Şimdi Ara

[Fenerbahçe 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu #KorayŞener

Bu Konudaki Kullanıcılar:
11 Misafir (1 Mobil) - 10 Masaüstü1 Mobil
5 sn
126.481
Cevap
169
Favori
1.982.802
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 2 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 2696
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 376
  • Ortalama Mesaj Aralığı 4 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 103
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 183
  • Favoriye Eklediklerim 173
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • Elan Morin Tedronai (5253 mesaj) The Mandalorian (3721 mesaj) İzole Bant (2141 mesaj) Celephais (1893 mesaj) geng (1866 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (60193 mesaj) Mobil (56380 mesaj) Tablet (2326 mesaj) Mini (10467 mesaj) Uygulama (4213 mesaj)
  • @
65 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Spor >> Futbol >> Fenerbahçe >> [Fenerbahçe 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu #KorayŞener
Giriş
    2026 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Celal de Souza

Ya ben Ersun Yanal'ı tanımıyorum ya da siz. Dar alanda iş yapacak sol ayaklı oyuncu lazım demiş birisi, tam tersi kafa topu alacak şutör, iri ve kanada ters ayaklı adam lazım takıma.
    Ersun hocaya totosuyla göbeğiyle de olsa gol atacak adam lazım şu an. Şu yönetim acizliği ile Ersun hocanın istediği hiçbir şey yapılamaz malesef. Ters ayaklı sol sağ kanat lazım hocaya. Ya bu takım Enke diye bir kaleci aldı 1 maçta adamı geri gönderdiler. Slimani Benzia 20 küsür maça çıktı adamlar Enke kadar bile antreman yapmamıştır eminim ama kalıyorlar. Bu adamların takımda kalması kabul edilemez. Sokayım parasına ver parasını gönder gitsin. Hiçbir şey yapmasalar bu adamların takım ruhuna zararı var. Bu kadar sallamamazlık bu kadar gamsızlık olmaz. 8. Sırada olsak sesimi çıkarmam ama 17. Sıradayız kardeşim. Hala giden yok hala transfer yok o yok bu yok. İşimiz tamamen Ersun hoca'nın takım ruhunu yükseltmesine bağlı. Bursaya yenil haftaya evinde galibiyet alama o zaman görürüm yönetimi ben. Şansa bırakıyorlar işi şansa.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yarbay
    3603 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Tolisso

Yok hocam kendim bulmuştum sanırsam bende , baya eski zamanlar bunlar listeyle falan uğraşmıyorduk o zamanlar

Alıntıları Göster
    Nesi baya eski zaman hocam? Pavon 22 yaşında mesela. Dediğiniz oyuncuları FM 11'de bulmuşsunuzdur en geç. Bayağı eski diyince CM serisi geliyor benim aklıma. Benim orada demek istediğim o değildi zaten. Bu adamları siz transfer etmeseniz de oyunda patlama yapıyorlar. Oyunu oynayanların birçoğu, veritabanını hazırlayan insanlar zaten keşfetmiş oluyorlar. Onu demek istedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Spider-Man -- 9 Ocak 2019; 10:15:29 >

• Yüzbaşı
    322 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: tugtim

Ersun hocaya totosuyla göbeğiyle de olsa gol atacak adam lazım şu an. Şu yönetim acizliği ile Ersun hocanın istediği hiçbir şey yapılamaz malesef. Ters ayaklı sol sağ kanat lazım hocaya. Ya bu takım Enke diye bir kaleci aldı 1 maçta adamı geri gönderdiler. Slimani Benzia 20 küsür maça çıktı adamlar Enke kadar bile antreman yapmamıştır eminim ama kalıyorlar. Bu adamların takımda kalması kabul edilemez. Sokayım parasına ver parasını gönder gitsin. Hiçbir şey yapmasalar bu adamların takım ruhuna zararı var. Bu kadar sallamamazlık bu kadar gamsızlık olmaz. 8. Sırada olsak sesimi çıkarmam ama 17. Sıradayız kardeşim. Hala giden yok hala transfer yok o yok bu yok. İşimiz tamamen Ersun hoca'nın takım ruhunu yükseltmesine bağlı. Bursaya yenil haftaya evinde galibiyet alama o zaman görürüm yönetimi ben. Şansa bırakıyorlar işi şansa.

Alıntıları Göster
    Bursa maçı kaybedilirse iyi transfer yapılır.

Berabere kalınırsa belki 1 tane yapılır.

Kazanılırsa yapılmaz.

Maç maç düşünen bir yönetimimiz var ne yazık ki. Koeman olayında da böyleydi, maç maç bakıp devam ediyorlardı adamla. Vizyon dedikleri buymuş demek ki.

• Yarbay
    3603 Mesaj
    Herkes forvet istiyor. Ama zaten hali hazırda bir transfer yaptığımızı unutuyorsunuz. İyileşti ve dönüyor.
  • Yüzbaşı
    288 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Elan Morin Tedronai

Bursa maçı kaybedilirse iyi transfer yapılır.

Berabere kalınırsa belki 1 tane yapılır.

Kazanılırsa yapılmaz.

Maç maç düşünen bir yönetimimiz var ne yazık ki. Koeman olayında da böyleydi, maç maç bakıp devam ediyorlardı adamla. Vizyon dedikleri buymuş demek ki.

Alıntıları Göster
    Kjaer'den gelen parayı Aboubakar'a gömseydik 10 sene forvet aramazdık
    |
    |
  • Yarbay
    2026 Mesaj

Böyle iş olmaz. Büyük takımın yöneticisi olayı görür ve kararı verir. Dur bakalım ne olacak dur bi deneyelim görelim ile olmaz bu iş. Deneye deneye buraya geldik. Seneye de şu Comolli'yi gönderelim. Bence Ali Koç da göndericek onu sadece şu an daha fazla tantana çıksın istemiyor. Yetkileri falan kısıtlandı zaten. Takıma tesise ona buna karışmıyor.

|
    |
    Elan Morin Tedronai kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    3603 Mesaj
    Hiç forvet almayacaklarsa Sow'u alsınlar en azından. Süper Lig'deki son 3 maçta 4 gol atmış. 8-10 gol atsa yeter.
    |
    |
  • Onbaşı
    34 Mesaj
    Arkadaşlar belki küfür edeceksiniz bana ama ben yine de söyliyim Sadık Neustader'i kesemez. Biz bence transfer yapmayalım çünkü bu yönetimin eldekilerden daha iyi oyuncular alabileceğine ihtimal vermiyorum.
  • Yarbay
    4674 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Kante1907

Arkadaşlar belki küfür edeceksiniz bana ama ben yine de söyliyim Sadık Neustader'i kesemez. Biz bence transfer yapmayalım çünkü bu yönetimin eldekilerden daha iyi oyuncular alabileceğine ihtimal vermiyorum.
    ilk maç neus cezalı. yeni transfer gazıyla o maçtan sonra 2-3 maç daha oynar. sadık savunmada birkaç defa önemli hatalar yaptıktan sonra neus’a formayı geri verir. ben de ilk geldiğinde böyle olacağını yazmıştım.

skrtel gibi valbuena gibi direkt etki edecek, seviye atlatacak oyuncu alamıyorlar, alamadılar. eljif, frey, sadık gibilere potansiyelli, gelecek vaat ediyor, savaşıyor vs. diye diye çöp oldu çıktı takım.

|
    |
  • Yarbay
    3603 Mesaj
    Devre Arası:

Valbuena yerine Gabigol'ü kiralayabilirsek 13/14'teki 3 forvetli sistemi oynayabiliriz.

Gelecek sezon:

(Keşke Kabore ya da Samaris'i alabilsek. Ama Topal'ı yollamayız büyük ihtimalle.)

• Yüzbaşı
    322 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Spider-Man

Devre Arası:

Valbuena yerine Gabigol'ü kiralayabilirsek 13/14'teki 3 forvetli sistemi oynayabiliriz.

Gelecek sezon:

(Keşke Kabore ya da Samaris'i alabilsek. Ama Topal'ı yollamayız büyük ihtimalle.)
    Ben barcelona olsam vermem cucurellayı. Gerçekten niye versinler ki? Gözünün önündeki la ligaya kiralar adam.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Yüzbaşı
    313 Mesaj
    Bir üst modele geçmenin şerefiyle selamlar.

• Yüzbaşı
    288 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Türkçü2021

Bir üst modele geçmenin şerefiyle selamlar.

• Yarbay
    2880 Mesaj
    Elif 'i ilk 11' e yazanlar hala bir anda oyuncu fabrikası olacağımızı sanıyor zaar. Çocuğa da yazık takıma da.

• Yüzbaşı
    993 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Kakà

Kanat adayları ( bilinenler) : Despodov, Peterson, Elis, Moses

Bakalım hangisi gelecek

Despodov fişek gibi adam iş yapar

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Yarbay
    3603 Mesaj

Ben de Everton olsam Onyekuru'yu GS'ye değil Hollanda'ya kiralardım.
    Umut fakirin ekmeği. Ali Bey 'dostluğunu' kullanıp kiralar belki gelecek sezon.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Spider-Man -- 9 Ocak 2019; 11:28:14 >
    |
    |
    Elan Morin Tedronai kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1239 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: HankMoodies

Elif 'i ilk 11' e yazanlar hala bir anda oyuncu fabrikası olacağımızı sanıyor zaar. Çocuğa da yazık takıma da.
    Orta sahaya lider özellikli bir oyuncu alınırsa Elif ilk 11 de rahat oynar. Sıkıntımız lider özellikli futbolcumuzun olmaması. Eskiden olduğu gibi bir Emre olsa orta sahada Elif çok rahat şekilde oynar.

• Yarbay
    2880 Mesaj

Emre ve Meireles'in yanına koyarsan %50 daha yüksek performans verir tabi ama bu iki adam olmadıktan sonra Jailson-Topal-Ekici gibi adamların yanında Elif'e büyük sorumluluk düşüyor.
    |
    |
    mpolat35 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1416 Mesaj
    Serdar aziz ve tolgaya 1 kuruş para verirse bu yönetim ali koç.un tam bir proje adamı olduğuna inanacağım. Fenerbahçeyi bitirme projesi yaptığına bir adım daha inanacağım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Yarbay
    7264 Mesaj
    Ersun Yanal büyük ihtimalle elindeki oyunculardan verim alacağını düşünüyor, ilk maçının ilk 40 dakikası gibi oynasak zaten herkesin performansı artar. Bi de Benzia'da biraz hareketlenme oldu çok şaşırdım belki hepsinin performansı artar. FPP falan da delinmeyecek anladığım kadarıyla. Frey ve Elif'in kariyerindeki en iyi sezon olacak diye tahmin ediyorum.
Reklamlar
Instagram takipçi satın al
Pubg mobile uc
Radyo Dinle
backlink paketleri
Ko Cuce
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,797
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.