Şimdi Ara

[Fenerbahçe 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu #KorayŞener (3458. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
126.467
Cevap
158
Favori
2.077.988
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
65 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34563457345834593460
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: geng

Takim bu durumdayken, Istanbulda 3-1 Ankaragucune yenilirsen, ustelik Ankaragucu bildigin 4.golu atmadi, tabi ki gonderilirsin soyunma odasinda, gayette yerinde olur.

Yonetimin en dogru hamlelerinden biri belki de.

Alıntıları Göster
    Hocam benim demek istediğim doğru alınmış ancak geç alınmış bir karar. Yani kaç hafta önceden belliydi gidişat.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-CAC956477

Bu mesaj silindi.
    Ben de aynısını düşünüyorum. Eğer elimizde tutsaydık seneye bambaşka olurdu.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • yattarali Y kullanıcısına yanıt
    Aman haa gelir filan takımı bırakırsınız yazık olur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Comolli de gider Koç da gider, bunu bilmek için müneccim olmaya gerek yok.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merak etmeyin tükürdüğünü yalamayı seven bir başkanınız ve yarın ilk uçakla getirir Ersun'u.
    Kimse kusura bakmasın 3 gün önce ne konuşuyordun bugün ne yaptın diye sorarlar adama...
    Diyeceğim ama diyemiyorum nedense sizin camiada Başkan kendini "Tanrı" ilan edene kadar hesap sormak kimsenin aklına gelmiyor.
    Zaten sonra isteseniz de soramıyorsunuz
  • Psv ile kalsa yine şampiyon olacaktı muhtemelen adamada acıdım

• GS maçına david badiayla çıkarız

kazanırsak ya da berabere kalırsak devam eder
  • beyler yanlış hatırlamıyorum dimi

aziz bi ara ben gitsem bile ersun bu takıma gelemez falan demişti sanırım

ali koç daha yeni başkan olmasına rağmen çok kredi kaybetti taraftarın gözünde

getir ersunu ve kredin %100'e çıksın. olsun şampiyon olamayalım(ki bu sene şampiyonluk bekleyen yok zaten)

seneye ersun yanal istediği oyuncuları alsın ve gerçek fenerbahçe geri dönsün

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dr. Alfred Blalock -- 28 Ekim 2018; 23:49:4 >
  • comolli ve takımın ağır çöplerinden de kurtulmak lazım..Bizim lisede şu reyes ve neustatder den daha sert oynayan bi dünya kız vardı..Ne işi var şu tiplerin Fenerbahçe'de?
  • Vallahi bugünkü gibi tetikçi bir hakemle ne lig biter ne de maç kazanılır,resmen takımın kaderi ile oynadı şerefsiz

Benzia'yı ilk yarı bir domaltmadıkları kaldı gel gör ki bu bilmem ne çocuğu kart dahi vermedi Ankaragüçlülere,birisinde hele faul dahi çalmadı namussuz İlk sarı kartını 53. dakikada verdi Ankaragüçlü siyahi orta sahaya utanmaz.

Son yıllarda İvan Bebek ile birlikte gördüğüm en adi hakem vardı sahada.

Hoca moca hikaye kısmı bugün işin,bunu unutmayın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sambasumba

Merak etmeyin tükürdüğünü yalamayı seven bir başkanınız ve yarın ilk uçakla getirir Ersun'u.
    Kimse kusura bakmasın 3 gün önce ne konuşuyordun bugün ne yaptın diye sorarlar adama...
    Diyeceğim ama diyemiyorum nedense sizin camiada Başkan kendini "Tanrı" ilan edene kadar hesap sormak kimsenin aklına gelmiyor.
    Zaten sonra isteseniz de soramıyorsunuz
    Ne yapsam gs forumlarında falan mi takilsam daha mantıklı yorumlar geliyor Fenerbahçe hakkında

• Yılmaz Vural yada Bilic benim istediğim adamlar.
  • Zico hoca yardımcısı Alex

• Beyaz TV’de Ertem Şener; Zico TD, Alex yardımcı olacak gelebilir diye duyum aldım dedi, genelde dedikleri çıkmıyorda.

Olursa güzel olur.

Kalbimden DAUM veya Zico kalbimden geçiyor

• 3 hafta var Çin liginin bitimine, başkan düzgün birini bulamazsa acele etmesin 3 hafta bekleriz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: serserim06

Yok hocam ya bizde de bir cacık yok bizdeki ego terim ile bizde Bir halt yapamayız bu sezon ilk 5 bile zor. Bu yıl siz bizim önümüzde bitireceksiniz sezonu bakta gör

Alıntıları Göster
    Gs de kötü bjk da kötü garip bir lig bu yıl ve favorim akbilspor. Onlar için cok iyi fırsat şampiyon olmak için. Hafta maçı kim kazanırsa kazansın 3 puan dışında birşey kazanmayacaktir çünkü diğer hafta ne olacağı belli değil.

• quote:

Orijinalden alıntı: f@ithline

Ne yapsam gs forumlarında falan mi takilsam daha mantıklı yorumlar geliyor Fenerbahçe hakkında

Alıntıları Göster
    Bizim orası da cenaze evi gibi hiç gelme usta millet birbirini kesiyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: august landmesser

GS maçına david badiayla çıkarız

kazanırsak ya da berabere kalırsak devam eder
    David badia ikinci defa yaşamamalı antalyada yaşadıklarını

• 
Sayfa: önceki 34563457345834593460
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.