Şimdi Ara

[Fenerbahçe 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu #KorayŞener

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir (1 Mobil) - 5 Masaüstü1 Mobil
126.555
Cevap
187
Favori
1.949.621
Tıklama
Tüm Forumlar >> Spor >> Futbol >> Fenerbahçe >> [Fenerbahçe 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu #KorayŞener
Giriş
    360 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    lAristo

Snksnsmaan ciddimisim ya fiyat maaş olarak alınabilecek en iyi oyuncu bence kıskançlık var biraz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Kartal3421 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    inşallah lucas limaya falan bulaşmayız.. adamın bonservisi elindeyken bile 1 tane avrupadan talibi çıkmadı
    Galiba 4-3-3 sistemini uygulamaya başlayacak Cocu.

Geçen yıl kaçan şampiyonluğun ligin ilk haftalarındaki puan kayıpları diye bir demeci var. Onun farkındaysa, yeni gelenleri bir an önce adapte etmeli takıma. Slimani ve Frey benzer yapıda oyunculara benziyor, soldado ise farklı yapısı ile rakip takıma göre uygulanabilir.

Aatıf'ın kalması taraftarıyım. Zaten fazla bir maaşı yok, şu saatten sonra iyi bir yedek olarak kalır. Türkiye kupası falan derken yorucu ligde iyi bir alternatif olur. Valbuena da 2. yarı girip yorulan kanatları sağa sola yatırır diye ümit ediyorum. Geçen yıl ligin başlarında müthiş başlamıştı, nasıl olduysa Aykut değneği ile adam toparlayamadı hala.

Şu aşamada her mevkiyi bırakıp, mutlaka sol ve sağ bek almamız gerekiyor. Sol bek anlatmaya gerek yok. Sağ bek olarak Şener yorulmayan yapıda ama yetersiz. Isla geçen yıl yaptığı pas hataları yüzünden gol-goller yedik hala dün gibi aklımda. Ortalama bir takım topçusu, kesinlikle ilk 11 olamaz. Şener'i yine de tercih ederim. Dirar ve Ozan için gidici diyorlar. Dirar kesinlikle doğru karar. Ne koşusu ne ortası kısaca bir kanat oyuncusu için çok vasat. Sivasspor, Kasımpaşa gibi takımlarda iş yapar ama Fenerbahçe için çok zor. 1 yıl oynamış bir adamdan bahsediyoruz, el insaf be kardeşim biraz iş gör.

Yönetimin bu transferler ile sınırlı kalacağını zannetmiyorum. Kesinlikle transfer gelecek ama umarım sol ve sağ bek konusunda taraftar ile aynı düşünüyorlardır. Özellikle sol bek.

• Uzaklaştırılmış 3 gün cezanın, 2 gün 14 saat 45 dakika kadarı kaldı.
    quote:

Orijinalden alıntı: Kakà

Yaya Toure ne yapacak bilmiyorum ama bence 1 sene denenir.
    yaya toure bence bitik durumda yüksek tempoyu kaldırabileceğini sanmıyorum iki yönlü oyuncu olarak eskiden efsaneydi ama

Artık Brezilyalı dönemi kapandı diye düşünüyorum.

Hee bu arada aklımdayken;

Bu yönetim eski yönetimin aldığı hiç bir oyuncuyu tekrar geri almaz. Janssen, Nani bu oyuncular kalmak için elinden geleni yaptı. Nani video bile yayınladı ama fasa fiso.

Taraftarın en çok istediği isim Kjaer, ama ben eminim ki, yukarıdaki tezim doğrultusunda tekrar takıma geri almazlar. Neden alsınlar ki zaten?
    |
    |
    august landmesser kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: adjustik

yaya toure bence bitik durumda yüksek tempoyu kaldırabileceğini sanmıyorum iki yönlü oyuncu olarak eskiden efsaneydi ama

Alıntıları Göster
    yallah arabistana
    souza satılması çok iyi hamle oldu

artistlik yaparak dünya uzerınde başka oyuncu yok gibi alınmıştı

pazarlık bile yapılmadan fesih bedeli ödenerek

4 ay sonra mecbur imza parası verip uzatılacaktı ve son adresi kalacaktı 3-4 yıl yine elimizde

Hollanda Belçika ve Portekiz lig takımlarının yasadıgı oyuncu satma zevkini peş peşe yaşamak nasıl bir duygu ilk kez yaşadık sanırım aynı hafta da 2 adetle

elif bu sene şöyle iniesta-xavi vari bir oyuncu olacağını ispatlasa 35-40 bu piyasa da rahat eder

Orijinalden alıntı: MurathanM

Bu yönetim eski yönetimin aldığı hiç bir oyuncuyu tekrar geri almaz. Janssen, Nani bu oyuncular kalmak için elinden geleni yaptı. Nani video bile yayınladı ama fasa fiso.

Taraftarın en çok istediği isim Kjaer, ama ben eminim ki, yukarıdaki tezim doğrultusunda tekrar takıma geri almazlar. Neden alsınlar ki zaten?
    hocam herkesin gözü brezilyalılarda zaten mesela paquetayı muhtemelen 16 yaşından beri takip eden avrupalı kulüpler vardır.

Ortasahada hem koşan hem teknik brezilyalı 30m den başlıyo..

sadece teknik, koşmayan, temposuz oynayan, oyun zekası çok gelişmeyen ortasaha oyuncuları
    ya brezilyada kalıyo yıllarca talibini bekliyo, ya avrupada 3. sınıf takımlara gidip bi şansını deniyo

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi august landmesser -- 24 Ağustos 2018; 2:2:20 >

quote:

Orijinalden alıntı: august landmesser

yallah arabistana

Alıntıları Göster
    yallah arabistana derken ?
    |
    |
    |
    |

Şöyle bir gerçek var ki; bizim önümüzdeki yıl ve yıllarda satabileceğimiz yetenekler lazım

eljifi 2 yıl içinde satalım ama o daha gitmeden şimdiden alternatifini de, onun gibi bi genci de tespit edip alalım
    |
    |
    omer14 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    quote:

Orijinalden alıntı: arnold_

hocam bu yönetim sırf taraftar gazı almak için transfer yapacak bir zihniyette değildir. bu konuda katılmıyorum size. taraftarımız da benfica'ya elendiği maçtan sonra bile stadı terk etmeyip hem yönetime hem de takıma olan inançlarını göstermiştir.

Alıntıları Göster
    Her transfer değil.

Özellikle gençleri alıp alt yapıdakiler ve önceki futbolcular ile birlikte bir harman yapmak istiyorlar. Kısa zamanda geçici başarılar değil. Bu yüzden jousef gibi isimleri satma isteği var. Jousef i satan adam niye ayew alsın mesela çokmu genç yada çok daha mı üstün ?

Bir kaç da ekstra nokta transfer yapıp taraftarı mutlu etme isteği var. Bu yüzden diyorum gençlerden başka oyuncu transferi olmamalıydı. Eldeki ucuz ama yürekli adamlar yeni gençler ve alt yapıdan gelenlerle birlikte iyi bir kimya oluşturabilirdi bir kaç yıl sonrada gençler iyi bir uyum sağlar ve çoğunluğu genç ve bir kısmıda alt yapıdan gelenlerin oluşturduğu iyi bir takım elde ederdik. Yanına bir kaç iyi trasferle gayet iyi bir takım olurduk.

Ama bundan sonra benzer şeyler olacak kendisi gitmiş ismi kalmış avrupa artıklarına 10 milyonlarca dolar verme eyecek ve hayal kırıklığı yaşatmayacak. Gerçekten takım olmanın takım ruhunu kavramış bir takım olacak inanıyorum.

ama bizim taraftarda istiyor ki; Ali başkan gelsin yıldızlar transfer etsin oratlık coşsun FB koşsun, kupaları olsun herşey oluversin bitiversin. Hemencecik hemde.

Yok öyle iş arkadaş. Bundan sonra transfer politikası böyle. Yakın dönemde şampiyonluk avrupa kupaları beklemeyin. Ama iyi bir takım ruhu olsun geleceğin takımı olsun.
    |
    |

• Yarbay
    7042 Mesaj
    quote:

Nani bizim sistemw uyacak bir oyuncu aslında pek takip etmiyorum ama gwlebilir gibi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

H. Ali, şener ve alper için alabileceğimiz türk oyuncu önerileriniz var mı ?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    devcitybg kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1285 Mesaj
    bu işte tek kazanan gomis olmuş

gs den gecen sene imza parasını 3 yıllık diye peşin ilk yıl almış

yıllıkta en büyük para kaldıran o olabilir ülke tarihinde..imza parası-prim-maç başı-maaş-bilet-ev-araba

ama hiç değilse performans verdi..
    |
    |

Orijinalden alıntı: august landmesser

Şöyle bir gerçek var ki; bizim önümüzdeki yıl ve yıllarda satabileceğimiz yetenekler lazım

eljifi 2 yıl içinde satalım ama o daha gitmeden şimdiden alternatifini de, onun gibi bi genci de tespit edip alalım
    yıllardır yapılması gereken bu

aslında Hollanda Belçika 2.liglerinden bir takım satın alıp göz önünde yetiştirmek var bu oyuncuları bulup ama

vizyon bu güne kadar bunu getirmedi..sadece arsa alma olayı düşünüldü

sadece guiza-krasic bonservisi ile bu olay çok rahat yapılırdı
    |
    |

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Galiba 4-3-3 sistemini uygulamaya başlayacak Cocu.

Geçen yıl kaçan şampiyonluğun ligin ilk haftalarındaki puan kayıpları diye bir demeci var. Onun farkındaysa, yeni gelenleri bir an önce adapte etmeli takıma. Slimani ve Frey benzer yapıda oyunculara benziyor, soldado ise farklı yapısı ile rakip takıma göre uygulanabilir.

Aatıf'ın kalması taraftarıyım. Zaten fazla bir maaşı yok, şu saatten sonra iyi bir yedek olarak kalır. Türkiye kupası falan derken yorucu ligde iyi bir alternatif olur. Valbuena da 2. yarı girip yorulan kanatları sağa sola yatırır diye ümit ediyorum. Geçen yıl ligin başlarında müthiş başlamıştı, nasıl olduysa Aykut değneği ile adam toparlayamadı hala.

Şu aşamada her mevkiyi bırakıp, mutlaka sol ve sağ bek almamız gerekiyor. Sol bek anlatmaya gerek yok. Sağ bek olarak Şener yorulmayan yapıda ama yetersiz. Isla geçen yıl yaptığı pas hataları yüzünden gol-goller yedik hala dün gibi aklımda. Ortalama bir takım topçusu, kesinlikle ilk 11 olamaz. Şener'i yine de tercih ederim. Dirar ve Ozan için gidici diyorlar. Dirar kesinlikle doğru karar. Ne koşusu ne ortası kısaca bir kanat oyuncusu için çok vasat. Sivasspor, Kasımpaşa gibi takımlarda iş yapar ama Fenerbahçe için çok zor. 1 yıl oynamış bir adamdan bahsediyoruz, el insaf be kardeşim biraz iş gör.

Yönetimin bu transferler ile sınırlı kalacağını zannetmiyorum. Kesinlikle transfer gelecek ama umarım sol ve sağ bek konusunda taraftar ile aynı düşünüyorlardır. Özellikle sol bek.
    "Aatıf'ın kalması taraftarıyım. Zaten fazla bir maaşı yok, şu saatten sonra iyi bir yedek olarak kalır. Türkiye kupası falan derken yorucu ligde iyi bir alternatif olur. Valbuena da 2. yarı girip yorulan kanatları sağa sola yatırır diye ümit ediyorum. Geçen yıl ligin başlarında müthiş başlamıştı, nasıl olduysa Aykut değneği ile adam toparlayamadı hala. "

Allah razı olsun hocam ya. aatıf konusunda aynen benim gibi düşünen bir insan daha gördüm ya. Nasıl sevindim nasıl rahatladım bilemezsin. Gelen çöp diyor giden çöp diyor. üzülüyorum valla. Elimizdeki en gayretli ve uyumlu yedek oyuncu bence. taraftarın çoğu gerçek mevkisini bilmiyor.

juventusun şu 3. forması çok hoşuma gitti keşke bizimkide buna benzer olsaydı

Orijinalden alıntı: Thor10dor

Hocam takım başarısızsa fatura Topal veya Josef'e mi keselim? Josef-Emre-Alex Şöyle bir orta saha sizce başarısız olabilir miydi?

Josef üstüne düşen görevi gayette yerine getiriyordu.

Bu adamdan 10 numaranın meziyetlerini göstermesini bekleyemezsin. Adam savaşçı orta saha. Rakibi karşılar, topa basar, rakip hücumlarına keser ve takımı atağa kaldırır. Josef bunların hepsini eksiksiz olmasa da başarıyla yerine getiriyordu.

Göreceksiniz Josefin eksikliğinde orta saha direncimiz ne kadar düşecek. Umarım Appiah, Josef tarzı bir futbolcu bulabiliriz.

Alıntıları Göster
    faturayı kime kesersin bilmem.. ben josef gibi bir adam 12 milyon euro ya iyi satıldı onu bilirim.. düşünceler görecelidir onun için birşeyler kanıtlamaya gerek yok.. benim fikrim o şekilde..senin fikrinede saygı duyuyorum renktaş.. velhasılkelam
    |
    |

Reklamlar
kolayoto.com
Sohbet
SEO
Media Sözlük
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR6
0,547
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.