Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

[Fenerbahçe 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu #KorayŞener

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
12 Misafir Kullanıcı, 12 Masaüstü Kullanıcı
126.576
Cevap
211
Favori
1.930.974
Tıklama
Tüm Forumlar >> Spor >> Futbol >> Fenerbahçe >> [Fenerbahçe 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu #KorayŞener
Giriş
    1 Not

Ben türk oyuncu olmadığını söyledim para konusu yönetimin becerisine kalmış ben olsam alacakları +1 milyon teklif ederim olursa olur oyuncu filan vermem bir türk alıp karşılığında başka türk vermenin mantığı yok.

Keşke İrfan Can filan alsalar oda zamanında beğenilip alınmamış bir adam On numaradan Merkez ortasahaya evrildi ama hem Başak şu durumda adam vermez bu durumda olmasada Başak bize değil topçu günahını vermez verse bile en az 7.8 fiyat çeker.
    |
    |
    Elan Morin Tedronai kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    https://www.fotomac.com.tr/galeri/fenerbahce/iste-fenerbahcenin-yeni-10-numarasi-resmi-teklif-yapildi/3
    https://www.transfermarkt.com.tr/yunus-malli/profil/spieler/85352

https://www.transfermarkt.com.tr/wayne-rooney/profil/spieler/3332 keşke
    örnek tlefon alırken bir önceki senenin amiral gemisi telefonlara bakılıyor rooney vb gibi oyunculara bakılsa
    sokağa atacak para yok cümlelerini duyduk şuana kadar gelenlerde mahalle takımına bile alınmaz 10-11 kişinin
    gitmesi şart

kişi seviciliği ile olmuyor Fenerbahçe ye kim zararverirse derhal gitmelidir.
    |
    |

• Yüzbaşı
    476 Mesaj
    yiğithan ın yaşına ve fiziğine göre çok ama çok eksiği var üzerine biraz düşülüp düzenli forma şansı bulabilseydi ve mental anlamda kendini azıcık geliştirse ozan kabak denen kalastan daha iyi olurdu kesin ama şu an çok eksiği var
    |
    |

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Yabancı sınırı gelecek ayrıca kontenjan dolu şu anda satmadan yabancı alamıyoruz. Mecburen hem gelecek adına hemde yabancı sınırı gelecek yerliye dönüyor.
    |
    |
    adv11 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Fenerbahçe'yi bir konuda takdir etmek lazım, her dönemde takviye yapmayı beceriyor kadrosuna. Transferleri aksatmıyor asla. 3 Temmuz'da bile böyleydi bu durum. Küme düşecek mi düşmeyecek mi diye tartışılan kulüp 10 milyonu bastı Sow'u getirdi aynı dönemde.

Orijinalden alıntı: Türkçü2019

Fenerbahçe'yi bir konuda takdir etmek lazım, her dönemde takviye yapmayı beceriyor kadrosuna. Transferleri aksatmıyor asla. 3 Temmuz'da bile böyleydi bu durum. Küme düşecek mi düşmeyecek mi diye tartışılan kulüp 10 milyonu bastı Sow'u getirdi aynı dönemde.
    Yapıyor da ne oluyor, kadro kalitesi sürekli düşüyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

@mpolat35
    15/16 sezonundan önce milli takım seçimi yapan oyuncular kural geldiğinde yerli sayılıyordu doğru. Şu an yerli sayıldıklarını biliyorum. Burada biriyle tartışmıştık 'acaba başka bir takımla yeni sözleşme yaparlarsa yabancı sayılırlar mı' diye o yüzden aklımda kural gibi kalmış özür diliyorum. Kuralda ekstra belirtilmediğine göre yerli sayılmaya devam edileceklerdir.
    @denizkumas
    1-Üste bak.
    2-Bu ligden futbolcu almak için yerli mi olması lazım? Ben sana söyleyeyim neden yurt dışından bakmadıklarını. 4 yıldır bu ligde oynayan kalburüstü bir adam Tolgay. Ligi tanıyor ne verebileceğini kestiriyorsun. Üstelik çok pahalı da değil. Dışarıdan adam almaya kalksan Slimani, Ayew gibi çıkmayacağı ne malum? Ki bunlara herkes gelsin diyordu. Devre arası adam almaya kalksan anca 100-150 dakika oynamış çöpleri alabilirsin. En azından bu yönetim anca bunu becerir.
    3-A milli takımın kadrosuna hiç baktın mı? Yunus, Akbaba, Yusuf, Hakan, Abdülkadir, Okay, Oğuzhan, İrfancan... Zorlasan ilk 11 kuruluyor orta sahalardan. Ha, sen bizim alabileceğimiz yok dersen ben de almamıza gerek yok derim. Ferdi, Topal, Ekici, Alper. Zaten bizde oynuyor. Beğenir veya beğenmezsin ama yabancı sınırı gelince her takımda ilk 11 oynar bu adamlar. Ki illa ki Türk orta saha alacağız diye bir şey yok. En iyi Türkleri toplarsın, bulamadığın mevkilere adam alırsın. Şimdi ben alabileceklerimizden bahsetmiştim dersin diye yine de alabileceklerimizi sayayım:
    -Berkay Özcan
    -Orkun Kökçü(Milli takım seçmedi.)
    -Nuri Şahin
    -Salih Özcan(Milli takım seçmedi.)

@Tolisso
    Hocam, FIFA gerçek maaşları dikkate almıyordu yanlış hatırlamıyorsam. Oyuncu itibarı ve overalline göre maaş veriyor. Ozan, Şener ve Topal'ın sözleşmesinde madde yoksa ki varsa da artıyordur, maaşlarını düşürmüşler 18'e göre. Yine Alper'in maaşı arttırıldı ama 18'e göre daha düşük. Van Persie 4.9 alırken FIFA'ya göre 3.7 alıyordu vs.
    |
    |
    Bahsedilenler: mpolat35 , denizkumas , Tolisso

• Yüzbaşı
    494 Mesaj
    Blaszczykowski boştaymış fena olmaz aslında

|
    |

Orijinalden alıntı: Elan Morin Tedronai

Yapıyor da ne oluyor, kadro kalitesi sürekli düşüyor

Alıntıları Göster
    Transfer biraz risk işi, olacak o kadar.
    |
    |

Saydığın adamların Oğuzhan-İrfancan dışında ortasaha değil İrfancan iyi adam ama istesen 10 milyon fiyat çeker Oğuzhan zaten bitik söylemeye gerek yok kanat veya on numara oyuncularından bahsetmiyorum ortasaha diyorum

Berkay-Orkun-Salih getirip ortasahamı emanet ediceksin bana kalsada onlar alınsın çatır çatır oynasınlar ama o iş öyle olmuyor koyup oynatıcağın adam lazım onları getirsen bile sahaya koyduğunda Eljıf gibi fazla yük bindirirsin bana kalsa şu an üçünüde alırım.

En iyi türkleri şimdi toplayamıyorsun onu ancak sezon başında yaparsın o zaman başka pozisyonlara yabancı alabilirsin biz zaten yabancı getiremiyoruz mecbur Tolgay yöneliceksin başka seçeneğin yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi denizkumas -- 6 Ocak 2019; 15:59:15 >
    |
    |
    Spider-Man kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Hatta kömürlüğe kapatıp on vurup bir sayacan böylesi daha iyi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Navy Blue kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    quote:

Orijinalden alıntı: Kakà

Aslan gibi stoper

Yiğithan'ın ilk 11 çıktığı maç sayısı: 8

Yiğithan'ın sakatlanıp oyunu terk ettiği maç sayısı: 6

Aslana bak

Yanlış hatırlamıyorsam Yiğithan'ın gidişine üzülenlerin bir kısmı Eljif'i beğenmiyordu. Eljif'i son zamanlarda ben de pek beğenmiyorum ama onu beğenmeyip Yiğithan'ı beğenmek garip. Yiğithan'ı potansiyeli yüksek olarak gören birinin Eljif'e tapması lazım. Belki yanılırım ama Yiğithan'ın STSL'de as stoper olacağını düşünmüyorum. Az biraz pas yapabilen her stoperi Pique sanıyor bizim taraftar.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

• Yarbay
    2825 Mesaj

güzel ironi
    |
    |
    Curieux kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: KingOfShadows

BU NASIL BİR DUYUMDUR YİĞİDİM SENİ TANIMAK İSTERİM
    quote:

Orijinalden alıntı: I need $

sadık bonservis 400 bin euro ek olarak yiğithan için geri alma opsiyonu varmış,comolli'nin eli değmediği belli oldu bu bilgilerle beraber.
    Süper böyleyse . Barışın verilmesinden pek yana değildim 6 ay olduğu için çok sorun yok en azından kendini geliştirir sonra gelir bize

|
    |

|
    |
SEO
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Bey Azura
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHSQLZ
0,625
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.