Şimdi Ara

[Fenerbahçe 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu #KorayŞener

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
17 Misafir (10 Mobil) - 7 Masaüstü10 Mobil
126.555
Cevap
187
Favori
1.949.905
Tıklama
Tüm Forumlar >> Spor >> Futbol >> Fenerbahçe >> [Fenerbahçe 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu #KorayŞener
Giriş
    499 Mesaj
    Satamiyorsaniz sözleşme uzatin bari adamla. Keriz gibi bedavaya yollamayalim seneye.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

hatta şunu deyim bu ligde Henri Bienvenu gol krallığında ikinci olmuş 2010 da birinci 25 golle frei imiş fener bunu almış bienveniu iyi miydi kötü müydü

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hendrik Johannes Cruijff -- 22 Ağustos 2018; 19:41:11 >
    Topal-Hasan Ali > Josef-Topal

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Spider-Man -- 22 Ağustos 2018; 19:40:56 >
    |
    |

Kendisini seneye Beşiktaş forması ile izleriz. Bakın bizimle sözleşme yapmayacak çok uçuk rakamlars isteyecek. İstediği rakamları diğer takımlardan bulamayınca Atibanın yerine Beşiktaş’a gidecek

|
    |
    Caner-Medley kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

PSN: AIchera
  • Yarbay
    5750 Mesaj
    J O S E F - T O P A L
    |
    |

Orijinalden alıntı: Hendrik Johannes Cruijff

michael frey kim yahu baktımda geçen sezonun gol kralı 17 golle Albian Ajeti
    İsviçre İsviçre imiş bu 13 gol atmış

hatta şunu deyim bu ligde Henri Bienvenu gol krallığında ikinci olmuş 2010 da birinci 25 golle frei imiş fener bunu almış bienveniu iyi miydi kötü müydü
    Bizim ligin bugı pivot santrfor. Kaval kemiğiyle top kontrol edeni gol kralı oluyor. Bienvenü tam bir çöptü. Bu çöpse de en azından uzun.

|
    |

https://tr.eurosport.com/futbol/la-liga/2007-2008/standingperson.shtml

Guiza
    Nistelrooy,Henry, Fabiano, Aguero,David Villa, Raul, Forlan, Eto'o gibi futbolculardan iyi miydi kötü müydü ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kakà -- 22 Ağustos 2018; 19:50:11 >
    |
    |
    Hendrik Johannes Cruijff kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1214 Mesaj
    Kulüp yeni teklif beklediği için böyle bir açıklama yapmış Arap taraftarlarda zaten kulüplerine kızıyormus. Neden şimdiye kadar teklif yapmadınız adamlar yarın son gün olduğunu biliyor teklif yükseltmeleri istemeleri normal diyorlarmış.

Daha yüksek bedelle giderse helal olsun yönetime.

Zurich kötü bir takım 15 16 sezonunda küme düşmüş, yıllardır ilk 4 dışında başarısı bulunmayan bir takım bu arkadaş 1.90 boyunda 24 yaşında hem ayağı düzgün hem kafa toplarında etkili bir oyuncu şu kadar gol bu kadar gol attı kafasından çıkıp etkili olur mu olmaz mı tartışması yapılmalı Mario Gomezde Beşiktaşa gelmeden önce Fiorentinada sürünüyordu geldi kariyerinin devamını kurtaracak olan sezonu yaşadı

|
    |
    I lost myself, I lost myself
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kakà

https://tr.eurosport.com/futbol/la-liga/2007-2008/standingperson.shtml

Guiza
    Nistelrooy,Henry, Fabiano, Aguero,David Villa, Raul, Forlan, Eto'o gibi futbolculardan iyi miydi kötü müydü ?
    Guiza kontra atak oyuncusu idi peki fenerbahçe kontra atak takımı mıydı.

Bienvenu'yu isviçre liginde gol krallığı sıralamasında ve fenere geldiği için yazdım.Önceden de fener buradan oyuncu almış.
    Yönetimi ve hocayı eleştirmeden önce 3-4 maç daha bekleyin. Rezalet futbol devam ederse o zaman eleştirirsiniz.
    |
    |

Sadece gol sayısına bakıp adam yorumluyorsun ya onun için yazdım. Senin mantığına göre Guiza yazdığım isimlerden daha iyi.

Oyuncu iyi oynar kötü oynar bilemem ama bu şekilde futbolcu değerlendirmek yanlış.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Mutluluk Fenerbahçeli Olmaktır
  • Yüzbaşı
    319 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: mpolat35

Kulüp yeni teklif beklediği için böyle bir açıklama yapmış Arap taraftarlarda zaten kulüplerine kızıyormus. Neden şimdiye kadar teklif yapmadınız adamlar yarın son gün olduğunu biliyor teklif yükseltmeleri istemeleri normal diyorlarmış.

Daha yüksek bedelle giderse helal olsun yönetime.
    Önemli bir oyuncu kısmı o yüzden mi yazılmış

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Elan Morin Tedronai -- 22 Ağustos 2018; 20:0:26 >

Orijinalden alıntı: Elan Morin Tedronai

Önemli bir oyuncu kısmı o yüzden mi yazılmış

Alıntıları Göster
    Evet hocam. Ondan öyle demişler, daha önceden teklif gelen diğer futbolcular olduğu halde ilk defa böyle bir açıklama yapılmasını buna yoruyorlar.

|
    |

Gidebilir hiç problem değil. Ben Josef seviyorum ama bulunmaz hint kumaşı değil. Satılması gerekli. Bedava gitmesi saçma olur seneye. Ucuz paraya imzalanıyor ise kalsın. Yoksa gidebilir.

|
    |
    AIchera kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: Kakà

Sadece gol sayısına bakıp adam yorumluyorsun ya onun için yazdım. Senin mantığına göre Guiza yazdığım isimlerden daha iyi.

Oyuncu iyi oynar kötü oynar bilemem ama bu şekilde futbolcu değerlendirmek yanlış.
    Peki isviçrede alt kademe mücadele veren iki sezon önce alt ligden gelmiş bir takımdan oyuncu almak ne kadar doğru nasıl bir kumar heleki 2 forvetin varken üçüncüyü almak.

Zürich geçen sene 49 puanla 4ncü sırada bitirmiş 4ncü birinci young boys 84 puan young boys 84 gol atmış zurich 50 ligin dinamikleri açısından söylüyorum kriter olarak neyi ele almışlar acaba.Young boysdaki performansıda pek iyi değil 8 gol atmış lillede daha kötü yaşı genç ama kumar transferi gibi yani ya tutarsa.

Bilmiyorum yani Cocu'nun bileceği iş.Ama bizim ligimizde genellikle tecrübeli oyuncular forvetler iş yapar.Özellikle fransa portekiz gibi liglerde pik yapmışlar mesela gol bitiricilik önemli şakaya gelmez.Mesela bizde Larin'i aldılar bir şey olmaz ondan 1-2 sezon ha tutar tutmaz tutmazsa gider başka yere kendi bileceği iş.

Bizim ligde forvet pozisyonu en önemli pozisyon kaleci kadar.Şuanda Fener'in forvet pozisyonundaki 3 elemanıda aslen ağır freyide kattım buna.

Birde isviçreden gelenler bir halt yapamıyor mesela bize delgado geldi oda at koşturuyordu bu ligde bizde cortladı sizede bienveü gelmiş patlamış lig yanıltıcı diyorum yani.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hendrik Johannes Cruijff -- 22 Ağustos 2018; 20:19:41 >

• Yarbay
    2464 Mesaj

Bu adamda bence stoper ve sağ bekte oynayabilecek özellik var. Tabi yönetim ve teknik heyetin kararına bağlı.

|
    |
    prenssabahattin kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: Andres Escobar

So ?

Emenike nasil oynadi ersun doneminde bi hatirla istersen

Alıntıları Göster
    ya ersunculuk yapacam diye emenikeyi övüp komik duruma düşürmeyin kendinizi emenike her dönem kafası çalışmayan gücü ve hızıyla durumu kurtarmaya çalışan

Şut atacağı yerde pas pas vereceği yerde şut atan

4 pozisyondan 1 ini zarzor atan bi adamdı her zaman öyleydi

|
    |
kolayoto.com
Media Sözlük
Sohbet
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
1,903
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.