Şimdi Ara

[Fenerbahçe 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu #KorayŞener (2037. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
126.467
Cevap
158
Favori
2.078.324
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
65 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 20352036203720382039
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • daha ne istiyorsunuz sissoko'nun defansif yönü güçlüyse bu özellik onu ön libero yapmaz bu adam 8 numaranın kralıdır.sissoko çift yönlü orta saha bildiğin buldozer gibi dikine oynar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dirar toulouse 3 milyon € iddialari var. Al hilal soldado Allahim lütfen

• Ah bu dediklerini bi anlayabilseler... Fırsat buldukları an bi başka oyuncu için başlarlar yine

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Basteryus -- 23 Ağustos 2018; 19:18:41 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Noobs Gona Wild

sol bek almak şuan gereksiz lüks olur.eğer takım ritmini yakalarsa ve iyi oynarsa bence sol bek hiç sırıtmaz.

Alıntıları Göster
    Hasan Ali Caner'in yedeğiyken Caner'i kesebilecek düzeyde maçlar çıkarıyordu.Ne zamanki alternatifsiz kaldı performansı da düştü.Bu da Hasan Ali çok profesyonel diyenlerin düşünmesi gereken bir nokta bence.Bende sol bek transferinin yapılacağına pek inanmıyorum ama Ramirez ile hiç ilgilenmedik açıklamasına da inanmıyorum bence bir şekilde yönetim de hoca da oradaki eksikliğin farkında.Önceliğe göre sıralamaya koyarsak tabi ki bir 8 numara,stoper kadar öncelikli değil.

• quote:

Orijinalden alıntı: KOD ADI Lucian

Hala Josef'e laf edenler görüyorum yok kurtulduk vs arkadaşlar siz sorunlumusunuz ? İnsan gibi helal olsun demeyidemi bilmiyorsunuz ? Hepimiz biliyoruzki Josef De Souza yetenek açısından bizim aradığımız orta saha değildi ve genelde hiç olmadı ama ne zaman sahaya çıksa ciğeri yokmuş gibi oynadı krallar gibi çalıştı disiplinli harika karakterli bir futbolcuydu takımını sahiplendi ve sözleşmesinin bitimine 1 yıl kala 8 milyon euro'ya almışken 12.5 milyon euro para kazandırdı(kur farkıyla o sondaki 500 bin euro bile nerdeyse o zamanki 8 milyon euro'nun 3'te 1'i) insan gibi helal olsun demeyi bilinki pozitif enerji yayalım artık hep bi gerginlik hep çocuk gibi her futbolcuya saldırmalar az irkilin biraz pozitif bakın 25m para var klubün kasasında istediğimiz gibi oyuncular alınıcak 7 gün içinde farklı yüzler farklı bir Fenerbahçe görücez bunda en büyük emek payı Josef ve Giuliano artık yiğidin hakkını verelim.
    Çok güzel ve anlamlı bir yorum olmus, teşekkürler hocam.

• Yönetim gerçekten çok iyi iş yaptı birde kameni,dirar,isla,ismail,ozan 1-2 ne verirlerse elden çıkarılsa harika olur.Josef gitti ama tek başına olmazki şimdi yanına topalı almaları lazım etkili olabilmesi için

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dirar lütfen git.

• Transfermarkt Josef transferini 12.5 milyon Euro olarak yazmış. Primlerle birlikte 2 milyon Euro da maaşı sayarsak 1 yil sözleşmesi kalmış Souza'dan 14.5 milyon Euro kâr etmiş olduk.

Tebrikler yönetime, taraftarı dinleseler 2-3 milyona paket edecektik Josef'i...

• quote:

Orijinalden alıntı: *InfLeXibLe*

4 yıllık anlaşma yapılacak , bu sene belli bir süre verilecektir ama seneye as forvetimiz olacaktır. Geleceğe yatırım olarak görülmeli sadece bu sene oynayıp gidecekmiş gibi düşünmek yanlış olur.
    Yok yok hocam, ben Kameni ve Dirar için söylemiştim.
    Yani onlarda yedek duracağına satılsınlar anlamında.
  • Kameni,Volkan,Erten,İsmail,Hasan Ali,Serhat Kot,Isla,Dirar,Ozan,Uygar,Valbuena,Aatif,Samet,Soldado 25 milyon euro verseler şuruya of of of ağzim sulandi.

• quote:

Orijinalden alıntı: KOD ADI Lucian

Hala Josef'e laf edenler görüyorum yok kurtulduk vs arkadaşlar siz sorunlumusunuz ? İnsan gibi helal olsun demeyidemi bilmiyorsunuz ? Hepimiz biliyoruzki Josef De Souza yetenek açısından bizim aradığımız orta saha değildi ve genelde hiç olmadı ama ne zaman sahaya çıksa ciğeri yokmuş gibi oynadı krallar gibi çalıştı disiplinli harika karakterli bir futbolcuydu takımını sahiplendi ve sözleşmesinin bitimine 1 yıl kala 8 milyon euro'ya almışken 12.5 milyon euro para kazandırdı(kur farkıyla o sondaki 500 bin euro bile nerdeyse o zamanki 8 milyon euro'nun 3'te 1'i) insan gibi helal olsun demeyi bilinki pozitif enerji yayalım artık hep bi gerginlik hep çocuk gibi her futbolcuya saldırmalar az irkilin biraz pozitif bakın 25m para var klubün kasasında istediğimiz gibi oyuncular alınıcak 7 gün içinde farklı yüzler farklı bir Fenerbahçe görücez bunda en büyük emek payı Josef ve Giuliano artık yiğidin hakkını verelim.
    Katılıyorum, Şahsen josef yerine topalın gitmesini isterdim ama iş öyle olmuyor tabi kimse o kadar para vermez mehmet için, Yine iyi paraya gitmiş en azından çok iyi kar sağladık ama umarım alınacak oyuncular iyi olur, Umarım dirar haberleri filanda doğru çıkar

• Burda bi arkadaş vardi 3 kişiye yemek sözü vardi noldu?

• kıvranıyoruz 8 numarasızlıktan hala bıdı bıdı. gel kara boğa gel aslanım benim aradığımız adam sensin sisokko reyiz

• Sisokko gelirse varya of of işte şimdi iki 8 numarayla oynayabiliriz. Elif biraz daha teknik, Sisokko ciğersiz dinamik harika olacak.

• quote:

Orijinalden alıntı: aSeRR

Hasan Ali Caner'in yedeğiyken Caner'i kesebilecek düzeyde maçlar çıkarıyordu.Ne zamanki alternatifsiz kaldı performansı da düştü.Bu da Hasan Ali çok profesyonel diyenlerin düşünmesi gereken bir nokta bence.Bende sol bek transferinin yapılacağına pek inanmıyorum ama Ramirez ile hiç ilgilenmedik açıklamasına da inanmıyorum bence bir şekilde yönetim de hoca da oradaki eksikliğin farkında.Önceliğe göre sıralamaya koyarsak tabi ki bir 8 numara,stoper kadar öncelikli değil.

Alıntıları Göster
    Güzel nokta. Caner'in defansı zayıf falan derken Hasan Ali dönem dönem çok iyi maçlar çıkarmıştı. Ama Hasan Ali geriye gitti. Defans yapmayı da unutmuş. Bence sol bek çok elzem bir mevkii bizim için.

• Josef derbiler disinda senede 2-3 mac iyi oynayan birisiydi. Derbilerde tıpkı FB gibiydi. Nasıl ki FB senelerdir derbilerde kazanıp sonra sıvadığı için şampiyon olamıyorsa, Josef de derbilerde kasıp sonra sıvadığı için çok iyi oyuncu olmaz.

Elimde Josef'in de Topal'ın da çeşitli istatistikleri var. İlk 2 sene Topal'ın istatistikleri daha iyi. Geçtiğimiz sene de Josef 7.36 ile ligi bitirmiş, Topal 7.35 ile. Topal her zaman daha iyi bir oyuncu oldu. O kötü paslarını bile Josef hic denemediği için izledik. Azıcık Josef de sorumluluk alsaydı da Topal'ın paslarına katlanmasaydık. Diri bir Topal Josef'ten çok daha iyi bir oyuncudur. Bunu tartışmam bile. Zaten biri 4 sene La Liga oynarken öteki Brezilya'dan FB'ye ordan Arabistan'a gidiyor. Çapı bu kadar maalesef

• Sissoko gelirse ortasahaya çağ atlatir. Ama rafinhaya salça olsak ispanyada boşta coentrao ve rafinha paketi yapsak süper olur. Hendrixi isterimde takimda önlibero bolluğu var. ozan ve topal satilirsa fitim ya da en azindan topal satilsa kâfii. Önliberoyu Ozan,Hendrix,Oğuz Kaan idare eder. Topalida satsak keşke maaşindan kurtulsak kâr.

Slimani

Ayew Baris

Rafinha Elif

Hendrix

Coentrao Reyes Skrtel Sener

Berke

Coentrao uygun maaşa gelsin 2 milyona süper olur. Hasan ve İso’nun 1.7 aldığı yerde kelepir olur.

• Kim var kim yok satsınlar. Yıllardır bu basiretsiz çekirdeğe eklemeler yapıp başarı bekliyoruz sonuç ortada. Josef konusunda melankolik takılan arkadaşlara hayret ediyorum adamın sene sonu sözleşmesi bitiyor. Bosman kuralı diye bir şey var, araplar sezon ortasında Josef'in kafasına girip ön sözleşmeyi yapsa sene sonu hiç para kazandırmadan gitse ne halt edecektiniz?

Josef'in, Giuliano'nun 10 M € ve üzeri edecek hiç bir vasfı yok. Tamamen yönetim başarısıdır bu olay. Ayrıca bu takımın asıl kanseri Topal, HAK ve Volkan üçlüsü yarım metre önündeki adama pas atamayan adam yerine orta sahaya Topal ebatlarında kalas çaksak inanın daha verimli olur, derbiden derbiye oynayan Volkan muhabbetine zaten girmiyorum tükendim o adamı kalede izlemekten, Hasan Ali için söylenecek tek şey "Allah ıslah etsin" olur. Bu üçü %99 kalacak takımda yapacak bir şey yok. Gönül isterdi ki sıfır yetenek Topal gitsin, Josef kalsın.

Acilen hiç üçe beşe bakmadan direkt olarak satılması gerekenler;
    -Dirar
    -Valbuena
    -Kameni
    -İsla
    -İsmail
    -Soldado
    -Aatıf
    -Alper
    -İzzet Altınmeşe

Onun ötesinde kötü haber Ayew tamamen ölmüş ben o adamda bir numara göremedim henüz. Zamanında aldığımız Dia'nın daha yavaş koşanı o da aynı bunun gibiydi habire top ezip orta açamıyordu. Umarım toparlar lakin pek sanmıyorum.

• Sissokoyu devamlı takip eden biri olarak bende yazayım😅

Sissoko ndiaye ile kıyaslandığını bilse adım atmaz ülkeye 😂

Sissoko fransa milli takımında da tottenhamda da sağ çizgi gibi oynadı, fransadayken sağ iç gibi oynayan bir adamdı. Çok iyi fiziğe sahip olduğu için orta saha yazanlar var ama yetenek olarak orta saha 8numara eksiğimizi çözecek bir adam değil.

Derseniz ki

Renato eljif sissoko

gibi düzen olur. O zaman çok keyifli maçlar olur ama bol gol yeriz. Sağ tarafın alternatifi olur gibi geliyor bana. Saraçoğlunda çıktığı ilk maçın 15. dakikasından sonra taraftarın aşık olacağı güç ve fizikte bir adam.

442 kanat adamı olur. Dirar gitsin kiralıyorsak inanılmaz mantıklı, yoksa 2-3 gol atacak bir adamı sağ önde denemek mantıklı olmayabilir.

Şu anda 20civarı bütçe ile kadro yapacaksak ve ciddi anlamda gençler monte edilecekse ve sissoko söylendiği gibi olursa;

Berke
    İsla reyes senesi transfer

Sissoko (renato) topal eljif

Ayew slimani barış

Olabilir. 36yaşındaki bir malın kenara değil de ortaya gelen şutları yediği düzende 17-18 yaşındaki çocuk her maç hata yapsın ses çıkmaz.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• 
Sayfa: önceki 20352036203720382039
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.