Şimdi Ara

[Fenerbahçe 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu #KorayŞener (4375. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
126.467
Cevap
158
Favori
2.078.324
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
65 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 43734374437543764377
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: cayadüsensinek

Elif satılırsaki büyük ihtimal 15-20m arası satılacak seneye FFP için kaynak olusturmak icin umarım %20-%30 pay koydururuz.
    20 milyon euro az olur hocam. Milliyet'te okudum Real istiyormuş. Modric yaşlandı, Kovacic dönmek istemiyor, Isco mutsuz, Kroos formsuz, James'i Bayern alacak, Ceballos bekleneni veremedi derken 30-35 milyon euroya okuturuz diye düşünüyorum. Eljif 20 milyona giderse istifasını versin Comolli.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tugtim

Katılıyorum. Eljif'i banko oynatmak lazım. Para edecek tek adam takımda. Milli takımda devamlı oynaması için de lobi yapılsın.

Alıntıları Göster
    Eljif'in bizim milli takımda oynayamadığını bilmiyor muydunuz yoksa?
  • Şu eljif ptt topçusu len diyenlere, paragraflarca yerin dibine gömen yazılar yazanlara değerini iki üç ayda 15e katlayarak kendi yaş grubunun en değerli oyuncularından olmasıyla cevabını verdi, üstelik kümedeki takımda düşen formuyla

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Elan Morin Tedronai

Kolpa. Patlar yarın.

Alıntıları Göster
    Yarın: ''Oyuncu Ajax ile anlaştı.''
  • Alberth Elis hayırlı olsun . Comolli whatsapptan yazdı an itibariyle

• Beyler elisi fifada almaya çalıştım 10 milyon değeri var adamın kaisere gelmedi arkadaş Demek feneri istiyor.

Oyuncu böyle hız acayip yalnız. Bence skov işi yattı onu beklemeyin. Ama elis için şans var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ICromwelleI -- 8 Ocak 2019; 1:21:40 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Prestige

Şu eljif ptt topçusu len diyenlere, paragraflarca yerin dibine gömen yazılar yazanlara değerini iki üç ayda 15e katlayarak kendi yaş grubunun en değerli oyuncularından olmasıyla cevabını verdi, üstelik kümedeki takımda düşen formuyla
    En değerli oyuncularından mı? Transfermarkt'ta '99 ve sonrasında doğan 250 oyuncu kayıtlı. Eljif değeri en yüksek 36. isim. Bence en değerli oyunculardan değil.
    Ayrıca Eljif'in, abartıldığı kadar büyük bir potansiyeli yok. Bir aynı yaştaki Abdülkadir'e hatta 19 yaşındaki Salih Uçan'a bakıyorum birde Eljif'e... Eljif'ten fersah fersah öndeler. Maksimum olacağı Tolgay-Oğuzhan, fazlası olmaz. Benfica, Feyenoord maçlarındaki gibi oynasa max. 1.5 sene elimizde tutabiliriz derdim ama yarısını bile veremedi o performansın. Tesadüfmüş demek ki. Salih de Monaco maçında döktürmüştü ama tüm sezonu yedek kulübesinde geçirdi Advocaat döneminde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Spider-Man -- 8 Ocak 2019; 1:14:47 >

• Ne Oguzhanı ne tolgası

• Elisle ilgili bilgi açıklamış arkadaşlar okuyun editörlerden onun hakkında bir bilgi almış ve istediğimiz soruları sormuş. Ersun hoca ile bu oyuncu çığır açabilir ama ersun hocanın sahip çıkması lazım çünkü bazı şeyleri eksik şu anda alternatif bizde ersun hoca olması.
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Mandalorian

Ne Oguzhanı ne tolgası
    Ne Serdar’ı onura ekliyeyim

• serdar ve tolgay klüpleri göndermek istiyor ne kopartırsak kar gözüyle bakıyor.Ek olarak bişey kopartamazlarsa da ne kadar geç gönderirsek o kadar iyi gözüyle bakıyor bize gelirseler transferin son günü gelirler beklemekte fayda akıllıca oynamak lazım pokeri.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Spider-Man

En değerli oyuncularından mı? Transfermarkt'ta '99 ve sonrasında doğan 250 oyuncu kayıtlı. Eljif değeri en yüksek 36. isim. Bence en değerli oyunculardan değil.
    Ayrıca Eljif'in, abartıldığı kadar büyük bir potansiyeli yok. Bir aynı yaştaki Abdülkadir'e hatta 19 yaşındaki Salih Uçan'a bakıyorum birde Eljif'e... Eljif'ten fersah fersah öndeler. Maksimum olacağı Tolgay-Oğuzhan, fazlası olmaz. Benfica, Feyenoord maçlarındaki gibi oynasa max. 1.5 sene elimizde tutabiliriz derdim ama yarısını bile veremedi o performansın. Tesadüfmüş demek ki. Salih de Monaco maçında döktürmüştü ama tüm sezonu yedek kulübesinde geçirdi Advocaat döneminde.

Alıntıları Göster
    Bence Abdülkadir de Salih de Eljif'ten sadece teknik konularda iyiler ve onda da çok büyük fark yok. Eljif fiziksel anlamda ikisinden de fersah fersah önde ama.

Eljif'in ilk maçlarını hatırlayın. Attığı her top adrese teslim gidiyordu. Çektiği her şut gol tehlikesi yaratıyordu. Sonra üstüne çok yük bindirdiler çocuğun. Oynaması gereken rolde de oynatmadılar. Bu yüzden düşüş yaşadı. Teknik direktör dokunuşu gerek Eljif'e.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Ersun Hocam istediyse vardır bir bildiği, şöyle örnek vereyim; en son yana yakıla istediği kanat oyuncusu şu an daha geçen haftaya kadar Premier Ligde namağlup lider olan takımın on numarası :) O yüzden Skov veya Elis baya büyük topçu olacaktır.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • skov'u ajax istiyosa ajax alır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mishakal

skov'u ajax istiyosa ajax alır.
    Ben de Ajax'a giderdim. Başka Skovlar bulmak ümidiyle...

• quote:

Orijinalden alıntı: Mishakal

skov'u ajax istiyosa ajax alır.
    Skov, Fenerbahçe'ye hayırlı olsun...
  • Mr.Prestige kullanıcısına yanıt
    Bal gibi de kötü yapar çünkü yıllardır kupa alamıyoruz. Ayrıca şu anda Erzurumspor'dan da daha kötüyüz. Bir ilk yaşama olasılığı zannedildiği gibi sıfır falan değil. Kaybetmeye devam edilirse her şey olur.

Avrupa'da hatırı sayılır kısmı zaten hikaye. Vardar'a, Krasnodar'a, Young Boys'a, Paok'a falan elendiğimizi hatırlatırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-82AD9505E -- 8 Ocak 2019; 9:41:34 >
  • Kimsenin tadını damağında bırakmak istemem de bu Elis e hızlı demek Emenikeye Lazar a Valbuena ya Elia ya falan hakarettir. Bu adam sağ kanat görünüyor mevki olarak ama bildiğin forvet bu atanamamış Adebayor.

Şutları dengesi falan çok savruk. Vücudunu iyi kullanıyor başka bir şeyide yok.
  • Serdar Aziz ve Tolgay muhabbetti dönüyor, kulubün vizyonu inşallah bu değildir. Ersun Yanal topçudan anlar, bu adamları bu takıma almaz diye düşünüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: NakeBenihime

Kimsenin tadını damağında bırakmak istemem de bu Elis e hızlı demek Emenikeye Lazar a Valbuena ya Elia ya falan hakarettir. Bu adam sağ kanat görünüyor mevki olarak ama bildiğin forvet bu atanamamış Adebayor.

Şutları dengesi falan çok savruk. Vücudunu iyi kullanıyor başka bir şeyide yok.
    Valla ne yalan söyleyim beni de heyecanlandıran bir adamdı. Ama biraz fazla şişirilmiş medya ve sponsorlar tarafından ön plana atılmış bir adam gibi gelmeye başladı bana.

Takımdaki teknik ve zeki oyuncu yani kalite eksikliği varken açık alanda hızıyla iş yapan MLS gibi bir ligde mücadeleden uzak defansif olarak vasat tek dertleri bol gol izlettirip Amerika'da futbolu sevdirmeye çalışmak olan bir ligde bu oyuncu burada çok zorlanır.

Fikrim değişmeye başladı bu adam konusunda benim.

• 
Sayfa: önceki 43734374437543764377
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.