Şimdi Ara

[Fenerbahçe 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu #KorayŞener (1974. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
126.467
Cevap
158
Favori
2.078.219
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
65 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 19721973197419751976
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Kulübün olmayan açıklamalarını, basındaki yalan haberleri takibi bıraktık, sporcuların, eşlerinin, çocuklarının sosyal medya hesaplarını izler olduk.
    Sn: Ali başkanım, hoşsun, güzelsin, iyisin, samimisin, güvenilirsin, riskler alıp takımın başına geçtin, baş tacısın, sana desteğimiz ve güvenimiz sonuna kadar var, devam edecek ama kurban olayım ihaleye girer gibi transfer yapmaya çalışıyorsunuz. Bu kadar gizli saklı olunacak ne var????????
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sistem Bilgisayar

Düştüğümüz hale bak...
    Kulübün olmayan açıklamalarını, basındaki yalan haberleri takibi bıraktık, sporcuların, eşlerinin, çocuklarının sosyal medya hesaplarını izler olduk.
    Sn: Ali başkanım, hoşsun, güzelsin, iyisin, samimisin, güvenilirsin, riskler alıp takımın başına geçtin, baş tacısın, sana desteğimiz ve güvenimiz sonuna kadar var, devam edecek ama kurban olayım ihaleye girer gibi transfer yapmaya çalışıyorsunuz. Bu kadar gizli saklı olunacak ne var????????
    Ohooo daha şimdiden sızlanmalar başladı bu insanlar birkaç yılda yeni sistemin oturmasını nasıl bekleyecekler merak ediyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Spider-Man

Ferdi oynatılmıyor şu an. U21'de sürüneceğine kiralansın dedim suç mu? Zaten kendisi 10 numara ve sağ açık pozisyonlarında oynuyor. 4-3-3 oynayacaksak uyan bir adam değil. 1 sezon Eredivisie'yi kiralarız geri döndüğünde Ayew yerine o oynar.

Alıntıları Göster
    Bence merkez ortasahada yanında pasör elif ve arkasında dinamo souza/topalın yanında dribblingci rolde oynar. Ki merkezde oynamış zaten.

Kiralansın demene bişey demiyorum, takımı yönetenler şu yoklukta para saydığımız hem de yetenekli ferdiyi neden kadroda düşünmüyor diyorum. U21de çürüyeceğine kiralansın tabi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Kjaer beğenmediğim için demiyorum ama nerde abi şu takip edilen oyuncular

Comollinin listesinde hep mi tanınmış ünlü ve yaşı 30 olan Oyuncular var

Yok mu abi palmeirastan, velezden, auxerre, gent, colo colo, tigres gibi bir takımdan 22-23 yaşında biri

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-82AD9505E

O zaman neden Ferdi'ye boş yere bonservis verildi?
    Ben yönetmiyorum takımı Bir yerde kullanacaklardır mutlaka.
  • Renato sanches, marcos senesi (sol bek için) ve mangalayı istiyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: august landmesser

Renato sanches, marcos senesi (sol bek için) ve mangalayı istiyorum
    Senesi bizi neustadter çöpünden kurtaracaksa hak çöpüne 1 sezon katlanmaya razıyım. Mangala sakat filan diyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Elan Morin Tedronai -- 21 Ağustos 2018; 14:35:11 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Markus Schulz

Ben yönetmiyorum takımı Bir yerde kullanacaklardır mutlaka.

Alıntıları Göster
    Ferdi, oğuz kaan, burak albayrak, mahsun a takımla ant yapıyolar dün antrenmandaydılar ama u21 le maça çıkıyolar

• quote:

Orijinalden alıntı: Türkçü Kayı

Ohooo daha şimdiden sızlanmalar başladı bu insanlar birkaç yılda yeni sistemin oturmasını nasıl bekleyecekler merak ediyorum

Alıntıları Göster
    Ne yapalım renkdaş?
    Transfer dönemi bitene kadar sporcuların eşlerini mi sosyal medyadan takip edelim?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sistem Bilgisayar -- 21 Ağustos 2018; 14:38:27 >

• Glorfindel1907 kullanıcısına yanıt
    Bu saatten sonra nasıl yolluyorlar o kadar adamı merak ediyorum zaten eksiksin bide bunları yollarsan sayısal olarakta eksiliceksin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sistem Bilgisayar

Ne yapalım renkdaş?
    Transfer dönemi bitene kadar sporcuların eşlerini mi sosyal medyadan takip edelim?

Alıntıları Göster
    Valla ben sosyal medya kullanmıyorum bence psikolojiniz için siz de takip etmeyin
    Benim yakındığım nokta önceden heryerden duyum yağardı şimdi büyük sessizlik var belli ki Ali Koç yönetimi telekulaklara da el atmış

• Gulianoyu kac milyon euroya kakaladik Katara ??
  • guilanoyu 10,50'e gitmiş.

aynı takım 32 yaşındaki amrabata bile 8,50 vermiş.

ucuza vermişiz yine.

tamam o kadar ahım şahım top oynamadı bizde ama gittiği her takımda +10 gol atan bir futbolcu.
  • arkadaşlar ne sağbeki, 3 tane sağbek var daha sezon başındayız form tutunca iş yapıyor bizimkiler. acilen stoper ve 8num lazım ama iyisinden olacak. ikisini alırsak sol bek ve kaleci alınabilir ama s.o.s veren bölgeler stoper ve 8num

yoksa her maç josef topal muhabbetleri döner burada.josef para ediliyorsa satılsın bıktım josef topal izlemekten

• quote:

Orijinalden alıntı: denizkumas

Bu saatten sonra nasıl yolluyorlar o kadar adamı merak ediyorum zaten eksiksin bide bunları yollarsan sayısal olarakta eksiliceksin.
    En az 2 oyuncu daha alınacak diyorlar bakalım nasıl olacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Elan Morin Tedronai

Senesi bizi neustadter çöpünden kurtaracaksa hak çöpüne 1 sezon katlanmaya razıyım. Mangala sakat filan diyorlar.

Alıntıları Göster
    stoper konusunda rahatım aylardır kimseyi beğenemediklerine göre çok iyi biri gelecek sonunda
  • Eksi Rizeli sol bek Ali Adnan Atalanta'ya kiralanmış.

Anderletin golcüsü Teodorcyk sadece 3,50m Euro'ya Udinese satılmış.

Şu iki topçu gerkçekten ilaç olabilirdi.

Hele hele Ali Adnan.
  • iyi bayramlar renktaşlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: Türkçü Kayı

Alıntıları Göster
    Beklemeyecekler.
  • Cocu devre arasını göremez bu gidişle.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 19721973197419751976
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.