Şimdi Ara

[Fenerbahçe 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu #KorayŞener (4344. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
126.467
Cevap
158
Favori
2.078.322
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
65 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 43424343434443454346
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • söyleyebileceğim tek şey skrtel-sadık defansının dan dun top uzaklaştıracağı. istatistikler ve izlediğimiz kadarıyla bu oyun yapısına meyilli oldukları çok açık. ha aynı zamanda defans daha mı iyi olacaktır, nonoş-skrtel'den iyidir.
  • CheckVizoR kullanıcısına yanıt
    Ne övdün arkadaş bugüne kadar aldığımız stoperler genel anlamda iyi iş çıkardı kjaer olsun egemen olsun lugano,Alves hep ayağı yere sağlam basabilen yeri gelince oyunu başlatabilecek insanlardı. Sadık öyle biri değil bu şekilde olması da kolay olmaz neustader bir tık daha iyi olabilir. Evet iyi transfer ama merih demiral vakası da unutulmamalı.
  • We Will Dominate kullanıcısına yanıt
    Skrtrel-nonoştan iyi olsun yeter. Devre arası ne bekleniyor ki Umtiti mi gelicekti?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: westkhan

Yumuşak stoper derken! Bunu mu kastediyorlardı? Aydınlandım, omg!
    Yani bildiğin Şambrel

• Sadığın 3.5 yıllık maliyeti bize €3.5m felan bu adamın maaşı 1.2 felan geliyor ortalama neus €1.75m alıyor gelmişler sadığı eleştiriyorlar. İsmail köybasi bile 1.7m alıyor insaf yani.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oğuz kaanin ve Eljif’in üstüne düşmemiz lazım her maç banko penaltı yaptıran Ozan’ın pdsi 500 binden €6.5m yaklaştı.

• Mikel bizde faydalı olurmu hiç izlemedim Chelsea’da yıllar önce birkaç maçını izlerken denk gelmiştim eski formundan uzakmı bize gelse iş görürmü sizce?

• Alpha Centauri kullanıcısına yanıt
    Adam geçer top geçmez , kasap havası oynarlar muhtemelen. Ama iyidir sadık, yani ben transferi olumlu buluyorum. Tabi büyük takım performansı ne olacak göreceğiz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: İzole Bant

Sadık çok iyi transfer ben memnunum transferden hayırlı olsun.Yiğithan bomboş oyuncu.Barış'ta da laubalilik var aklı başına gelsin.Erol hocama üzüldüm şampiyonluğa oynarken en iyi oyuncularından birisi gitti inşallah yerini doldurabilirler
    Malatya başkanı sadık giderse yerine alacağımız oyuncu hazır demişti.

• westkhan kullanıcısına yanıt
    Muhtemelen yumşak neustrader şurda hepimizi yerden yere çarpacak kadar kuvvetli. Öyle Feminen hareketlere sahip herkes kuvvetsiz olacak diye bir şey yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Orlando DeJoseph

Malatya başkanı sadık giderse yerine alacağımız oyuncu hazır demişti.

Alıntıları Göster
    Yiğithan'dan bahsediyordur takasta gitti.Bana göre Yiğithan çok yetersiz,Malatya üst sıralarda kalmak istiyorsa iyi bir stoper almalı Yiğithanla falan olacak iş değil
  • quote:

Orijinalden alıntı: freudunpiposu

Muhtemelen yumşak neustrader şurda hepimizi yerden yere çarpacak kadar kuvvetli. Öyle Feminen hareketlere sahip herkes kuvvetsiz olacak diye bir şey yok.
    Bundan 12 sene önce falan Doğan arabam vardı o zamanlarda,5 arkadaş geziyorduk gece vakti.Arkada oturan arkadaşlardan birisi kırmızıda dururken yol kenarındaki travestiye küfür etti herif saldırdı benim arabanın bagaj kısmını göçertti

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi İzole Bant -- 5 Ocak 2019; 14:44:59 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: CheckVizoR

Şu Sadık'a burun kıvıran fenerbahçeliler ne kadar iticisiniz bi bilseniz.
    Sadık'ın yüreği hepinize 10 basar arkadaş. Yatın kalkın hırslı, yürekli bir futbolcu aldınız.
    Hem de bedavaya. Bizimkiler gidip boş beleş serdar aziz denen futbolcu bozuntusuna milyon eurolar bastılar. Serdar'dan da sizin o rustan da çok çok iyi futbolcu Sadık. Malatya yönetimine de yazıklar olsun , bedavaya verdiler bu adamı. Aldıkları futbolcular da 5 kuruş etmez. Onun yerine 3, 4 milyon euro falan almaları lazımdı.
    Sezon sonunda sözleşmesi biteceği için ucuza verdiler, yoksa bedavaya gidecekti.

• Sadık olumlu bir transfer. Ben başarılı olacağını düşünüyorum. Taraftarın çok beklentisi olmadığı futbolcular daha başarılı oluyor zaten. Hayırlı olsun.

Ozan'ı da Antalya'ya vermişiz. Aklını başına toplar kariyeri için elinden geleni belki orada yapar diyeceğim ama bunun ihtimali zayıf. Sergen kendi hayatından örneklerle neden çalışması gerektiğini belki anlatabilir ama Ozan'da bunu anlayacak zihin yapısı yok muhtemelen. Sonu Batuhan Karadeniz gibi olur gibi geliyor. 1-2 yıl daha Süper Lig sonra ver elini PTT.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HastaSiempre1940 -- 5 Ocak 2019; 15:2:23 >
  • cayadüsensinek kullanıcısına yanıt
    Tedaki maçını izlemen lazım Formu iyimi bakılması lazım. Bedelsiz olması avantaj ama bir joseph etkisi falan yapmaz bana göre. Teda da 32 maç oynayıp 3 gol 3 asistlik performansı var.

Şu maça baktımda 7 numara var onu almak lazım o tam bizlik. 7m piyasa değeri varmış vazgeçtim.

https://www.transfermarkt.com.tr/frank-acheampong/profil/spieler/157160

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-225FEBD6D

https://eksisozluk.com/futbol-kuluplerinin-borclarini-tbb-ustlenecek--5897484?a=popular bu gerçek mi beyler
    Devlet, vergi borcunu silmek yerine kulüplerin hepsini kapatsa keşke.

• supernova034 kullanıcısına yanıt
    sadık'ı çok abartmamak lazım ama boş topçu olmadığı kesin.ve iş ahlakı olan bir futbolcu. alper gibi romanya'da inşaat işi yapıp futbolu boşlamaz.ozan,salih gibi mental sorunları yok.çok disiplinli ve çalışkan.
    ben daha çok skrtel ile nasıl anlaşacak onu merak ediyorum skrtel, kjaer'den sonra ilk defa adam akıllı biriyle tandem oynayacak.skrtel'in son 2 sezonda beraber oynadığı adamlara bak: neto,neus,reyes yeri geldiği zaman zaman zorunluluktan topal hatta josef. zaten 3 tanesi önlibero diğer ikisi vasat stoper
  • Emre Taşdemir'in sakatlık yüzünden kaçırdığı maçlar :

15/16 da 18 maç , 16/17'de 25 maç , 17/18'de 35 maç
  • Alpha Centauri kullanıcısına yanıt
    Alınabilecek bir risk Sadık. Yerli piyasada elle tutulur birkaç defanstan biri neticede. Tutarsa uzun vadede çok iş görür. Tutmazsa da maliyeti yüksek değil neticede. He öyle hem iyi kesici hem topu iyi oyuna sokan stoperin bizde işi ne zaten. Dediğin gibi beklentiyi yüksek tutmamak lazım ama oyuncuyu da daha gelmeden oynamadan yerin dibine sokmanın alemi yok.
  • 
Sayfa: önceki 43424343434443454346
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.