Şimdi Ara

[Fenerbahçe 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu #KorayŞener

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir (1 Mobil) - 6 Masaüstü1 Mobil
126.555
Cevap
187
Favori
1.949.906
Tıklama
Tüm Forumlar >> Spor >> Futbol >> Fenerbahçe >> [Fenerbahçe 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu #KorayŞener
Giriş
    4609 Mesaj

Hocam bırakın şu muhabbeti artık. "Golu kim atacak" gol atmak sadece bireysel bir edim değil. Pererria zamaninda josef avrupa da 3 gol atti. Doğru oyunla Valbuena'ya bile kafa golu attırdık. Barış skorer kanat oyuncusu. Gol atmaktansa asist olayını çözmemiz lazım. Takımda en golcü adam olması gereken slimani geçen maç şener'in mükemmel ortasına 155'lik oyuncu kadar bile vuramadı. Bunları çoğaltmamız lazım. Biz de josef topal ve hasan üçlüsü yüzünden bunlar olmuyor. Jozef topal yerine amatorden adam getir daha iyi paslaşırlar.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    Spider-Man kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    8720 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    Turin Turambar.

quote:

Orijinalden alıntı: Markus Schulz

Kjaerin eşi:şu türküleri biraz daha kandırıyım da takipçi kasayım

Böyle şeylere inana inana en az 29 kişiye takipçi kastırdı bizim kerizler

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Orijinalden alıntı: mpolat35

Kanat forvet oyuncusu. Hem kanatta kullan hem Slimani olmadığı zamanlarda forvette oynat. Slimani olmazsa takıma alıştırmaya çalıştığın sistemi Soldado ile oynaman zor.

Alıntıları Göster
    195 boyunda kanat mı olur hocam ? Olur da bizim aradığımız tipte değil bence. Slimani alınmadan önce forvete gelse iyi olurdu ama

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Hadi bakalım umarım olur.
    Uzun süredir Donanımhaber ve diğer siteler üzerinden 0/2.el ürün alım satımı kesinlikle yapmıyorum.Hesabımı kullanarak alışveriş yapmak isteyen,aradığınız parça bende var,satılık telefon var vs gibi mesajlar yazıp whatsapp numarası bırakan mesajlara itibar etmeyiniz geri dönüş yapıp alışveriş yapmayınız.
  • Yüzbaşı
    680 Mesaj

O zaman neden Ferdi'ye boş yere bonservis verildi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YeşilOk -- 21 Ağustos 2018; 14:26:19 >
    |
    |
    Markus Schulz kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HankMoodies -- 21 Ağustos 2018; 14:26:11 >
    |
    |

# Nancy Botwin #
  • Yarbay
    3469 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Elan Morin Tedronai

Ferdi bu takımdaki en yetenekli futbolcu. Şu teknik, yaratıcı oyuncu kıtlığında neden u21de anlamak imkansız. Fizik desen fiziği de fena değil.

Alıntıları Göster
    Ferdi oynatılmıyor şu an. U21'de sürüneceğine kiralansın dedim suç mu? Zaten kendisi 10 numara ve sağ açık pozisyonlarında oynuyor. 4-3-3 oynayacaksak uyan bir adam değil. 1 sezon Eredivisie'yi kiralarız geri döndüğünde Ayew yerine o oynar.

|
    |
    |

Orijinalden alıntı: Elan Morin Tedronai

Ferdi bu takımdaki en yetenekli futbolcu. Şu teknik, yaratıcı oyuncu kıtlığında neden u21de anlamak imkansız. Fizik desen fiziği de fena değil.

Alıntıları Göster
    Ferdi oynatılmıyor şu an. U21'de sürüneceğine kiralansın dedim suç mu? Zaten kendisi 10 numara ve sağ açık pozisyonlarında oynuyor. 4-3-3 oynayacaksak uyan bir adam değil. 1 sezon Eredivisie'yi kiralarız geri döndüğünde Ayew yerine o oynar.

|
    |

Uğur Karakulukçu 3 senedir çıktığı her programda aynı şeyi söylüyor.

Futbolu çok iyi bildiğini sanıyorda sen beklerini doğru yerde topla buluşturamazsan veya doğru pas opsiyonu olmazsan isterse bi tarafta Marcelo diğer tarafta Bellerin olsun onlarda pas hataları yapar.

Çok matah topçularmı değiller ama o beklerin o kadar çok pas hatası yapmalarının nedeni tek kendileri değil.

Öndeki oyuncuların çok hareketsiz olması boşa çıkmaması ve doğru yere hareketlenmeme sorunuda bunda bir etken.

Futbol tek başına oynanmıyor yanındaki sana ne kadar çok yardımcı olursa sende bir o kadar iyi performans verirsin oyuncular ya birbirini yüceltir yada yerin dibine sokar.

Kötü futbolcular o yüzden çok pas hatası yapıyolar demek kolaycılıktan başka bir şey değil.
    |
    |
    Navy Blue kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Kulübün olmayan açıklamalarını, basındaki yalan haberleri takibi bıraktık, sporcuların, eşlerinin, çocuklarının sosyal medya hesaplarını izler olduk.
    Sn: Ali başkanım, hoşsun, güzelsin, iyisin, samimisin, güvenilirsin, riskler alıp takımın başına geçtin, baş tacısın, sana desteğimiz ve güvenimiz sonuna kadar var, devam edecek ama kurban olayım ihaleye girer gibi transfer yapmaya çalışıyorsunuz. Bu kadar gizli saklı olunacak ne var????????

Orijinalden alıntı: Sistem Bilgisayar

Düştüğümüz hale bak...
    Kulübün olmayan açıklamalarını, basındaki yalan haberleri takibi bıraktık, sporcuların, eşlerinin, çocuklarının sosyal medya hesaplarını izler olduk.
    Sn: Ali başkanım, hoşsun, güzelsin, iyisin, samimisin, güvenilirsin, riskler alıp takımın başına geçtin, baş tacısın, sana desteğimiz ve güvenimiz sonuna kadar var, devam edecek ama kurban olayım ihaleye girer gibi transfer yapmaya çalışıyorsunuz. Bu kadar gizli saklı olunacak ne var????????
    Ohooo daha şimdiden sızlanmalar başladı bu insanlar birkaç yılda yeni sistemin oturmasını nasıl bekleyecekler merak ediyorum
    Türk ordusunda en seçme ve kahraman unsur daima Kastamonu, Çankırı, Taşköprü, Tosya ve havalisinde yetişen neferlerdir. Niçin? Çünkü buradaki Türkler Orta Asya’dan nasıl geldilerse öyle kalmışlar, hiç karışmamışlardır. Savaş meydanlarında yüzde hesabıyla en çok şehit düşenler de bunlardır. Halbuki Kastamonu ve civarı köylüsü ne gösterişsiz mahluktur. Demek ki Türk vatanı için kendisini harcayan hep Türkler olduğu gibi en sakınmadan harcayanlar da en karışmamış Türkler oluyor. Nihal Atsız
  • Yüzbaşı
    319 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Spider-Man

Alıntıları Göster
    Bence merkez ortasahada yanında pasör elif ve arkasında dinamo souza/topalın yanında dribblingci rolde oynar. Ki merkezde oynamış zaten.

Kiralansın demene bişey demiyorum, takımı yönetenler şu yoklukta para saydığımız hem de yetenekli ferdiyi neden kadroda düşünmüyor diyorum. U21de çürüyeceğine kiralansın tabi.

|
    |

• Çavuş
    79 Mesaj
    Kjaer beğenmediğim için demiyorum ama nerde abi şu takip edilen oyuncular

Comollinin listesinde hep mi tanınmış ünlü ve yaşı 30 olan Oyuncular var

Yok mu abi palmeirastan, velezden, auxerre, gent, colo colo, tigres gibi bir takımdan 22-23 yaşında biri

|
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: YeşilOk

O zaman neden Ferdi'ye boş yere bonservis verildi?
    Ben yönetmiyorum takımı Bir yerde kullanacaklardır mutlaka.

quote:

Orijinalden alıntı: august landmesser

Renato sanches, marcos senesi (sol bek için) ve mangalayı istiyorum
    Senesi bizi neustadter çöpünden kurtaracaksa hak çöpüne 1 sezon katlanmaya razıyım. Mangala sakat filan diyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Elan Morin Tedronai -- 21 Ağustos 2018; 14:35:11 >

Orijinalden alıntı: Markus Schulz

Ben yönetmiyorum takımı Bir yerde kullanacaklardır mutlaka.

Alıntıları Göster
    Ferdi, oğuz kaan, burak albayrak, mahsun a takımla ant yapıyolar dün antrenmandaydılar ama u21 le maça çıkıyolar

|
    |
Sohbet
bankalar.org
Canlı Tv izle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
0,924
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.