Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

[Fenerbahçe 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu #KorayŞener

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
40 Misafir Kullanıcı, 40 Masaüstü Kullanıcı
126.576
Cevap
211
Favori
1.931.711
Tıklama
Tüm Forumlar >> Spor >> Futbol >> Fenerbahçe >> [Fenerbahçe 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu #KorayŞener
Giriş
    582 Mesaj
    Bizim takımın sorununu hala çözebilmiş değilim.İyi mi çokmu kötümü onada karar veremedim.

Kötü takım olsak Avrupa Liginde nasıl üst tura çıktık.Grupta ki takımların Trnava hariç diğerleri Türkiye Liginden iyi takımlar.Gs'ye ezilmemiştik.Bjk'ye ezilmemiştik.

Kadro sanki kötü değil ama nerede hata yapıyor çözemiyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Binbaşı
    1179 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: cayadüsensinek

Yabancı sınırı kademeli olarak düşecek diyorlar bende isterim. İçe kat edip gol asist yapsın. Ama malesef buna mahkumuz yeni kazıklar yemeye hazır olalım. Çöp kovası diyorsunda takımda doğru düzgün kanat bile yok başkan türk isim kovalıyor. Yoksa bende isterim Fischer,Skov gelsin kanat görelim ama malesef yabancı sınırı kuralı saçmalığı var.
    Yabancı sınırı durumunu gereksiz yere abartıyor taraftar. 14 oyuncudan direkt 5 oyuncuya düşmez. İlk başta 10 olur daha sonra 8 falan olur.
    Kadronda ilk 11'i hak eden kaç tane yabancı futbolcu var sayar mısın hocam?
    Ülkede bizim hariç hiç bir kulüpte Türk kaleci yok.
    Sol bekte oynayan Türk var. Defansta 3 tane Türk var.
    Orta sahada Topal, Ozan, Ekici, Ferdi, Oğuz Kağan, Barış ve Alper var.
    Alt yapıdan 2 futbolcu koyarsın yedeklere, gurbetçilerden 2 transfer yaparsın çok mu zor?
    |
    |
    Lallana uzun süredir sürekli forma şansı bulamıyor. Üst üste üç maç ne zaman oynadı bilmiyorum. Sakatlanıyor bir süredir. Lallana teknik bir on numaradan ziyade çalışkan bir orta saha oyuncusu. Çok koşar, çok mevki de kullanabilirsiniz. Hafızam beni yanıltmıyorsa şu anda Premier Ligin gelmiş geçmiş bir maç içinde en çok koşu mesafesi yakalayan oyuncusu. Gol asist konusunda belli standartı yakalar. Çünkü doğru yerlere koşu yapıyor. Bize ilaç olur mu bilemiyorum. Yunus'u tercih ederim. Hücum yönü çok daha kuvvetli. 30 yaşına basmış, son 2 sezondur istikrarsız bir Lallana'yı almak hata olur.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: Rem0te

Bizim takımın sorununu hala çözebilmiş değilim.İyi mi çokmu kötümü onada karar veremedim.

Kötü takım olsak Avrupa Liginde nasıl üst tura çıktık.Grupta ki takımların Trnava hariç diğerleri Türkiye Liginden iyi takımlar.Gs'ye ezilmemiştik.Bjk'ye ezilmemiştik.

Kadro sanki kötü değil ama nerede hata yapıyor çözemiyorum
    Bana göre takımın belli başlı sorunları.

1- Takıma 2-3 tane kaliteli futbolcu eksik.
    2- Golcülerin gol atamama problemi.
    3- Defansta özellikle Roman'dan kaynaklı problemler.
    4- Orta saha bir türlü istenen ideal futbolcu grubu bir arada oynayamadı.

Roman yerine Sadık geldi, büyük ihtimalle belli seviyede sorun çözülecek.
    Adrien Silva ismi geçiyor, eğer bu futbolcu alınırsa orta saha problemi ortadan kalkabilir. Kalite konusunda bir tık ileri gitmiş oluruz.
    Alınacak bir kaliteli forvet ile hem gol sorunu hem kalite sorunu ortadan kalkabilir.
    |
    |
    Devre arası transferinin bence olmazsa olmazı hazır topçu almaktır. Gidip kulübünde problem yaşayan oynamayan adamı almak risktir. Son yıllarda bu konuda nokta transfer olarak sadece Weboyu hatırlıyorum. IBB de zaten takır takır gollerini atıyordu bize geldi devam etti o sezon totalde 19 gol attı kariyer rekorunu kırdı. İşte bu söylediğim noktadan dolayı bence Sadık cuk oturacak kadroya ama görün bakın eğer Serdar Aziz kesin gelecekse ilk tercih Skrtel'in yanına Serdar Aziz olarak kullanacak Ersun Yanal. Sırf Galatasaray ve milli takım tecrübesine sahip olduğu için

Orijinalden alıntı: Kafkaslı57

Slimaniyle benziayı göndersinler kimseyi almasakda olur
    Bu ikisi takımın kimyasını bozuyor resmen
    Futbolcudan çok soytarılara benziyorlar
    hocam bu ikisini kömürlüüğe kapatıp, ışığıda söndürüp günlük 10 km koşturacaksın
    Her insanın hayatında bazı zaman dayanılmaz şeyler olur. Sakın ha moralini bozma umutsuzluha kapılma. Ustan ne HURRICANE atlattı abicim ya benimki de ne hurricane di öyle.. bazı zaman kendini balkondan atmak istersin bazı zaman yaşamak istemezsin bazı zaman başkalarına kızarsın öldurmeyi düşünürsün. Manyakmısın nesin olum sen kafayı mı yedin. Hayat güzel yaşamak güzel Sizin karşınızda sıkıntılardan kurtulmus , dans eden , hayatı yaşıyan , gerçek Usta var. Sana da yardım edicem seni de bu sıkıntılardan kurtarıcam sen de benim gibi dans edeceksin pes etme sakın ha. İzle beni Ustan sana yol gösterecek zaman kurtulma zamanı zaman rahatlayıp dans etme zamanı. İdris Ustanız
  • Binbaşı
    1968 Mesaj
    Bizim kesinlikle iyi bir sağ kanat + iyi bir forvet almamız lazım. Yabancı.

|
    |
    1147 Mesaj

Şuanda öncelik olarak Serdar Aziz'i düşünmüyorlardır bence.Forvet ve orta saha transferi daha öncelikli.
    |
    |
    Frank W. kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    24 - Prison Break - Lost - Dexter - Breaking Bad - The Event - Sons of Anarchy - Game of Thrones - Heroes - Merlin - The Walking Dead - Spartacus - Camelot - Dark Blue - Breakout Kings - Sherlock - The Confession - Touch - Nikita - Arrow - Fringe - True Detective - Hannibal - Gangland Undercover - Banshee - Daredevil - Blue Mountain State - 13 Reasons Why - Narcos - Stranger Things - Dark - La Casa de Papel - Homeland - Peaky Blinders - 11.22.63 - Black Mirror - Chernobyl
  • Yarbay
    6844 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    Steven Wilson

quote:

Orijinalden alıntı: freudunpiposu

Benzia'nın bu kadar diniyle gündeme gelmesi yanlış. Getirilmesi yanlış. Kendisi benim gözümde Sow'dan daha çok adamdır. Kilo fitlik problemi yok. Çıkıp Allah biliyor vs de demiyor. Ha kafası dank etmiyor, klasik müslüman coğrafyasının ürünü ama Sow'a tepki göstermeyen insanların bu adama göstermesi doğru değil.

Benzia'nın bileklerin, topu alışını, çalımlarını seviyorum ama kendisinin sahadaki karakteri sadece bu kadar. Slimani'den başkasına pas vermeyecek kadar da tanıdık kafa. Keşke kimseyi kıyafetiyle vs yargılamasak. Hangi kültür, hangi görünümden olursa olsun. Kıyafetleri değil kötü olmalarının nedeni.
    Haddini bil haddini bilmezsen haddini, bu adminler patlatır enseni
    |
    |

Orijinalden alıntı: Frank W.

Devre arası transferinin bence olmazsa olmazı hazır topçu almaktır. Gidip kulübünde problem yaşayan oynamayan adamı almak risktir. Son yıllarda bu konuda nokta transfer olarak sadece Weboyu hatırlıyorum. IBB de zaten takır takır gollerini atıyordu bize geldi devam etti o sezon totalde 19 gol attı kariyer rekorunu kırdı. İşte bu söylediğim noktadan dolayı bence Sadık cuk oturacak kadroya ama görün bakın eğer Serdar Aziz kesin gelecekse ilk tercih Skrtel'in yanına Serdar Aziz olarak kullanacak Ersun Yanal. Sırf Galatasaray ve milli takım tecrübesine sahip olduğu için
    Webo kadar katkı vermiş adam FB tarihinde çok az.3 milyon euro bonservisle geldi ki o dönemlerde 10-15 milyona transfer yapabiliyorduk 3 milyon elimizin kiriydi Euro kuru da 2.30 falandı.Maaşı da 1 milyon 250 bin euroydu.Aynı dönemde gelen Drogba'dan fazla katkı verdi herkes makara yapıyordu Webo > Drogba diye geyik muhabbeti vardı forumda o dönem.
    Aykut hoca döneminde Webo gelince 4-3-3 oynamaya başladık oyun sistemi o zaman başladı Sow-Webo-Kuyt 3lüsü yer değiştirerek oynuyordu ve bu adamlar it gibi koşuyordu defansa da yardımcı oluyorlardı 10 km civarı koşarlardı asla ileri hatta durup ayağına top bekleyen adamlar değillerdi.
    Sonraki sene Emenike gelince Webo yedeğe çekildi ama adam sonradan girip yine gol atıyordu.En az 5 maç vardır Webo'nun girip son dakikalarda gol attığı.Ersun hoca Webo'ya dua etsin.O sene şampiyonluğu kim getirdi deseler çoğu insan Sow-Emenike-Kuyt 3lüsünü sayar ama bana göre en büyük pay Webo,Topal ve Caner'indir
    |
    |
    Fenerbahçe defans yapmaz , defans yaptırır . Transferlerde buna göre hareket etmeliyiz. Topal ,skrtel le ligi bitirsin ama ileride kaliteli ayaklar yok . Takımda beyin yok beyin . Bunu Ali başkan göremiyor mu?

|
    |
    Dileğim bu sene Türkiye Kupası’nı kazanıp olası men cezasını atlatmak, seneye de şampiyon olmamız.

Maalesef vizyon reis kulübü bu durumlara düşürdü. Şampiyonluk 17/17 yapsan bile imkansız ki 17/17 yapacak hoca Aykut KOCAMAN’dır bu ülkede.

Kulübü 9’da 9 yaparak bıraktı Aykut Kocaman, ne hallere düşürdüler.

Gelecek sene şampiyon olamazsak kadro direk Aykut Kocaman’a teslim edilmeli. Hiç düşünmeden... Hatta devre arasına lider girmezsek bile.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Curieux -- 6 Ocak 2019; 12:19:57 >
    |
    |

Yigithan kronik sakat bir hal aldı . Kısa boylu değil pek 1.82 boyunda ve fizik yapısına uygun meziyetleti var . Evet stoper uzun boylu olmasa dahi uzun bacaklı olmalidir fakat reyes ve neustadlerin performansı ortada. Sadık Fenerbahçemiz için inşallah uzun süre performans verecek bir oyuncu olacaktır.

|
    |
    OttoKotto34 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    quote:

Orijinalden alıntı: mwwo3.3

Yigithan kronik sakat bir hal aldı . Kısa boylu değil pek 1.82 boyunda ve fizik yapısına uygun meziyetleti var . Evet stoper uzun boylu olmasa dahi uzun bacaklı olmalidir fakat reyes ve neustadlerin performansı ortada. Sadık Fenerbahçemiz için inşallah uzun süre performans verecek bir oyuncu olacaktır.
    Yiğithan' dan futbolcu olmaz hocam, adam da gam yok, dert yok, neden 11 oynamıyorum sıkıntısı yok, saçıyla uğraşması yeterli geliyor kendisine, aldığı parada yetiyor.

Takasta kullanırsak harika olur.
    |
    |

Orijinalden alıntı: f@ithline

ne güzel çirkeflik yapacak adam kalmadı takımda biraz hırslı topçu gelsin gamsızlar gitsin serdar çok beğendiğim bir stoper sakatlık sorunu düşündürüyor sadece

Alıntıları Göster
    O çirkefliğin yarısını dahi bizde yaptırmazlar adama. Anında radara takılır kırmızıyı yer. Çirkeflik yapmak için en doğru adres GS.
    |
    |

Stopere boyu ile bakılmaz geçmişte iyi stoperlere bakarsan kısa boylu stoperlerde görürsün fiziken güçlü ve sıçrama yeteneği iyi olduktan sonra stoperin kısa olmasının hiç bir önemi yok ve artı olarak yerden oynanan futboldada uzun bir stopere göre hızlı olacağı için faydası daha çok olur.

Uzun stoper tam tersi havadan iyi olabilir ama yerden oyunda hep araya kaçırır adam yanından yürüyerek geçer uzun boylu diye iyi stoper olmuyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    OttoKotto34 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    8184 Mesaj
    ''Diego reyes sözleşmesini fesih etmek istiyormuş'' Bonservis almadan nasıl fesih edeceksin bayada kontrat yapıldı sanırım 1-2 kazandırabilecekse olabilir ama bu adama kimse teklif de yapmaz.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    1 Not
    Serdar Aziz transferi gereksiz birde onunda sakatlık problemi var Yiğithan'dan farkı yok sezonun yarısından fazla sakat geçiriyor adam daha stoper nasıl pozisyon alır nasıl müdahale yapar onu bile bilmiyor.

Skrtel ile bir sene sözleşme yapıp sene sonundada yanına bir stoper alınabilir Sadık bu sezonu idare eder Serdar bomba başka birşey değil

Serdar yerine sezon sonu Kaan Ayhan getiririm Skrtel yanına koyarım Türk stoperler belli zaten

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi denizkumas -- 6 Ocak 2019; 13:1:23 >
    |
    |
HızlıCevap
Reklamlar
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
SEO
seo paketleri
haberler
Mobilya Takımları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,625
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.