Şimdi Ara

[Fenerbahçe 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu #KorayŞener

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
9 Misafir (1 Mobil) - 8 Masaüstü1 Mobil
126.555
Cevap
188
Favori
1.949.169
Tıklama
Tüm Forumlar >> Spor >> Futbol >> Fenerbahçe >> [Fenerbahçe 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu #KorayŞener
Giriş
    3081 Mesaj

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    o değilde bu kadar oyuncu gidip gelecek, bu takım nasıl oturacak arkadaş? ligin 3.haftasına geldik, 1 de mağlubiyet var, bu hafta Göztepe yi yeneceğimizi kim iddia edebilir? geçen sene şampiyonluğu ilk 8-9 haftadaki saçma sapan maçlarda kaybettik hatırlayın.

Psn ve Live: kivanc1907
  • Binbaşı
    1411 Mesaj
    Enzo Roco ile Reyes aynı yaşta ve ayni maliyetlerde kötü mü transfer? Bence değil.

Yıllardır anadoluda iş yapan adamı niye bizimkiler almaz dedik ; Webo , Bajic , Seleznyov ,Adebayor örnekleri var. Gittik Freyi getirdik.

İnanıyorum,güveniyorum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Orijinalden alıntı: Alpha Centauri

lo celso için 40 milyon euro opsiyon koydurmak istemişler diye okudum başka bir forumda.

eğer doğruysa o iş yatar

|
    |
    sahtedokuz kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Ben olsam naparım açıkçası, Volkan'ı şakkadanak yollarım. Şaşırırlar. Hiç beklemedikleri bir hareket. Niye yolluyolar nasıl yolluyolar. Peşine şakkk Hasan Ali'yi yapıştırırım. yetmedi mi şakkadanak Şener'i de kovarım. Şoka girer diğerleri, Dirar mirar çil yavrusu gibi dağılırlar

Dirar'in gidişi hayırlı olur. Hem aradığımız 4-3-3 kanadı değil hem de yaşi ve maaşı fazla. Sağ bek olarak Isla ve Şener'den daha fazla katkı verebilirdi ama 3 sağ bek tutacak lükse sahip değiliz

|
    |

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Clarpuff -- 23 Ağustos 2018; 18:9:17 >
    |
    |

Orijinalden alıntı: Persona_Non_Grata

o değilde bu kadar oyuncu gidip gelecek, bu takım nasıl oturacak arkadaş? ligin 3.haftasına geldik, 1 de mağlubiyet var, bu hafta Göztepe yi yeneceğimizi kim iddia edebilir? geçen sene şampiyonluğu ilk 8-9 haftadaki saçma sapan maçlarda kaybettik hatırlayın.
    Hocam yapma gözünü seveyim. Giden adamlar çok mu iyiydiler alşah aşkına. Takım çöp doluydu bu halde 25 milyon euro satış yaptık. Bunlar kalsaydı daha kötü durumda olacaktık. Defans sol bek ortasaha gelsin 2-3 haftaya toparlarız. Şimdi ilk hedef kötü de oynasak kazanmayı bilmemiz lazım. Malatya maçı hocaya ders olur umarım biraz önse bassaydık en kötü o maçı kaybetmezdik.

1981 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: illfeel

Diego Reyes’te gelirse doğru yoldayız. Gerçek şu CL’de değiliz elimizde 15-20M var fakat borç var ceza yememeliyiz. Hepsini transfere yatırmak yerine doğru ve uygun maliyetle ilerlemeliyiz. Böyle olursa harika olur. Bir ortasaha ve bir ihtimal beke biraz toplarız. Bu seneyi temel atmak olarak görmeliyiz. Fazla uçmaya gerek yok bugün elimizde 15-20M var bu parayı harcarsak yarın bu para olmayabilir.

Frey karakteriyle ilgi çekici. Oyun yapısı hırslı benim şikayet ettiğim kaliten kötü olabilir ama her şeyini verirsen bunu kaparsın Frey de böyle bir oyuncu fiziği ve hızı ligimizde iş yapar ama gelişimi sağlanmalı alternatif olarak alındığını unutmamak gerek. Kaldı ki Soldado ve Slimani sezon sonu ayrılacak.

Son olarak SPONSOR da gelirse mutlu olacağım. Takımı sponsorsuz görmek üzüyor.
    Bu dediğine şöyle örnek vereyim ; Kuyt... Kalite olarak vasattı. Ayağı cidden düzgün değildi çalım atamazdı iyi pas atamazdı ama hırsı ve enerjisiyle müthiş bir futbolcuydu ve çok katkı yaptı bize. Önemli olan hırs ve çalışkanlık. Takımda bu özellikleri olmayan herkesi yavaş yavaş göndermek lazım.

|
    |

• Yüzbaşı
    540 Mesaj
    Vitor Pereira, Çin'de şu an muazzam performans gösteriyor. Maç fazlasıyla önündeki rakibi ile aynı puanda. Averajı ligin en iyisi.
    |
    |

Orijinalden alıntı: tugtim

Hocam yapma gözünü seveyim. Giden adamlar çok mu iyiydiler alşah aşkına. Takım çöp doluydu bu halde 25 milyon euro satış yaptık. Bunlar kalsaydı daha kötü durumda olacaktık. Defans sol bek ortasaha gelsin 2-3 haftaya toparlarız. Şimdi ilk hedef kötü de oynasak kazanmayı bilmemiz lazım. Malatya maçı hocaya ders olur umarım biraz önse bassaydık en kötü o maçı kaybetmezdik.

Alıntıları Göster
    alayı çöp hocam ama, transferin son haftasına sıkıştı bütün transferler, haziran temmuz ayı bomboş geçti, cl den elendik, lig başladı millet firesiz giderken biz yine kötü başladık. sonuna kadar Ali Koç u destekliyorum bunda problem yok ama yine geç kalındı, bu sene de elden gidecek diye korkuyorum.

Psn ve Live: kivanc1907

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    1 Not
    Sahada toptan kaçan elemanı görmemek "çok üzücü" olacak..!

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Teğmen
    108 Mesaj
    Bir sürpriz olsa da Trapp'ı falan kiralasak bizde. 3. kaleci durumuna geldi. Çuvala bırakma Allah'ım bizi bu mübarek günlerde.
    |
    |
    Kameni ile Dirar veya İsla'dan biri giderse tamamdır daha fazla eksilme mantıklı olmaz transfer dönemi bitiyor bu oyuncular yerine adam koymanı gerektirmiycek adamlar ama maaş yükleri var.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Binbaşı
    1981 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Persona_Non_Grata

alayı çöp hocam ama, transferin son haftasına sıkıştı bütün transferler, haziran temmuz ayı bomboş geçti, cl den elendik, lig başladı millet firesiz giderken biz yine kötü başladık. sonuna kadar Ali Koç u destekliyorum bunda problem yok ama yine geç kalındı, bu sene de elden gidecek diye korkuyorum.

Alıntıları Göster
    Geç kalındı zaten orası kesin hocam. Ama bu işler çok zor. Ali Koç da gördü bunu. Son dakika transferlerini sevmiyorum demekle olmuyor. Bizim elimiz kolumuz bağlıydı. Bu sezonu ben zaten kafadan silmiştim. Takımdaki kötülerin fark edildiğini düşünüyorum artık bu çok olumlu. Son dakika çok iyi satış yaptık. Şimdi bunu çok ekonomik kullanmak lazım. İnş bir sol bek alırlar. Frey'i nasıl buldularsa 24 yaşında güçlü hırslı aynı fiyat aralığında karakterli soğuk kanlı bir bek de bulunabilir. Ben bekliyorum kuzey/orta avrupalı bir bek. 24-25 yaşlarında.

|
    |

• Yüzbaşı
    959 Mesaj
    şu an takımdan en önce gitmesini istediğim adam Dirar. Yollayın şu adamı daha da bir şey istemem. şu vasıfsızdan kurtulalım yeter. Sonra sırayla volkan hak ismail ozan alper atıf hepsini göndereceğiz. Bu yıl olmasa da önümüzdeki yıl kurtuluruz bu gereksizlerden
    |
    |

@Lord Joker. josef 20 milyonmuş yok vitor dan özür dilemeliymişiz sen neyin kafasını yaşıyorsun cidden anlamıyorum seni blokladım geçtim yeter daha görmek istemiyorum saçma josef ve vitor mesajlarını

seneye kesin olarak takımda kalanlar

berke
    kameni (kesinlikle satılmalı)

hasan ali
    serhat
    isla (kesinlikle satılmalı)

topal
    ozan
    oğuz kağan
    eljif
    uygar
    ekici
    ferdi

barış
    alper
    dirar (kesinlikle satılmalı)
    samed
    frey

seneye daha yoğun bir transfer dönemi bizleri bekliyor arkadaşlar
    |
    |
    Bahsedilenler: Lord Joker.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi undomiels -- 23 Ağustos 2018; 18:28:15 >
    |
    |
Sohbet
kolayoto.com
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,750
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.