Şimdi Ara

[Fenerbahçe 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu #KorayŞener (4345. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
126.467
Cevap
158
Favori
2.078.304
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
65 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 43434344434543464347
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    devre arası transfer zordur.yiğithan zaten oynamıyordu kronik sakat.barış da 6 ay oynasın belki kendisini geliştirir.neus ve reyes yerine sadık'ı tercih ederim sezon sonuna kadar
  • quote:

Orijinalden alıntı: Alpha Centauri

devre arası transfer zordur.yiğithan zaten oynamıyordu kronik sakat.barış da 6 ay oynasın belki kendisini geliştirir.neus ve reyes yerine sadık'ı tercih ederim sezon sonuna kadar
    6 Ay sonra sözleşmesi bitecek Yiğit yerine hemen oynayacak bir adamı aldık + Barış'ı şark hizmeti için verdik bence başarılı transfer, eğer kendine bakarsa en az 4-5 sene oynar.
  • Şu ana kadar gördüğüm;

en kötü Fenerbahçe,

en kötü transfer(sizlik) sezonu,

en kötü futbol,

o kadar kötü ki yalandan heyecanlandıracak haber bile yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dulcet -- 5 Ocak 2019; 15:35:48 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Alanya Ozanı açıkladı.

• 6 aylığına kiraladık

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi iRevinantz -- 5 Ocak 2019; 15:45:9 >
  • Spider-Man S kullanıcısına yanıt
    Ulan halk çok zengin sanki bi de kulüpleri biz ödüyoruz heh ? Yeter ben sabancının, kulüplerin borcunu niye ödüyorum ? Köle takımı halinden memnun tabii.
  • quote:

Orijinalden alıntı: iRevinantz

6 aylığına kiraladık
    Bu adam oynardı be Mehmet Topal'dan hiçbir eksiği yoktu.
  • Alemci Ozan umarım Alanya'da dağıtmaz
  • Yunus Malli çok iyi hamle olur. Topla becerikli, pas yapabilen, önde baskı kurarken pres yapabilecek biri. Kenarları da kullanabiliyor. Çok değerli topçu.

• Yardır koçum

[Fenerbahçe 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu #KorayŞener
  • Neden Alanya olduğunu düşünmeyen var mı? Yaz sezonu geliyor

• hadi be ozan. göster kendini de bize zımba gibi geri dön inşallah. gerçekten topaldan ne eksiğin olabilir
  • ozan'ı keşke alanya yerine erzuruma gönderseydik

• quote:

Orijinalden alıntı: We Will Dominate

hadi be ozan. göster kendini de bize zımba gibi geri dön inşallah. gerçekten topaldan ne eksiğin olabilir
    Mehmet Topal gibi vefa, efendilik gibi silahları yok. Bu adamdan hiçbir eksiği yok.
  • freudunpiposu F kullanıcısına yanıt
    Zaten öyle olmasa stoper olamazdı herhalde. Ben feminen hareketlere sahip insanlar kuvvetsiz demedim. Çarpıtmayalım lütfen.
  • Yiğithan Sadık'tan daha yetenekli olabilir topu oyuna fena sokmuyor ama sorunu kendine iyi bakmaması o fizikte bir adam kendine iyi bakmaz güçsüz olursa sakatlıktan kurtulmaz.

Stoper dediğin oynamasada kenarda hep hazır olur Yiğithan hep sakat Sadık'mı Yiğithan'mı daha stoper gibi duruyor dersen Sadık derim Yiğithan kariyeri sakatlıkla geçer Fenerbahçe'de 10 küsür maç 11 başlamış 7.8 maç sakatlanıp çıkmış bu kadarda tesadüf olmaz yollanması gayet doğru hamle genç olması işe yarayacağı anlamına gelmiyor.

İşe yaramıyacak adam yollanıp Stoper rotasyonunda bulunacak bir adam alındı.
  • Efendi olmadığı için kadro dışı zaten oda onun aptallığı malesef
  • Bedelli askerliği tamamlayıp geldim herkese selam.Fener orada bile üzdü beni.

Ersun hocanın erken patlaması iyi oldu fazla gazlamıştı lobiler.

• quote:

Orijinalden alıntı: The Mandalorian

Bu adam oynardı be Mehmet Topal'dan hiçbir eksiği yoktu.

Alıntıları Göster
    Hocam olmuyor işte. Kaç farklı teknik direktör gördü hiçbiri oynatmadı. Biz sadece maça göre yorum yaparken teknik direktörler hem maça göre hem de antrenmanlara göre yorum yapabiliyor. Barış'ı da sadece 15 dk görüp neden oynatmıyorlar bu adamı ya diyorduk. 2-3 maç oynayınca çıktı foyası ortaya.

Ozan çok disiplinsiz. Çok maç seçiyor ve seçmediği maçlarda PTT oyuncularından hallice oynuyor. Eljif'e verilen şans Ozan'a verilseydi falan diyenler var da bu Ozan bu haliyle bir ara Milli takımın banko ilk 11 indeydi ve her maç saçma sapan hatalar yapıyordu.Buna rağmen inatla oynatılıyordu. Sonuç bu işte PAF. Ozanla Eljif arasında 4 yaş fark var. Daha ne şansı vereceksin Ozan'a 23 yaşına gelmiş herif. 19 yaşındaki adamla 23 yaşındaki adamı kıyaslayabilen adamlar var. Eljif Ozan'ın yaşına geldiğinde ya iyi bir miktara satacağız ya da takımın en önemli oyuncularından biri olacak.

Neyse sözün özü Ozan yeni bir Batuhan Karadeniz vakasıdır. İstediği kadar yetenekli olsun zihin olarak bitik durumda ve ben ondan daha bir şey çıkabileceğini düşünmüyorum.

• 
Sayfa: önceki 43434344434543464347
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.