Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

[Fenerbahçe 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu #KorayŞener

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir Kullanıcı, 7 Masaüstü Kullanıcı
126.576
Cevap
211
Favori
1.932.097
Tıklama
Tüm Forumlar >> Spor >> Futbol >> Fenerbahçe >> [Fenerbahçe 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu #KorayŞener
Giriş
    235 Mesaj
    devre arasında gözü karartıyorduk güya ama yine boş çıktı. ben bu lafı duyunca transferler kampa yetişir sanmıştım. Ah be Ali Koç, gözyaşı dökmüştüm be sen başkan seçildiğinde. uyuma artık hadi..
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    1 Not

Ali Koç'dada Aziz'den büyük ego varmış kendini iyi tatmin etti değermiydi kaç yıllık futbolcunu kaptanını bu hale düşürmeye yazık gerçekten.
    |
    |
    ICromwelleI kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: arnold_

devre arasında gözü karartıyorduk güya ama yine boş çıktı. ben bu lafı duyunca transferler kampa yetişir sanmıştım. Ah be Ali Koç, gözyaşı dökmüştüm be sen başkan seçildiğinde. uyuma artık hadi..
    15 16 17de cırmalamaya devam o zaman. Muhteşem forvetimiz ikinci 17maçta 1 gol daha atar muhteşem oyun kurucumuzda 1 asist yapar sonra helal paralarını yer. Bizde %50küme düşme ihtimali ile ligi bitirip ffp.den alnımızın akı ile çıkarız iki üç yıl avrupaya gidemeyiz ama olsun avrupada ceza yemeyiz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Evet devamlılık ciddi sorun ekici için yoksa elimizde ki en kaliteli ortasaha

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    volvox7 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Fenerbahçe S.K
  • Er
    14 Mesaj
    Demek ki kongrede "Başşşkannnnn hepiniz gelin" demekle başkanlık olmuyormuş.Maalesef Ali Koç süreci iyi yönetemedi ve hala yönetemiyor.Yöneticilik futbolculara sadece ceza kesmek değil onlardan süreç içerisinde en iyi şekilde faydalanmak ; şikayet etmek değil sorun çözmek ; ileride menfi olarak çıkacak olan olaylara karşı tedbir almaktır.İşte Volkan , Dirar ve Aatıf konusunda da maalesef yanlış yaptı.Şu ana kadar kararlarının hiç birisinin arkasında duramadı.Ya sabır...
    |
    |

ve sana soruyorum emre belözoğlu, ne içiyorsun? benjamin button musun? gençleşiyorsun. güzel adam...
  • Binbaşı
    1413 Mesaj
    Volkanda büyük hatalar yapıyor sanane takımın kötü gidişatından sen parana bak takım 17.liğe kadar düştüğünde pişmiş kelle pozu verip happy new year happy christmas pozları verseydin parana baksaydın profosyonel olsaydın keşke.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

İnşallah en yakın zamanda toparlanır ve vaat ettiği bizimde hayalini kurduğumuz günler gelir.

Bunun için ilk iş olarak Comolli gider yerine Saran yada Kutlualp gelir.

|
    |

Bu kulüp Aziz Yıldırım ve onun Fenerbahçeliliğini taşıyanları çok arıyor... Umarım Aziz Yıldırım geri dönecek.

|
    |
    ali koç sen artık benim gözümde bitme derecesine kadar geldin. alex'e yapılanlara kızdın, sinirlendin, slaytlarla vefa diye şov yaptın, kaç yıllık kaptanımız ve futbolcumuz, şike döneminden itibaren bu kulübün en güçlü karakterlerinden biri olan ve gerçekten benliğini kulübe adayan, fenerbahçenin simgelerinden biri olmuş Volkan Demirel'i düşürdüğün durum için seni asla affetmeyeceğim.

kendi aranızda halledebileceğiniz bir olayı, sırf egoların ve inatçı kişiliğinden dolayı adamı 5 dakikalık bir basın toplantısıyla, tüm medyaya ağlattın, güçsüz ve küçük düşürdün, gösterdin, adam özür dilerken sesini titrettin. hadi ben bu olayı Volkan Demirel'den ayırıyorum, senin kaç yıllık kaptana ve kendini her ne olursa olsun hangi şartlar olursa olsun kulübe adayan bir FENERBAHÇE KAPTANINI medya karşısında böyle bir duruma düşürmeye hakkın var mı?

yazıklar olsun ali koç. alex için yaptığın süslü şovları volkan için zırnık kadar yapamadın. sen bu sözde profesyonellik anlayışınla takımdan bütün ruhu söküp attın oyuncular fenerbahçe ne demek onu bilmiyor, 17. sıradayız, ve fenerbahçenin simgeleşmiş kaptanlarından birini rezil ediyorsun. diyecek sözüm yok.

semih ve komolli kankinle artık akşama viski içip ahahaha nasıl rezil ettik diye eğlenirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi We Will Dominate -- 3 Ocak 2019; 12:23:37 >

Orijinalden alıntı: We Will Dominate

ali koç sen artık benim gözümde bitme derecesine kadar geldin. alex'e yapılanlara kızdın, sinirlendin, slaytlarla vefa diye şov yaptın, kaç yıllık kaptanımız ve futbolcumuz, şike döneminden itibaren bu kulübün en güçlü karakterlerinden biri olan ve gerçekten benliğini kulübe adayan, fenerbahçenin simgelerinden biri olmuş Volkan Demirel'i düşürdüğün durum için seni asla affetmeyeceğim.

kendi aranızda halledebileceğiniz bir olayı, sırf egoların ve inatçı kişiliğinden dolayı adamı 5 dakikalık bir basın toplantısıyla, tüm medyaya ağlattın, güçsüz ve küçük düşürdün, gösterdin, adam özür dilerken sesini titrettin. hadi ben bu olayı Volkan Demirel'den ayırıyorum, senin kaç yıllık kaptana ve kendini her ne olursa olsun hangi şartlar olursa olsun kulübe adayan bir FENERBAHÇE KAPTANINI medya karşısında böyle bir duruma düşürmeye hakkın var mı?

yazıklar olsun ali koç. alex için yaptığın süslü şovları volkan için zırnık kadar yapamadın. sen bu sözde profesyonellik anlayışınla takımdan bütün ruhu söküp attın oyuncular fenerbahçe ne demek onu bilmiyor, 17. sıradayız, ve fenerbahçenin simgeleşmiş kaptanlarından birini rezil ediyorsun. diyecek sözüm yok.

semih ve komolli kankinle artık akşama viski içip ahahaha nasıl rezil ettik diye eğlenirsiniz.
    +1907

|
    |

Orijinalden alıntı: PERENAL.

volkan duruşumun arkasındayım, mahvettiniz fenerbahçe’yi küme düşüyoruz, bu duruma sebep olan herkesin gelmişini geçmişini deyip kalkıp gitse bir heykel de kendisi için stat çevresine dikerdik
    Keşke öyle deseydi, ne özrü ya, yakıştıramadım. Ama onu bu hallere düşürenler utansın.

Orijinalden alıntı: We Will Dominate

Bunlara hala şaşırıyor musunuz?

|
    |
    Saçmalamayın Fenerbahçe kaptanına ne yapmış başkan? Hepiniz jubile yapsın derken Volkan çok kötü diye sallarken imza attırdı. Takımda abilik yapsın performansı iyiyse çıksın oynasın diye. Ne haldeymiş kamera karşısında Volkan? Çıktı özür diledi. Olması gerekeni yaptı. Kaç yıllık Fenerbahçeli kaç yaşına gelmiş adamın yardımcı hocanın üstüne yürümesi, başkana ve vekiline bağırıp çağırması normal bir davranış mı? Kadro dışı kalmayı hak etti. Özür diledi takıma geri döndü. Hemen başkana ya da Volkan'a sallamayın. Futbolda olur bunlar. Volkan iyi bir Fenerbahçelidir. Kaptanımızdır. Haddini aşarsa ceza alır özür dilerse geri gelir yuvasına bu kadar basit.

1675 Mesaj
    Volkan Demirel'i sevmem ama Fenerbahçeliliği tartışılmayacak bir kişi bu duruma düşmemeli idi.

Hele ki bi programda, " Alex'e jubile düzenlemeliyiz, hakettiği gibi ayrılmadı " diyen bir insanin, Alex'den daha eski bir Kaptan'a bunları yaşatması çok üzücü.

Ali Koç.. Nereye gidiyoruz, ne yapıyorsun?

Klüp zengin bir bebenin oyuncağı oldu diyenler.... Haklı mı ?

|
    |

Orijinalden alıntı: supernova034

Keşke öyle deseydi, ne özrü ya, yakıştıramadım. Ama onu bu hallere düşürenler utansın.

Alıntıları Göster
    aynen öyle bu duruma düşürenler utansın. ben her şeye rağmen fenerbahçe için katlandığını düşünüyorum. nelere hangi küfürlere hakaretlere vs katlanmadı ki

|
    |

ve sana soruyorum emre belözoğlu, ne içiyorsun? benjamin button musun? gençleşiyorsun. güzel adam...
  • Yarbay
    2922 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: jdraxler

Ersun Hoca Ozan'ı neden kadroda düşünmüyor anlamıyorum. Orta sahada sertlik ve güç olarak bence takımın en iyisiydi. En azından kadro dışı kalacaksa herhangi bir takıma kiralık gönderebilirsin.
    Psikolojik olarak bitik diyorlar

|
    |

Destek olayım dedikçe bir saçmalığı daha oluyor başkanın gerçekten yapılan büyük bir ayıp Volkan a bayılmam bıraktım deseydi de üzülmezdim ama adam yöneticiye bağırdı ise de ne kadar haklı olduğu takimin durumundan ortada zaten, Fenerbahçeli olduğundan bağırdı bu gün bu şekle girdiyse de Fenerbahçeliliginden girdi. Yabancılara da show unu yapıp özür diletebildi mi? Sezon sonu her türlü bırakacak adam bu şekilde ayrılmamak için haklı olduğu halde özür diledi...

Küçük aziz olma yolunda ilerliyor başkan...

|
    |
    We Will Dominate kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Fenerbahçe S.K
  • Çavuş
    78 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: f@ithline

Destek olayım dedikçe bir saçmalığı daha oluyor başkanın gerçekten yapılan büyük bir ayıp Volkan a bayılmam bıraktım deseydi de üzülmezdim ama adam yöneticiye bağırdı ise de ne kadar haklı olduğu takimin durumundan ortada zaten, Fenerbahçeli olduğundan bağırdı bu gün bu şekle girdiyse de Fenerbahçeliliginden girdi. Yabancılara da show unu yapıp özür diletebildi mi? Sezon sonu her türlü bırakacak adam bu şekilde ayrılmamak için haklı olduğu halde özür diledi...

Küçük aziz olma yolunda ilerliyor başkan...
    Geçen burada ben Ali Koç'u eleştirdiğimde siz 'biraz vicdanlı olmalıyız'demiştiniz. Al sana vicdan. Bu konuyu Volkan' ı basına malzeme yapmadan kendi aralarında halletmeliydiler.

Orijinalden alıntı: tugtim

Saçmalamayın Fenerbahçe kaptanına ne yapmış başkan? Hepiniz jubile yapsın derken Volkan çok kötü diye sallarken imza attırdı. Takımda abilik yapsın performansı iyiyse çıksın oynasın diye. Ne haldeymiş kamera karşısında Volkan? Çıktı özür diledi. Olması gerekeni yaptı. Kaç yıllık Fenerbahçeli kaç yaşına gelmiş adamın yardımcı hocanın üstüne yürümesi, başkana ve vekiline bağırıp çağırması normal bir davranış mı? Kadro dışı kalmayı hak etti. Özür diledi takıma geri döndü. Hemen başkana ya da Volkan'a sallamayın. Futbolda olur bunlar. Volkan iyi bir Fenerbahçelidir. Kaptanımızdır. Haddini aşarsa ceza alır özür dilerse geri gelir yuvasına bu kadar basit.
    Üzerine yürüdüğünün kanıtı var mı? Yoksa iftira atıyorsun.

|
    |
Mobilya Takımları
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
son dakika
haberler
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,797
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.