Şimdi Ara

[Fenerbahçe 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu #KorayŞener

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
10 Misafir - 10 Masaüstü
126.555
Cevap
189
Favori
1.948.960
Tıklama
Tüm Forumlar >> Spor >> Futbol >> Fenerbahçe >> [Fenerbahçe 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu #KorayŞener
Giriş
    5748 Mesaj
    Josef gitti mi gerçekten ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Clarpuff -- 23 Ağustos 2018; 7:34:32 >

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Gece gelişmeler olmuş hocam ben uyurken, sonrasında okudum twitterdan. Al Ahli başkanı Souzayı takip etmeye başlamış. Başkanın çok yakınından biri Souza transferini bitti diye açıklamış. Tüm Arap medyası transfer bitti diyor. Fenerbahçenin yalanlama işi ise fiyat yükseltme deniliyor. Al Ahli az bonservis verince ve taraftar baskısı artınca bu işi bitirdi diyorlar. Ayrıcs yanılmıyorsam Arabistanda yarın transferde son günmüş

Ayrıca Souza sosyal medya hesaplarından Fenerbahçe oyuncusunu yazılarını kaldırıp fotolarını Brezilya formalı yapmış. Bu noktadan sonra döneceğine pek ihtimal vermiyor kimse.

|
    |
    .Glyph. kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: Brkfba7171

Gece gelişmeler olmuş hocam ben uyurken, sonrasında okudum twitterdan. Al Ahli başkanı Souzayı takip etmeye başlamış. Başkanın çok yakınından biri Souza transferini bitti diye açıklamış. Tüm Arap medyası transfer bitti diyor. Fenerbahçenin yalanlama işi ise fiyat yükseltme deniliyor. Al Ahli az bonservis verince ve taraftar baskısı artınca bu işi bitirdi diyorlar. Ayrıcs yanılmıyorsam Arabistanda yarın transferde son günmüş

Ayrıca Souza sosyal medya hesaplarından Fenerbahçe oyuncusunu yazılarını kaldırıp fotolarını Brezilya formalı yapmış. Bu noktadan sonra döneceğine pek ihtimal vermiyor kimse.
    Güzel
    |
    |

• Emekli Yönetici
    3419 Mesaj

|
    |

Ayrıca Alper ve Hasan Aliye çok iyi yedek olurlar diyen arkadaşlar var. Ben de sizler gibi düşünüyordum. Ama artık o kadar mantıksız geliyor ki. Hasan Ali formayı hak etmeyi sadece fiziksel olarak yeterlilik zannediyor. 5 senedir orta açamaması bunun kanıtı. O gün boş ceza sahasına orta açması vurdumduymazlıktır. Keza Alper öyle.

Benim fikrim bu tip Anadoludan parlamış kendini bir şey sanan Türk oyunculara sırf Türk diye mecburiyetten en aşağı 1.5-2 milyon maaş ödeyip yedek oturtmaktansa altyapı oyuncularını ya da gençleri ucuza alıp oturtmaktan yana. Alper 2.2 milyon euro maaş alıp yedek oturana kadar Barış senede 700 bin tl alıp oturur. Souza Topala senede 4.5 milyon maaş verene kadar 1 i kalır ve Oğuz Kağan 500 bine orayı yedekler.

As kadro ile rotasyon arasında o kadar uçurum olur mu ? Diyen arkadaşlar olur elbette. Bu işin sırrı bence 14 yabancının çok kaliteli olmasında. Örneğin kanatta Valbuena Ayew Dirar Aatıf Barış Alper var. Dirar Aatıf Alperden 2 si fazlalık. 2 as kanatın iyi olsa, 1 i yedek de asları zorlayacak kalitede olsa ve diğeri Barış gibi genç olsa dünyanın karını ederiz. Senelerce biz para alıp oynamadan yatan yedeklerden ve elde patlayan isimlerden battık.

En beğenmediğim ve düz adam dediğim altyapıdaki Samed bile Alperle aynı katkıyı verir eminim. Ama biz Türk diye Alpere 2.2 milyon bayılıyoruz ve senede verdiği maç katkısı 5 i geçmez. Hep sonradan giriyor. Ve her sezon 2.2 milyon euro bize giriyor. Rakiplerimize bu isimleri kaptırmamaktan korkmamalıyız. Topal gitmesin diye 2.5 milyon ödedik. Gökhan ve Caner gittiler ne katkı verdiler o kadar ? Hiç.

Bence Oğuz Kaan, Eljif, Yiğithan, Berke ve Barış gibilere güvenmenin tam zamanı. Maçlarda skoru elimize aldığımızda bu isimleri kadroya ısındırmamız çok önemli olacaktır

|
    |

• Yüzbaşı
    494 Mesaj

Ben neden göremiyorum arkadaş.

|
    |
    Markus Schulz kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Güzel paraya gitti iki oyuncu. Bundan sonrası Comolli'nin işi. Takıma şu an için stoper, sağ bek, sol bek, forvet ve orta saha lazım. Aciliyeti olanlar stoper ve forvet. Diğer bölgeler için seneye oyuncu bakılmalı. Bu sene elini ayağını düzeltelim yeter takımın.

|
    |
  • Binbaşı
    1214 Mesaj
    Arkadaşlar bu arada Twitter da takip ettiğim birisi Topal'ın da gideceğini ayrıca Türk yardımcı antrenör de geleceğini yazmış. Bu arkadaş bir kaç gün önce 6 kişinin gideceğini 4 kişinin geleceğini yazmıştı.

Başkan çok fena kızdı demek ki

İnşallah bugün Soldado yu da göndeririz

kaleci

stoper

sol bek

2 tane orta saha

1 tane kanat
    |
    |

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

Orijinalden alıntı: mpolat35

Arkadaşlar bu arada Twitter da takip ettiğim birisi Topal'ın da gideceğini ayrıca Türk yardımcı antrenör de geleceğini yazmış. Bu arkadaş bir kaç gün önce 6 kişinin gideceğini 4 kişinin geleceğini yazmıştı.

Başkan çok fena kızdı demek ki

İnşallah bugün Soldado yu da göndeririz
    Soldado'ya gelene kadar Dirar, Kameni ve Atıf var.

|
    |

|
    |

Başkan karışmıyor takıma. Comolli'nin elinde ipler. İmza aşamasına gelince değerlendiriliyor. Son karar Cocu ve Comolli'nin. Yönetim resmi işleri hallediyor. Fiyat konusunda pazarlık, gelen teklifleri değerlendirme vs. gibi resmi işleri hallediyorlar. Şunu alın bunu alın diye karışan yok yani.

|
    |
    mpolat35 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Son senesi. Fenerbahçe'yi seviyorum derse seneye kulüp bulamaz. Bulsa bile Araplar kadar vereni bulamaz. Adam 30 yaşına giriyor zaten. Kendiside biliyor son transferini yapacağını.

|
    |
    hotvote kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Biz büyük takımız hocam, PAOK'un bir olayı yok.

PAOK da boş değil spartaka içeride 3 gol atmış takım.

|
    |
    *InfLeXibLe* kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: Guest-FAA9DFD80

65 kilo şaka mı?

emek server
bankalar.org
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
0,889
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.