Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

[Fenerbahçe 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu #KorayŞener

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir Kullanıcı, 4 Masaüstü Kullanıcı
126.576
Cevap
211
Favori
1.932.230
Tıklama
Tüm Forumlar >> Spor >> Futbol >> Fenerbahçe >> [Fenerbahçe 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu #KorayŞener
Giriş
    321 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: cayadüsensinek

Obi mikel hayırlı olsun diyebilir miyiz?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Şöyle düşün yiğithan daha antremanda bile sakatlanan bir oyuncu açıkcası bu zamana kadar sakatlıktan çoğu maçlara çıkamadı bile bu yüzden vermiş olabilirler.Yönetimin çok fazla kusuru var şimdiden bonservisleri saçıyor yerli ile dolduruyor ama sezon sonu bir çok adam gidecek onları satmalı araplar alır sadece ikili görüşmeleri iyi yapsalar 1-2 milyon kazansak bile kar derim.
    |
    |
    omer14 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: We Will Dominate

tesadüfe bak. sadık için S4DIK diye marka uydurmuştum dalgasına, 44 numaralı formayı almış.
    Sadık için demiyorum, boşta numara yok ama bizim takımda niye saçma sapan numaralar alınıyor? Sağ bek 2 alsın sol bek 3 alsın. Stoper ikilimiz niye 33-37? 4-5 olsun işte. Jailson veya topal varken köybaşı niye 6 numarayı alıyor ki?

Forma numarası takıntısı var bende. FMde dört dörtlük forma numarası veririm herkese, mevkisine ve yedeklik durumuna göre

Steven Wilson

quote:

Orijinalden alıntı: Elan Morin Tedronai

Sadık için demiyorum, boşta numara yok ama bizim takımda niye saçma sapan numaralar alınıyor? Sağ bek 2 alsın sol bek 3 alsın. Stoper ikilimiz niye 33-37? 4-5 olsun işte. Jailson veya topal varken köybaşı niye 6 numarayı alıyor ki?

Forma numarası takıntısı var bende. FMde dört dörtlük forma numarası veririm herkese, mevkisine ve yedeklik durumuna göre

Alıntıları Göster
    Ben de abuksabuk numara veriyorum stoper 12 numara paftan çocuk çıktı 44 falan

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Orijinalden alıntı: The Mandalorian

Ben de abuksabuk numara veriyorum stoper 12 numara paftan çocuk çıktı 44 falan

Alıntıları Göster
    İdeal 11'imde 11'den büyük numara olmuyor

Yedek sağ bek 22 alıyor, yedek sol bek 33, yedek forvet 99, yedek 10 numara 20. Hep böyle yedekler de.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Elan Morin Tedronai -- 6 Ocak 2019; 2:11:58 >
  • Yarbay
    6862 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    Steven Wilson

quote:

Orijinalden alıntı: Elan Morin Tedronai

İdeal 11'imde 11'den büyük numara olmuyor

Yedek sağ bek 22 alıyor, yedek sol bek 33, yedek forvet 99, yedek 10 numara 20. Hep böyle yedekler de.

Alıntıları Göster
    33 stoper 6 sağ bek 2 stoper 4 ortasaha da çift yönlü ortasaha 9 forvet 7 en klas oyuncu 1-25 kaleci... 11, 12 numarayı pek kullanamıyorum çok dandikler

|
    |

Orijinalden alıntı: The Mandalorian

33 stoper 6 sağ bek 2 stoper 4 ortasaha da çift yönlü ortasaha 9 forvet 7 en klas oyuncu 1-25 kaleci... 11, 12 numarayı pek kullanamıyorum çok dandikler

Alıntıları Göster
    7 sağa 11 sola veriyorum genelde. 11 sol ortasaha/sol açık numarası.

1930'lardan sonra uzun bir süre 2-3-5 oynadı takımlar. Ben bütün bu numaraların tarihini zamanında lefterle oynamış bir dedeyle muhabbet ettiğimde ondan öğrenmiştim. Hatta çizmişti nasıl oynadıklarını

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Elan Morin Tedronai -- 6 Ocak 2019; 2:25:9 >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    869 Mesaj

Şener bize ne kattı ki rakibe bir şey katsın. Vazgeçilmez, sürekli aynı form grafiğiyle oynayan bir bek değil. Ayrıca Fenerbahçe seviyesinde bir bek olduğunu düşünmüyorum.

|
    |
    martax32 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Benzia'nın bu kadar diniyle gündeme gelmesi yanlış. Getirilmesi yanlış. Kendisi benim gözümde Sow'dan daha çok adamdır. Kilo fitlik problemi yok. Çıkıp Allah biliyor vs de demiyor. Ha kafası dank etmiyor, klasik müslüman coğrafyasının ürünü ama Sow'a tepki göstermeyen insanların bu adama göstermesi doğru değil.

Benzia'nın bileklerin, topu alışını, çalımlarını seviyorum ama kendisinin sahadaki karakteri sadece bu kadar. Slimani'den başkasına pas vermeyecek kadar da tanıdık kafa. Keşke kimseyi kıyafetiyle vs yargılamasak. Hangi kültür, hangi görünümden olursa olsun. Kıyafetleri değil kötü olmalarının nedeni.
    |
    |
    Th3M4NIMAL kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Serdar aziz denen kötürum inşallah gelmez.
    |
    |

Enis Berberoğlu ?
    |
    |
    ICromwelleI kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    https://www.instagram.com/p/Biz2fR0loLM/

Dirarla aatifin fizik farkina bakin

• enis kirazoğlu
    |
    |
    freudunpiposu kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Aatıfta bayağı göbek var gibi

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    The BlackMamba 24 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1025 Mesaj

dirar hak etmedi kadro dışıyı, oynasa bu konumda olmazdık belki de çok bayıldığım için söylemiyorum ama bu kadro da iş yapabilecek isimlerden gelen transfer teklifini kabul etmedi diye harcadılar adamı
    |
    |
    The BlackMamba 24 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Fenerbahçe S.K
  • Uzaklaştırılmış 2 gün cezanın, 1 gün 7 saat 58 dakika kadarı kaldı.

Hahahah Freudian slip sağ olun düzeltme için.

@The BlackMamba 24 Dirar gerçekten çok iyi bir fiziğe sahip ama topla alakası yok. Atıf böyleyse oynamaması daha iyi. Ben daha fitim şu an. Bu kadar antrenman yiyip vücudun kötü olması için ya gerçekten çok kötü genler olmalı ya da bilemiyorum. Her gün sarhoş olsan bile zor yani.
    |
    |
    Bahsedilenler: The BlackMamba 24 , Menemenci Kenpachi kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    quote:

Orijinalden alıntı: Arda 88

Serdar Aziz derbide çirkeflik yapmamışmıydı, bu adamı almak ne vizyonunuz batsın. Rezilsin Ali Koç.
    ne güzel çirkeflik yapacak adam kalmadı takımda biraz hırslı topçu gelsin gamsızlar gitsin serdar çok beğendiğim bir stoper sakatlık sorunu düşündürüyor sadece

Fenerbahçe S.K
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    Simon Kjaer Galatasaray'a hayırlı olsun arkadaşlar %80 GS de artık ama belli de olmaz bir şey çıkıp iptal de olabilir

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, Serdar Aziz'le yolların ayrılacağını açıklamış ve transfere ilişkin açıklamalar yapmıştı. Terim taraftarın merakla beklediği santrfor transferinin yanında stoper takviyesini de 'olmazsa olmaz' olarak nitelendirmişti.

"GARRY'NİN PARASI SIMON KJAER'E"

İspanyol basını, Galatasaray'ın Simon Kjaer'i transfer ederek savunma hattını güçlendirmek istediğini duyurdu. Haberde Serdar Aziz ile yolların ayrılacak olması hatırlatılırken, Garry Rodrigues'den elde edilecek gelirle Simon Kjaer için teklif yapılacağı belirtildi.

Galatasaray'ın Sevilla'ya Fenerbahçe'ye ödenenden daha düşük bir rakam teklif edeceği vurgulanırken, 29 yaşındaki Danimarkalı stopere de yıllık 2 milyon euro maaş verileceği öne sürüldü. Ayrıca sarı-kırmızılıların Kjaer'e 3,5 yıllık sözleşme teklif edeceği kaydedildi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DimitriSelenin -- 6 Ocak 2019; 3:55:47 >
son dakika
Bey Azura
Mobilya Takımları
seo paketleri
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,906
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.