Şimdi Ara

[Fenerbahçe 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu #KorayŞener (4318. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
126.467
Cevap
158
Favori
2.078.324
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
65 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 43164317431843194320
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Mangala sakatlık geçmişi Mangala+Miranda ve ya genç bir stoper tandemi gayet hoş olur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cimbom sanırım mangalayı alacak sadik len vizyon len çopolli.

• İç saha büyük takımların en büyük silahıdır. Vitor Pereira bunu çok iyi kullandı. Ancak Van Persie seviciler ve Mhk'na karşı kaybetti. Zira 24 maç civarı içeride dışarı da mağlup olmadı. En iyi Monaco'yu yedeklerle elinden kaçırdı. Fenerbahçe ne çekiyorsa taraftarından çekiyor.

Bu adama çokmu haksızlık ettik acaba? Ama kahve olayı beni soğutmuştu kendinden

• Caner-Medley kullanıcısına yanıt
    Gui konusunda forumun göbekli paralelleri çok konuştular ama Gui'nin sorunu takımda şu an Elif'in yaptığı şeydi. Sorumluluk almamak. 10 kişi kaldığımız bir maç var geçen sene, Gui açıp izlenmeli. Sorumluluk aldığında delici dribbling yapmış, kilit pas vermiş maçı çeviremedik ama Gui'nin yetenekleri görünüyor orda. Hem dengeli hem de çabuk sayılabilecek bir adamdı. Tekniği de iyiydi, duvar oluyor ya da ver kaç yaparak top taşıyabiliyordu. Sorun sorumluluk konusuydu ama iki tane top kaybı gören forum ahalisi adamın biletini kesti zaten burda. Çalım deneyen oyuncu kaptırır, Messi bile kaptırıyor.

Fakat Benfica maçında öyle bir top oynadı ki Alper OOS oynasa daha iyi dedim yani, Alper'i bir tek kanat olarak görüyorum çalım yetneeğinden dolayı ben. O maç basit topları da atmadı sinir krizi geçirtti.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cayadüsensinek

İç saha büyük takımların en büyük silahıdır. Vitor Pereira bunu çok iyi kullandı. Ancak Van Persie seviciler ve Mhk'na karşı kaybetti. Zira 24 maç civarı içeride dışarı da mağlup olmadı. En iyi Monaco'yu yedeklerle elinden kaçırdı. Fenerbahçe ne çekiyorsa taraftarından çekiyor.

Bu adama çokmu haksızlık ettik acaba? Ama kahve olayı beni soğutmuştu kendinden
    evet vitor'un hakkını yedik. özellikle kan emici rvp yüzünden.

• quote:

Orijinalden alıntı: We Will Dominate

evet vitor'un hakkını yedik. özellikle kan emici rvp yüzünden.

Alıntıları Göster
    Bizim üzerimizde ah var hocam. Mesela en çok haksızlık yaptığımız adamlardan biri diego ribas. Adam yırtınıyordu , oyun kuruyordu. Şimdi gamsız benzia’yı görünce affet diego diyorum kendi kendime.

• Vitor mitor bu takımda hakkı yenen hocaların haddi hesabı yok. Aziz Yıldırım ekstra kontrol delisi bir adamdı. Ali Koç da tam tersi gibi duruyor. Zaten takımın bu halde olmasının sebebi yönetim. Hoca falan hikaye. Bence en büyük yanlış futbolu bilmeyen yönetim ve takımı emanet ettikleri Comolli denen scout bozması (o da tartışılır)

Takım ruhundan futbolcudan takım içi idareden anlamayan komple yönetim ve teknik ekip + karaktersiz futbolcular. Neyse ki Volkan Ballı ve Ersun Hoca geldi. Bu sene rahat bir yerde ligi bitirip seneye daha kaliteli karakterli futbolcular ile daha iyi bir takım ruhuyla inş iyi olacaz.

• Vitor mitor bu takımda hakkı yenen hocaların haddi hesabı yok. Aziz Yıldırım ekstra kontrol delisi bir adamdı. Ali Koç da tam tersi gibi duruyor. Zaten takımın bu halde olmasının sebebi yönetim. Hoca falan hikaye. Bence en büyük yanlış futbolu bilmeyen yönetim ve takımı emanet ettikleri Comolli denen scout bozması (o da tartışılır)

Takım ruhundan futbolcudan takım içi idareden anlamayan komple yönetim ve teknik ekip + karaktersiz futbolcular. Neyse ki Volkan Ballı ve Ersun Hoca geldi. Bu sene rahat bir yerde ligi bitirip seneye daha kaliteli karakterli futbolcular ile daha iyi bir takım ruhuyla inş iyi olacaz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Mishakal

Benzia pek takmıyor gibi.
  • cayadüsensinek kullanıcısına yanıt
    Hocam Onların altyapıları ile bizimki bir değilki onların kondisyon ekibi olsun kaleci antrenörü olsun fitnessçısı her şeyi farklı. Dortmund u19 maçlarına bakın 3.5 üstü her maçları ve canavar gibi oyuncular var ve o zaman diliminde Sanırım 18 yaşında herhalde direk a takımına transfer olmuş olmadan önce 8 gol 8 asist yapmış ve en iyi kanat oyuncusu seçilmiş.

Bir çok pozisyon dada oynayabiliyor ayrıca. 115 maçta 15 gol 24 asist yapmış adam. Daha ne olsun. Zaten direk değeri 45 olmuş sanırım. Şimdidede 64 satıldı Normal yani. Bizdekiler o kadar etmez tabi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: freudunpiposu

Gui konusunda forumun göbekli paralelleri çok konuştular ama Gui'nin sorunu takımda şu an Elif'in yaptığı şeydi. Sorumluluk almamak. 10 kişi kaldığımız bir maç var geçen sene, Gui açıp izlenmeli. Sorumluluk aldığında delici dribbling yapmış, kilit pas vermiş maçı çeviremedik ama Gui'nin yetenekleri görünüyor orda. Hem dengeli hem de çabuk sayılabilecek bir adamdı. Tekniği de iyiydi, duvar oluyor ya da ver kaç yaparak top taşıyabiliyordu. Sorun sorumluluk konusuydu ama iki tane top kaybı gören forum ahalisi adamın biletini kesti zaten burda. Çalım deneyen oyuncu kaptırır, Messi bile kaptırıyor.

Fakat Benfica maçında öyle bir top oynadı ki Alper OOS oynasa daha iyi dedim yani, Alper'i bir tek kanat olarak görüyorum çalım yetneeğinden dolayı ben. O maç basit topları da atmadı sinir krizi geçirtti.
    Saha içinde ağırlığını koyacak, yetenekli bir adam lazım bize. Hem sorumluluk alacak, hem ateşleyecek, hem de varlığı güven verecek

• direk Emre geldi aklıma yine küfürü bastım günaha soktun gece gece ayrılmasında emeği geçenleri andım
  • quote:

Orijinalden alıntı: f@ithline

direk Emre geldi aklıma yine küfürü bastım günaha soktun gece gece ayrılmasında emeği geçenleri andım
    Benim de aklıma gelen isimlerden biri Emre diğeri de Alex oldu.

Topal ya da Hasan'dan kalite ve kaptanlık beklemek onlara haksızlık olur çünkü o yapıda insanlar değiller, ayrıca yetenekleri kısıtlı, oyun zekasından yoksunlar keza Topal artık bitmiş zarar veriyor sadece. Volkan falan diyeceğim ama kaleciden kaptan olmaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Mandalorian

Benim de aklıma gelen isimlerden biri Emre diğeri de Alex oldu.

Topal ya da Hasan'dan kalite ve kaptanlık beklemek onlara haksızlık olur çünkü o yapıda insanlar değiller, ayrıca yetenekleri kısıtlı, oyun zekasından yoksunlar keza Topal artık bitmiş zarar veriyor sadece. Volkan falan diyeceğim ama kaleciden kaptan olmaz.

Alıntıları Göster
    Kaptanlık için en ideal mevkide ortasaha, ortasahaya karakterli yetenekli kendini kanıtlamış lider bir oyuncu çok şey katar takıma. Şuan ben takımda kaptanlık yapacak yerli yabancı tek bir isim bile sayamıyorum kadronun durumunu da özetliyor bu durum.

• Bizde yetenekli adamlar ağırlığını koyamıyor. Yetenekli o bölgede oynayan Türk yok. Yabancıları da yuhlamaya başlıyoruz, alışkın değiller böyle tez canlılığa.

Gui'nin ilk tercihi ileri doğru oynamak olan versiyonunu bulmak lazım. Gui yetenek olarak 10 gol attırıp 10 gol atıp 10 tane de gol öncesi organizasyonda yer alacak bir adam ama sorumluluk olmadığı için sadece gollerini izledik ki penaltıdan çok gol attı ve oyun içi o kadar az sorumluluk alarak ben de oynarım.
  • cayadüsensinek kullanıcısına yanıt
    Vitor Van Persie'den daha çok, Souza-Ozan- Diego- Alper- Nani- RvP çıktığı maçta çok iyi top oynamasına rağmen avrupa ligi deplasmanında assist yapan alperi, topu taşıyan ozanı kestiğinde kendini yedi. Aykut Kocaman futbolu oynuyorduk işte. Daha iyi defans yapıyordu bir tek. Onu da Şener varken yine kötüydü Gökhan gelince toplamıştık.

Monaco maçında evet iyiydik, Emenike ve Salih çok iyiydi ama burda fişlerini çektik onlarında. Gittikler advocaatı getirdiler vitor hiç değilse sene başı top oynatmıştı, ancak önceki sene rezaletoğlu rezaletti.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cayadüsensinek

Adamlar 20 yaşındakı pulusici 64m euro satıyor bizde ozandan 1-2m kazansak kâr diyoruz nasıl bukadar bir genç isim bu para ediyor anlamadim.
    18 yasindaki hudson odoi icinde 40 istiyorlar, en son munih 33 teklif etti. abrahami da 18 milyon sterline satiyorlar. pulisicin parasi cikar 2 genc topcu satisindan.

• Odoi daha paf takımında onu satmazlar bence a takımına çıkar o.
  • 
Sayfa: önceki 43164317431843194320
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.