Şimdi Ara

[Fenerbahçe 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu #KorayŞener

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir - 7 Masaüstü
126.555
Cevap
189
Favori
1.948.909
Tıklama
Tüm Forumlar >> Spor >> Futbol >> Fenerbahçe >> [Fenerbahçe 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu #KorayŞener
Giriş
    510 Mesaj
    ortada olumlu olumsuz yorum yapılabilecek çok şey var fakat... comollinin sürekli bahsettiği şu 100 kişilik oyuncu listesi varken sürecin neden yavaş işlediği kocaman bir soru işareti, kulüple konuşursun oyuncuyla konuşursun olumsuz mu geç abi diğer alternatife biri olur elbet. kimsenin adını duymadığı birini getirirse de(ferdi hariç-cocu istemiş onu da galiba) çok şaşıracağım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Güncel transfer bilançosu: +6,15 mil. €
    |
    |
    illfeel kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: Türevlenebilen Fonksiyon

Hayvan gibi kadro

Koca 4 sene de böyle orta saha bile kuramadık arkadaş delirmemek elde değil.
    Aziz yıldırım torpillisi selçuk kadar olamadılar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ExcessiveScreen -- 20 Ağustos 2018; 22:24:28 >
    Eski Kullanıcı Adı:
    Ygal

[05 Temmuz 2020 21:56:04 tarihine dek bölüme mesaj atamaz]
    quote:

Orijinalden alıntı: ExcessiveScreen

Koca 4 sene de böyle orta saha bile kuramadık arkadaş delirmemek elde değil.
    Aziz yıldırım torpillisi selçuk kadar olamadılar.

Alıntıları Göster
    Tam bu yorumu yazacaktım.. Altına imza atarım.
    |
    |
    10.5m bence basarisiz bir satis ucreti. Gecen sene ve ondan onceki senesinde takimini tasimis bir adam. Ama ffp geregi araplar cakallik yapip " ffp engelinde " diye bu fiyati diretmis de olabilirler diyede dusunmuyor degilim.

⚽️ Malatyaspor 54 top kaybı yaparken Fenerbahçe 61 top kaybı ile oynadı.

⚽️ Malatyaspor 69 tane pas arası yaparken Fenerbahçe 27 tane yaptı.

fenerbahçenin bana göre şu an en büyük sorunu pas hatası yapması
    Her insanın hayatında bazı zaman dayanılmaz şeyler olur. Sakın ha moralini bozma umutsuzluha kapılma. Ustan ne HURRICANE atlattı abicim ya benimki de ne hurricane di öyle.. bazı zaman kendini balkondan atmak istersin bazı zaman yaşamak istemezsin bazı zaman başkalarına kızarsın öldurmeyi düşünürsün. Manyakmısın nesin olum sen kafayı mı yedin. Hayat güzel yaşamak güzel Sizin karşınızda sıkıntılardan kurtulmus , dans eden , hayatı yaşıyan , gerçek Usta var. Sana da yardım edicem seni de bu sıkıntılardan kurtarıcam sen de benim gibi dans edeceksin pes etme sakın ha. İzle beni Ustan sana yol gösterecek zaman kurtulma zamanı zaman rahatlayıp dans etme zamanı. İdris Ustanız
  • Yarbay
    4595 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Batman

10.5m bence basarisiz bir satis ucreti. Gecen sene ve ondan onceki senesinde takimini tasimis bir adam. Ama ffp geregi araplar cakallik yapip " ffp engelinde " diye bu fiyati diretmis de olabilirler diyede dusunmuyor degilim.
    Adama Zenit'teyken talip olan takım Trabzon. 12-13 de olabilirdi ama yine de iyi para.
    ben alınacak adamlar hazır ama para yok diye alamıyoruz sanıyodum. para var yine bekliyolar

ya bu comollinin scoutları ayewi slimaniyi mi izledi 1 yıl boyunca
    yok mu bi 22 yaşında bi arjantinli bi fransız
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: freudunpiposu

Adama Zenit'teyken talip olan takım Trabzon. 12-13 de olabilirdi ama yine de iyi para.

Alıntıları Göster
    Gecen sene kimin talip oldugu onemli degil. Ben performans acisindan konusuyorum. Niasse 70 milyon astronomik rakama giderken barcelona falan istemiyordu. Sadece satis kozu olarak kullanilmasini isterdim.

Mangalada supheliyim ancak ne olursa olsun sissoko alinmali, bizim lig icin ndiaye gibi celimsiz afrikalinij bile guc koyabildigi yerde sissoko ligi duman eder.

Mangala icin sakat deniliyor, dusunulmeyebilir.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    Mr.Prestige kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    4069 Mesaj
    hadi comolli getir canavar gibi stoper ve merkez orta saha

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Belki bu sene resmi maçlarda bu kadar rezil oynamasaydı olabilirdi dediğiniz. Benfica maçında en basit topları bile atmadı ileriye doğru. Solda bomboş adam varken önü açık, geriye döndü. O topu atmayan adama 10 milyon fazla bile bence. Tabi genel olarak söylemiyorum. Yoksa bu kadar gol atmış bir oyuncu 2 yıl böyle oynasa 20 civarına da gidebilirdi.
    |
    |
    Batman kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Eski Kullanıcı Adı:
    Ygal

quote:

Orijinalden alıntı: Batman

10.5 milyon bedelle feshini gerçekleştirmişler. Bir önceki yönetimin hatası yine bakarsak. Ya adam akıllı daha yüksek bir şey koy; ya da koyma yine 10 milyondan satardık.

quote:

Orijinalden alıntı: freudunpiposu

Belki bu sene resmi maçlarda bu kadar rezil oynamasaydı olabilirdi dediğiniz. Benfica maçında en basit topları bile atmadı ileriye doğru. Solda bomboş adam varken önü açık, geriye döndü. O topu atmayan adama 10 milyon fazla bile bence. Tabi genel olarak söylemiyorum. Yoksa bu kadar gol atmış bir oyuncu 2 yıl böyle oynasa 20 civarına da gidebilirdi.
    2-3 mac kotu performans gostermesi degerini dusurmez. Ki ilk geldiginde de boyle kacak oynuyordu. Bilmiyorum belki de brezilyalilarin geneli boyledir.

@ygal

Nani gibi demek. 7 milyona aldigin oyuncunun fesil bedelini ne diye 10.5 yaparsin ki. Nani de 5 - 6 civarina gelip 8 - 8.5 fesih ile gitmisti. Ettigim laflari geri aliyorum. Abv aziz.

|
    |
    Bahsedilenler: Ygal

10 kişi kaldığımız bir maç vardı geçen sene. Hatırlamıyorum ligin ortasıyla başı arası. O maçta mesela Gui çok iyi oynadı. Berabere kaldık ya da yenildik ama la croqueta ile adam geçti, araya top oynadı. 3. bölgede topla işler yaptı. Ama sadece o maçta gördüm. Başka zaman çok çok nadirdi. Cülyano maalesef sadece istatistik olarak kalan bir oyuncu. Eğer oyuncu bütün sene kaçaksa bir de takımın en çok ihtiyacı olduğu maçta -leri oynadıysa değer düşer. Mesela Barış'ın şutu değerini artırmıştır. Cülyano bir tane şut çekti o da gol olamayacak kadar zayıftı.
    |
    |
    Batman kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Maalesef sadece 3 milyon avro karla sattı denilebilir

Aslında giderler Euro değil de tl olsa futbolcu ödenekleri çok çok büyük kar etmiş olacaktı fb. Çünkü 7 milyon avro iken kur 3 4 seviyelerindeydi şimdi 7 civarında ama genel olarak giderler Euro üstünden olduğundan 3 milyon avro kar

Bence yine de fena değil

Guilanoyu fb liler pek beğenmedi kar ile satmak başarı

Serbest kalma maddesi değil o

oyuncunun tarafımızla olan sözleşmesinin 10.500.000 Euro bedelle feshi karşılığında transferi konusunda taraflarca anlaşma sağlanmıştır"

Genel bir ifade bu.

Madde olsaydı vurgulanırdı.
    Satılan her oyuncunun sözleşmesi feshedilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kakà -- 20 Ağustos 2018; 23:13:34 >
    |
    |
    Ygal kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1981 Mesaj

Aynen. Serbest kalma maddesi falan yok. Bizseki sözleşmesi feshedildi 10.5 milyon karşılığında. Çok iyi para. Umarım iyi kullanırız.

|
    |
    Kakà kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    5188 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    Ygal

quote:

Orijinalden alıntı: Kakà

Serbest kalma maddesi değil o

oyuncunun tarafımızla olan sözleşmesinin 10.500.000 Euro bedelle feshi karşılığında transferi konusunda taraflarca anlaşma sağlanmıştır"

Genel bir ifade bu.

Madde olsaydı vurgulanırdı.
    Satılan her oyuncunun sözleşmesi feshedilir.
    Transfer bedeli ile fesih bedeli farklı diye biliyorum. Nani'de de aynı durum vardı sanırım. Serberst kalma maddesi olmadığını biliyorum da. Fesih bedeli de ondan çok farklı değil ama.

Orijinalden alıntı: gurkan19

Maalesef sadece 3 milyon avro karla sattı denilebilir

Aslında giderler Euro değil de tl olsa futbolcu ödenekleri çok çok büyük kar etmiş olacaktı fb. Çünkü 7 milyon avro iken kur 3 4 seviyelerindeydi şimdi 7 civarında ama genel olarak giderler Euro üstünden olduğundan 3 milyon avro kar

Bence yine de fena değil

Guilanoyu fb liler pek beğenmedi kar ile satmak başarı
    şu koşullarda 10.5M çok iyi para. bu parayla mangala+sisokko ayarında stoper/8numara alınırsa herkes julyanoyu yad eder.

taraftarın bir kısmı beğenmez ama geçen sene birçok anadolu maçında bizi sırtlamış bir oyuncuydu.çok kritik goller attı.ama maalesef 4 3 3 sistemine uygun birisi değil

Canlı Tv izle
emek server
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR5
0,484
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.