Şimdi Ara

[Fenerbahçe 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu #KorayŞener (2015. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
126.467
Cevap
158
Favori
2.078.324
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
65 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 20132014201520162017
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: hotvote

Esas İsmail var

Alıntıları Göster
    Emin ol Hasan Aliden kat kat iyidir ismail lanet gelsin geldiği güne

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: geng

Souza Arabistana gitmis arkadaslar, Avrupaya degil.

Avrupada 3 milyon eurodan fazla veren varsa yemek sozum var dedim, Afrika Arabistan demedim, okudugunuzu iyi okuyun, defalarca yazdim zaten Avrupa diye.
    Avrupa'da bir takıma gitsede en az 5 8 milyon euro arasına en en az gidicektiki ne bu çekememezlik.
  • quote:

Orijinalden alıntı: drgripin

Souza nin yanında m.topali da bonus olarak versek olmaz mi acaba.. hem ikiliyi ayirmamis oluruz. . Birde Aykut Kocaman o takımin başına geçerse çok daha iyi olur
    Josef gitti Topal'ı bonus verelim diyorsun ee tatlı su Fenerbahçelisi adam bu futbolcular gidince orta sahayı nasıl kuracaksın ha size kalsa Elmas-Ferdi oynar değil mi sizde genç oyuncu mastürbasyonu yaparsanız vizyon diye gezersiniz ortalıkta takım başarılı olmuş olamamış kimin umrunda.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 666azazel

en iyi oyuncunuz gitti ... çok arayacaksınız topal tek başına yetersiz kalacaktır
    Emin misin?

Topal benim gözümde daha öz verili ve taşın altına elini sokmaya çalışan bi oyuncu,ha yetenekleri ölçüsünde becerili,becerisiz orası tartışılır ama,Topal en azında dikine ve araya pas deniyor,risk alabiliyor yeri geldiğinde.

• quote:

Orijinalden alıntı: !sTaNbLuE

Ne dediysek o.7-10 arasi gider diyordum 12.5 a gitti.simdi sozunu tut ve haftaya 0azar kalamis divan restaurant da yemegini ismarlarsan sevinirim.

Alıntıları Göster
    Yemek istiyorsan yine ismarlarim, o sorun degil.

Yazdiklarimi eksik okumussunuz, birincisi Avrupada 3 milyon euro dedim, ikincisi de ortalama bir restoran dedim, Baydoner, Hd Iskender gibi, ucuncusu de kisi basi 30 TL yi gecmeyecek dedim.

Souza Arabistana gitmis, Avrupaya gitmemis ki, yine de yemek istiyorsan ismarlayacagim, sozum olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi geng -- 23 Ağustos 2018; 11:47:27 >
  • Comolli babam

• hotvote kullanıcısına yanıt
    Böyle bir kazık yok arkadaş. Tamamen zarar kazulet herif. İlk gitmesi gerekenler İsmail, Kameni, Dirar

• geng G kullanıcısına yanıt
    Yoo 1 ay önce gayet öyle dedin. Ilk yazan kişi de bendim. Baltazar çeki istiyorum. Sen 30'luk ateşle içecekler benden.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Reyes+rojo+ramires +ljajic+frey

• quote:

Orijinalden alıntı: !sTaNbLuE

Ne dediysek o.7-10 arasi gider diyordum 12.5 a gitti.simdi sozunu tut ve haftaya 0azar kalamis divan restaurant da yemegini ismarlarsan sevinirim.

Alıntıları Göster
    Yalniz arkadaş "Avrupa da" veren olursa demis. Oradan camura yatabilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: 666azazel

en iyi oyuncunuz gitti ... çok arayacaksınız topal tek başına yetersiz kalacaktır
    Bence yokluğu hiç hissedilmeyecek, varlığını hissettmiyorduk, yokluğunu neden arayalım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: KOD ADI Lucian

Avrupa'da bir takıma gitsede en az 5 8 milyon euro arasına en en az gidicektiki ne bu çekememezlik.

Alıntıları Göster
    Yemek istiyorsan ismarlarim, o sorun degil.

Ama Avrupa dedim, unutmayin, Afrika, Arabistan demedim. Giderdi, ederdilerle olmaz bu is, Avrupaya transfer gerceklesti mi, hayir ?

Yine de yemek ismarlarim ozelden yazarsan bilgilerini

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi geng -- 23 Ağustos 2018; 11:49:54 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Caner-Medley

Comolli babam
    Comolliye sallayanlar şimdi ne düşünüyor acaba?

Son transfer haftası baya hareketli geçecek galiba,o kadar bekledik yaprak kıpırdamadı,millet transfer yok diye birbirine sardı,son düzlükte Comolli reis coştu

• Ben olsam bonservis ile ortasaha alırım bir tane ama öyle bir durum varki gelende kötü performans verirse kötü duruma düşeriz yapıcağımız transferlerin kesinlikle katkı vermesi lazım o yüzden çok dikkat etmemiz gerekiyor iyi bir stoper ve iyi bir ortasaha ile oyuncularda oyunda daha yukarı çıkar.

İyi bir ortasaha ve stoper senin bekinide kanat oyuncunuda forvetinide daha iyi oynatır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi denizkumas -- 23 Ağustos 2018; 11:54:19 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: freudunpiposu

Yoo 1 ay önce gayet öyle dedin. Ilk yazan kişi de bendim. Baltazar çeki istiyorum. Sen 30'luk ateşle içecekler benden.
    Mesajimi cikar, goster, oyle konusalim. En az 100 tane mesajim var Avrupa diye, bana koydurmayin buraya.

• İyi gönderdiniz şunları valla bir sevindim.

Yallah arabistana
  • quote:

Yemek istiyorsan yine ismarlarim, o sorun degil.

Yazdiklarimi eksik okumussunuz, birincisi Avrupada 3 milyon euro dedim, ikincisi de ortalama bir restoran dedim, Baydoner, Hd Iskender gibi, ucuncusu de kisi basi 30 TL yi gecmeyecek dedim.

Souza Arabistana gitmis, Avrupaya gitmemis ki, yine de yemek istiyorsan ismarlayacagim, sozum olsun.

Alıntıları Göster
    Dogru haci simdi gordum pardon.Para gelince kulube napcagimizi sasirdik bi an yemek isin sakasi sagolasin yinede.

• quote:

Sozua ilk gönderilmesi gereken futbolcu ama forum hayal kuruyor her zaman ki gibi, 10 milyon euro, 15 milyon euro rakamları telaffuz ediliyor, çok saçma gerçekten.

Souzaya çift haneli rakamları verecek kulüp Çin ve Arabistan haricinde Dünyada yok, gerçeklerle yüzleşmeyi öğrenmemiz lazım.

Souza kalitesiz bir topçu, takımı yavaşlatıyor, yaptığı en önemli şey kısa pas ve yan pas, biraz da koşuyor ve pres yapıyor, bunu da zaten o bölgede oynayan herkes yapıyor. Souzanın yerinde Oğuz Kağan var, iki üç maç şans ver 90 dakika, canavar gibi top oynar.

Alıntıları Göster
    4 Haziran 2018 de yazmisim,

Okuduklarinizi iyi okuyun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi geng -- 23 Ağustos 2018; 11:54:14 >

• josef'in 12m satılması bayram hediyesi oldu ali koç'a teşekkür ederim. şimdi comolli yeteneklerini kullansın sağlam transferler istiyoruz

• Ljajic gelirse ligin içinde geçer.

• 
Sayfa: önceki 20132014201520162017
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.