Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

[Fenerbahçe 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu #KorayŞener

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
12 Misafir Kullanıcı, 12 Masaüstü Kullanıcı
126.576
Cevap
211
Favori
1.932.231
Tıklama
Tüm Forumlar >> Spor >> Futbol >> Fenerbahçe >> [Fenerbahçe 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu #KorayŞener
Giriş
    1028 Mesaj
    Bir sezon düşünün,

Teknik direktörü sezon sonu emekli olacak ve takımdan umudunu kesmiş,

Taraftarının hiçbir beklentisi yok,

Yönetim gelecek senenin planlamasını yapmaya çoktan başlamış,

Oyuncuların umarsızca patır patır kırmızı kart gördüğü bir derbide,

Rakip takım Beşiktaş'ın kazanacağına herkes inanmışken,

O sezon doğru düzgün top oynamamış, her maçta yuhalanmış ve dışlanmış ama içindeki Fenerbahçeliliği de yok edememiş bir adam çıkar ortaya,

ve uzun yıllar bizim yüzümüzü gülümsetecek ateş için bir kıvılcım yakar...

Teşekkürler Kara Boğa.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr. Pink -- 8 Ocak 2019; 0:16:22 >
    |
    |

Ah etmez Fenerbahçe'sine, sessizce kenara çekilir ve zaman onu haklı çıkarır.
  • Yüzbaşı
    321 Mesaj
    Elistense skov gelsin.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Orijinalden alıntı: tugtim

Yağız bilmem kim diye biri var. Skov için süprizimiz var yarını bekleyin dedi

Yağız bilmem kim diye biri var. Skov için süprizimiz var yarını bekleyin dedi
    Ya bu adam piyasanını yapmış şampiyonlar ligi takımları istiyor.Kıytırık türkiye ligindeki düşme potasında olan seneye avrupaya gidemeyecek takıma gelmesi için 1 tane sebep söylesinler bana.

Orijinalden alıntı: We Will Dominate

Alıntıları Göster
    Kolpa. Patlar yarın.

Orijinalden alıntı: f@ithline

Araya emenikeyi sokup çaktırmadan getirmeye çalışıyorsun yemeyiz

Alıntıları Göster
    Abi bedavaya daha iyi firsat yok cani istedigi zaman dunyanin en iyi 5 forvetinden birisi oluyor ama 1 macligina falan.Şöyle temiz bir dövecekler aslında aklı başına gelir Anadolu takımi baskani olsam kesin getirirdim.Mesela Malatya Boutaib'i göndermiş getir Nakoulma ve Emenikeyi bedavaya,zaten taş gibi takım hocalari da iyi.Iyice uçarlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Orijinalden alıntı: İzole Bant

Abi bedavaya daha iyi firsat yok cani istedigi zaman dunyanin en iyi 5 forvetinden birisi oluyor ama 1 macligina falan.Şöyle temiz bir dövecekler aslında aklı başına gelir Anadolu takımi baskani olsam kesin getirirdim.Mesela Malatya Boutaib'i göndermiş getir Nakoulma ve Emenikeyi bedavaya,zaten taş gibi takım hocalari da iyi.Iyice uçarlar

Alıntıları Göster
    dünyanın en iyi forveti modu: ON

dünyanın en iyi forveti modu: OFF

|
    |

Bir kere bu adamın en büyük özelliği hız , bu artı bir şey. Diğer dikkatimi çeken ise ceza sahasında iyi pozisyon alıyor . Yani stoch , Rodrigues tarzı bir kanat oyuncusu değil gibi gözüküyor. Sow’un rolünde düşünmeliyiz. Ona göre artıları eksileri var tabi. O seviyeye çıkabilir mi muamma.

Asıl sorun burası bence. Bize topu ileri taşıyacak , top tekniği yüksek bir kanat oyuncusu lazım. Valbune tarzı kilit açabilecek , uzaktan şutu olan birisi gerekiyor. Bu genç arkadaş forvetten bozma skorer kanat.

|
    |
    Steven Wilson

Skov'u bırakın Stoch'u getirin. 11 Golü 5 asisti var ligde.
    |
    |

Orijinalden alıntı: I need $

Ya bu adam piyasanını yapmış şampiyonlar ligi takımları istiyor.Kıytırık türkiye ligindeki düşme potasında olan seneye avrupaya gidemeyecek takıma gelmesi için 1 tane sebep söylesinler bana.

Alıntıları Göster
    Haber büyük ihtimal kolpa ama şu kıytırık 17.takım muhabbetine hiç katılmıyorum. Ne yani erzurumsporla aynı mıyız demek istiyorsunuz?

Bu takımda sadece son 10 senede alex, carlos, rvp gibi starlar oynamış, clde çeyrek final, avrupada yarı final oynamış avrupada hatrı sayılır bir kulübüz. Son birkaç senenin kötü geçmesi takımı kötü yapmıyor.

[22 Aralık 2019 13:47:52 tarihine dek bölüme mesaj atamaz]
    quote:

Orijinalden alıntı: cayadüsensinek

Elif satılırsaki büyük ihtimal 15-20m arası satılacak seneye FFP için kaynak olusturmak icin umarım %20-%30 pay koydururuz.
    20 milyon euro az olur hocam. Milliyet'te okudum Real istiyormuş. Modric yaşlandı, Kovacic dönmek istemiyor, Isco mutsuz, Kroos formsuz, James'i Bayern alacak, Ceballos bekleneni veremedi derken 30-35 milyon euroya okuturuz diye düşünüyorum. Eljif 20 milyona giderse istifasını versin Comolli.
    |
    |
    quote:

Katılıyorum. Eljif'i banko oynatmak lazım. Para edecek tek adam takımda. Milli takımda devamlı oynaması için de lobi yapılsın.

Alıntıları Göster
    Eljif'in bizim milli takımda oynayamadığını bilmiyor muydunuz yoksa?
    |
    |
    Şu eljif ptt topçusu len diyenlere, paragraflarca yerin dibine gömen yazılar yazanlara değerini iki üç ayda 15e katlayarak kendi yaş grubunun en değerli oyuncularından olmasıyla cevabını verdi, üstelik kümedeki takımda düşen formuyla

quote:

Orijinalden alıntı: Elan Morin Tedronai

Kolpa. Patlar yarın.

Alıntıları Göster
    Yarın: ''Oyuncu Ajax ile anlaştı.''
    |
    |

|
    |

Oyuncu böyle hız acayip yalnız. Bence skov işi yattı onu beklemeyin. Ama elis için şans var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ICromwelleI -- 8 Ocak 2019; 1:21:40 >
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Prestige

Şu eljif ptt topçusu len diyenlere, paragraflarca yerin dibine gömen yazılar yazanlara değerini iki üç ayda 15e katlayarak kendi yaş grubunun en değerli oyuncularından olmasıyla cevabını verdi, üstelik kümedeki takımda düşen formuyla
    En değerli oyuncularından mı? Transfermarkt'ta '99 ve sonrasında doğan 250 oyuncu kayıtlı. Eljif değeri en yüksek 36. isim. Bence en değerli oyunculardan değil.
    Ayrıca Eljif'in, abartıldığı kadar büyük bir potansiyeli yok. Bir aynı yaştaki Abdülkadir'e hatta 19 yaşındaki Salih Uçan'a bakıyorum birde Eljif'e... Eljif'ten fersah fersah öndeler. Maksimum olacağı Tolgay-Oğuzhan, fazlası olmaz. Benfica, Feyenoord maçlarındaki gibi oynasa max. 1.5 sene elimizde tutabiliriz derdim ama yarısını bile veremedi o performansın. Tesadüfmüş demek ki. Salih de Monaco maçında döktürmüştü ama tüm sezonu yedek kulübesinde geçirdi Advocaat döneminde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Spider-Man -- 8 Ocak 2019; 1:14:47 >
    Steven Wilson

Ne Oguzhanı ne tolgası

Elisle ilgili bilgi açıklamış arkadaşlar okuyun editörlerden onun hakkında bir bilgi almış ve istediğimiz soruları sormuş. Ersun hoca ile bu oyuncu çığır açabilir ama ersun hocanın sahip çıkması lazım çünkü bazı şeyleri eksik şu anda alternatif bizde ersun hoca olması.
    |
    |
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Mobilya Takımları
haberler
son dakika
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,984
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.