Şimdi Ara

[Fenerbahçe 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu #KorayŞener (3457. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
126.467
Cevap
158
Favori
2.077.988
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
65 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34553456345734583459
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: newrophat

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    Yani evet, o dönem ben de eleştirdim çünkü bir dönem sürekli maç sonu röportajlarında suçu oyunculara atıp duruyordu, ben de kızıyordum bu yüzden ama gerçekten futboldan anlayan büyük bir hocaydı. Dediği her şey çıktı adamın . Kasım ayında yükselişe geçeceğiz dedi, takım Kasım ayında oynadığı bütün maçları kazandı. Bu takımda Fenerbahçe seviyesinde olmayan çok fazla oyuncu var dedi , haklıydı. Yönetime Lens’in bonservisini almayın demiş, Lens’in durumu ortada. Kafasında bir plan vardı ilk yarıyı en az kayıpla geçip devre arasında bir orta saha transferiyle şampiyon yapacaktı ama almadılar bir orta saha adama.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: All Nightmare

Yaşıyor hocam hatta Rizespor maçından sonra gazetecinin birine sohnet esnasında gelirsem 8 puanı ( o dönem için)kapatır şampiyon yaparım,kendime güveniyorum diye açıklama da yapmış. Gelse yapabilir mi bilmiyorum ama ben isterim gelmesini, yapabileceğine de inanıyorum. En azından gelecek sene takımı adam eder bize iç sahada eski futbolu izletir. Yaş konusu çok önemli değil zaten Fatih terim ile aynı yaşta . Terim de kebapçı olayları, milli takım tazminatı vs. derken bitme noktasındayken Galatasaray’a geldi ve şampiyon yaptı. Başka takıma gitse yapamaz belki ama bize gelince yapamaz diyemem Daum için .Bu adamlar Türkiye ligini çözmüş adamlar. Daum 2 şampiyonluk kaybetmiş olabilir ama çalıştığı 4 senede de ligdeki en dominant takım bizdik.

Alıntıları Göster
    Daum'a büyük haksızlık yapıldı. Ucu ucuna kaçan şampiyonluk yüzünden çok sıkıntı yaşadı. Şu an bulunduğumuz durum ise içler acısı.

Daum'un Fenerbahçe'ye getirdiği oyunculardan bazıları:

-Alex
    -Appiah
    -Hoijdoonk
    -Nobre
    -Anelka

sizce nasıl?

Alex'i transfer listesine koyup aldırtan adam Daum. Bahsettiğim durum bu. Adamın Brezilya'da çok güzel network'ü var. Acayip sağlam adamlar getiriyor. Koch diye yanında kondisyoncusu var, birlikte çalışırlar. Onla birlikte çok güzel işler çıkartıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Anbilivıbıl

Tabi şimdi yenmekte fayda var. Üst sıralardaki takımlardan puan almak önemli ligde kalmak için

Alıntıları Göster
    Yok hocam ya bizde de bir cacık yok bizdeki ego terim ile bizde Bir halt yapamayız bu sezon ilk 5 bile zor. Bu yıl siz bizim önümüzde bitireceksiniz sezonu bakta gör

• "Fenerbahçe'ye gelir misiniz?"

İsmail Kartal: "Profesyoneliz, şartlar önemli. Neden olmasın?"

Lütfen gel hocam

• Vespucci kullanıcısına yanıt
    Facia olmazsa dedi.Facia oldu.

• quote:

Orijinalden alıntı: Smile of Joker

Anlamıyorum gitsin gitsin diyordunuz gitti, şimdi ise geç kalındı,bu saatten sonra ne olacak diyorsunuz?
    Hep mi böyle doymak bilmeyen ve memnuniyetsiz kötü bir şekilde yönetime laf söyleyeceksiniz?

Birak zagreb macini, kayseri macindan sonra gitmeliydi. Taraftar hakli. Bosa laf etmeyi birakin artik.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • bence de haklısın hocam almanlar başarılı olur bu ligde ama alman bir hoca da süre isteyecektir ve bizim o süreyi verecek kesinlikle rahatlığımız yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vespucci

Cocu'ya desteğin tam olduğunu söyledi mi söylemedi mi? Devre arasına kadar kredisi var dedi. Cocu'nun gönderilme kararını kesinlikle destekliyorum lakin zamanlama ve güven açısından bir problem olduğu ortada.

Alıntıları Göster
    Dalga mı geçiyorsun kardeşim sen çok kötü bir duruma düşmedigimiz müddetçe göndermem demişti bundan ala kötü durum mu olur ne ilk yarısından bahsediyorsun

• Ersun hocam yarım kalan sevdayı tamamlama vakti geldi

• quote:

Orijinalden alıntı: Vespucci

Cocu'ya desteğin tam olduğunu söyledi mi söylemedi mi? Devre arasına kadar kredisi var dedi. Cocu'nun gönderilme kararını kesinlikle destekliyorum lakin zamanlama ve güven açısından bir problem olduğu ortada.

Alıntıları Göster
    Takim bu durumdayken, Istanbulda 3-1 Ankaragucune yenilirsen, ustelik Ankaragucu bildigin 4.golu atmadi, tabi ki gonderilirsin soyunma odasinda, gayette yerinde olur.

Yonetimin en dogru hamlelerinden biri belki de.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi geng -- 28 Ekim 2018; 23:42:31 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ali Koç ve yönetimi şuan çok gerçekçi bakıp hareket etmesi gerek, öyle kariyerli yabancı filan gelirse facia olabilir. Öncelikle hem günü hem geleceği kurtaracak biri olmalı ayrıca bu ligi ve Fenerbahçe’yi tanımalı...

Bu lig Avrupadaki diğer liglere benzemez beyler, sonuç gelmeyince sahada ne olduğuna bakmazlar. Şuan sabır değil sonuç zamanı, yönetim Ersunu alıp kenara çekilmeli ve biz elimizden geleni yaptık demeli yoksa herhangi tutmayan hamlede yönetim zor durumda kalır

• o yazdığın adamların hiçbirini daum almadı. Hoojdonk ile kavgalıydı zaten. Alex gelince kesmişti adamı.
  • Ersun filan beklemeyin maçtan hemen sonra Cocu kovulduysa biriyle anlaşılmıştır.

• daum salı istanbul’da. hayırlı olsun.

• Durum çok kötü malesef...
  • https://www.strawpoll.me/16733408/r

teknik direktor kim olsun
  • Comolliye telefon etmiş "Cocu'ya söyle görevden aldık, basın toplantısına çıkmasın" demiş.

Her işin yanlış he başkan. Bu kadar üst üste yanlış yapmayı nasıl beceriyorsun.

• quote:

Orijinalden alıntı: PERENAL.

fenerbahçe’yi uefa’ya şikayet eden şovmene mi canımız tak etti? hadi yallah.

Cinde de haksizlik yapiyorlar demis Sorun yasamadigi takim yok gibi ( calistirdiklariyla )

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yarın açılacak havalimanının ilk yolcusu belli oldu

• Twitter'dan takip ettimde ersun yanal yazanların çoğu akp'li fenere operasyon mu çekiyorlar la?
  • 
Sayfa: önceki 34553456345734583459
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.