Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara

[Fenerbahçe 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu #KorayŞener

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Ygal, dark_hell_86, BSG, Allâme, edgar1899 Daha Az
5 Kayıtlı Üye, 2 Misafir Kullanıcı, 1 Mobil Kullanıcı  ( 1 Mobil Cihaz  )
115.695
Cevap
270
Favori
1.487.751
Tıklama
Tüm Forumlar >> Spor >> Futbol >> Fenerbahçe >> [Fenerbahçe 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu #KorayŞener
Giriş
      1690 Mesaj
      29 Aralık 2018 13:31:09
      Aatıf ve Dirar affedilecekmiş. Doğru ise , vah halimize.

Utanç verici.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Binbaşı
      1957 Mesaj
      29 Aralık 2018 13:37:08
      quote:

Orijinalden alıntı: Steven Wilson

Ben de böyle düşünüyorum, direk Ali Koç'u eleştiremiyorlar, sağdan soldan vurmaya çalışıyorlar.

Ya zaten ben yanlış mı biliyorum bu sportif direktör görüşmeleri falan yönetmez mi? Yani kulübün her şeyi mi veriliyor?

Alıntıları Göster
      Comolli'ye olan güven çok fazlaydı. Öyle tahmin ediyorum ki Cocu da Comolli'nin her gösterdiğine evet dedi geçti. Bu başarısız transferler bundan dolayı oldu. Şimdi ağzı yanan yönetim ve en azından otoritesi olan ve karar verme konusunda daha yetkili olan Ersun hoca sayesinde biraz daha farklı bir yol izlenebilir. Ben Türk hocaların en büyük eksikliğinin yabancı oyuncu havuzuna sahip olmaması diye düşünüyorum. Hoca olan kendiletş kimi nasıl oynatacağını nasıl bir futbolcu istediğini çok iyi bilip yönetime isim vermeli. Yönetim de bu isimler doğrultusunda Comolli ve bir yöneticiyi daha gönderip transfer edilmeli. Sezon başında gelenlerin hepsi Comolli'nin vizyon! transferleriydi. Slimani Ayew Benzia. Bunlar kağıt üstünde iyi gözüken ama formu ruh hali isteği hırsı uyumu karakteri incelenmeden alınmış isimler.

<-<-<-McLaren - Mercedes Team->->->
      --------Mika Hakkinen--------

• Uzaklaştırılmış 19 gün cezanın, 18 gün 2 saat 53 dakika kadarı kaldı.
      1 Not
      29 Aralık 2018 13:42:10
      quote:

Orijinalden alıntı: FurkanCbn

Aatıf ve Dirar affedilecekmiş. Doğru ise , vah halimize.

Utanç verici.
      Aatıf takımın en iyi oyuncusu,ne utanç vericisi ? Adamı doğruları söylediği için kadro dışı bıraktılar hiçbir terbiyesizliği disiplinsizliği yoktu.Comolli ve Ali bey rezil sezonun suçunu 3 kişiye atıp kurtulacağını sandı.Biraz gururları varsa affı reddederler takımdan ayrılırlar devre arası

• Uzaklaştırılmış 12 gün cezanın, 11 gün 1 saat 35 dakika kadarı kaldı.
      29 Aralık 2018 13:43:47

Profilindeki yakışıklı kim ? ayakları kaç numara ?
      |
      |
      Steven Wilson kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Binbaşı
      1690 Mesaj
      29 Aralık 2018 13:46:19
      quote:

Orijinalden alıntı: İzole Bant

Aatıf takımın en iyi oyuncusu,ne utanç vericisi ? Adamı doğruları söylediği için kadro dışı bıraktılar hiçbir terbiyesizliği disiplinsizliği yoktu.Comolli ve Ali bey rezil sezonun suçunu 3 kişiye atıp kurtulacağını sandı.Biraz gururları varsa affı reddederler takımdan ayrılırlar devre arası

Alıntıları Göster
      Bende bekliyordum, bir balık ne demek istediğimi anlamadan atlasın da, bunu desin diye.

Dostum, bende biliyorum Aatifin su kadroda is yapacagini. Ancak sen, bu yaptiginla takimdaki oyunlarin iyice ciddiyetini bozuyosun, zaten civik adamlar.

Televizyonda soyle boyle diyip, kadro disi biraktigin adamlari geri alirsan, hem o oyuncularin bi yerleri tavan yapar. Hem de diger oyuncular, ulan bu nasil bir ciddiyetsizlik der. Neyse ya, artik çok yoruldum Fenerbahçeyi böyle üzücü durumlarda görmekden.

• Yarbay
      6335 Mesaj
      29 Aralık 2018 13:55:47
      quote:

Orijinalden alıntı: tugtim

Comolli'ye olan güven çok fazlaydı. Öyle tahmin ediyorum ki Cocu da Comolli'nin her gösterdiğine evet dedi geçti. Bu başarısız transferler bundan dolayı oldu. Şimdi ağzı yanan yönetim ve en azından otoritesi olan ve karar verme konusunda daha yetkili olan Ersun hoca sayesinde biraz daha farklı bir yol izlenebilir. Ben Türk hocaların en büyük eksikliğinin yabancı oyuncu havuzuna sahip olmaması diye düşünüyorum. Hoca olan kendiletş kimi nasıl oynatacağını nasıl bir futbolcu istediğini çok iyi bilip yönetime isim vermeli. Yönetim de bu isimler doğrultusunda Comolli ve bir yöneticiyi daha gönderip transfer edilmeli. Sezon başında gelenlerin hepsi Comolli'nin vizyon! transferleriydi. Slimani Ayew Benzia. Bunlar kağıt üstünde iyi gözüken ama formu ruh hali isteği hırsı uyumu karakteri incelenmeden alınmış isimler.

Alıntıları Göster
      Belki ben yanlış biliyorum ama sportif direktör transfer görüşmelerini yöneten, kendi aracılarıyla işi çözümleyen kişi değil mi? Senin bir scout ekibin olur, TD'gelir, başkan gelir, Sportif direktör gelir, hoca der ki şu mevkiler eksik ben şu bölgelere şu adamları istiyorum scout der Kenya'dan bi adam buldum müthiş falan en son isimler konusunda anlaşılıp başkan ve sportif direktör gider transferi gerçekleştirir. Benim bildiğim böyledir bu işler belki ben yanlış biliyorum.

Bir de bu beklentiyle alakalı benim Comolli'den beklentim oyuncu gözlemesinden çok görüşmeleri yönetecek, bağlantılarıyla fırsat kovalayacak, ara ara Modric gibi Bale, Suarez gibi isimleri bulacak bir adam bir şahıstı.
      |
      |

• Yarbay
      6335 Mesaj
      29 Aralık 2018 13:56:29
      quote:

Orijinalden alıntı: freudunpiposu

Benim, kendi resmimi koydum artık.
      |
      |

• Yüzbaşı
      981 Mesaj
      29 Aralık 2018 14:02:07
      Ali Başkan ilk senesinde büyük bir hayal kırıklığı oldu. Başkan olmadan önce verdiği sözleri tutamadı. Tamam seçim geç yapıldığı için yaz transferleri konusunda geç kalkınmasını anlarım ama takım 17. Sırada iken gözümüzü karartıp transfer yapacağız derken ne kastetti? Aziz Yıldırımı eleştirirken transferler kampa yetişmiyor sonrada oyunculardan verim alınamıyor diyordu ki çok doğru bu laf fakat takım bu durumda olduğu halde kampa forvet + defans yetişmez ise artık vereceği sözlerin bir anlamı kalmayacak.

İnşallah forvet, defans, 8 numara ve kanat oyuncusu buluruz. Sene sonu ayrılacak olanların bir kısmını şimdiden yeri dolmuş olur.

|
      |

• Er
      5 Mesaj
      29 Aralık 2018 14:06:06
      quote:

Orijinalden alıntı: FurkanCbn

Bende bekliyordum, bir balık ne demek istediğimi anlamadan atlasın da, bunu desin diye.

Dostum, bende biliyorum Aatifin su kadroda is yapacagini. Ancak sen, bu yaptiginla takimdaki oyunlarin iyice ciddiyetini bozuyosun, zaten civik adamlar.

Televizyonda soyle boyle diyip, kadro disi biraktigin adamlari geri alirsan, hem o oyuncularin bi yerleri tavan yapar. Hem de diger oyuncular, ulan bu nasil bir ciddiyetsizlik der. Neyse ya, artik çok yoruldum Fenerbahçeyi böyle üzücü durumlarda görmekden.

Alıntıları Göster
      Aatıf nerde cıvıklık yapmışki ?

mertt

• Yüzbaşı
      981 Mesaj
      29 Aralık 2018 14:06:32
      Ayrıca takımda İsmail, Dirar, Atıf, Volkan, Alper, Kameni gibi oyunculardan hemen kurtulmalı. Trabzon Onur ve Burak tan kurtuldu adamlar sonuç almaya başladı.

Yukarıdaki oyuncular ile birlikte Slimani ile Benzia ve Roman da giderse takım toparlanır o zaman.

|
      |

• Binbaşı
      1957 Mesaj
      29 Aralık 2018 14:23:34

Dirar'ın kadro dışı kalmasına tepki göstermiş. Sürekli Dirar ile ilgili gündem oluşturmuş takım içinde. Böyle bir muhabbetti sanırım Ali Koç anlatmıştı.

|
      |
      mertxd14 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
      276 Mesaj
      29 Aralık 2018 14:31:25
      quote:

Orijinalden alıntı: freudunpiposu

Ayak fetişi misin birader

|
      |

• Yüzbaşı
      981 Mesaj
      29 Aralık 2018 14:34:37
      Dirar sağ bekte oynayacaksa Şener ve İsla dan daha iyi oynar. İsla satılabilir yada

Şener'i Takasta kullanabiliriz o zaman. Şener > Serdar takası olabilir.

Para ile forvet ve orta saha alabiliriz.

|
      |

• Yüzbaşı
      649 Mesaj
      29 Aralık 2018 14:39:37
      Teşekkürler Aziz Yıldırım, en azından miras bıraktığın basketbol takımı ile mutlu olabiliyoruz... Dua edelim vizyon adı altında futbol takımına tarihin en kötü gününü yaşattıkları gibi bunu da bozmasınlar...

|
      |

• Yüzbaşı
      649 Mesaj
      29 Aralık 2018 14:45:00
      3 Temmuz'a sahip çıkacağız diyenlerin getirdiği adam;https://www.sabah.com.tr/spor/futbol/2012/09/27/volkan-ballidan-yildirima-bomba-sozler

Bugün Fenerbahçe'nin ölüsü zaten 2. olur maça gitmeyin diyenler, 17. takıma sahip çıkıyor!

Aziz Yıldırım'ın Belçikalı altyapı sorumlusu getireceğiz demesiyle aklı sıra alay edenler, kendi vizyonları ile takımı 17. yaptılar!

Aykut Kocaman'ı çıkarttığı ön liberolu ve defansa yardım özellikli kadroları eleştirenler, ön liberosuz ve sadece hücum odaklı kanatlarla takımı 17. yaptılar!

Aziz Yıldırım'ın transferlerini eleştirenlerin yaptıkları 1 transfer bile doğru değil!

Aziz Yıldırım'a FFP diyenler, geleceğe yatırım diyenler bugün FFP'yi aşalım, hazır oyuncu alalım diyor!

300 oyuncu izledik, hazır geldik diyenler transferin son gününde transfer yapıyor, 3 tane teknik direktör değişiyor!

EVET BAŞKA NELER VAR? SÖZDE VİZYON ADI ALTINDA?

|
      |

• Teğmen
      100 Mesaj
      29 Aralık 2018 15:01:00
      Allahım biz ne günah işledikte bu vasat kadrodan kurtulamıyoruz, ne Atıfı ne Dirarı ya anladık sıvama vaktine geçmişiz tek hedef 15.lik. Gözünü karartacaksın Fabregas ayarında direk katkı verecek adamları alacaksın başka kurtuluşu yok.
      Bir sepette çürük elmalar varsa sağlam elmaları da çürütür, biz ilk çürükleri sepetlemeliyiz yoksa asla yola giremeyeceğiz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mmemati -- 29 Aralık 2018; 15:2:17 >
      |
      |

Sevdik seni herşeyden çok, Fenerbahçe bize bu yoldan geri dönüş yok ..
    • Binbaşı
      1191 Mesaj
      29 Aralık 2018 15:22:55
      Bir dün akşamki basket maçındaki kötü oyuna rağmen dişe diş, kıran kırana geçen maça bakıyorum; bir de sıfatını sevdiğimin futbolcularına bakıyorum... Real Madrid gibi bir kulübün taraftarları Fenerbahçe maçı hakkında basketbolun El-Classico'su diye yorumlarda bulunuyor, bunu futbolda ne zaman duyacağız Avrupa'da?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fulton -- 29 Aralık 2018; 15:24:0 >

Laptop: DELL 7566 - B6300W81C: i5 6300 HQ // GTX960M (4GB) // 8 GB DDR4 2133 mhz // 1 TB 5400 rpm

Desktop: MSI Z97S SLI PLUS // i5 4690k (Turbo Boost 3.9 GHz.) // Hyper 212 Evo CPU Soğutucusu (160 mm) // Gigabyte G1 GTX 970 ; stok hız 1380-7010 mhz // Corsair Vengeance PRO 2x4 DDR3, 1600 mhz // CORSAIR SPEC-02 MidT // Corsair VS 650 PSU (12v = 50A) // Samsung 850 Evo 120 GB // Seagate Barracuda 1 TB 64 mb 7200rpm (ST10000DM003-1CH162)
    • Yüzbaşı
      276 Mesaj
      29 Aralık 2018 15:27:19
      quote:

Orijinalden alıntı: Fulton

Bir dün akşamki basket maçındaki kötü oyuna rağmen dişe diş, kıran kırana geçen maça bakıyorum; bir de sıfatını sevdiğimin futbolcularına bakıyorum... Real Madrid gibi bir kulübün taraftarları Fenerbahçe maçı hakkında basketbolun El-Classico'su diye yorumlarda bulunuyor, bunu futbolda ne zaman duyacağız Avrupa'da?
      Basketbol takımı avrupanın en yüksek bütçeli takımlarından biri.

Futbolda da bütçemiz o kadar yüksek olur, o zaman duyarız.

• Binbaşı
      1957 Mesaj
      29 Aralık 2018 15:32:57
      quote:

Orijinalden alıntı: Elan Morin Tedronai

Basketbol takımı avrupanın en yüksek bütçeli takımlarından biri.

Futbolda da bütçemiz o kadar yüksek olur, o zaman duyarız.

Alıntıları Göster
      Futbolda iş sadece bütçe değil. Bütçe olsa senden az bütçesi olan takımlara yenilmezsin avrupada. Baskette harcadığın paranın karşılığını çok hızlı alabiliyosun. Futbolda o iş yemiyor hemen.

• Kurmay Yarbay
      8077 Mesaj
      29 Aralık 2018 15:33:32

Ne butceler harcandi son 15 yilda su takima, onlari paylasacaktim.. Vazgectim...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |
      Elan Morin Tedronai kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

χвσχLινє & ρѕη | wN6hstR

Eksiğiz varsa alın, fazlanız varsa dağıtın..
    Hızlı Cevap

Reklamlar
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
web tasarım
SEO
haberler
#0850 Numara Tahsisi;#0850 Hat;#IP Santral;#Toplu
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,797
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.