Şimdi Ara

[Fenerbahçe 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu #KorayŞener (4165. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
126.467
Cevap
158
Favori
2.078.261
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
65 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 41634164416541664167
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Başkan transfer yapsakda yapmasakda ffp ye uyamıyoruz zaten, uymak için 60 milyon avro kar yapmamız gerekir bu da imkansız dedi. Haydi bakalım yemişiz ffpyi şöyle sağlam bir forvet+orta saha+ defans ile şahlanır takım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Elan Morin Tedronai

Oraya bakma bu ligde kaç gol atıyordu ona bak. Göbeği salmış yata yata oynuyordur orada. Fenerde öyle yatırmazlar.

Alıntıları Göster
    Adam sezon başlarına 150 kilo geliyordu, ne yatırmazı, bu sene oynasaydı bu adama da sövüyorduk muhtemelen. Kör ölür badem gözlü olur, kel ölür sırma saçlı olur bu yılın özeti budur.
  • Hahah güzel cevap. Cidden forumda herkes herseyini ustası. Çözüm de post modernizmin getirdiği, liberalizmle desteklenen post-truth. "ben böyle düşünüyorum, saygı duy" sen gelip Sabri messiden daha iyi golcü dersen buna saygı mı duyacağız ? İşine geleni gerçekçi göstermekle, gerçekçi olan verilerle konuşmak ayrı şeyler. Kim bilirdi slimaninin şaban çıkacağını ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Mandalorian

Adam sezon başlarına 150 kilo geliyordu, ne yatırmazı, bu sene oynasaydı bu adama da sövüyorduk muhtemelen. Kör ölür badem gözlü olur, kel ölür sırma saçlı olur bu yılın özeti budur.

Alıntıları Göster
    150 kilo geldi ama forma girdi 24 maç oynayıp 15 gol attı bu adam. Fernandaodan iyisi geldi de biz fernandao mu istedik? Şaban 16 maç 1 gol.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ffp'yi bence de sallayalım, en fazla gelebileceğimiz yer çeyrek final zaten. Birkaç yıl üst üste şampiyon olalim, çok daha iyi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rwenzori

Aykut lafını bırakın artık ya, Aykut bitti, daha Fenerbahçe ile aldı anılmaz, hakettiği yeri buldu.

Biriside kadro dışı bırakılanlar mevcut başarısızlığa isyan ettiği için cezalandırıldı demiş, Volkan, dirar, aatıfın her yeri isyan olsa ne olur, kendisine faydası olmayan adamların isyanı ne olur.

Koç da hatalar yapacak doğal olarak, kafaya takmaya gerek yok, gereğini yapacaktır, herkesin içi rahat olsun, destek vermeye devam.

Forum köşelerinden köstek olanların zararı kendine, bunlarınkiyle kimseye faydası/zararı olmaz.
    Koç hata flan yapmadı göz göre göre takımın içine etti ayrıca geçen seneki bir kadroyu bile 2. yapmış bir teknik direktörün yeri avrupada'ki büyük takımlardır ayrıca Volkan Dirar ve Aatıf sonuna kadar haklı fanboyluktan gözleriniz kör olmuş Ali Koç gelmiş geçmiş en başarısız en boş başkandır bir an önce istifa edip Fenerbahçe gibi büyük bir klupten uzak durması lazımdır Fenerbahçe'nin vizyonunu Koç'un işlevsiz yalı çocuğu kaldıramaz.

• quote:

150 kilo geldi ama forma girdi 24 maç oynayıp 15 gol attı bu adam. Fernandaodan iyisi geldi de biz fernandao mu istedik? Şaban 16 maç 1 gol.

Alıntıları Göster
    Şunu anlamıyorsunuz bu adam Bursa ile formunu yükseltti, Fenerbahçe'ye geldi iyi kötü oynadı yaşı da 32'ye gelmişti, bu adamdan bonservis kazanmak çok doğru bir hamleydi. Satabiliyorsan satacaksın, yerine gelen adam da 30 milyona transfer olmuş Slimani'ydi ilk maçlar ben dahil bütün taraftarlar GS'ye gelse gol kralı olur falan diyordu ama fos çıktı yapacak bir şey yok, kimse de böyle şaban bi adam olacağını beklemiyordu. Fernandao'da oranın şabanı olmuuş.

• Ffp yi sallarsak asıl bu bataktan çıkamayız 5-6 çok kaliteli isim şart yalnız Avrupada olmayacağımızı bile bile gelmeli. Belki bizim de içerde adamlarımız vardır ceza falan da yemeyiz.

• quote:

Şunu anlamıyorsunuz bu adam Bursa ile formunu yükseltti, Fenerbahçe'ye geldi iyi kötü oynadı yaşı da 32'ye gelmişti, bu adamdan bonservis kazanmak çok doğru bir hamleydi. Satabiliyorsan satacaksın, yerine gelen adam da 30 milyona transfer olmuş Slimani'ydi ilk maçlar ben dahil bütün taraftarlar GS'ye gelse gol kralı olur falan diyordu ama fos çıktı yapacak bir şey yok, kimse de böyle şaban bi adam olacağını beklemiyordu. Fernandao'da oranın şabanı olmuuş.

Alıntıları Göster
    Bir fark var yalnız, şaban geçen sene 1 gol atmış. Üstelik fernandaodan kazanılan 3 milyon dolar şabana verilen 5.7 milyon euronun yarısı. İki durumda da oyuncu seneye bizde değil.

• ya diğer türk takımları da aynı şeyi yaparsa ?
  • Elan Morin Tedronai kullanıcısına yanıt
    Şimdi sen sene başı Slimani mi yoksa Fernandao mu deseler, Yeni yapılanmaya giden bir takımda Fernandao mu diyecektin ?
  • quote:

Bir fark var yalnız, şaban geçen sene 1 gol atmış. Üstelik fernandaodan kazanılan 3 milyon dolar şabana verilen 5.7 milyon euronun yarısı. İki durumda da oyuncu seneye bizde değil.

Alıntıları Göster
    Mario Gomez bizim lige gelmeden önce 4 gol atmış İtalya'da sonra 26
    Eto canın 2 golü var Genoa'da sonra geliyor 20 gol atıyor, daha sonra 18
    Love reis 4 gol atmış doğru düzgün forma bulamamış sonra bizim ligde 23 gol atmış.
    Gomis İngiltere'de 6 gol atmış daha sonra Fransa'ya gidip 20 daha sonra da geçen yıl 29 gol atmış bu sezonda 11 gol atmış helal olsun böyle adam bulanlara
    Bir de Guiza var bize gelmeden önce gol kralıydı bize geldi patladı.
    Emenike'de Karabük ve Rusya'da attı daha sonra bize geldi 4 gol attı.

Demem o ki burası Fenerbahçe oluyor böyle şeyler.

• Nani, Kjaer, Souza gibi adamları kaybettikten sonra FFP'ye uymama kararı da içime oturur açıkçası.

Çok üzülüyorum, her sene nadir olan iyi oyuncularımızı gönderip çer-çöp ile doldurduk takımı

@ Steven Wilson : Ligin 6.haftasi falan da bu yorumu yapmıştım. Sorumlu kim kovulan antrenörler mi yoksa Cocu mu bilmiyorum, o yüzden kimsenin günahını almak istemem ama kim bu takımın kondisyonunun bu seviyede olmasına sebep olduysa asıl hain odur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lord Joker. -- 18 Aralık 2018; 18:25:56 >
  • devre arası şaban ve benzia'dan acilen kurtulmalıyız. ali başkan duy sesimizi. leblebici forvet + sert stoper al

• quote:

Orijinalden alıntı: freudunpiposu

Şimdi sen sene başı Slimani mi yoksa Fernandao mu deseler, Yeni yapılanmaya giden bir takımda Fernandao mu diyecektin ?
    Başkan ben olsaydım ikisini de istemezdim. Yapılanmaya giden takımın ayew, slimani gibi pahalı kiralıklarla işi yok derdim.

• quote:

Fernandao reisin 13 maçta 2 golü var, sanırım stoper oynatıyorlar.

Alıntıları Göster
    2 gol attıysa arap ligini önemsememiştir.parasına bakıyordur.ama bizde olsa daha fazla gol atardı.şabanlık yapmazdı

• quote:

Orijinalden alıntı: Shely

16 bin kongre üyeside sadece soy adı koç diye bu adama oy verdi öylemi? hadi biz cahiliz bilmiyoruz bizi yedin, o kadar kişiyi nasıl kekliceksin? cahillik öyle bir hal almışki korkutucu olmaya başladı aksi taktirde tamamen art niyetli yaklaşımlar bunlar.
    Sadece Koç olduğu için değil de sadece Aziz den kurtulmak için vermiş olabilir

• quote:

Orijinalden alıntı: Lord Joker.

Nani, Kjaer, Souza gibi adamları kaybettikten sonra FFP'ye uymama kararı da içime oturur açıkçası.

Çok üzülüyorum, her sene nadir olan iyi oyuncularımızı gönderip çer-çöp ile doldurduk takımı

@ Steven Wilson : Ligin 6.haftasi falan da bu yorumu yapmıştım. Sorumlu kim kovulan antrenörler mi yoksa Cocu mu bilmiyorum, o yüzden kimsenin günahını almak istemem ama kim bu takımın kondisyonunun bu seviyede olmasına sebep olduysa asıl hain odur.
    Kjaer, Nani ya da daha eskilerden Lugano gibi baya iyi oyuncularımızı kaybettik. Slimani ilk başta iyi bir görüntü çizmişti, açılacak diye bekledik ama açılmadı. Sorumlu kimse neyse.

• quote:

Orijinalden alıntı: Alpha Centauri

2 gol attıysa arap ligini önemsememiştir.parasına bakıyordur.ama bizde olsa daha fazla gol atardı.şabanlık yapmazdı

Alıntıları Göster
    Abey böyle olmaz ki sezon başında tercih hakkınız olsaydı hepimiz Slimani derdik o adam burada şabanlık yapıyor o da orada şabanlık yapıyor. Makine değiliz sonuçta, Fernandao'nun da bu sene şahane oynayacağının garantisi yoktu, zaten oynamamış yani.
  • slimani alınırken sevinen yönetime övgüler yağdıran adam, şimdi alanlara sövüyo

Abi sende adam alınırken bir tane yorumunda slimaniyi niye alıyolar ya bu adam çöp, fernandao kalsa daha iyi dememişsin ki

• 
Sayfa: önceki 41634164416541664167
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.