Şimdi Ara

[Fenerbahçe 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu #KorayŞener (2055. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
126.467
Cevap
158
Favori
2.077.988
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
65 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 20532054205520562057
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

http://m.milliyet.com.tr/amp/giuliano-ve-josef-in-ardindan-fenerbahce-2729859-skorerhaber/

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: YigitErkin20

Nemanja Gudelj sportinge gitmiş kiralık bu yönetim neden bu kadar iş bilmez ya
    hasta mısın

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Comolli kulübün girişine yazı asmış "KAPATIYORUZ : ZARARINA SATIŞLAR". Kral 2 hafta daha olsa sıfır kilometre takım kuracakti, Rus motoru gibi sonradan açıldı.

• Yanlız 4 4 2 oynasak forvette birinin ufak boylu hızlı forvet olması gerektiğini bilsemde eğer slimani ve frey oynasa defanstan topla çıkma ozurlusu takımımıza çok faydalı olabilir.

Salla babalara uzun topu biri mutlaka indirir. 8 numaralara...

• @immortal @ kullanıcısına yanıt
    Katılıyorum hocam. Çok doğru hamle. Elimizde belirli bir para var ve stoperde sadece kadro üstünde eksiktik. Bonservis ödemeden 25 yaşında olan ve senelerce Portoda oynamış, 2 sezon La Liga tecrübesi olan bir isim alınıyor. Porto 4-5 sene önce 7 milyon bağlamış bu adama. Ayağı iyi bir stoper diyorduk oldu bence. Hava toplarında da çok iyi olması da çok önemli bir artı.

Ben hep dedim. Skrtel Neustadteri herkes eleştirebilir, eleştirse de bu adamlar saç baş yolduracak hatalar yapmadılar hiç. Kalede çuval olduğundan geleni aldı ve goller yedik. Orta sahadan 2 as oyuncumuz satılmışken stopere bonservis ödemek şu aşamada saçma olacaktı. Skrtel Neustadter Reyes Yiğithan her türlü Avrupa ligi ve lig için yeterli seviyede şu anda.

Ayrıca instagramda 1 milyon takipcisi var. Hani bilinmedik bir oyuncu da değil. Maaşı da uçuk değilse katkı verecektir bence de
  • Dünya kupası ve İngiltere transfer sezonu yüzünden geç kalındı. Yapacak bir şey yok. Yeni yönetim geldiğinden beri yanlış adım atmıyor. Seneye çok daha iyi durumda oluruz.

• Bugün orta saha transferi olsa da sevinsek

• os_lnx kullanıcısına yanıt
    Fenerbahçe taraftarının en büyük sorunu isim taraftarı olmasıdır. Forumda da böyle statta da böyle maalesef. Aatıfı çok beğenmem çok da sevmem ama İsmailin 1.8 m Dirarın 3 m Alperin 2.2 m aldığı bir ortamda Aatıf 1.4 e oynuyorsa ona gelene kadar gitmesi gereken çok adam var demektir.

Bizim taraftarın büyük çoğunluğu kulübün sınırsız parası olduğunu düşünüyor. Fiyat/performans değerlendirmesi berbat çünkü para cebinden çıkmıyor. Tıpkı eski yönetimin hiç anlamadığı gibi...

• Arkadaşlar o değil de, FM 2019 için güzel kadromuz var artık. Üzüldüm aslında oyunda kısıtlı kadro ve bütçe ile Fenerbahçe yönetmek vardı. Şimdi saglam takımla iki üç sene şampiyon olup düze çıkmak var.

• Takımı oynatacak kabiliyette ortassahamiz halen yok, iyi futbol beklemeyin.

Oğuzhan i almamiz lazım bence

• gomisin 6 ya gittiği yerde souza+guinin 22 ye gitmesi aman allahım
  • Comolli reyize güvenim tam saglam bir 8 numara getirecektir.
  • Sornoza'mıdır Sornazo'mudur o kim ya kiralık diyolar.

Koskoca Brezilya pazarında bumu bulunmuş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi denizkumas -- 24 Ağustos 2018; 10:16:36 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Klasik 2 günde yerme ve 2 günde göklere çıkarma şenlikleri başlamış.

Comolli hala adam akıllı icraat yapamadı,şu ana kadar olan süreç kendisi olmadan da pekala devam ederdi,bekliyoruz bakalım.

Aklıma Terranao ilk icraatları yaparken kendisi için yapılan güzellemeli capsler felan geliyor ve sonrasında adama yapılanlar.Halbuki tüm suç Aziz'de idi

Sol bek ve orta sahaya olmak üzere 2 adet net iyi oyuncuya ihtiyaç var.Bu saatten sonra yaşı başı da mühim değil artık,kısa vadede iş yapsın. Bekliyoruz Comolli,elle tutulur paramız da var.

Şaşırt bizi Comolli,ayakta alkışlayalım seni.
  • Dostlar Fenerbahçe forumunda bile kurtulamıyoruz şunlardan, görüyorsunuz. Bloklamak bile çare vermiyor. İnsanda biraz utanma olur. Bir kere olsun cevap vermediğim,vermeyeceğim kişiler; sürekli benim mesajlarımı araştırıp,terbiyesiz şekilde alıntı yapma peşinde. Bir de insanları tahrik edip ceza aldırabileceğini sanıyor ona üzülüyorum. Forumların kirlenmemesi adına yönetimin birşeyler yapması gerek.

Edit: Fenerbahçeli dostlarım üstüne alınmasın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Anthony Quinn -- 24 Ağustos 2018; 10:36:56 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Caner-Medley

Comolli kulübün girişine yazı asmış "KAPATIYORUZ : ZARARINA SATIŞLAR". Kral 2 hafta daha olsa sıfır kilometre takım kuracakti, Rus motoru gibi sonradan açıldı.
    Esas sezon sonu sözleşmesi bitecek işe yaramaz oyuncular var. Seneye takım resmen kabuk değiştirecek. Kalecisinden forvetine kadar takım sıfır km olacak.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: denizkumas

Sornoza'mıdır Sornazo'mudur o kim ya kiralık diyolar.

Koskoca Brezilya pazarında bumu bulunmuş
    O tarz transfer dedikoduları yem oluyor genellikle. Adam 10 numara oyuncusu golü yok. Yabancı oyuncu sıkıntımız varken alırlar mı sence?

• quote:

Orijinalden alıntı: Darkstrom

Arkadaşlar o değil de, FM 2019 için güzel kadromuz var artık. Üzüldüm aslında oyunda kısıtlı kadro ve bütçe ile Fenerbahçe yönetmek vardı. Şimdi saglam takımla iki üç sene şampiyon olup düze çıkmak var.
    Fm 19 düşündükçe ağzım sulanıyor

Wonderkidine kadar tam fm kadrosu var sanki başkan fm oynuyor

• mpolat35 kullanıcısına yanıt
    Banada saçma geldi zaten olsa bile takımı yukarı taşıycak oyuncular değil böyle adamlar alınıcaksa hiç alınmasın hee genç getirirsin Brezilya'dan bir tane anlarım.

Ordan çıkan adamı iyi paralara satma ihtimalin çok yüksek çünkü ama gidipte 25 yaşındaki eleman alınmaz iyiyse o yaşa bırakmıyolar zaten

Alt lig diye kimse bakmıyor ama İngiltere Championship'de mükemmel topçular var keşke o pazara girebilsek.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: denizkumas

Banada saçma geldi zaten olsa bile takımı yukarı taşıycak oyuncular değil böyle adamlar alınıcaksa hiç alınmasın hee genç getirirsin Brezilya'dan bir tane anlarım.

Ordan çıkan adamı iyi paralara satma ihtimalin çok yüksek çünkü ama gidipte 25 yaşındaki eleman alınmaz iyiyse o yaşa bırakmıyolar zaten

Alt lig diye kimse bakmıyor ama İngiltere Championship'de mükemmel topçular var keşke o pazara girebilsek.
    Championship tr liginden daha iyi bir lig. Oradan futbolcu gelmez bize.

• 
Sayfa: önceki 20532054205520562057
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.