Şimdi Ara

[Fenerbahçe 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu #KorayŞener (4370. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
126.467
Cevap
158
Favori
2.078.309
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
65 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 43684369437043714372
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: KingOfShadows

serdar tolgay kadro dışı kalmış yıldız olmayan isimleri bile alamıyoruz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Serdar aziz faydali olurmu

• PERENAL. kullanıcısına yanıt
    Hocam sen söylüyorsun işte. Kadro dışı kalmış. Oyuncu işi tamam. Şimdi gs, sırf sana gitmesin diye 4 milyon euro istiyor. Verip neden adamların bütçesini yükseltelim. Bilerek yapıyor işte. Seninki düşsün onunki yükselsin. Başka takım istesin bedavaya verir

Yönetimlik bir durum yok

• Comolli fos çıktı harbi kirli bir adammış tek işi kulüp batırmak.

Umarım düşmez takım.

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • PERENAL. kullanıcısına yanıt
    Kadro dışı kalmış, oynamayan adamlara dünyanın parasını istiyorlar. Alamıyoruz değil, bu şartlar altında o parayı onlara vermiyoruz diyelim.

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • f@ithline kullanıcısına yanıt
    Evet haklısın katkı verebilir. Mesela Tolgay Salzburg'da oynuyor olsaydı veya Malatyaspor'da takas artı bir miktar para cazip olurdu. Ama konu rakip büyükler ise orada dursun herkes. Galatasaray ve Beşiktaş 3 temmuz süreci ve sonrasında nasıl tavır takındılar hepimiz şahit olduk. 1 lira bile kazanmamalılar bizim cebimizden.

Başkan da bunların bilincindedir diye ümit ediyorum. Dünya üzerinde tek 8 numara Tolgay değil. Takas + 1m ise belki kabul edilebilir dediğin gibi. Ama fiko asla yanaşmayacaktır. O yüzden isteyen taraf olmak yerine bekleyen tok alıcı olmak çok daha iyi. Beşiktaşta büyük bir mali kriz var. İlla ki yollayacaklar.

Bu arada keşke Pepe'yi alabilseydik.

• quote:

Orijinalden alıntı: PERENAL.

sezgin gelmez ben arfa gelecek diyor
    Heh şimdi oldu. Ben arfa geliyor haberi olmayan transfer dönemi , transfer dönemi değildir . 😂

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bysaw38

Serdar aziz faydali olurmu
    Olmaz. Sakatım diye oynamayıp Maldivlere kaçan birini neden Fenerbahçeye alalım? Colin Kazım Galatasarayda başarılı oldu mu?

• Ne Serdar ne de Tolgay ikisi de takıma seviye atlatabilecek kapasitede oyuncu değiller, bunun en büyük sebebi kalitelerinden ziyade devamlılıkları olmayışından. Cüzi bir miktara geleceklerse gelsinler, aksi taktirde çok da elzem değiller. Yerlerine daha genç oyuncular alınabilir.
  • Fenerbahçenin alması gereken isim Brezilyalı Luan. Kiralık filan gelse keşke.

• Hala 2000 doğumlu adamlara sözleşme peşinde koşuyoruz şaka gibi.

Bu yönetim Türk futbolundan gram anlamıyor isterlerse 20 yıl yönetsinler başarı gelmez bu kafayla.

• Elis transferi gerçekleşmez inşallah, videolarını izledim. Öyle ahım şahım bir hızı yok, fizik desen güçlü değil, bitiricilik Frey'den hallice... Üstelik MLS ile Türkiye Ligi arasında dağlar kadar fark var; Elis'e öyle boş alan bırakmazlar, öyle top oynatmazlar maalesef! Belli ki Comolli'nin yeni kazıklarından birisi daha, bizi 17.liğe düşüren bu gibi transferler oldu zaten. Umut vaadeden oyuncuya umut besleyecek bir zamanımız ve sabrımız kalmadı, daha garanti transferlere yönelmeliyiz. 2-3 adam alacağına 1 adam al tam olsun... Sağ açıkta ne idüğü belirsiz Elis oynayacaksa Barış'ta neden ısrar etmedik? Hea sağ açıkta Nani oynar, Elis'i onun yedeği olarak alırsın anlarım. Ama bu şartlar altında Comolli'ye ve onun getirdiği genç oyunculara kesinlikle güvenmiyorum!
  • Son haberler gayet iyi. Serdar Aziz işi içime hiç sinmiyor bonservis yüzünden. Serdar Aziz en iyi Türk stoper olarak pompalanıyor ama öyle olsaydı Fatih asla bırakmazdı. Gs de Bjk de başının çaresine baksın. Bu Sadık bizi sene sonuna kadar götürür umarım. Bir de stoch tarzı bir sağ açık bulursak (biraz daha kuvvetlisi) ilk 5'te kapatırız seneyi.

• Geçmiş olsun Skrtrlde bıkmış artık
  • quote:

Orijinalden alıntı: DeepImpact.

Geçmiş olsun Skrtrlde bıkmış artık
    Doğruya doğru düşme hattındaki bir takımda neden oynamak istesin ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: tugtim

1-2 milyona o adamı bırakmazlar hocam. Bence 3 milyondan da fazla verilmemesi lazım. Ama sanırım konuşulan rakam Celtic ilgisi de varmış adama 6 milyondan falan bahsediliyor

Alıntıları Göster
    O Zaman yazık olur Bana skovu zorlasin daha mantıklı ama başka biri varmış 5 lik olan birini 1-2 alındı diyorlar.

Şu fotoğrafta bile bit yeniği arayanlar var sosyal medyada. Hakemlerle fotoğraf çektirmiş.

• 
Sayfa: önceki 43684369437043714372
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.