Şimdi Ara

[Fenerbahçe 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu #KorayŞener (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
126.467
Cevap
158
Favori
2.078.323
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
65 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

[Fenerbahçe 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu #KorayŞener

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yerimizi ayıralım.
  • yeni sezon hayırlı olsun bol kupalı bi sezon olur inşallah

ALİ KOÇ BAŞKAN FENERBAHÇE ŞAMPİYON!

• Fenerbahçe dökülüyor. Seneye eğer Ali Koç sağlam bir bütçe ile gelirse boğucu bir futbol anlayışına sahip yeni bir teknik direktör ile yola devam etmeliyiz.

Sol bek mevkiine transfer gerekiyor. Hasan Ali'nin fiziği ve kondisyonu dışında hiçbir özelliği yok. İyi bir yedek olarak yoluna devam etmeli.

Oyun kurma konusunda kabiliyetli, fiziki açıdan ezilmeyecek ve doğru pres kabiliyetine/bilgisine sahip bir ortasahaya ihtiyacımız var. Rakip yarısahada istasyon görevi gören oyuncularımız yok. Kilitleri açamıyoruz. Açan adam lazım.

Taş gibi bir sol açık lazım, sağda Dirar ile idare edebiliriz ama sol taraf alarm veriyor. Tek ayaklı olmayan, hızlı, birebirde adam eksiltebilen bir kanat eksiğimiz var.

Bunlar sağlanırsa iyi bir hoca ile şampiyon olacağız inşallah. Bu yıl kayıp bir yıl oldu ama özgüven kazandık en azından.

• Bu yılın en büyük transferi ali koç mu olacak? Bence olursa bir kere 12 devreye girecek ki kadıköy eski ruhuna dönecek.

• ali koç gelmezse konuyu kilitleyin zaten boşuna yer kaplamasın binlerce sayfa forumda,bugün konuştuğum tüm galatasaraylı arkadaşlarım inşallah ali koç gelmez aziz kalır,eğer gelirse bizden önce 5. yıldızı takar diyebiliyor ama bu potansiyelin önünü yine fenerbahçeliyim diyenler kesmeye çalışıyor çıkarları uğruna.
  • Kardeşim maalesef Dirar'la olmaz o iş. İkinci yarıyı bilemem ama ligin ilk yarısının en çok top kaybı yapan adamından söz ediyoruz. Herkes diyor ya Valbuena top kaybediyor diye o yüzden söyledim.

Tam bir kanat oyuncusu lazım bize. Dirar gibi adamların bu kulüpte bence işi yok.
  • Ed Wood kullanıcısına yanıt
    İyi topçu olduğundan demiyorum, bütçemiz yok diye diyorum. Keşke elimizden gelse de iki kanadı da değiştirsek.

• Başkanın bahsettiği scouting olayı yavaş yavaş yayılırsa müthiş olur. Tespit ettikleri oyuncular ne olur, gelecek teknik direktör nasıl karar verir bilemem.

Ali Koç gibi bir vizyon olduktan sonra benim için futbolcu isminin önemi yok hocam. Tribünlerdeki o ateş geri geldiği zaman Fenerbahçe tekrardan şahlanır zaten.
  • İnşallah başkan Ali Koç olur inşallah

• Ed Wood kullanıcısına yanıt
    Korkuyorum Ali Koç seçilemeyecek diye. Seçilmezse kapatalım gidelim kulübü. Seçilmesi kadroya takviye yapılmasa bile olumlu etki yapar, tribünler canlanır, takıma renk gelir.

• Ön eleme rakipleri gayet basit bence en kek olanı ajax inşallah o gelir

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aksini hiçbir taraftar düşünmek istemiyor, felaket olur. Kaldı ki; evladının rızkından, kendi eğlencesinden maddi olarak ayırıp forma ya da bilet alan işçinin sesi olmak başkadır. Ve bence bu ses tesislerde bedava yemek yiyip beleşçilik yapacak ruhsuz insanların ellerinde heba olmamalı.

Bir insan Fenerbahçe sevdalısıysa Ali Koç'a verir. Aksini yapanların vicdanı rahatsa tebrik ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ed Wood -- 20 Mayıs 2018; 2:54:27 >
  • Böyle konuşuyoruz ve düşünüyoruz ama unutmayalım ki bu sezon galibiyet primi iPhone olan Vardar’a elendik

• quote:

Orijinalden alıntı: The Unforgiven

Böyle konuşuyoruz ve düşünüyoruz ama unutmayalım ki bu sezon galibiyet primi iPhone olan Vardar’a elendik

Dedem derdi ki koyunlar tarafından yönetilen kurtlardan değil kurtlar tarafından yönetilen koyunlardan korkarım

Aykut yerine düzgün bir hoca gelirse ver elini yarı final

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Herkesin Ali Koç ile ilgili düşüncelerine katılmakla beraber, Volkansız ve M. Topalsız bir takım ile devam ederiz. Artık ikisine de tahammülüm kalmadı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ingoshi

Ben de bunu paylaşacaktım tam. Bari başka videolar da atayım maç önü ve sonrasından:

• Aziz Yıldırım’dan Aykut Kocaman’a kadar tüm teknik kadro ve tüm oyuncular dahil özellikle Volkan - M. Topal - Hasan Ali - İsmail Köybaşı - Ozan’a kadar hepsinden arındığımız ve Ali Koç ile zaman içinde büyük başarılara imza atacağımız yılın/sezonun başlangıcı olması ümidiyle

• Bugün toplu istifa haberleri ile buralar yıkılsın.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.