Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

[Fenerbahçe 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu #KorayŞener

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir Kullanıcı, 4 Masaüstü Kullanıcı
126.576
Cevap
207
Favori
1.933.194
Tıklama
Tüm Forumlar >> Spor >> Futbol >> Fenerbahçe >> [Fenerbahçe 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu #KorayŞener
Giriş
    154 Mesaj
    Fenerbahçe 20 senedir altyapıdan 1 futbolcu çıkaramıyor. Kim bu alt-yapı sorumlusu? Neden bunlar konusulmuyor? Koskoca Fenerbahçe altyapıya neden önem vermiyor? Dortmund 20 yaşındaki oyuncuyu 60 milyon euro ya satıyor. Malesef biz sürekli yakın geleceği düşündüğümüz taktirde hicbir zaman çok büyük bir kulüp olamayacağız. Acilen alt-yapı sorumluları değiştirilip altyapıya yatırım yapılmalı. Sadece Fenerbahçe değil bütün Türk takımları olarak altyapıyı geliştirip Türk futbolunu 5-10 sene içinde yükseklere taşımamız lazim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Tolgay için Bjk ve Fiko'ya para kazandırmak transfer beceriksizliği ve basiretsizlikten başka bir şey olamaz.Takır takır oynayan Şenerle oynamayan Tolgay; ya kafa kafaya transfer olurlar ya da Bjk'a Tolgay'a alacaklarını verme hususunda başarılar dilenir. Maaş ödeyemeyen Beşiktaş'a 2m euro vermek rakibe hizmettir. Mehmet Ekici olayında yapılanları unutmamak gerekir. Kininizi saklı ama diri tutun.

kim nerde oynamış 8dk fark var.

şener 14 maç 963 dk
    tolgay 16 maç 955 dk

tolgayın değeride düşmüş 5m olmuş bu durumda 2-3 arası satılır şenerde 1.5 alacağına karşılık göstermelik 500-1m a iş biter.
    |
    |
    westkhan kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Şu ana kadar hangi futbolcuya fazla bonservis verdik ?

Tolgay'ın kulübünden alacağı var deniyordu. Ayrıca 3.5 yıl daha sözleşmesi var. 7 milyon euro maliyetli adam, kadro dışı bırakmışlar ve 4+ Şener istiyorlar. Komik bir istek olmuş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kakà -- 5 Ocak 2019; 3:55:50 >
    |
    |
    Navy Blue kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Mutluluk Fenerbahçeli Olmaktır
  • Onbaşı
    30 Mesaj
    Umarım bugun yapılan açıklamalardan sonra artık takım olma yolunda ilerleriz
    |
    |
    |
    |
    Copyright © 2011/2012/2013/2014/2015/2016/2017/2018/2019/2020 Burada yazdıklarımın tamamı hayal ürünüdür ve gerçek değildir, zotacing sorumlu tutulamaz...Yazdıklarıma inanmayın ve üzerinize almayın/alınmayın.
  • Yüzbaşı
    487 Mesaj

Gerçekten mükemmel bir tespit. Yani bu tamamen üst düzey bi tespit. Bu tespiti tüm turkiye futboluyla ilgilenen herkesin bilmesi gerekli.

Bu arada yıl 2019 mu sizde de?

Bu tespite 10milyar dolar veriyorum. Var mi arttiran

|
    |
    powerjack14 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

yaw tolgayi niye istemiyosunuz anlamiyorum. Ben onlarca maçını izledim, bence bizim ihtiyacimiz olan futbolcu. Eger alabiliyosak almaliyiz.

Ne yani beyler tolisso mu gelecek yada emre belozoglu gibi raul meireles gibi oyuncular mi getirecek yonetim. Para yok YOK! Öyle ust duzey oyuncular gelmez artik sadece scout ekibi ile kesfedilmemis oyuncu gelirse gelir ki ona da saglam bi ekip lazim, bizde olmayan.

Tolgay iyi ortasahadir, jailsondan 2 gömlek,- eljiften 3 gömlek, benziadan 5gömlek üstün oyuncudur.

|
    |
    Batman kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

|
    |
    Eski Kullanıcı Adı:
    Ketsue

Tolgay için yerli sağ bek verilmez. Umarım böyle bir hata yapmaz yönetim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi .Glyph. -- 5 Ocak 2019; 8:38:43 >
    |
    |
    Tolgay'ı alacaksak max. 1/2 milyon euro verilmeli. İsteyeceklerini sanmıyorum ama paranın yanında da Ozan'ı alabilirler. BJK'nin maaş ödediği yok zaten. Biraz beklersek kendileri gelir, alın bunu diye.
    |
    |

Orijinalden alıntı: SonJnow

yaw tolgayi niye istemiyosunuz anlamiyorum. Ben onlarca maçını izledim, bence bizim ihtiyacimiz olan futbolcu. Eger alabiliyosak almaliyiz.

Ne yani beyler tolisso mu gelecek yada emre belozoglu gibi raul meireles gibi oyuncular mi getirecek yonetim. Para yok YOK! Öyle ust duzey oyuncular gelmez artik sadece scout ekibi ile kesfedilmemis oyuncu gelirse gelir ki ona da saglam bi ekip lazim, bizde olmayan.

Tolgay iyi ortasahadir, jailsondan 2 gömlek,- eljiften 3 gömlek, benziadan 5gömlek üstün oyuncudur.
    Zaten batik bir kadromuz var. Tolgay bilmedigimiz adam degil. Yarin birgun bjk de yaptigini bizde yapmayacagi ne malum ? Bu kadar lacka adam var iken yenisini mi ekleyelim ? Bjk'den ismaili alarak iyilik yaptik. Kemiksiz 1.8 aliyor. Tolgay kac isteyecek ? Bir de 2 milyon teklif etmisiz oynamayan adama. Resmen fikret gecirmek istiyor fazla fazla. Fenerbahce olmaktan cikti tabi Fenerbahcemiz. Sakat oyuncu alip rehabilitasyon ve fizik tedaviden yararlansin diye aldik. Dürümcümüzü de alinca vizyon tamamlanir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

• Yarbay
    4086 Mesaj
    Tolgay ve Şener takası mantıklı gibi ancak üste verilecek para en fazla 500.000 euro olmalı,zaten Bjk papaz olmuş bu oyuncu ile ve ellerinde patladı,artık geri dönüşü olmayacak.Bu takas doğru kullanılırsa kartlar bizim elimizde,zaten Şenol Güneş'in Bursa'dan eski öğrencisi Şener ve alın demiş Şener'i,bu takas kafa kafaya dahi bitebilir ve bitmeli.

Altyapısını Almanya'da almış olması dolayısı ile normal şartlar altında genel anlamda fundamental açısından Şener'den daha iyi bir oyuncu Tolgay,mental olarak uyum yakalarsa işe yarar;ayrıca Şener ne uzar ne kısalır tarzda varlığı ve yokluğu anlaşılmayacak bir isim oldu Fenerbahçe'de yıllardır,o sebeple aranmaz.
    323 Mesaj
    Milan yine brezilyadan futbolcu almış...bu ffp sadece bize mi işliyor arkadaş...adamlar 2 senedir dünyaları aldılar

|
    |
    tolgay ile orta saha transferini kapatırlarsa gene hayal kırıklığı olur. tolgay fayda sağlayabilir tamam ama bu takımın 4 senedir ihtiyacı belli. sorumluluk alabilecek, oyun görüşü/zekası iyi bir 8 numara.

harun
    isla sadık skrtel hak
    jailson?? elif??
    ayew ekici valbuena
    slimani

mevcut kadro bu. forvet+8 numara+skorer kanat lazım fenere.

ayrıca kadro bu kadar şişikken niye hala oyuncuları elde tutmak için bi çaba sarfediliyor anlamış değilim. sezon sonu sözleşmesi bitecek bir sürü insan var. bitmese bile en küçük teklife bile oyuncuların birçoğu satılmalı. fenerbahçenin şuan vazgeçmeyeceği, parasını hak eden tek bir oyuncusu bile yok. kadro acilen daraltılmalı. nitelikli, getirisi belli, banko adamlar alınmalı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest Account -- 5 Ocak 2019; 10:14:21 >

eve geldim Sadık

Orijinalden alıntı: garcibaba

çarşıya çıktım fabregas

eve geldim Sadık

Fason Premier Jem Karacan ve Faksçı Grosskreutz çıkmasından iyidir
    |
    |

• Yarbay
    3239 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Batman

Yetmez Ali Koc. Necip ve kaleci tolga copunu de alin. As evi ya burasi. Ismail'i almislardi. Bir kiyak da siz gecin.
    Ağzından bal damlıyor. bu transfer gerçekleşirse sizin Comolliye değil, Comollinin size maaş vermesi lazım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 3qzotix -- 5 Ocak 2019; 10:55:22 >
    |
    |

Pazara elma diyip gidip pırasa alıyorsunuz herhalde siz. Stoper ile orta sahaya vs attırıyor adam

|
    |
    garcibaba kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Ya şu transfer söylentileri bile korkunç değil mi ? Abi bizim hiç mi yüzümüz gülmeyecek ya ? Yapılacak ya da söylenti olan transferlerin bir tanesine bile umut dolu bakamıyorum,beni heyecanlandırmıyor.
    |
    |
Mobilya Takımları
üniversite
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,719
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.