Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

[Fenerbahçe 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu #KorayŞener

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
9 Misafir Kullanıcı, 9 Masaüstü Kullanıcı
126.576
Cevap
211
Favori
1.930.844
Tıklama
Tüm Forumlar >> Spor >> Futbol >> Fenerbahçe >> [Fenerbahçe 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu #KorayŞener
Giriş
    63 Mesaj
    ortasaha için çok daha iyi oyuncular var da bizimkiler onları ne tespit edebilir ne alabilir
    eğer kimseyi bulamıyolarsa göz önündeki tolgayı alsınlar, tolgay savunma ve hücum arasındaki bağlantıyı çok iyi kuran çok teknik ve akıllı bi adam
    jailson-tolgay ikili olur en az 3 yıl idare eder

tolgay gelirse eljif kulübeye gidebilir, kadro derinliği artar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi august landmesser -- 8 Ocak 2019; 11:43:23 >
    |
    |
    Bursaspor maçını kazanamaz ise Fenerbahçe, duygusal ve psikoloji olarak çöküşe girer. Pozitif görünen hava negatife döner. Serdar ve Tolgay transferi bu maçın sonucuna göre yapılır. Alt ligde sadık serdar tolgay çok iyi oyuncu olurlar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Eski Kullanıcı Adı:
    Quintana!

Alberth Elis'i istemeyen bir ben varım heralde videolarını izliyorum fark yaratabilicek birisi değil, FM profiline bakıyorum ptt 1. lig seviyesinde (gerçi oyunda 2022 senesinde Galatasaray'a transfer oldu)
    MLS'den gelen oyuncunun burda başarılı olacağını sanmıyorum MLS berbat bir lig.

Serdar ve Tolgay gelse iyi olurdu şu an takım en büyük düşme adaylarından birisi.Hala Amerikadan falan adam getirmeye çalışıyoruz rezillik.

Fenerbahçe hiç bu kadar çaresiz kalmamıştı.Yönetim istifa etmek için neyi bekliyor merak ediyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Orijinalden alıntı: tugtim

Kesinlikle para vermeyelim derim. Kalsınlar klüplerinde daha iyi. Başları ağrısın biraz. Tolgay için konuşulan rakamlar komedi gibi. Neymiş 2.5m + Şener teklif etmişiz kabul etmemiş Bjk. Saçmalığın daniskası. Kendimizi kazıklatmayalım millete.

Alıntıları Göster
    1+ şener teklifi var gerisi yalan bence hocam evet para verilmesin ama Tolgay bana göre bu ligde iş yapacak biri Ersun hoca özelikle orta sahadaki kilitli problemi çözeceğini düşünüyor çünkü Ekici çok çabuk sakatlanabilen Bir oyuncu benzia zaten ilk 11 Zor gibi rotasyon oyuncusu olacak gibi.

Serdar Aziz kulüple para konusunu çöz öyle gel demişler.

Hocam farkettiyseniz istediğimiz tarzda hiç bir oyuncu olmuyor maalesef çünkü gücümüz Yok skov 5 vermisiz redetmisler ajaxa gidiyor Fabregas desen düşünmüyorum demiş. Zeneli için alınacakken başka planlarim var demiş. Fissher desen kulübü vermiyor.

Hangi adama yakinlassak aha bu olur desek olmuyor işte. Bir elis var herkes iş yapmaz diyor ama Rodriguez den daha iyi bence. Barış alıcı Ersun hocayla çıkış yakalardi ama herhalde takımın şu anki siralamasindan dolayı kiraya verildi.

|
    |

• Onbaşı
    16 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: PatlıcanMusakka

Alberth Elis'i istemeyen bir ben varım heralde videolarını izliyorum fark yaratabilicek birisi değil, FM profiline bakıyorum ptt 1. lig seviyesinde (gerçi oyunda 2022 senesinde Galatasaray'a transfer oldu)
    Fifa’da iyi dostum ya 😂 Hızlı bir adam , Sprinter Hızı falan (90’larda ) Çeviklik 78 , videolarına bende şöyle bir baktım bana göre bu adam hızlı ama çok teknik değil ondan dolayı da çevikliği biraz düşük. Evet kanattan yardırır götürür ama bir arkadaşın dediği gibi bize topu ileri taşıyabilecek , valbu tarzı bir oyuncu daha mı iyi gider sanki

|
    |

• Binbaşı
    1965 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: PatlıcanMusakka

Yıllarca fm oynarım. Adamın Fm özellikleri iyi. Ptt 1.lig seviyesinde demişsin ama o 3 yıl sonra Gs aldı demişsin. Cidden iyi anlarım fm profillerinden regenler hariç bizim seviyemizdeki takımlar için iş yapar güzel özellikleri var. Gerçek hayat için fikrim tam tersi daha kaliteli ayaklara ihtiyacımız var.

1273 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    Quintana!

quote:

Orijinalden alıntı: tugtim

Yıllarca fm oynarım. Adamın Fm özellikleri iyi. Ptt 1.lig seviyesinde demişsin ama o 3 yıl sonra Gs aldı demişsin. Cidden iyi anlarım fm profillerinden regenler hariç bizim seviyemizdeki takımlar için iş yapar güzel özellikleri var. Gerçek hayat için fikrim tam tersi daha kaliteli ayaklara ihtiyacımız var.

Alıntıları Göster
    CM 03/04'den beri her seriyi sezonlar boyu oynadım. Bence FM profili hiç iyi değil oyunda Fenerbahçe'yi yönetsem bu adamı almam.

Videolarını izliyorum bütün gol ve skils videolarında bom boş kalmış defanslara karşı kontradan goller atmış. Kontradan olmayan gollerde ise ya savunan defans oyuncusu müdahale bile yapmaya yeltenmemiş ya da kaleciler elini uzatıp topu tutmamış. Gerçekten komedi bir lig bu MLS
    |
    |

• Yarbay
    3186 Mesaj

|
    |

Orijinalden alıntı: K E N

Sow demez öyle bir şey. Kaynakları neymiş?

|
    |

|
    |

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

iPhone 5s Kullanıcı Kulübü

iPhone 5S 16GB Uzay Grisi

• Binbaşı
    1965 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: KingOfShadows

Adamı bildiğimden istediğimden değil ama yine mi Westham abi? Bu adamlar kafayı mı yedi kaç tane oyuncu aldılar nasıl bir para var bu adamlarda?
    682 Mesaj
    Tolgay gelirse elif klübeye cekilirse büyük fiyasko olur şuan elimizdeki en değerli ve en çok para edecek oyuncumuz zamanla üstüne koyacağına eminim. 20-30 m arası %20-%30 payda koyup satarsak tadından yenmez. Tolgay gelip elif klübeye atılmaz inşallah Ersun hoca elifle özel ilgileniyor bırakmaz zaten kolay kolay.

|
    |

iPhone 5s Kullanıcı Kulübü

iPhone 5S 16GB Uzay Grisi

• Binbaşı
    1965 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: cayadüsensinek

Çokmu zor Afrika ve İskandinav oyuncu getirmek ben birtane böyle boş çıkan iskandinav oyuncu görmedim hem çalışkan millet hemde ligimize en çok uyan oyuncular bu ülkelerde
    Anlatamıyoruz hocam malesef. Bak mesela şöyle bir şey duymuştum. Özellikle ingiliz takımlarında olan bir olay. Çeşitli yazılımlarla ve istatistikleri birleştiriyorlar. Adamlar bir scouting veritabanı oluşturuyor. O kadar ucu açık bir olay ki. Kendine göre istediğin kriterlere göre puanlama filtreleme yap. Mesela atıyorum Fenerbahçe için. Sağ kanat arıyosun. Futbolcunun yaşı önceki dönem istatistikleri o sezonki istatistiği oynadığı takımın son 5-10 yıl ki başarısı atılan gol yarısahada topla oynama ortalaması vs vs vs bunların hepsini birleştirip bir puanlama yapıp karşına çıkacak adamları inceleyeceksin. Atıyorum aynı puanda İspanyol oyuncu ile Afrikalı ya da iskandinav oyuncu çıkıyorsa bizim lig için geçerli olacak şekilde İspanyoldan 1-2 puan daha yüksek almalı. Ya cidden şu işe kafa yoran birilerini bulsam paraya da kıyıp böyle bir veritabanı oluşturmak lazım.

Verdiğim rakip sahada topla oynama süresi vs mesela neden önemli. Şundan dolayı. Aşağı yukarı aynı puanda iki adam çıktı filtrelemeden. Bunlardan birinin takımının rakip sahada oynadığı süre 47dk olsun diğeri 34dk olsun. Eğer adamların istatistikleri benzerse ve aşağı yukarı aynı maliyette isimlerse Fenerbahçe'ye alacağın oyuncunun rakip sahada daha fazla topla oynamış takımın oyuncusu olmasında fayda var.

Bilmem bir şey tarif edebildim mi ama birileri bunu yapmalı. Yazılım ile karşına futbolcu çıkaracak müthiş gelişmiş bir sistem oluşturmalı. Daha sonra profesyonel bir scout incelemesi ve oyuncunun özel yaşam kalitesi araştırmasından sonra al gel oyuncuyu.
    |
    |

• Yüzbaşı
    519 Mesaj

Alt lig ?
    |
    |
    deatless22 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Kasımpaşa'ya helal olsun,Sarpsborg'tan Norveç'li orta saha Heintz'i aldıktan sonra,Stuttgart'tan Türk Asıllı sol kanat Azad Toptik'i de almışlar,biri 19 diğeri 20 yaşlarında gelecek vaadeden oyuncular,çok değil 2 ay sonra parlarlarsa nerden bulmuşlar lan bu oyuncuları muhabbeti dönerse şaşırmasın kimse.

Scout ekibi ve tranfer komitesini tebrik etmek gerekiyor,ülke realitesine uygun nitelikte iş yapıp,fiyat-performans anlamında güzel iş çıkarıyorlar.
    1938'de babası 8 dolar borç yüzünden tutuklandı. 1946'da doğum günü hediyesi olarak bisiklet istedi, annesi birkaç dolar yüzünden bisikleti alamadı, onun yerine oğluna bir gitar hediye etti,Elvis efsanesi böyle eksik birkaç doların eseridir.
HızlıCevap
Reklamlar
Mobilya Takımları
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
haberler
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
son dakika
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHSQLZ
0,578
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.