Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

[Fenerbahçe 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu #KorayŞener

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
11 Misafir Kullanıcı, 11 Masaüstü Kullanıcı
126.576
Cevap
211
Favori
1.931.128
Tıklama
Tüm Forumlar >> Spor >> Futbol >> Fenerbahçe >> [Fenerbahçe 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu #KorayŞener
Giriş
    290 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: The Mandalorian

Ne Oguzhanı ne tolgası
    Ne Serdar’ı onura ekliyeyim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    serdar ve tolgay klüpleri göndermek istiyor ne kopartırsak kar gözüyle bakıyor.Ek olarak bişey kopartamazlarsa da ne kadar geç gönderirsek o kadar iyi gözüyle bakıyor bize gelirseler transferin son günü gelirler beklemekte fayda akıllıca oynamak lazım pokeri.
    |
    |

Orijinalden alıntı: Spider-Man

En değerli oyuncularından mı? Transfermarkt'ta '99 ve sonrasında doğan 250 oyuncu kayıtlı. Eljif değeri en yüksek 36. isim. Bence en değerli oyunculardan değil.
    Ayrıca Eljif'in, abartıldığı kadar büyük bir potansiyeli yok. Bir aynı yaştaki Abdülkadir'e hatta 19 yaşındaki Salih Uçan'a bakıyorum birde Eljif'e... Eljif'ten fersah fersah öndeler. Maksimum olacağı Tolgay-Oğuzhan, fazlası olmaz. Benfica, Feyenoord maçlarındaki gibi oynasa max. 1.5 sene elimizde tutabiliriz derdim ama yarısını bile veremedi o performansın. Tesadüfmüş demek ki. Salih de Monaco maçında döktürmüştü ama tüm sezonu yedek kulübesinde geçirdi Advocaat döneminde.

Alıntıları Göster
    Bence Abdülkadir de Salih de Eljif'ten sadece teknik konularda iyiler ve onda da çok büyük fark yok. Eljif fiziksel anlamda ikisinden de fersah fersah önde ama.

Eljif'in ilk maçlarını hatırlayın. Attığı her top adrese teslim gidiyordu. Çektiği her şut gol tehlikesi yaratıyordu. Sonra üstüne çok yük bindirdiler çocuğun. Oynaması gereken rolde de oynatmadılar. Bu yüzden düşüş yaşadı. Teknik direktör dokunuşu gerek Eljif'e.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Yüzbaşı
    499 Mesaj
    Ersun Hocam istediyse vardır bir bildiği, şöyle örnek vereyim; en son yana yakıla istediği kanat oyuncusu şu an daha geçen haftaya kadar Premier Ligde namağlup lider olan takımın on numarası :) O yüzden Skov veya Elis baya büyük topçu olacaktır.

|
    |
    skov'u ajax istiyosa ajax alır.

• Binbaşı
    1965 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Mishakal

Ben de Ajax'a giderdim. Başka Skovlar bulmak ümidiyle...

|
    |
    861 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Mishakal

Skov, Fenerbahçe'ye hayırlı olsun...
    |
    |

Bal gibi de kötü yapar çünkü yıllardır kupa alamıyoruz. Ayrıca şu anda Erzurumspor'dan da daha kötüyüz. Bir ilk yaşama olasılığı zannedildiği gibi sıfır falan değil. Kaybetmeye devam edilirse her şey olur.

Avrupa'da hatırı sayılır kısmı zaten hikaye. Vardar'a, Krasnodar'a, Young Boys'a, Paok'a falan elendiğimizi hatırlatırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YeşilOk -- 8 Ocak 2019; 9:41:34 >
    |
    |
    Mr.Prestige kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Kimsenin tadını damağında bırakmak istemem de bu Elis e hızlı demek Emenikeye Lazar a Valbuena ya Elia ya falan hakarettir. Bu adam sağ kanat görünüyor mevki olarak ama bildiğin forvet bu atanamamış Adebayor.

Şutları dengesi falan çok savruk. Vücudunu iyi kullanıyor başka bir şeyide yok.

Orijinalden alıntı: NakeBenihime

Kimsenin tadını damağında bırakmak istemem de bu Elis e hızlı demek Emenikeye Lazar a Valbuena ya Elia ya falan hakarettir. Bu adam sağ kanat görünüyor mevki olarak ama bildiğin forvet bu atanamamış Adebayor.

Şutları dengesi falan çok savruk. Vücudunu iyi kullanıyor başka bir şeyide yok.
    Valla ne yalan söyleyim beni de heyecanlandıran bir adamdı. Ama biraz fazla şişirilmiş medya ve sponsorlar tarafından ön plana atılmış bir adam gibi gelmeye başladı bana.

Takımdaki teknik ve zeki oyuncu yani kalite eksikliği varken açık alanda hızıyla iş yapan MLS gibi bir ligde mücadeleden uzak defansif olarak vasat tek dertleri bol gol izlettirip Amerika'da futbolu sevdirmeye çalışmak olan bir ligde bu oyuncu burada çok zorlanır.

Fikrim değişmeye başladı bu adam konusunda benim.

• Yüzbaşı
    321 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Spider-Man

En değerli oyuncularından mı? Transfermarkt'ta '99 ve sonrasında doğan 250 oyuncu kayıtlı. Eljif değeri en yüksek 36. isim. Bence en değerli oyunculardan değil.
    Ayrıca Eljif'in, abartıldığı kadar büyük bir potansiyeli yok. Bir aynı yaştaki Abdülkadir'e hatta 19 yaşındaki Salih Uçan'a bakıyorum birde Eljif'e... Eljif'ten fersah fersah öndeler. Maksimum olacağı Tolgay-Oğuzhan, fazlası olmaz. Benfica, Feyenoord maçlarındaki gibi oynasa max. 1.5 sene elimizde tutabiliriz derdim ama yarısını bile veremedi o performansın. Tesadüfmüş demek ki. Salih de Monaco maçında döktürmüştü ama tüm sezonu yedek kulübesinde geçirdi Advocaat döneminde.

Alıntıları Göster
    Ptt topçusu diyebilir miyiz o zaman hocam?

• Yarbay
    2888 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Elan Morin Tedronai

Alıntıları Göster
    STSL'de TS-GS-BJK dışında (transfer yapana kadar biz de dahil) her takımda ilk 11 oynar.
    |
    |

Amerikadan gelen futbolcular çoğunlukla ÇÖPTÜR

|
    |
    tugtim kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Eski Kullanıcı Adı:
    Steven Wilson

quote:

Orijinalden alıntı: Elan Morin Tedronai

Alıntıları Göster
    Kendini geliştirirse neden olmasın?

63 Mesaj
    ersun yanal elisi istiyosa yanlış yapıyor, fenerin futbolcusu değil
    yatabare2
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: geng

Serdar Aziz ve Tolgay muhabbetti dönüyor, kulubün vizyonu inşallah bu değildir. Ersun Yanal topçudan anlar, bu adamları bu takıma almaz diye düşünüyorum.

Bedavaya getirilmeye çalışılacak gibi yada ikiside kulüplerinde kalacak.

Orijinalden alıntı: tugtim

Eljif biraz sadece biraz toplasın değeri 15 milyon. Ben Eljif konusunda iddialıyım. Satıcaz da 1-2 sene içinde.
    Sezon sonu gider Elif bence çünkü çoğu oyuncunun sözleşmesi bitiyor takıma bonservis gerekiyor 6 ayda hafif göstersin kendisini satışa koyarlar 20-25 satmak lazım zaten doğru düzgün oyuncu Yok. Barış alıcıyı da kiraya verdiler zaten o satılmaz.

|
    |

Orijinalden alıntı: ICromwelleI

Bedavaya getirilmeye çalışılacak gibi yada ikiside kulüplerinde kalacak.

Alıntıları Göster
    Kesinlikle para vermeyelim derim. Kalsınlar klüplerinde daha iyi. Başları ağrısın biraz. Tolgay için konuşulan rakamlar komedi gibi. Neymiş 2.5m + Şener teklif etmişiz kabul etmemiş Bjk. Saçmalığın daniskası. Kendimizi kazıklatmayalım millete.

Reklamlar
SEO
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Bey Azura
son dakika
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
6,531
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.