
    |
    |
  • Yarbay
    8374 Mesaj

Başka şans yok yabancı kontenjanı dolu adam alamıyoruz istediğimiz adamlar gelemiyor. Eldeki kadrodan bir şeyler yapma çabasında hoca. Bir sol bek ve kanat geleceğe yönelik alınsa sezon sonuna doğru tekrardan yapılanma olur. Bana göre sözleşmesi bitenlerin çoğu gitsin Zaten %70 yaşlı neredeyse ama işte sıkıntı şu bonservisi nereden sağlayacaz o zaman parlayanlardan birileri yüksek bonservis ile satılması lazım elif,frey gibi başka şans yok.
    |
    |
    Steven Wilson kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    7264 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: ICromwelleI

Başka şans yok yabancı kontenjanı dolu adam alamıyoruz istediğimiz adamlar gelemiyor. Eldeki kadrodan bir şeyler yapma çabasında hoca. Bir sol bek ve kanat geleceğe yönelik alınsa sezon sonuna doğru tekrardan yapılanma olur. Bana göre sözleşmesi bitenlerin çoğu gitsin Zaten %70 yaşlı neredeyse ama işte sıkıntı şu bonservisi nereden sağlayacaz o zaman parlayanlardan birileri yüksek bonservis ile satılması lazım elif,frey gibi başka şans yok.
    Şener, Skrtel hariç hepsi gidebilir. Beleş ve kelepir oyuncu kovalayacağız ya da bir tür transfer şikesi yapmamız lazım. Katar'a yüklü miktarda oyuncu satılabilir ya da bir oyuncunun bonservisini bir şahıs alır %10 takımın hissesi %90 şahsın olabilir. Öbür türlü para eden adamları satınca bu sefer o adamların yerine başka adam alman gerekecek.

• Yarbay
    2026 Mesaj
    quote:

Benim aklıma gelen de bu. O yüzden Eljif'in banko oynaması lazım bence. Satarsak onu satarız. Başka da para edecek adam yok takımda zaten.

|
    |
  • Yüzbaşı
    313 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: İzole Bant

Alıntıları Göster

@Lord Joker.
    |
    |

• Teğmen
    134 Mesaj
    Vagner Love'u alsak Beşiktaştan ya. Bence o kadar aramaya gerek yok. Tam Ersun Hocaya Webo etkisi yapacak oyuncu. Kısa vadede bizi rahatlatabilir gol yollarında.

• Yarbay
    2927 Mesaj
    Bizim gördüğümüzü futbolcular da görüyor. Hiç biri istenmiyor ve ilk fırsatta ya da sözleşme bitiminde çoğu şutlanacak takımdan.

Ben de mevcut işimden ayrılmayı düşünüyorum, futbolcuların psikolojisini anlıyorum. Tek fark ben eğitimli, iş disiplini son derece yüksek biriyim, zaten işim öyle savsaklamayı kaldıracak bir iş değil. Türkiye’de futbolcu dediğiniz 3-5 cahil cühela, kendini bulutların üstünde görüyor eli biraz para gördümü. Karakteri, iş ahlakı zayıf, salıyor kendini biraz zora gelince.

İkinci yarı işimiz çok zor. Sorun kalite falan değil, kafada Fenerbahçe’yi bitirmiş futbolcularla ligde kalmaya çalışacak Ersun Hoca, kucağına bombayı bıraktılar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Robinson Crusoe -- 9 Ocak 2019; 12:59:54 >
  • Yarbay
    5300 Mesaj
    Siz benim hayalimdeki fenerbahçeyi anlamamışsınız başkanımmm

~sir koç

|
    |
  • Yarbay
    5300 Mesaj
    Sözleşmesi bitecek 548908 tane oyuncudan yine sıfır yarar sağladık, teşekkürler

|
    |
  • Yarbay
    8374 Mesaj

Ali koç comolliye bırakır onu oda batırır artık nasıl olacaksa ama maaş yükünden kurtulmuş olacağız çünkü 33-34 lük adamlar bile 2-3 arası para alıyorlar. Şike konusunda dediğin gibi olmalı eldeki para eden elif hadi barış parladı desek bunlar satılırsa falan büyük sıkıntı yerine birileri alınmalı.

O yüzden bana da bonservisi harcamamak için yapılan bir hamle gibi geliyor yönetimin ne kadar az bonservis harcarsak sezon sonu o kadar çok bütçe kalabilir. Kameni bile 2.4 arası para alıyor hala sözleşmesi devam edecek.

Şener,skrtel maaşı düşük olursa olabilir,hasan ali bence yerli olarak kalsın,Dirar iyi performans sergilerse o bile kalabilir ersun hoca iki yönlü oyuncuları seviyor.

@tugtim Elif 25-30 aşağısı bana göre satılmaması gerekir Fifada bile ilk sezonda 80 overalı oldu bana göre daha fazlasını cengizden daha iyi belki fb yapı taşlarında hep yer alabilir bu sezon sonu değil belki gelecek sezon satılması taraftarıyım.
    |
    |
    Bahsedilenler: tugtim, Steven Wilson kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
    7264 Mesaj
    quote:

Ali koç comolliye bırakır onu oda batırır artık nasıl olacaksa ama maaş yükünden kurtulmuş olacağız çünkü 33-34 lük adamlar bile 2-3 arası para alıyorlar. Şike konusunda dediğin gibi olmalı eldeki para eden elif hadi barış parladı desek bunlar satılırsa falan büyük sıkıntı yerine birileri alınmalı.

O yüzden bana da bonservisi harcamamak için yapılan bir hamle gibi geliyor yönetimin ne kadar az bonservis harcarsak sezon sonu o kadar çok bütçe kalabilir. Kameni bile 2.4 arası para alıyor hala sözleşmesi devam edecek.

Şener,skrtel maaşı düşük olursa olabilir,hasan ali bence yerli olarak kalsın,Dirar iyi performans sergilerse o bile kalabilir ersun hoca iki yönlü oyuncuları seviyor.

@tugtim Elif 25-30 aşağısı bana göre satılmaması gerekir Fifada bile ilk sezonda 80 overalı oldu bana göre daha fazlasını cengizden daha iyi belki fb yapı taşlarında hep yer alabilir bu sezon sonu değil belki gelecek sezon satılması taraftarıyım.
    Bana kalırsa kalacak adamlarla şimdiden sözleşme imzalamak faydalı olabilir en azından aidet hisleri artar, bitecekekleri de ufaktan yollasak
    |
    |

• Yarbay
    2026 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Robinson Crusoe

Bizim gördüğümüzü futbolcular da görüyor. Hiç biri istenmiyor ve ilk fırsatta ya da sözleşme bitiminde çoğu şutlanacak takımdan.

Ben de mevcut işimden ayrılmayı düşünüyorum, futbolcuların psikolojisini anlıyorum. Tek fark ben eğitimli, iş disiplini son derece yüksek biriyim, zaten işim öyle savsaklamayı kaldıracak bir iş değil. Türkiye’de futbolcu dediğiniz 3-5 cahil cühela, kendini bulutların üstünde görüyor eli biraz para gördümü. Karakteri, iş ahlakı zayıf, salıyor kendini biraz zora gelince.

İkinci yarı işimiz çok zor. Sorun kalite falan değil, kafada Fenerbahçe’yi bitirmiş futbolcularla ligde kalmaya çalışacak Ersun Hoca, kucağına bombayı bıraktılar.
    O zaman futbolculara bunu hissettirmeyecekti yönetim. Ben hep söyledim. Neus'un sözleşmesi bitiyor. Bu adam niye kendini yırtsın ne diye mücadele etsin hırslı oynasın. Adam gönderileceğinden emin. Hadi oğlum hadi aslanım devre arası sana sözleşme konusuna bakarız sen topuna odaklan fln diyerek motive edeceklerdi. Sadece onun yüzünden 4-5 puanımız gitmiştir rahat.
    |
    |

• Binbaşı
    1238 Mesaj
    11m para ile bir tane kaliteli futbolcu alın 10m bir kişiyi de 1.5 yıllığına kiralayın tamamdır.

Sene sonu sadece Elif satılsa bile yeter. 3 tane adam alın bonservisi olmayan, Elif ten gelecek para ile de 3 futbolcu alın. Birisi yine 10m değerinde birisi 4m luk oyuncu biriside Ferdi gibi genç birisini alın işte.

Yeterli takımın geleceği olan kişilere şans verin. 5 ay sonra bir daha bizde oynamayacak oyunculara şans vermek mantıksız.

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.

Müthiş fiziği ve hızıyla rakip defansların korkulu rüyası

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    Spider-Man kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2026 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: mpolat35

11m para ile bir tane kaliteli futbolcu alın 10m bir kişiyi de 1.5 yıllığına kiralayın tamamdır.

Sene sonu sadece Elif satılsa bile yeter. 3 tane adam alın bonservisi olmayan, Elif ten gelecek para ile de 3 futbolcu alın. Birisi yine 10m değerinde birisi 4m luk oyuncu biriside Ferdi gibi genç birisini alın işte.

Yeterli takımın geleceği olan kişilere şans verin. 5 ay sonra bir daha bizde oynamayacak oyunculara şans vermek mantıksız.
    Sence şu an sözleşmesi bitecek olan herhangi bir futbolcu araştırması yapılıyor mudur? Sene sonu belki kimler var sözleşmesi bitecek olan. Mesela şu Peterson du sanırım. Heracles'te oynayan. Yıl sonu sözleşmesi bitiyor. Git adamı al işte bedava. Devre arası gelmesin sene sonu gelsin.
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.

O araştırmayı taraftarın transfermarkt den filan araştırıp yollaması lazım başka türlü olmaz zaten sene sonu ayrılacak adam şimdiden ya görüşmelere başlamıştır yada çoktan biri ile anlaşmıştır işe yarar adam ise tabiki

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    tugtim kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    747 Mesaj

Webo Vagner'i top yapıp kafasıyla kaleden kaleye atardı be.

Ah özledik reyisi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi S.McManaman -- 9 Ocak 2019; 14:3:56 >
    |
    |
    fenerlimasuk kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Reklamlar
Instagram takipçi satın al
Radyo Dinle
Pubg mobile uc
backlink paketleri
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
1,109
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.