Şimdi Ara

[Fenerbahçe 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu #KorayŞener

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir (4 Mobil) - 3 Masaüstü4 Mobil
126.555
Cevap
188
Favori
1.949.418
Tıklama
Tüm Forumlar >> Spor >> Futbol >> Fenerbahçe >> [Fenerbahçe 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu #KorayŞener
Giriş
    167 Mesaj

İlk seneye rağmen baya bir oyuncu geldi. Bu kadar beklemiyordum daha da gelecekler var gibi gözüküyor.
    |
    |
    illfeel kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: sadocan000

Bu mesaj silindi.
    Hep söylerim Josef iyi bir takımın sağlam bir parçası olabilir ancak kötü bir takımın ateşleyicisi olamaz o meziyette değil tam görev adamı ama onu değersizleştirmek futbolu bilmemek demek..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: linqs

Bir solbek in oncelikli gorevi savunmadir , tabiki hucum katkisida onemli ama oncelik savunma , sana 6 mac kazandirir ama oyle bir yerde oyle bir pozisyon hatasi yaparki seni sampiyonluktan eder , futbol bu rulet degil futbolun amaci gol yemeden gol atmaktir , caner gibi risk barindiran oyunculari hucum bolgesinden secmek gerekir .

Alıntıları Göster
    ''Tabi ki de hücum katkısı da önemli'' dediğiniz adamın hücuma katkısı 0.Anadolu kulüplerinde sol bek olarak görev yapıyorsan savunma performansı önemli olabilir ama Fenerbahçe gibi bir takımda oynuyorsan asıl görevin hücuma destektir.Andre Santos'u özleyenler çok iyi bir savunmacı olduğu için özlemiyor.Arsenal 7 milyon Euro'yu sadece savunma yapsın diye vermedi.Günümüzde kalecileri bile alırken artık ayağı iyi kaleci arıyorlar.Sen atak organizasyonlarında,kapalı savunmaları açmada en önemli pozisyonu es geçelim diyorsun.Kesinlikle aynı fikirde değilim.Nagatamo 1 yıldır ligimizde oynuyor onun yaptığı pozisyon hatasından yenilen kaç gol hatırlıyorsun veya kaybettirdiği kaç maç var?Ama ben Hasan Ali'nin maçın kazanılmasında kilit rol oynamadığı onlarca maç sayabilirim.Andre Santos'un 10-11 sezonunda Gaziantep'e 90+4'te attığı golü bir hatırla Hasan Ali kaç maçta rakip ceza sahasına kadar giriyor?Bırak kendisinin girmesini topu bile atamıyor oraya bu adamı nasıl savunuyorsun anlam veremiyorum.Anadolu takımlarına karşı kendi evinde 1-0 geriye düştüğün maçta Hasan Ali'nin savunma becerisi bize nasıl bir katkı sağlayabilir?Rakip zaten gömülüyor Hasan Ali'nin hangi becerisi bize maçı kazandıracak o durumda?
    |
    |

• Yüzbaşı
    592 Mesaj
    Soyle guzel bir kadro kuralim hayali :D

Slimani

Ayew lo celso baris

Eljif marchisio

Coentrao skrtel senesi isla

Berke

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Orijinalden alıntı: os_lnx

Hiç vazgeçmeden söyleyeceğim.

jousef gulliano dirar soldado gitmeli dedim. Çokta haksız çıkmadım.

Umarım geri kalanlarda gider.

slimany frey gibi ttranferlerde karşıyım esasen.

Teknik heyette genel olarak karşı. Sırf taraftarın nabzını düşürmek için yapılıyor bu tranferler. Ama yaparken de yapıcı olmaya dikkat ediyorlar.

Bence takım olarak hiçbir eksizğimiz yoktu. Sol kanat sağ kanat libero forvet orta saha ne ararsan. Şimdi fazlamız var.
    hocam bu yönetim sırf taraftar gazı almak için transfer yapacak bir zihniyette değildir. bu konuda katılmıyorum size. taraftarımız da benfica'ya elendiği maçtan sonra bile stadı terk etmeyip hem yönetime hem de takıma olan inançlarını göstermiştir.
  • Yarbay
    5750 Mesaj
    Dirar gidiyormuş galiba.
    |
    |

Orijinalden alıntı: Space

beyler kimlerle ilgilendiğimizi bu aralr hiç takip etmiyorum

birsürü para geldi, hiç kaleci ile ilgileniyoz mu?

volkan ile şampiyon olamayacağımızı futboldan anlayan herkes biliyor
    volkan'a son 2 maçta yediği goller sebebiyle ben de inanılmaz bilenmiş durumdayım geçen sene de sezona kötü başlayıp sonradan toplamıştı kendisini.
    |
    |
  • Yüzbaşı
    701 Mesaj

Bu arkadaş bende 2015 sezonundan beri blocklu sana da tavsiye ederim.
    |
    |
    Frank W. kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: muratdns

Bizim oğlan yavaş yavaş dellenmeye başladı

|
    |
    Sırf transfer yapmak için transfer yapmamalıyız Eksikleri hoca ile birlikte belirleyip gerekli transferler yapmalıyız. Kaleci, 8 numara, Sol Bek, Stoper bana göre öncelik sırası an itibariyle böyle olmalı.

Slimani havadan etkili bir Santrafor, gelen Frey de öyleyse iyi orta açan bek oyuncuları işimize yarar bu sezon.

|
    |

Güle güle brezilyalı çingene Josef.

Vitor hocamızın son hatırası da gitti hocam.

|
    |
    Bahsedilenler: Lord Joker.

Orijinalden alıntı: Thor10dor

Güle güle brezilyalı çingene Josef.

Vitor hocamızın son hatırası da gitti hocam.

|
    |

• Teğmen
    102 Mesaj
    Onu bunu birakin da vitor pereira iyi hocaymis. Her dedigi, her yaptigi dogru cikti. Monacoya kilpayi elenmisken aziz neden dengesizlik yapip advocaat bunagini getirdi anlamak guc. Daha baslamadan cope gitti o sezon.

|
    |
    |
    |

|
    |

|
    |

Orijinalden alıntı: Lady Sylvanas Windrunner

quote:

Orijinalden alıntı: Lord Joker.

Frey'i hic izlemedim, umarım hayırlı olur kulübümüze. Giuliano ve Josef'ten gelen para umarım boş adamlara harcanmaz.

Bu arada görünen o ki kaleci alınmayacak, benim için tam bir hayal kırıklığı oldu şu durum

Berke geldi ne gerek var başka kaleciye.Gelen Volkan'dan iyi oynamaz zaten 1-2 seneye bırakır kendisi.
    Fenerbahçenin kaleci yapılanmasında ciddi sıkıntılar var. 2 kalecinin maaşı neredeyse 4milyon euro ve 3. kaleci için 2milyon euro bonservis ödeniyor. Bu kadar masrafa dünyanın en iyi kalecilerinden birini kaleye getirebilirsin. Ayrıca Volkan'ın sözleşmesinde 21 maç oynarsa otomatik uzar maddesi var sanırım, şimdiden 4 maç oynamış. Kaleci transferi olmazsa seneye büyük ihtimal sözleşmesi otomatik uzadığından başınıza sıkıntı açabilir.
    |
    |

• Yarbay
    8007 Mesaj
    Diego Reyes’te gelirse doğru yoldayız. Gerçek şu CL’de değiliz elimizde 15-20M var fakat borç var ceza yememeliyiz. Hepsini transfere yatırmak yerine doğru ve uygun maliyetle ilerlemeliyiz. Böyle olursa harika olur. Bir ortasaha ve bir ihtimal beke biraz toplarız. Bu seneyi temel atmak olarak görmeliyiz. Fazla uçmaya gerek yok bugün elimizde 15-20M var bu parayı harcarsak yarın bu para olmayabilir.

Frey karakteriyle ilgi çekici. Oyun yapısı hırslı benim şikayet ettiğim kaliten kötü olabilir ama her şeyini verirsen bunu kaparsın Frey de böyle bir oyuncu fiziği ve hızı ligimizde iş yapar ama gelişimi sağlanmalı alternatif olarak alındığını unutmamak gerek. Kaldı ki Soldado ve Slimani sezon sonu ayrılacak.

Son olarak SPONSOR da gelirse mutlu olacağım. Takımı sponsorsuz görmek üzüyor.

bankalar.org
kolayoto.com
Canlı Tv izle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,594
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.