Şimdi Ara

[Fenerbahçe 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu #KorayŞener (2032. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
126.467
Cevap
158
Favori
2.078.304
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
65 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 20302031203220332034
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dirar takımla vedalaştı diyorlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: sadocan000

Bu mesaj silindi.
    topala alıcı bulabilirsen sen satsınlar.herkes iyi oynadığını biliyor bi şunu anlamadınız iyi oynayan oyuncu para eder.josefede kimse 16 17 vermez.
  • hayırlı olsun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Al Qurbanın Olam

• illfeel kullanıcısına yanıt
    İlk seneye rağmen baya bir oyuncu geldi. Bu kadar beklemiyordum daha da gelecekler var gibi gözüküyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sadocan000

Bu mesaj silindi.
    Hep söylerim Josef iyi bir takımın sağlam bir parçası olabilir ancak kötü bir takımın ateşleyicisi olamaz o meziyette değil tam görev adamı ama onu değersizleştirmek futbolu bilmemek demek..

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-EFAE9B29C

Bir solbek in oncelikli gorevi savunmadir , tabiki hucum katkisida onemli ama oncelik savunma , sana 6 mac kazandirir ama oyle bir yerde oyle bir pozisyon hatasi yaparki seni sampiyonluktan eder , futbol bu rulet degil futbolun amaci gol yemeden gol atmaktir , caner gibi risk barindiran oyunculari hucum bolgesinden secmek gerekir .

Alıntıları Göster
    ''Tabi ki de hücum katkısı da önemli'' dediğiniz adamın hücuma katkısı 0.Anadolu kulüplerinde sol bek olarak görev yapıyorsan savunma performansı önemli olabilir ama Fenerbahçe gibi bir takımda oynuyorsan asıl görevin hücuma destektir.Andre Santos'u özleyenler çok iyi bir savunmacı olduğu için özlemiyor.Arsenal 7 milyon Euro'yu sadece savunma yapsın diye vermedi.Günümüzde kalecileri bile alırken artık ayağı iyi kaleci arıyorlar.Sen atak organizasyonlarında,kapalı savunmaları açmada en önemli pozisyonu es geçelim diyorsun.Kesinlikle aynı fikirde değilim.Nagatamo 1 yıldır ligimizde oynuyor onun yaptığı pozisyon hatasından yenilen kaç gol hatırlıyorsun veya kaybettirdiği kaç maç var?Ama ben Hasan Ali'nin maçın kazanılmasında kilit rol oynamadığı onlarca maç sayabilirim.Andre Santos'un 10-11 sezonunda Gaziantep'e 90+4'te attığı golü bir hatırla Hasan Ali kaç maçta rakip ceza sahasına kadar giriyor?Bırak kendisinin girmesini topu bile atamıyor oraya bu adamı nasıl savunuyorsun anlam veremiyorum.Anadolu takımlarına karşı kendi evinde 1-0 geriye düştüğün maçta Hasan Ali'nin savunma becerisi bize nasıl bir katkı sağlayabilir?Rakip zaten gömülüyor Hasan Ali'nin hangi becerisi bize maçı kazandıracak o durumda?

• Soyle guzel bir kadro kuralim hayali :D

Slimani

Ayew lo celso baris

Eljif marchisio

Coentrao skrtel senesi isla

Berke

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: os_lnx

Hiç vazgeçmeden söyleyeceğim.

jousef gulliano dirar soldado gitmeli dedim. Çokta haksız çıkmadım.

Umarım geri kalanlarda gider.

slimany frey gibi ttranferlerde karşıyım esasen.

Teknik heyette genel olarak karşı. Sırf taraftarın nabzını düşürmek için yapılıyor bu tranferler. Ama yaparken de yapıcı olmaya dikkat ediyorlar.

Bence takım olarak hiçbir eksizğimiz yoktu. Sol kanat sağ kanat libero forvet orta saha ne ararsan. Şimdi fazlamız var.
    hocam bu yönetim sırf taraftar gazı almak için transfer yapacak bir zihniyette değildir. bu konuda katılmıyorum size. taraftarımız da benfica'ya elendiği maçtan sonra bile stadı terk etmeyip hem yönetime hem de takıma olan inançlarını göstermiştir.
  • Dirar gidiyormuş galiba.

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Space

beyler kimlerle ilgilendiğimizi bu aralr hiç takip etmiyorum

birsürü para geldi, hiç kaleci ile ilgileniyoz mu?

volkan ile şampiyon olamayacağımızı futboldan anlayan herkes biliyor
    volkan'a son 2 maçta yediği goller sebebiyle ben de inanılmaz bilenmiş durumdayım geçen sene de sezona kötü başlayıp sonradan toplamıştı kendisini.
  • Frank W. kullanıcısına yanıt
    Bu arkadaş bende 2015 sezonundan beri blocklu sana da tavsiye ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: muratdns

Bizim oğlan yavaş yavaş dellenmeye başladı

• Sırf transfer yapmak için transfer yapmamalıyız Eksikleri hoca ile birlikte belirleyip gerekli transferler yapmalıyız. Kaleci, 8 numara, Sol Bek, Stoper bana göre öncelik sırası an itibariyle böyle olmalı.

Slimani havadan etkili bir Santrafor, gelen Frey de öyleyse iyi orta açan bek oyuncuları işimize yarar bu sezon.

• Güle güle brezilyalı çingene Josef.

Vitor hocamızın son hatırası da gitti hocam.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 20302031203220332034
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.