Şimdi Ara

[Fenerbahçe 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu #KorayŞener (3454. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
126.467
Cevap
158
Favori
2.078.323
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
65 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34523453345434553456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ersuncular ve Aykutcular inlerinden çıkmaya başladı yeni teknik direktör belli olana kadar hergün kavga ederler artık

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tayfun korkut

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Takimin başina düşme potasindaki takimlari ligde tutan Yilmaz Vural getirilmeli.

• quote:

Orijinalden alıntı: Smile of Joker

Gs maçında takımın başında yardımcı Erwin Koeman mı olur?
    gs maçına hocasız çıkacağız,zaten ligin en kolay maçları, 6 puan yazıyorum kafadan.

Altyapı ya da yardımcı hocalarından biri olacaktır yüksek ihtimalle
  • Zagreb maçından sonra kovulsa şimdi en az 6-7 puan fazlamız, çıkmadık candan umudumuz olacaktı. Umut da bitti, can da çıktı.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yabancı gelecekse Daum

Yerli gelecekse Ümit Özat

• Hamza Hamzaoğlu hayırlı olsun.
  • Comollide kovulsun

• Bu sene, hatta en azından 2 sene Türk direktör ile geçilmeli. Geçiş dönemini kazasız kapatmamız lazım. İlla yabancı olacaksa Alman getirilsin bari, adamlar disiplinli en azından.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tuğs@n

daumu istiyorum ama roberto carlos gelecek. unutun ersunu,aykutu

ali koçun yabancı hoca fetişzmi geçmeden bize gün yüzü yok

not: daumu yabancıdan saymıyorum
    roberto carlos kim ya ? ne başarısı varda bugüne kadar bunu getirecekler böyle saçmalık olurmu ? burası stajer eğitim yerimi ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erenfb1907 -- 28 Ekim 2018; 23:19:45 >
  • Aykut Kocaman hayırlı olsun.
  • Bence Jardim gelecek. Keşke Yılmaz Hoca gelse. En kötü 15. oluruz ne olacak?

• quote:

Orijinalden alıntı: ir10

Arkadaş ne hale geldik yav..Vitordan kurtulduğumuza sevindik sonra Aykuttan kurtulduğumuza sevindik şimdide Cocudan kurtulduğumuza seviniyoruz..
    Fenerbahçe Ersun yanal döneminden sonra gelen her hocada “bundan kötüsü mü olacak” dedi her seferinde de yeni teknik direktör eleştirildi. Eleştirilmeyen teknik direktör yoktu. Bir arada kalan Advocaat oldu o da ara döneme denk gelmişti. FFP başlangıç senesi+ Aziz Yıldırım .Taraftar çok da ilgilenmiyordu o dönem futbolla. 10-15 bin kişinin olduğu dönemdi çok dikkat çekmedi.

• Ali koçun vizyonundan yu-ma-tu televizyon bile olmaz. Daha Türkiye'yi tanımamış para babası. Daha çok bocalayacak. İnşallah bizi ligde tutacak bir td gelir ve umarım bugün barcanin yaptığını gs haftaya bize yapar.

• Yabancı büyük bir isme verecek paranız yoktur zannediyorum. Yerli biri gelecektir ama kim ? Ersunu istemiyor diyorlar , Aykut zaten olmaz . İsmail hoca olabilir ??

• Yerli Ersun Hoca, Ali Koç engeli var, yabancı Daum, yine Ali Koç engeli var, sistemine ve kurmak istediği takıma uymaz.

Roberto Carlos kulağa hoş geliyor da,Cocu gelmeden Carlos gelse olurdu, şu andaki mevcut durumu kaldıramayabilir, bize gelecek vaad eden değil, günü kurtaracak hocalar lazım.

Takımı bu noktadan çıkaracak iki teknik adam var maalesef,bunlar da Daum ve Ersun Yanal, bir üçüncü seçenek yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi geng -- 28 Ekim 2018; 23:24:20 >
  • Daum diyenler var yav Daum yaşıyormu beyler bilmiyorum ben

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yürüyen Hoparlör -- 28 Ekim 2018; 23:24:47 >
  • aykut hariç kim gelirse gellsin sonu hayırlı olsun
  • kına yaksın azizin yönetiminden gelen başkan, adam olsaydı laf dinleseydi şimdi liderdik belkide, cebinden para vermiş zengin çocuğu, fernandaoyu bedavaya satıp takımı forvetsiz clye çıkartıp verdiği paranın 2 katından mahrum etti bizi. bu zenginlerin egolu insanların ortak yönüdür, ben veriyorum benim önüme kimse geçmesin, ersunda geçmesin, takım clye kalıp parasının önüne geçmesin, ben para verdim istediğim gibi at oynatırım diyor yani beyaz gömlekli. nasılda rol modeli aziz abisi gibi başkanlık yapıyor.

cocu gideceğine sen gitseydin keşke egolu ...

son çare Saadettin Saran gibi duruyor, lanet olsun bizi bu hallere düşürenlere 20 sene + 5 ayımız çöp oldu aziz ve azizin yetiştirdikleri yüzünden

• 
Sayfa: önceki 34523453345434553456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.