Şimdi Ara

[Fenerbahçe 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu #KorayŞener (2005. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
126.467
Cevap
158
Favori
2.078.317
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
65 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 20032004200520062007
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bizim en değerli oyuncumuz , teklifi yükseltin manasında bir resmi çağrı işte Değerini bulunca da satılır. Mis ; min 84 mio TL

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: undomiels

İşte ben değişim diye buna derim arkadaş. Başkan baktı Josef-Topal kabusuna gelen giden T.D takılıyor. Başlarım dedi böyle işe postaladı birini.
    Anlamadığım neden yalanladılar :D ... Belki de içten içe gitmesini istemiyorlardı. Frodo sendromu yemin ederim. Yüzük gibi herif. Lanetli ama atamıyorsun gibi bir şey sanırım :D ...
    Başkan tok satıcı

• 1xJosef = 2xGomis

İnşallah rüya değildir.

• O değil de yarın Topal futbolu bıraktığını ilan edebilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: adjustik

neremle gülsem bilemedim kardeş vidalin 18 milyona transfer olduğunu hatırlatırım vidal nerede josef nerede mantığa davet ediyorum seni

edit : arkadaşlar lütfen hemen sevinmeyelim takım tarafından resmi açıklama gelene kadar ortada bir şey yokmuş gibi davranalım

Alıntıları Göster
    Olayları yanlış mukayese ediyorsunuz. Her şeyden önce Vidal 31 yaşında ve 35 milyon Euro piyasa değerine sahipti. Bayern'in orta saha rotasyonu çok şişik ve Vidal'e ihtiyaçları da kalmadı, artık Barcelona, Münih, Real gibi takımlar bu tür transferlerde birbirlerine kolaylık sağlıyorlar. Örneğin Real de James'i 2 yıllığına kiralık vermişti Bayern'e ve 10 milyon Euro almıştı sadece. Bu tür transferler paradan çok menfaat transferi oluyor, yarın Barça'nın çok ihtiyacı olmayan bir oyuncu için Bayern devreye girerse bu sefer de Barça onlara bir güzellik yapacaktır. Vidal'in 18'e gitmesi gerçek değerini göstermiyor kısacası.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lord Joker. -- 23 Ağustos 2018; 3:36:40 >

• Kameni, Dirar, Soldado ve Valbuena nin satılması için duaya başlayalım arkadaşlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mpolat35 -- 23 Ağustos 2018; 3:37:40 >
  • Resmi bir açıklama gelmeden coşmanın bir alemi yok. Daha sadece duyum var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Türkçü Kayı

Nerden vardın bu kanıya

Alıntıları Göster
    Yarın Soldado için totem yapalım hocam.

• quote:

Orijinalden alıntı: Lord Joker.

Olayları yanlış mukayese ediyorsunuz. Her şeyden önce Vidal 31 yaşında ve 35 milyon Euro piyasa değerine sahipti. Bayern'in orta saha rotasyonu çok şişik ve Vidal'e ihtiyaçları da kalmadı, artık Barcelona, Münih, Real gibi takımlar bu tür transferlerde birbirlerine kolaylık sağlıyorlar. Örneğin Real de James'i 2 yıllığına kiralık vermişti Bayern'e ve 10 milyon Euro almıştı sadece. Bu tür transferler paradan çok menfaat transferi oluyor, yarın Barça'nın çok ihtiyacı olmayan bir oyuncu için Bayern devreye girerse bu sefer de Barça onlara bir güzellik yapacaktır. Vidal'in 18'e gitmesi gerçek değerini göstermiyor kısacası.

Alıntıları Göster
    31 yaşında demişsin sanki josef 25 yaşında oda 29 yaşında arada 2 yıl var çok önemli bir fark değil bence
    vidal konusunda değer fln bilmem adam 18milyona gittimi gitti benim için bitmiştir

• Ulan cidden bu hayalet Josef o paraya gitmişse büyük iş başarmışız demektir. Topal her ne kadar pas yönünden zayıf da olsa bu adamdan daha çok risk alıyordu ve en azından hem ofansif, hem de defansif pozisyonlar açısından oyunun içindeydi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eyüp1907 -- 23 Ağustos 2018; 3:57:52 >
  • Şu takımdaki çöplerden de kurtulsak süper olur kim ne derse desin en büyük 3 çöp hak ısla ve dirardan hemen kurtulmalıyız sonrasında valbuena ve soldada yer alıyor sonrasında takıma 2-3 iyi transferle bence her sey çok çok iyi olacaktır

• josef için yalanlama yapılıp aynı gün içerisinde satıldı iddiası biraz garip ama neyse
  • Frey'e çöp deyip beğenmeyenler siz neyin kafasını yaşıyorsunuz?3 aydır forumu özellikle bu konuyu dikkatle izliyorum.Comolli geldiğinden beri ne yaptı Slimani'yi,Ayew'i babamda alır hani 100 tane adam izliyordu diye yorumlar atıyordunuz.Adam şu forumda 1 tane adamın bile bildiğinden şüphe ettiğim Frey'i getiriyor.24 yaşında fizikli,ayağı nispeten iyi bir adamı 2.forvet olarak getiriyor takıma bu scout transferidir işte.Belki gelip Slimani'den daha faydalı olacak uzun yıllar forma giyip hepimizin takdir ettiği bir adam olacak.Belki diyorum çünkü adamı tanımıyoruz scout transferide bu değil midir zaten?Slimani'yi tanıyoruz az çok ne yapabileceğini biliyoruz e adamı bilindik adamlar alıyor diye eleştiriyorsunuz kimsenin tanımadığı nispeten genç sayılabilecek bir oyuncu gelincede burun kıvırıyorsunuz.Siz tam olarak ne istiyorsunuz yazın başkana iletelim.Football Managerde googleye FM wonderkids yazıp 30 saniyede 20 tane adama teklif yapıp elbet birini koparırım minvalinde mi transfer yapılıyor sanıyorsunuz siz?Ben Fenerbahçe taraftar profilini aklı başında,eğitimli,ne istediğini bilen bir yapıda olduğunu zannediyordum ne yazık ki yanılmışım.Sabırsız,yapılan her işe sırf muhalefet olmak için bir kulp bulan,yapılan transferlerin geçmişte yaptıklarıyla ilgilenip bize na fayda sağlar konusunda hiç bir fikri olmayan,Salı günü bir şey söyleyip Cuma günü fikri aniden değişen bir nesile denk geldim çok üzülüyorum.Biz bu sezona neden ''TamZamanıŞimdi'' hashtagiyle başladık çok değil geçmiş 1 yılı hatırlayın nasıl bir değişim olmuş,yapılmak istenen ulaşılmak istenen ne,geldiğimiz noktada kulüp olsun ülke olsun ne durumdayız biraz kafanızın içindeki organı düşünerek yorum yapın lütfen.Beyler bizim bu yıl 2.1 milyar TL ödememiz olduğu açıklandı kur 7'lere fırlamadan önce.Çok değil 1 ay önce açıklandı şu konuya yukarıda bahsettiğim minvalde yorum yapan insanların o gün neler yazdığına üşenmeyip baksam ''Salı günü bir şey söyleyip Cuma günü fikri aniden değişen'' tiplemesine uygun bir kaç kişi bulurum herhalde.

• aSeRR A kullanıcısına yanıt
    Forumun çoğu futbol konusunda bilir kişi olduğu için yapılan hamleleri beğenmiyorlar

• Josef 12 milyona Al ahli'ye gitti büyük ihtimalle. Al Ahli taraftarı çok istediği için transfer yapılmış. Bizim taraftarların Araplara Josef'i öven içerikli twit ve video göndermeleri Arap taraftarları büyülemiş

Yeni taktik belli oldu. Sırada Dirar ve Kameni'nin skills videolarını Araplara yollamak olmalı

• Hasan ali ve alpere laf edenleri direk bloklamak lazim , belli bi yabaci siniri var , elindeki imkanlar belli , 2 side belli kapasitede hicbir zaman mücadeleden kactiklarini gormuyorsun , burada canerin macin kaybedilmesini saglayan bir suru hatasini sayabilirim ama hasan alinin sifir , alperi 2 benfica macindada gorduk takimin en iyilerindendi , 2 side ideal alternatif oyuncular

Bu takimdan ayrilmasi gerekenler volkan , kameni , dirar , ismail , valbuena ( yas ve fizik ) , soldado ( yas ve fizik ) , josef ( kontrat senesi ) , hatta mevcut fiziksel durumuyla ekici olmali

Bu oyuncular gitsede gitmesede net olarak kaleci , stoper , solbek , ortasaha transferleri yapilmali ama kaleci gondermeden kaleci alamazsin bu klup boyle plansizliklar yuzunden bu durumda keza soldado gitmeden frey i almakta mantiksiz , ama stoper , solbek ve ortasaha da net bi acik var suanda..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-EFAE9B29C -- 23 Ağustos 2018; 4:32:52 >
  • Yahu yatıyordum su içmeye kalktım, Souza 12 milyom haberlerini gördüm ve uyku tutmuyor şu anda

Ulan Comolli doğruysa bu bende azalan kredini +99 a yükselteceksin çakal

Arkadaşlar henüz transfer tamamlanmış değil, meydanları ve twitteri boş bırakmayalım lütfen

• Brkfba7171 kullanıcısına yanıt
    onceden oyuncu aliyoruz diye uykusuz kaliyorduk simdi satiyoruz diye

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu Josef 10+ ya gitti haberleri doğruysa,

Bu yeni para hilesini bizimle de paylaşın, biz de çerçöpten kurtulalım yav. Adam akıllı, seyir zevki yüksek bir lig izleyelim
  • Bir tık üstü Marcelo Alaba Alex Sandro
    [Fenerbahçe 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu #KorayŞener
  • 
Sayfa: önceki 20032004200520062007
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.