Şimdi Ara

[Fenerbahçe 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu #KorayŞener

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (2 Mobil) - 3 Masaüstü2 Mobil
126.555
Cevap
188
Favori
1.949.516
Tıklama
Tüm Forumlar >> Spor >> Futbol >> Fenerbahçe >> [Fenerbahçe 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu #KorayŞener
Giriş
    19323 Mesaj
    Giu için güzel video yapmış adamlar benzer fiyata josefde gitse keşke ne güzel olur, 1-2 demeden atıf filan gönderilmesi lazım teklif varsa eğer gerçekten geleceğe yatırım yapılacak ise.
    |
    |

Soldadoyu çaksaydık 3.5m euro alıyor Alper Potuktan daha kötü durumda

Orijinalden alıntı: KingOfShadows

621,00 mil. € borç varken Ferdi Kadioglu'na 1,40 mil. €,Berke Özer'e de 2,50 mil. € bonservis ödedik. Bu oyuncular orta saha ve kalemizde bu kadar problem varken şimdi oynamayacaksa ne zaman oynayacak ? Anlıyorum tecrübe eksikliği felan var diyeceksinizde oynamadan nasıl tecrübe kazanacak bu oyuncular. Gianluigi Donnarumma, Milan kalesini korumaya başladığında daha 16 yaşındaydı. Berke 18 yaşında ve u17 milli takımında ki performansı ile bir çok gözlemcinin takdirini kazanmış bir oyuncuydu. Ferdi Kadioglu ise son 2 sezondur profesyonel olarak maçlara çıkmış bir oyuncu. Eğer puan kaybedeceksek Souza,Topal ve Volkan'la değil bu oyuncular ile kaybedelim. Hoca sol bekde hazırlık maçlarında Isla'yı denedi ve olumlu sinyaller aldı. Ama resmi maçlarda maalesef hazırlık maçlarındaki performansından eser yoktu. Yeni Malatyaspor maçında Şener'i denedi o da olmadı. Bu pozisyonda oynayabilen Dirar'da var ama onunda savunmada zafiyetleri var. Eğer Isla,Şener ve Dirar'dan biri satılmayacaksa Dirar'a bu pozisyonda şans verilebilir. Fas milli takımında sağ bek oynuyor kendisi. Monaco'nun, Juventus'a karşı olan şampiyonlar ligi maçında sağ bek oynamıştı ve performansı olumluydu. Önceki mesajımda da yazdığım gibi Manchester City'den Philippe Sandler ve Oleksandr Zinchenko'yu kiralayabiliriz. Kameni'yi elden çıkarabilirsekde satın alma opsiyonlu olarak Fraser Forster'i kiralayabiliriz. Kendisi kulübünde 3.kaleci durumuna düşmüş durumda. Valbuena içinde Arap yarımadasından teklifler var diye konuşuluyor sosyal medyada ama aslı varmı bilmiyorum. Valbuena 4,00 mil. €'ya yakın bir maaş alıyor. Valbuena'ya teklif yapan takım bu maaşın üstünde bir maaş vermezse Valbuena'da doğal olarak gitmek istemez. Souza bazı hazırlık maçlarında stoper oynamıştı ve performansı iyidi. Stoper bölgesi için kendisi denenebilir.
    Philippe Sandler müthiş bi yetenek
    |
    |

• Onbaşı
    20 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: KingOfShadows

Hocam tweet leri nasıl foruma ekleyebiliyorsunuz böyle denedim denedim çözemedim bir türlü

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Orijinalden alıntı: kozmodov

Hocam tweet leri nasıl foruma ekleyebiliyorsunuz böyle denedim denedim çözemedim bir türlü

Alıntıları Göster
    hocam yukarıdaki twittter butonuna tıklayın sağ kapalı parantezden hemen önce twit linkini yapıştırın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Türevlenebilen Fonksiyon -- 20 Ağustos 2018; 21:13:17 >
    |
    |
    Her insanın hayatında bazı zaman dayanılmaz şeyler olur. Sakın ha moralini bozma umutsuzluha kapılma. Ustan ne HURRICANE atlattı abicim ya benimki de ne hurricane di öyle.. bazı zaman kendini balkondan atmak istersin bazı zaman yaşamak istemezsin bazı zaman başkalarına kızarsın öldurmeyi düşünürsün. Manyakmısın nesin olum sen kafayı mı yedin. Hayat güzel yaşamak güzel Sizin karşınızda sıkıntılardan kurtulmus , dans eden , hayatı yaşıyan , gerçek Usta var. Sana da yardım edicem seni de bu sıkıntılardan kurtarıcam sen de benim gibi dans edeceksin pes etme sakın ha. İzle beni Ustan sana yol gösterecek zaman kurtulma zamanı zaman rahatlayıp dans etme zamanı. İdris Ustanız
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.

İstifaya davet eden yokki.Onlar ya rakip ya da azizsporlu troller.Ciddiye almamak lazım

|
    |
    Hendrik Johannes Cruijff kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: Bismarckk

metin harayı çağıralım enerjiyi yukseltsin

biz her şeye olumlu yorum yapınca çünkü 34/34 yapıp sampiyon oluyoruz. 2015-2016'daki gibi. hatta bir benzerlik daha, o zaman da sow'u satıp kutlamalar yapılmıştı. eleştirenlere de yeniden yapılanma, bir şeyi de beğenin falan diye zırva okunmuştu. sonuç? 15 gol atan adamımızı gönderip golsüzlükten 2. olmuştuk. valla siz iflah olmazsınız. en iyisi enerjiyi arttırın

yıl olmuş 2018 adam hala her şeyi yağlayıp övünce başarılı oluruz sanıyor
    Yönetimi yağlayın onu bunu övün falan demedim, bahsettiğim şey yine 15 gol atmış bi oyuncumuza haftalardır çöp diyip durulması, bugün iyi bi bonservisle sattık çok şükür. Takımda iyi kötü para edebilecek adamları bedavaya gönderelim gitsin diye sayıklayan, her mesajda o çöp bu komisyoncu şu hoca değil diye ortalığı bulandıran tiplerin mesajlarını okumaktan gına geldi. Bilmem kaç senelik bi yapılanmadan bahsediyoruz, daha 2.haftadan hocaya takmaya başlayanlar var, bi durunda adam oyuncuları tanısın. Sene sonunda şampiyon olamazsak eminim ki gönderilsin diye baskı yapılmaya başlanacak, bu şekilde mi uzun süreli td ye sahip olacağız. Sene başında bu sene şampiyon olmasak da olur diyen hatrı sayılır bir kitle vardı, şimdi herkes hocanın ilk günden ideal oyuna ulaşıp, şampiyon olmasını bekliyor yine.

Fpp nin etkisini iliklerimize kadar hissederken Comolli komisyoncu oldu 2 günde, başkana da sataşmalar başladı.

Şimdi bu tutuma tepki gösterdik diye biz yağcı, biatçı mı oluyoruz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Basteryus -- 20 Ağustos 2018; 22:5:5 >
    |
    |

• Yarbay
    4139 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: darkness12

Negredo da Guilianonun takıma gidiyor diyolar.

Soldadoyu çaksaydık 3.5m euro alıyor Alper Potuktan daha kötü durumda
    Malatya maçında 79.dakikada oyuna girip sol ve sağ tarafta çok değil 4-5 metre yanındaki alana ayağındaki topla pas/orta yapamayan ve 3 yaşındaki oğlan çocukları gibi ancak vurabilen Alper Potuk mu?

Takımda yer alıp,hiçbir yönden gram gelişememiş ,fiziki olarak modern futbolda yeri olmayan bir kişi Potuk, atanmış Ozan Tufan diyorum ben onun için.Al birini vur ötekine,insan üzülüyor hali ile bu vasat altı tipleri takımda görünce.

Aha bu alt fotodaki Kerimcan Abla bile daha iyi vururdu Malatya maçında o toplara.

• Yüzbaşı
    499 Mesaj

Kesinlikle iyi kaleci.
    |
    |
    Brkfba7171 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: faho

Malatya maçında 79.dakikada oyuna girip sol ve sağ tarafta çok değil 4-5 metre yanındaki alana ayağındaki topla pas/orta yapamayan ve 3 yaşındaki oğlan çocukları gibi ancak vurabilen Alper Potuk mu?

Takımda yer alıp,hiçbir yönden gram gelişememiş ,fiziki olarak modern futbolda yeri olmayan bir kişi Potuk, atanmış Ozan Tufan diyorum ben onun için.Al birini vur ötekine,insan üzülüyor hali ile bu vasat altı tipleri takımda görünce.

Aha bu alt fotodaki Kerimcan Abla bile daha iyi vururdu Malatya maçında o toplara.

Alıntıları Göster
    |
    |

• Yüzbaşı
    568 Mesaj
    Bjk baktı Tolga çok puana mal olacak, bir nevi Fener durumuna!! düşecekler, hemen kaleci hamlesi yaptı. Bizim gibi Volkan'a saplanıp kalmadılar. Berke'yi koysak yine okeyim.
    |
    |

|
    |

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

Orijinalden alıntı: yibo90

Yönetimin hatası şu şampiyon olmayı ilk hedef görmüyorsan kaleyi Berke koruyacak. Yok ben şampiyon olmalıyım diyorsan iyi bir kaleci alacaksın
    2 yılda 11 maç oynamış bir kaleci aldık genç diye 3.kaleci yaptık ve 2.5 Milyon verdik bu lüks nereden geliyor anlamadım git 30 yaşında bir kaleci bul 5 milyon ver 3-4 sene adam gibi oynasin kaleye Berke'yi almak ağır saçmalık çünkü çok geç meyve verecek bu gidişle

|
    |

Üç türlü aristokrasi vardır: birincisi yaş ve kıdem, ikincisi servet, üçüncüsü akıl ve bilgidir.

En şereflisi sonuncusudur.
  • Yarbay
    4606 Mesaj
    [14 Temmuz 2020 21:54:29 tarihine dek bölüme mesaj atamaz]

Küçük esnaf da büyük şirketin aracısı. Aracılar azaldıkça satışı düşüyor. Kimse böyle bir yüke giremedi bana kalırsa. Anlaşılan şirketler euro'nun erittiği parayla gelir sağladığı için çekildiler muhtemelen.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    Kakà kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2253 Mesaj
    Comolli başarısız bir adam. Elle tutulur bir transfer yapmadı.
    |
    |

Emrenin frikiğini çizgiden çıkardılar.Her zaman ki gibi oyunu hükmediyor ortasahada

Günü kurtarmak için 1 yıllık 8 numara kiralamaya çalışan takımlara duyurulur
    |
    |
    |
    |

En az 2 transfer lazım sorgulanmayacak stoper ve ortasaha mümkünse bek. Bakalım Comolli ye yapılan eleştiriler haklı gibi.

bankalar.org
Media Sözlük
Canlı Tv izle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
1,266
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.