Şimdi Ara

[Fenerbahçe 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu #KorayŞener (2041. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
126.467
Cevap
158
Favori
2.078.317
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
65 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 20392040204120422043
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: supernova034

ŞampiyoluKtan önce finansal yapıyı düzeltmemiz ve şu FFP belasından kurtulmamız lazım. Bu bağlamda Josef' i 12 m satmak müthiş başarı helal olsun. Ayrıca ligde bu giden oyuncuları arayacağımızı sanmıyorum.

Alıntıları Göster
    Souzayi resmen iteledik, bir de Alperi gs ye itelesek super olacak.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Worcestershire

Teşekkürler.
    Ozan var Fatih hoca istiyordu fiyatta bişeyler yaparız.

Alıntıları Göster
    O değil de şimdi konuda gezerken gördüm Mehmet Topal 3 m alıyormuş.... Ulan ne sömürüyorlar kulüpleri ya, olan taraftara oluyor. Göztepe maçına gidecektim baktım en düşük bilet fiyatı 90 TL. 3 m Euro verirsen parayı da taraftardan çıkarmaya çalışırsın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• The Unforgiven T kullanıcısına yanıt
    bu biraz absürd olur kanımca beşiktaş için.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fredydexter

ozan tufan beşiktaş istyormuş sırbistan'Da görüşme olmuş menejeriyle
    eger beşiktaş gökhab töre'yi ozana takas yaparsa ben evet derimm
    Töre bela bir adam fb ye yakismaz

• ComradeMRX kullanıcısına yanıt
    ben orkanı bilmiyorum açıkçası.
  • Öff 2 saattir kimseyi satmıyoruz

• Beşiktaş ve Fenerbahçe, Ozan Tufan transferi için 1.5 milyon euro + Orkan Çınar takası üzerinden anlaşma sağlaması bekleniyor. Via @SportsTabela

doğrumudur bilmiyorum

• sissokko ununu elemiş eleğini asacak seviyede... tekniği çok zayıf, oyun görüşü çok zayıf
    10 numarasız oynayacak, 4-3-3 oynayacak takımın 8 numarasının çok teknik ve pasör olması lazım yoksa oyun tıkanıyo

sissokko kesinlikle aradığımız oyuncu değil...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dream Machine

Sissoko gücü ve dayanıklılığı ile öne çıkan bir oyuncu. Tekniği ve pas yeteneği iyi değil. Bu sebeple önceliğimiz olmamalı. Fenerbahçe'ye oyun aklı iyi olan ve teknik bir orta saha oyuncusu lazım. Emre'nin attığı pasların yarısını bile atabilen biri yeterli olur. Sissoko böyle paslar atamaz. Ama orta sahaya güç katar. Eljif'in pas ve oyun kurma yeteneği daha iyi olsa Sissoko hücum ile savunma arasında bir denge kurması için alınabilir.
    Cok dogru, Sissokoyu bilmiyorum yalniz, onunla ilgili yorum yapmayacagim.

Fenerbahceye mucadele eden, Emrenin attigi paslarin yarisini atabilen, Elife hucum yonunden destek olacak bir oyuncu lazim, bir nevi ikinci Elif Elmas lazim.

Ayagi duzgun ve hizli stoper ile Fenerbahce bu ligi goturur, Souza vasifsizi da gittigine gore kupalari da almaya baslar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi geng -- 23 Ağustos 2018; 20:54:10 >

• Ozana az sövdük biraz da Orkana mi sövelim diyorsunuz. Mental açıdan yetersiz, nargileci elemana ihtiyaç yok. Tolgay da ne oynadığı belli degil , Töre de pide dükkanına baksın.

Bunların kahrını çekene kadar nice gurbetçi gençler var

• fredydexter kullanıcısına yanıt
    Töre felan lazım değil. Takas olucaksa eğer tolgay olmalı yoksa olmamalı.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • [Fenerbahçe 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu #KorayŞener

• quote:

Orijinalden alıntı: fredydexter

ozan tufan beşiktaş istyormuş sırbistan'Da görüşme olmuş menejeriyle
    eger beşiktaş gökhab töre'yi ozana takas yaparsa ben evet derimm

• quote:

Orijinalden alıntı: drmelihx

Alıntıları Göster
    Gokhan Tore Fenerbahce geleneklerine uygun bir futbolcu degil, olmaz, zeki, cevik ve ahlakli olmali bize gelen topcu.

Ornegin Hasan Ali ust duzey bir futbolcu degil ama ahlakli futbolcu, o yuzden severim, elinden geleni de yapiyor, ilk 11 olmasa da iyi bir yedek olur her daim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi geng -- 23 Ağustos 2018; 20:56:59 >
  • belinde silahla gezen kurtlar vadisi gökhan töre fenerden uzak dursun

orkan+2m= ozan işi olur...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Syntax 1907

Töre felan lazım değil. Takas olucaksa eğer tolgay olmalı yoksa olmamalı.
    Tolgay Fenerbahce icin yetersiz ve gereksz bir transfer olur, bizde oynayamaz, lazim da degil.

• Ljajic için araya girmeyin görüşmesidir o. Bjk'den Tolgay veya Oğuzhan harici bir isimle Ozan takası olmaz. 6 mio € veya üstünü vereceklerse hayrını görsünler.

• he_man kullanıcısına yanıt
    Genç satın alıp tecrübelilerle elindekini pişirmeye odaklılar gibi daha çok dediğinin tersi gibi kiralık adamı parlatıp geri yollarsan ne anladık o işten hocam

• Bir hafta önce komisyoncu comolli bir hafta sonra kral anlamiyorum arkadas bizim taraftari sabredin herşey iyi olacak. Umarim şu çöpleri 1-2 demeyip elden cikaririz. Maaşlari bile belimizi büküyor resmen ayrica ramirez transferi neden veto yedi anlamadim.

• geng G kullanıcısına yanıt
    Tolgay gibi bir tane ortasahan yok boş konuşuyorsun. Sakatlık sorunu olmaz ise banko oynayacak adamlardan biri olur.

Edit: Taliscan olur , ekicin sağlam olur sürekli oynar, alexin olur, sosan olur. Anlarım gereksiz dersin ama kaç senedir şampiyon olamama nedenlerinden biri adam eksilten pas atan ortasahan olmaması. Tolgay süper oyuncu oldugu için demiyorum. Senin ihtiyacın olan bir oyuncu tipi olduğunu söylüyorum. Hala iddaa ediyorum banko 11 oynar tolgay bu takımda.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Syntax 1907 -- 23 Ağustos 2018; 21:04:28 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 20392040204120422043
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.