Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

[Fenerbahçe 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu #KorayŞener

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
15 Misafir Kullanıcı, 15 Masaüstü Kullanıcı
126.576
Cevap
211
Favori
1.931.181
Tıklama
Tüm Forumlar >> Spor >> Futbol >> Fenerbahçe >> [Fenerbahçe 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu #KorayŞener
Giriş
    85 Mesaj
    Yabancı çöplerden kurtulamadık şimdi de yerli çöplerde ihtisas yapıyoruz.Görünen o ki bir iki tane daha yerli alıp transferi kapatırız.Sadık' ın alınmasını hiç istemiyordum, umarım son dakikada bir pürüz çıkar. Aşağıdaki video da benden tüm Sadık severlere gelsin.

|
    |

• Yüzbaşı
    380 Mesaj
    Allah utandırmasın

yazmış birisi

Sadık için

Daha ne kadar

Utanacaksak

Neyse yözdil modundan çıkayım. Sol ayağı sağlam, geri çekilirken hızlı hareket eden, tuttuğunu bırakmayan, duran toplarda kafa vuruşları için güvenilir birisidir umarım eheheh.

Vallahi gülüyorum şu kulübün haline. Bir kulübün 1 senede bu kadar dibe vurduğunu hiç görmemiştim. Nasıl toparlayacaklar acaba?
    |
    |

Ne kadar opsiyonu?

40 yılın başı altyapıdan adam çıktı, onu da elimizde tutamıyoruz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Mr.Prestige kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: Mr.Prestige

Yalnız Merih'in fifa profili çok iyi duruyor, seneye alanyayla anlaşıp opsiyonunu kullandıttırıp alırız umarım
    https://sofifa.com/player/238160/merih-demiral/
    ne yapıp edip seneye

skrtel-transfer

(sadık-merih-yiğithan) kurmamız lazım. yabancı sınırlaması için güzel bir rotasyon.
    |
    |

Orijinalden alıntı: Lord Joker.

Son yıllarda aldığımız hangi yerli transferi tuttu ? Ben Sadık transferinden endişe duydum, içime sinmedi. Bizim taraftar hep ayni mantıkta, Anadolu'dan bir topçu gelir "çok iyi transfer, ne bekliyorsunuz daha" denir. Sonraki transfer döneminde ise "bu çöpü gönderelim, G.Birliği'nin stoperi var onu alalım" denir.

Ahmet Çalık, Serdar Aziz, Muğdat, Ozan Tufan, Alper, Sezer Öztürk, Harun Tekin, Şener, Tarık Çamdal, Volkan Şen ve daha birçok örnek

Bu isimlerin hangisi Anadolu'da kötüydü ki ? Hepsi Sadık gibi büyüklerin radarına girmis flaş(?) oyunculardı. Hiçbiri doğru düzgün bekleneni veremedi ama...

Sadık'ı 3-4 mac izleyelim öyle belli olur her şey, Anadolu'da oynadığı hiçbir maç bana tam fikif veremiyor. İnşallah diğer transferler gibi Sadık da kötü çıkmaz
    nerlerdesin reyis gözükmüyorsun

• Yüzbaşı
    810 Mesaj

Buralardayım kardeşim de malum takım kötü ve hayal kırıklıklarımız had safhada olunca yazasım gelmiyordu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lord Joker. -- 4 Ocak 2019; 21:18:45 >
    |
    |
    We Will Dominate kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: Lord Joker.

Buralardayım kardeşim de malum takım kötü ve hayal kırıklıklarımız had safhada olunca yazasım gelmiyordu.
    orası öyle tabi, azizden kötü bir sezon geçiriyoruz... büyük hayal kırıklığı.
    |
    |

Umarım böyle olur hocam Barış alıcı 2 yıl kiralık diyorlar çünkü birde 1.5 mil euro bonservis çok fazla birde.
    |
    |
    OneForSorrow kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Ketsue

Sadık'ın geldiği kesin mi
    |
    |

vizyon ?

Çok güvenmiyorum bende ama bana göre sadığı gazlıcak biri var oda eşi koyu fenerli. Kötü oynadıkça tokat manyağı yapar o yönde şanslıyız.

Ama şuda var bizim öyle aman aman sağlam transferler yapacak artık durumda yok. Birde 15 tane yabancı oyuncu ile yabancı kontenjanı dolmuş durumda.
    |
    |
    Lord Joker. kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Arkadaş birşey yazmıyim yazmıyim diyorum da öyle hatalar geliyor ki arka arkaya yönetimi eleştirmek farz oluyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

Orijinalden alıntı: Thor10dor

Vizyona bak sadık ciftpinar

Arkadaş birşey yazmıyim yazmıyim diyorum da öyle hatalar geliyor ki arka arkaya yönetimi eleştirmek farz oluyor.
    Sadık'ı yönetim Ersun Yanal'dan habersiz almıyor herhalde Ersun Yanal istemiş ki alıyorlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tanrıkut Mete Han -- 4 Ocak 2019; 21:24:56 >
    Üsy düzey yabancı stoper de bekliyorum ben. Bu işin şakası yok. Hala ne vereceği belli olmayan yerli oyuncu peşinde koşuyorlar. Söyleyin bana iyi para verip de aldığımız hangi defans oyuncumuz kötü çıktı bugüne kadar? Lugano Edu Skrtel Kjaer. Bu tarz tecrübeli bir adam bulup paraya kıyıp almak lazımdı. Almalılar da.

|
    |
    1408 Mesaj
    neustradera bin basar niye beğenemediniz ?
    |
    |
    Tüy dikme transferi gelmiş, Sadık kim kardeşim? Vasat vasat adamlara alıştırılmaya çalışıyoruz. Para vereceğine hiç alma şunu ya, paran cebinde kalsın. Sadık mı çözecek savunma hattını.. eldeki stoperlerin bile altında galatasaraylı bi adam aliyorsunuz..

|
    |

sadece sadık yetmez.iyi bir yabancı stoper bulmalıyız + skrtel ile 1 yıl devam etmeliyiz

|
    |

Bu arada Sadık > Serdar+Neus

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

iPhone 5s Kullanıcı Kulübü

iPhone 5S 16GB Uzay Grisi

• Yarbay
    8181 Mesaj

Şu 8 yabancı olayı çok saçma olacak gibi duruyor. Serdar yerine Merih demiral daha mantıklı bence serdar sıkıntılı bir oyuncu terim fişini çektiyse o iyi olmaz gibi.
    |
    |
    selodonanımhaber kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
seo paketleri
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
son dakika
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHSQLZ
0,641
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.