Şimdi Ara

[Fenerbahçe 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu #KorayŞener (4363. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
126.466
Cevap
158
Favori
2.078.326
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
65 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 43614362436343644365
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Skov hamlesinin 2.5 M Euro ile Hakim Ziyech'i almaya çalışmaktan farkı yok. Boşa mesai. 22 yaşında bu adamı 5 6 M civarına getirebilmek imkansız. Şu aşamada böyle bir adamın bu seçmesi için bir sebep yok, yüklü maaş hariç. Eğer yüklü maaş verecekse Aziz den farkı olmayacak başkanın. Verdiği sözlerden git gide uzaklaşıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • BEN ARFA HABERİ DÜŞTÜ BEYAZ TV

konu kilit, bunca zamandır ne eksik diyordum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Elan Morin Tedronai -- 6 Ocak 2019; 23:26:2 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hadi ya,
    2. Yari keyifli mac izleyebilmek icin.

Skov-Fischer olsun..
    Insallah, cok zor ama insallah :))

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Elan Morin Tedronai kullanıcısına yanıt
    Saka :)))
    Yine mi??

• quote:

Orijinalden alıntı: sarıkanaryam

Saka :)))
    Yine mi??
    Keşke şaka olsaydı.

• Kandırmayın Fenerbahçelileri skov mukov gelmez

• Caner-Medley kullanıcısına yanıt
    Hakim ziyech i unutamıyorum

Yoksa gercekten saka degil mi??
    Bu sefer gercekten geldi mi:))

• Hakim Ziyech benim icimde de bir yara.
    Alex De Souza’dan sonra, belkide ilk defa iyi bir adam gorecektik, zordu zaten olmadi da.. :((

• quote:

Orijinalden alıntı: sarıkanaryam

Yoksa gercekten saka degil mi??
    Bu sefer gercekten geldi mi:))
    Beyaz tv muhabiri balotelli ile ben arfa çok iyi ikili olmuşlardı dedi, ama bu ikisi hiç beraber oynamadı. Buradan çıkar haberin doğruluk payını

• Pajtim Kasami ile ilgilendiğimiz haberleri çıktı şimdi de

https://www.transfermarkt.com.tr/pajtim-kasami/profil/spieler/130108

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Caner-Medley

Skov hamlesinin 2.5 M Euro ile Hakim Ziyech'i almaya çalışmaktan farkı yok. Boşa mesai. 22 yaşında bu adamı 5 6 M civarına getirebilmek imkansız. Şu aşamada böyle bir adamın bu seçmesi için bir sebep yok, yüklü maaş hariç. Eğer yüklü maaş verecekse Aziz den farkı olmayacak başkanın. Verdiği sözlerden git gide uzaklaşıyor.
    Skov orda 200-300 bin euro alıyodur. 1.8 milyona gelir. Bonservisi mesele. Bizde o paralar yok. Zaten bize gelir mi hiç sanmıyorum. Adam sanki Ajax için biçilmiş kaftan gibi duruyor.

• skov yapacaksa gelsin
  • Transfer bütçesinden 12-13milyon euro kaldı diye anımsıyorum. Kjaer'e haber salalım da şu Skov'u ikna etsin 10milyona kapaklayalım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: KingOfShadows

Pajtim Kasami ile ilgilendiğimiz haberleri çıktı şimdi de

https://www.transfermarkt.com.tr/pajtim-kasami/profil/spieler/130108

Sol ayaklı sanırım bu adam ama sağ ile de harika vurmuş. Golcü ortasaha şutları vs iyi diğer yönleri hakkında hiç fikrim yok. Bedelsiz almış sanırım Sion bunu.

• Forvet mevkiinde 3 futbolcu var. Sayı olarak ideal ama kalite olarak rezil durumdalar. Göndermeden forvet transferi çok zor. Şunlardan biri form tutup gollere başlasa ah ulan ah. Halimize bak.

Forvetten önce bize çok iyi bir sağ kanat lazım bence. Ayew sağ kanatta hiç yapamıyor. Yedeği barış da gitti. Dirar falan düşünmüyorlardır umarım. Kesinlikle iyi bir sağ kanat almamız lazım.

• Yasin hayırlı olsun arkadaşlar.

Yorumları alayım...

Ben şahsen gs’de hep hakkı yenen bir oyuncu olduğunu goller ve asistlerine rağmen yarısı kadar iş yapmayan sinana verilen krediye asla sahip olmadığını düşünüyorum. Bizde iş yapar.

Seneye 11 oyuncumuz olmaz. Bu sezonun kalanında görevini yapar..

• Benim kanım ısındı bu Kasami'ye. Palermo Fulham Olympiakos'ta oynamış. Sanırım Palermo'dayken Milan ve Roma istemiş o Premier Ligi seçmiş. Gittiği gibi klüp satılmış zengin birine. Biraz işler karışmış. Olympiakos macerasında da bir maç sonu hakem yüzünden yenildikleri bir maç sonunda fena giydirmiş hakeme federasyona ve rakibe. 16 puan gerimizdeler küçük takım ancak hakemle yenerler gibi saçma bir çıkış yapmış. Sonrası biraz sancılı tehditler sataşmalar fln klüp evine özel güvenlik bile göndermiş. Hırslı bir oyuncu.

• 
Sayfa: önceki 43614362436343644365
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.