Şimdi Ara

[Fenerbahçe 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu #KorayŞener (4364. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
126.467
Cevap
158
Favori
2.077.990
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
65 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 43624363436443654366
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Skov'un menajeri açıklama yapmış. ''Dev bir teklif gelmediği sürece sezon arasında gitmeyecek '' demiş
  • KingOfShadows kullanıcısına yanıt
    Pimi çekilmiş saatli bomba diyebilirim bu adam için.Transfer yapılacak diye yapılmaması lazım skov için tüm her şeyi seferber et ama bunun için olmaz. Sorunlu bir adam olimpiakos zamanında iyiydi sonrasında düşüşe geçti ve agresif biri.
  • ksenhops kullanıcısına yanıt
    7200 falan olması lazım nasıl 12-13 var hocam zaten 8 falandı 750 bin sadık için verildi.
  • O Skov olmadıysa bu Skov olsun bari
    https://www.transfermarkt.com.tr/andreas-skov-olsen/profil/spieler/432982

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • ICromwelleI kullanıcısına yanıt
    Nasıl bir futbolcu olduğu hakkında bir fikrim yok ama bu takıma agresif birisi lazım. Galatasaray deplasmanında Jailson kaçarken bir kişi bile savunmaya çalışmadı. Saha içinde takımı ateşleyecek, takımı koruyacak bir adama ihtiyacımız var.
  • ICromwelleI kullanıcısına yanıt
    Başkan söylemişti 11 12 civarıydı heralde tam hatırlamıyorum.Ama 10üzeri olduğundan eminim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: KingOfShadows

O Skov olmadıysa bu Skov olsun bari
    https://www.transfermarkt.com.tr/andreas-skov-olsen/profil/spieler/432982
    Nordsjaelland kaynıyor. Muhammed kudüs mesela çok sağlam ortasaha olacak.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu arada yazın Fabian denen kartel kılıklı herif gelecek diye sosyal medyayı, forumları ayağa kaldıran bütün taraftarı tebrik ederim. Adam 6 ayda yarım devre top oynamış oynamamış, gene sakatlanmış.

• Arkadaşlar burada sayfalarca birsürü isim konuşmuşsunuz. Ama ben devre arası yabancı transferi yapabileceğimizi hiç zannetmiyorum.

Nedenine gelirsek Fb şuan ligde 17. sırada. Yıllardır şl görmemiş bir takım. Tamam UEFA'ya gidiyoruz ama UEFA'yı önemseyen ve takip eden insan sayısı çok az. Türkiye ligine potansiyelli yabancı genç oyuncu zaten gelmiyor. Bu şartlarda bize hiç gelmez. Anca yıldız eskilerinin peşinden koşarız, onlar bile liginde küme düşme hattında olan bir takıma ne kadar para verirse versin gelmek istemez(ki çok para da veremeyiz)

Bizim yasin öztekin, serdar aziz gibi transferler yaparak takıma ruh katacak bir yerli iskeleti oluşturup kendimizi ilk 10'a atıp, yazın comolli denen adamı kovup, ali koç'un bu yaz transfer dönemi yaptığı her şeyin tersini yapmamız lazım.

• Yaklaşıyor,yaklaşmakta olan...

• quote:

Orijinalden alıntı: OneForSorrow

Yaklaşıyor,yaklaşmakta olan...

Almışız galiba. Takip etmiş bizi. Hayırlı olsun ne diyelim, oyuncuyu daha önce izlemedim . Videodan hızlı oyuncuya benziyor. Bize de hızlı adam lazım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Elan Morin Tedronai -- 7 Ocak 2019; 4:58:22 >
  • Alberth Elis Fenerbahçe'mizde! Bugün açıklama gelir yüksek ihtimal.

• İlk kadro benden gelsin

[Fenerbahçe 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu #KorayŞener

• hiç izlemedim de istatistikleri iyi duruyor. bir kanst için gayet iyi hatta. ayrıcs ben eljif-ekici’nin kesik yiyeceğini düşünüyorum.

topal-jailson

elis-valbuena-ayew

soldado

valbuena çok süre alamıyor. onun yerine zaman zaman ekici-eljif dahil olacaktır. keşke iyi bir ortasaha transferi yapsak

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bir 11'de benden olsun

• Son 3-4 yıldır her yıl iyi bir genç oyuncu ile ilgileniyoruz ama hiçbirinde başarılı olamıyoruz. Gabigol, malinovsky , szymanski ve şimdi de robert skov. Galiba en iyisi yerli-gurbetçi genç oyunculara yönelmeliyiz. Genç wonderkid oyuncular bizi cazip bulmuyor haklı olarak.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Offf şunu Kadiköy de yaptığını hayal edin. Yuvana hoşgeldin Panter.

• quote:

Orijinalden alıntı: PERENAL.

hiç izlemedim de istatistikleri iyi duruyor. bir kanst için gayet iyi hatta. ayrıcs ben eljif-ekici’nin kesik yiyeceğini düşünüyorum.

topal-jailson

elis-valbuena-ayew

soldado

valbuena çok süre alamıyor. onun yerine zaman zaman ekici-eljif dahil olacaktır. keşke iyi bir ortasaha transferi yapsak
    Kanat forvet. Forvet de oynamış eleman sanırım. Hızı iyi coşkulu ama teknik olarak zayıf bir adam gibi. İhtiyaç var ama böylesine gelsin.

• Forvet transferi yapılmayacak gibi duruyor. Sağlık olsun. Skorer bir ortasaha alsak en azından. Duran top da kullanabilen.

Forvete Gabbiadini isterdim. Şutları bitiriciliği iyi bir adam

• Mls çöp bir lig. Umarım oradaki başarısını sürdürebilir.

• 
Sayfa: önceki 43624363436443654366
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.