Şimdi Ara

[Fenerbahçe 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu #KorayŞener

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
126.555
Cevap
188
Favori
1.949.501
Tıklama
Tüm Forumlar >> Spor >> Futbol >> Fenerbahçe >> [Fenerbahçe 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu #KorayŞener
Giriş
    166 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Guest-FAA9DFD80

Hasan Ali ile birlikte Volkan da gitmeli bence.

Alıntıları Göster
    volkan ilk gidicek adam ama yeni sözleşme yapıldı o yüzden imkansız bu sene
    |
    |

Orijinalden alıntı: YasinJR10

bu transferlerin ffp hilesi olduğu çok belli ama şöyle bişey var bu parayı nasıl kullanacağız 1 kişilik yabancı kontejyanı var şuan

Bana da öyle geliyor. Rakamlar fazla iyi, aöa doğruysa da şaşırmam.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Orijinalden alıntı: f@ithline

Fark eder mi sözünü tutup millete almış yemeğini forumda ki profilin çoğu çamura yatardı bu durumda yok arabistan transferi ffp şikesi vs :)
    çocuk sözünü tutuyo da,
    garip olan 15 yaşında çocuğun ısmarladığı yemeği yiyen nasıl yiyo
    quote:

Orijinalden alıntı: CemalSanane

Michael Frey youtu.be seyrettim yaptığım analiz sonucu ibrahimoviç bi tık altı cavani bi tık üstü
    hocam oynadığı lig isviçre. bizim ligimiz çok daha zorlu ve özellikle anadolu takımları çok kapalı oynuyor. inşallah söylediğiniz gibi olur ama yine de beklentiyi yüksek tutup sonradan haya kırıklığı yaşamayalım.
    |
    |
  • Çavuş
    96 Mesaj

Bu kadroya bir CM birde LB katılırsa şampiyon oluruz.Yaş ortalaması bu 11'in 25 civarı olacak. Dinamik takım olacağız.Güzel bir sol bek bindirme yapabilen isabetli orta açabilen oyuncu artı defansif oyun kurucu olacak CM. Buna çok ihtiyacımız var kilidi açacak oyuncu bu olacaktır.Bu oyuncunun yedeği tabiki de Ferdi Kadıoğlu olacaktır.Ekici ve Alper bu kadroda kesinlikle düşünülmemelidir.Ekici sakatlık riski aşırı yüksek bir oyuncu ve Alper de beyin yoksunu bir oyuncumuz.Yeni transfer Frey'i de göreceğiz ileride neler yapacak.Slimani gibi bir oyuncuyu kesebilir mi tartışma konusu ama İbra Kadabra nın bir tık altı bir oyuncu artı hırslı savaşan biri kendisi.
    Diyeceklerim bu kadar arkadaşlar. Bu sene doğuyoruz!!
    |
    |

• Binbaşı
    1034 Mesaj
    [21 Temmuz 2020 21:54:50 tarihine dek bölüme mesaj atamaz]

Forumun %90 ı öğrenci sunum iyi olursa seni bile yerler ))

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    august landmesser kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Fenerbahçe S.K
  • Teğmen
    241 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Goudelock

Ben bir sağ kanat alınmalı diye düşünüyorum. Sol kanat ayew, sağ kanatta ise elle tutulur kimse yok. Barış rotasyonda iyi süre alacaktır. Şöyle yılda rahat 10 gol 10 asist yapacak bir kanat almalıyız. Tuncay, anelka gibi.

Ayrıca merkez ortasaha da stoper gibi eksik mevkilerden. Eljif’in yanına çift yönlü bir ortasaha kesinlikle alınmalı.
    hocam bu sene durumlar malum. ilk öncelik mali konuları çözmek olmalı. sportif başarı için önümüzdeki seneden itibaren yavaş yavaş beklentiye girmek lazım. bu süreçte de barış'ın sürekli kendisini geliştirmesine fırsat tanısak daha iyi olmaz mı? önümüzdeki sezona taş gibi bir sağ kanatla girmiş oluruz.
  • Çavuş
    81 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: august landmesser

çocuk sözünü tutuyo da,
    garip olan 15 yaşında çocuğun ısmarladığı yemeği yiyen nasıl yiyo

Alıntıları Göster
    Kimse yemez , sanmıyorum yani. İşin esprisine konuşuyoruz zaten. Josef' in şu rakamlara gitmesi herkes için en büyük hediye zaten.
    |
    |
    souza gittiğine göre topal-souza tartışması son buldu. beraber oynayacaklarına birinin satılması daha iyiydi. topal-elif-ekici orta sahasını izleyeceğiz sanırım orta saha alınmazsa. alper esas mevkisi olan orta sahaya dönebilir. souza'dan söylendiği gibi 12 milyon euro gelecekse o parayla yapmamız gereken ilk transfer sol bek olmalı. artan parayla stoper ve çift yönlü orta saha alırsak bu sezon şampiyonluğa oynarız.
    |
    |
    M.Topal HasanAli Kameni Dirar Alper i.koybasi Atıf Volkan Valbuena teklif yokmu kurtulalım artık şu prangalardan

|
    |
    Türk ordusunda en seçme ve kahraman unsur daima Kastamonu, Çankırı, Taşköprü, Tosya ve havalisinde yetişen neferlerdir. Niçin? Çünkü buradaki Türkler Orta Asya’dan nasıl geldilerse öyle kalmışlar, hiç karışmamışlardır. Savaş meydanlarında yüzde hesabıyla en çok şehit düşenler de bunlardır. Halbuki Kastamonu ve civarı köylüsü ne gösterişsiz mahluktur. Demek ki Türk vatanı için kendisini harcayan hep Türkler olduğu gibi en sakınmadan harcayanlar da en karışmamış Türkler oluyor. Nihal Atsız
  • Yarbay
    5214 Mesaj
    3 forvetle ne çift 4 4 2 sinden bahsediyorsunuz? Çift forvet oynamak için en az 5 forvetin olmalı

|
    |

Orijinalden alıntı: td1907

Mayıs ayından beri antrenmana çıkmıyor. Alınması risk. Kadroya girmesi en az 2 ayı bulur.

Alıntıları Göster
    İdmana çıkanları görüyoruz.

Yaklaşık 50 maçlık bir sezon var hocam önümüzde. Barış 25’inde 90 dk oynasa çok büyük tecrübe olur. Aynı şekilde Ferdi’den de süre almasını bekliyordum ama sanırım bu sene çok süre alamayacak. Hollanda 2’ye kiralasak hep 11 çıksa çok iyi olur Ferdi açısından.

|
    |
    arnold_ kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Novi Pazar'ın çocuğu gel çıldırt bizleri
    |
    |

• Teğmen
    233 Mesaj
    Giuliano transferindeki kelepirlik Josef'i iyi paraya itelememizle (12 ise) duzeltilmis oldu. Normalde Giunun ederi 13 civari, Josefin 9. Yine toplami ayni paraya geldi. Benim ruyam Giu 13-14 josef 11-12 idi ama o kadari ruyaydi tabi. bu da iyi.

simdi toplam satislar 25 i bulmus durumda. iyi bir para. satis yonunden sıkıntı yok. su ana kadar 7 milyon harcadik. freyi katarsan 10.5 falan. 11 diyelim. kaliyor 14 milyon. bu 14 milyona iyi 2 tane 8 numara ve sol bek alinmali.

satis kismi tamam ama, bir de alis kismi kaldi ki o sampiyonluk icin daha onemli. gs kadrosunu guclendiriyor. evet satis yaptik da, yaparken gecen seneki omurga olan adamlari gonderdik. josef ile giu onemli oyunculardi josefi sevmesem de. simd kesin olarak o ikisinin ortasahadaki boslugunu dolduracak 2 tane 8 numara alinmali. reyesi geldi saydigim icin stoper demiyorum. sol bek gelmeli. kanat olsa da olur olmasa da. sagda dolu adam var

Diego Reyes, çok yavaş denilip duruyor da videolarına baktım. Fifa 18'deki özelliklerine baktım abartıldığı kadar yavaş değil. Ve videodan izlediğim kadarıyla bana çok güven verdi. Tabiki Porto'nun serbest bırakması az buçuk şüphe uyandırıyor da demek ki daha fazla gelişmez diye düşünmüşlerdir. Bana şu anki hali bile yeterli geldi. Neustadter aşırı yumuşak. Ayrıca Reyes'in ayağı da çok düzgün. Top sürebiliyor, pasları iyi, uzun top atabiliyor, hava hakimiyeti var. Bedavaya daha ne olsun?

|
    |

8 numaranın geleceğini sanmıyorum. Sanırım Frey'den sonra 2 tane yabancı hakkımız kalıyor eğer yanlış bilmiyorsam. Onlardan biri stoper(reyes) diğeri de bir ihtimal sol bek olabilir.
    |
    |

Yıllardır maç izleyen bir futbolsever olarak şunu söyleyebilirim ki;yeni transfer olan bir futbolcuyu değerlendirirken birkaç maçını izlemeden çok iyimser de kötümser de olmamak lazım.Bunu en iyi bizim yani Fenerbahçe taraftarının bilmesi gerekiyor.Ne isimler geldi yer yerinden oynadı takıma katkısı sıfır.Sessiz sedasız gelip bu kim dediğimiz onlarca adam efsane olup giden.O yüzden bi bekleyelim bi görelim ona göre değerlendirelim derim.

Herkese iyi bayramlar..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi crymynal -- 23 Ağustos 2018; 14:21:21 >
    |
    |
    YeşilOk kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: Paşa Hazretleri

Giuliano transferindeki kelepirlik Josef'i iyi paraya itelememizle (12 ise) duzeltilmis oldu. Normalde Giunun ederi 13 civari, Josefin 9. Yine toplami ayni paraya geldi. Benim ruyam Giu 13-14 josef 11-12 idi ama o kadari ruyaydi tabi. bu da iyi.

simdi toplam satislar 25 i bulmus durumda. iyi bir para. satis yonunden sıkıntı yok. su ana kadar 7 milyon harcadik. freyi katarsan 10.5 falan. 11 diyelim. kaliyor 14 milyon. bu 14 milyona iyi 2 tane 8 numara ve sol bek alinmali.

satis kismi tamam ama, bir de alis kismi kaldi ki o sampiyonluk icin daha onemli. gs kadrosunu guclendiriyor. evet satis yaptik da, yaparken gecen seneki omurga olan adamlari gonderdik. josef ile giu onemli oyunculardi josefi sevmesem de. simd kesin olarak o ikisinin ortasahadaki boslugunu dolduracak 2 tane 8 numara alinmali. reyesi geldi saydigim icin stoper demiyorum. sol bek gelmeli. kanat olsa da olur olmasa da. sagda dolu adam var
    Frey'in bonservisini 3.5 hesaplamışsın ama her yerde 2.7 deniliyor. Orta sahaya ise Topal ve Eljif'in yanına bir 8 numara yeterli olacaktır. İki tane orta saha transferi gereksiz olur. Yedekleri ise Ekici, Ozan, Oğuz Kağan ve orada değerlendirilebilecek Alper olur. Şu an stopere Reyes geldi gibi. Bir sol bek ve 8 numara ile transfer dönemini kapatabiliriz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Brian Howard Clough -- 23 Ağustos 2018; 14:21:5 >
    |
    |

Reklamlar
Sohbet
Media Sözlük
SEO
Canlı Tv izle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,656
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.