Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

[Fenerbahçe 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu #KorayŞener

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
68 Misafir Kullanıcı, 68 Masaüstü Kullanıcı
126.576
Cevap
211
Favori
1.931.513
Tıklama
Tüm Forumlar >> Spor >> Futbol >> Fenerbahçe >> [Fenerbahçe 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu #KorayŞener
Giriş
    628 Mesaj

Bu profile göre bakacak olursak istediğimiz kalitede bir oyuncu değil. Bu profile göre ancak sözleşmesi elindeyse imzalarım. Yıllık da maksimum 700 bin € veririm.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    AnondraX kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: KingOfShadows

Bu profile göre bakacak olursak istediğimiz kalitede bir oyuncu değil. Bu profile göre ancak sözleşmesi elindeyse imzalarım. Yıllık da maksimum 700 bin € veririm.
    Elimizde olmayan hızlı adam ihtiyacımızı karşılar en azından. Bu arada Houston dan hızlıca kariyere girip çektim. Fenerbahçe için 4 yıldız değil. 2,5 3 yıldız olur tahminimce Fener için.

Bence ortalama özellikleri var. Hızı çok çok iyi. FM de teknik top sürme ilk dokunuş gibi özellikleri 14-15 olup da hızı 17-18 olan kanat oyuncusu çok iyi isimler hariç yok zaten. Regenler hariç.
    463 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: tugtim

Bence ortalama özellikleri var. Hızı çok çok iyi. FM de teknik top sürme ilk dokunuş gibi özellikleri 14-15 olup da hızı 17-18 olan kanat oyuncusu çok iyi isimler hariç yok zaten. Regenler hariç.

Alıntıları Göster
    Zaten bu haldeki takım için güzel bir transfer.

Geçen sene skora yaptığı katkı. Yaşına göre iyi gibi. Umarım Ersun Hoca'nın elinde etkili bir silah haline gelir bizde.
    |
    |

• Çavuş
    93 Mesaj
    Fabregas Monaco yolcusu
    |
    |
    Keşke Reyes ile takas etsek bu elemanı. Amerika'da meksikalı oyuncular seviliyor ve popülerlikleri de var orda. Reyes + 1 milyon a bitirsinler bu işi :)
    |
    |
    4636 Mesaj
    Trabzondaki castilloya benziyor çocuk,yabancı hakkimiz dolu şu an galiba ama taraftarın seveceği birisi gibi ...

fiziği türkiye için gayet iyi.

geçen sene ki garry performansı yapsın kafi. gerçekten oyuncu geçip hızla ceza sahasına bindiren oyuncu görmeyeli uzun seneler oldu. markovic vardı ama kronik sakattı.
    |
    |
    KingOfShadows kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: AnondraX

Elimizde olmayan hızlı adam ihtiyacımızı karşılar en azından. Bu arada Houston dan hızlıca kariyere girip çektim. Fenerbahçe için 4 yıldız değil. 2,5 3 yıldız olur tahminimce Fener için.

Alıntıları Göster
    Robert Skov olsaydı eğer çok daha iyi olurdu. Elis için 5,00 mil. € civarı bir bonservis vereceksek eğer Skov için bütçe zorlanmalı 8,00 mil € civarına çıkılmalı. Eğer bu teklifte kabul görmezse şu zamanda (devre arası) Elis tatmin edebilir bizi. Birde Robert Skov'unda FM profilini atabilirmisiniz acaba ? Rica ediyorum Bende FM 18 mevcut. 19 almadım daha. FM 19'u devre arası transfer güncellemesi geldikten sonra ve daha fazla indirime girdiğinde satın alacağım.

|
    |

• Yarbay
    8183 Mesaj

Elisi hiç bilmiyorum ama houstanda kullandığı kanatı otobana çeviren bir herif. Evet bizim ligde mücadeleci bir lig bir omuzda düşebilir mls ama eskisi gibi orası da çok sert bir lig skov olmassa mantıklı olabilir ta ki skov olmadı sanırım 5 vermişiz kabul edilmemiş 15-20 den aşağı satmayacak gibiler.

Elis 22 yaşında olması bir nevi avantaj birde honduraslılar öyle fizik kondisyon olarak çok güçlüler.1-2 milyona halledilirse iyi olur bence.
    |
    |
    ksenhops kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Ali koç küme düşürmeye kararlı kulübü.Elis bizim ligde iş yapmaz.Bu tazrdaki oyuncuların kralı gelmişti zamanında (Markovic) onu bile 2-3 maçta dövmekten beter edip sakatladılar.Skov alınabilse keşke tekniği de var dümdüz oyuncu değil.

|
    |

Bir yabancı alırsak biri kadro dışı kalır hocam maalesef yada satabileceklerse satarlar ya da kiralıklardan biri geri döner kulübüne.
    |
    |
    I need $ kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: AnondraX

Merak edenler varsa FM profilini atıyım.

First touch çöp. Yandık.

|
    |

transfer önerileri olan varsa buradan göndersin. gördüklerine eminim.
    |
    |

Orijinalden alıntı: ICromwelleI

Elisi hiç bilmiyorum ama houstanda kullandığı kanatı otobana çeviren bir herif. Evet bizim ligde mücadeleci bir lig bir omuzda düşebilir mls ama eskisi gibi orası da çok sert bir lig skov olmassa mantıklı olabilir ta ki skov olmadı sanırım 5 vermişiz kabul edilmemiş 15-20 den aşağı satmayacak gibiler.

Elis 22 yaşında olması bir nevi avantaj birde honduraslılar öyle fizik kondisyon olarak çok güçlüler.1-2 milyona halledilirse iyi olur bence.
    1-2 milyona o adamı bırakmazlar hocam. Bence 3 milyondan da fazla verilmemesi lazım. Ama sanırım konuşulan rakam Celtic ilgisi de varmış adama 6 milyondan falan bahsediliyor

3090 Mesaj
    Takımda 8 numara yok , forvet yok . Kanada ne gerek var şuan ? Topu götüremiyoruz ileriye mbappe alsan nolacak ?
    quote:

Bu haberler fiyat yükseltmek için sanki. Birileri tarafından servis ediliyormuş gibi geliyor bana. 2,00 mil. € + Şener teklifi son teklifti ve beklemeye geçmiştik. Birde Serdar Aziz ve Tolgay Arslan transferi gerçekleşecekse eğer kamp bitmeden gerçekleşmeli. Çünkü bu oyuncular kadro dışı ve doğal olarak kampta değiller.

bek kıtlığı yaşanan şu dönemde saçmalığın daniskası bir işe imza atıyoruz. şener’i verirken biz üste para istemeliyiz. bjk’nin kadrosunu güçlendirmek bir tarafa göz göre göre kazıklanıyoruz. tolgay’a bu kadar ayak diretmelerine resti çekip şener ile sözleşme yenilemeliyiz. biz tolgay’a muhtaç değiliz. ama onlar şener’e, tolgay da oynayacak bir kulübe muhtaç. ayrıca şener as oynar, yedek bekler sıkıntı yapmadı hiç. 27-28 yaşında ne vereceği belli bir adamı kaybetmenin doğru olmadığını düşünüyorum. 6-7 sene daha armaya hizmet edebilir. tolgay ise tam bir kapalı kutu.

ve sana soruyorum emre belözoğlu, ne içiyorsun? benjamin button musun? gençleşiyorsun. güzel adam...

• Er
    0 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Elan Morin Tedronai

Avrupalılar gelmek istemez orada haklısın ama çoğu brezilyalı gelir, zicolu zamanlardan iyi bir imajımız var. Yakın zamanda gelip de küfür ettiren brezilyalı oyuncu da hatırlamıyorum ben. Belki baroni hariç ki onun bile seveni var. Türk oyuncuyu getirme ihtimali de yüksek. Bizim asıl hatamız oyuncu patlamasını yaptıktan sonra ilgilenmek. Avrupa kulüpleri oyuncunun peşinde gezerken biz nasıl rekabet edebiliriz ki?

Alıntıları Göster
    Brezilya konusunda haklısınız. Alex , deivid , carlos gibi birisini güney Amerika direktörü yapabiliriz. Hepsi o bölgede ün sahibi adamlar. 2 yıl önce en favori genç oyuncu gabigol bile bize teşekkür etmişti hatta alex , carlos gibi isimlerin oynadığı takımlardan teklif almak onur verici demişti.

Sorun şu ki bizim damien comolli’nin repertuarında ya afrikalı , ya fransız yada ingiltere’de tutunamamış , içi geçmiş oyuncular var.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Teğmen
    100 Mesaj
    Vlatko Stojanovski geliyor ;)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi I907 -- 7 Ocak 2019; 14:20:33 >

Orijinalden alıntı: Black Rosé Immortal

Takımda 8 numara yok , forvet yok . Kanada ne gerek var şuan ? Topu götüremiyoruz ileriye mbappe alsan nolacak ?
    dirar ve aatıf’ın affedilmesiyle kanatlarda elimiz daha da güçlendi. iyi kötü bir stoperin ardından 8numara transferine yoğunlaşılmalıydı bana göre de. ancak ersun hoca skor yapamama sıkıntısı üzerinde durmayı seçmiş. haksız sayılmaz. kısa vadede skor üreten birine daha çok ihtiyacımız var. slimani benzia frey falan malum

|
    |

ve sana soruyorum emre belözoğlu, ne içiyorsun? benjamin button musun? gençleşiyorsun. güzel adam...
HızlıCevap
Reklamlar
son dakika
seo paketleri
Bey Azura
SEO
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
1,203
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.