Şimdi Ara

[Fenerbahçe 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu #KorayŞener

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
126.555
Cevap
189
Favori
1.948.919
Tıklama
Tüm Forumlar >> Spor >> Futbol >> Fenerbahçe >> [Fenerbahçe 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu #KorayŞener
Giriş
    656 Mesaj
    Giuliano 10,50 mil. €'ya satılmış.

https://www.fenerbahce.org/detay.asp?ContentID=61424
    |
    |
    videoyu izledim. niye adama basmıyor deyor fenerbahçeli oyuncu. herkes geriye doğru çekiliyor alan kolluyor diyor yorumcu. yani bu da yenilen gol için bir sebep sonuçta. fakat en büyük golü fenerbahçe başkanı attı bize. o yüzden bu sezon şahsen ben hiçbirşey beklemiyorum. maçı da izledim aynı tas aynı hamam. değişen hiçbir şey yok. bir kere, yenemiyorsan yenilmeyeceksin. yani bunu fenerbahçe taraftarına çok mu görüyorlar anlamak mümkün değil. beraberliğe bir nebze tahammül edebilirim ama yenilgiye asla. volkan' nın yediği golü defalarca izledim. ona yakışmayacak bir hata ama sorun volkan değil bunu kabul etmek lazım. gol atamıyorsun bu kadar basit. gol atmak için hızlı ve etkili oyun oynaman lazım. bizim yeni topçular bu maçta kaçan pozisyonlardan sonra alkışlamaktan başka bir şey yapmadılar. sen daha koşamıyorsun bırak koşmayı pozisyona giremiyorsun hadi bunu da bırak şut çekemiyorsun ya. bu kadronun başına yabancı bir direktör ve teknik direktör getirdin tamam da neyin değişmesini bekliyordun ki? elbette yeni gelen teknik hoca futbolcuları çözene kadar bir sezon geçirecek. bir seneyi çöpe attık resmen. o yüzden şimdiki başkana ne kadar kızsak laf söylesek az. büyük hata yaptı bu kadar basit.
    |
    |

• Yarbay
    6980 Mesaj
    11 milyon euro.
    |
    |

Tolgay ne oynadığını kendi bile bilmiyordur.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

|
    |

İslam ÇUPİ
  • Binbaşı
    1726 Mesaj
    10,5 milyon Euro Allah bereket versin

Ali Koç'a transferlerden dolayı laf edenler kim bilir ne halde. 5 kişi aldık + çöp bir adamı 10,5 milyona kitledik

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Desktop: MSI Z97S SLI PLUS // i5 4690k (Turbo Boost 3.9 GHz.) // Hyper 212 Evo CPU Soğutucusu (160 mm) // Gigabyte G1 GTX 970 ; stok hız 1380-7010 mhz // Corsair Vengeance PRO 2x4 DDR3, 1600 mhz // CORSAIR SPEC-02 MidT // Corsair VS 650 PSU (12v = 50A) // Samsung 850 Evo 120 GB // Seagate Barracuda 1 TB 64 mb 7200rpm (ST10000DM003-1CH162)
  • Teğmen
    234 Mesaj
    giulianoyu ölü eşek fiyatına satmisiz. millet Ndiayeyi 17 ye satarken, son 2 sezonda 32 gol atmış bir adamı 10.5 a verdik. bakalım yeri dolacak mı

Valbuena, Josef, Dirar, Kameni dörtlüsünden en az üçünü daha satabilip üç veya dört tane (sol bek, defans, 1 veya 2 orta saha) de transfer yapmamız lazım. Kalan bu az sürede bu kadar işi nasıl yapacağız acaba.

sol bek orta saha alsınlar o paraya.
    |
    |

Orijinalden alıntı: KingOfShadows

45:05'den sonrasını dinleyin

Bu adam olsun Rıdvan olsun diğer yorumcular olsun 3 yıldır bu takımda Topal,Josef birlikte oynamaz orta sahada takımı taşıyabilecek,pas yapabilen,tekniği iyi bir oyuncu olması gerektiğini söylüyorlar fakat bu adam alınabilmiş değil.2015'te yanlış hatırlamıyorsam bonservislere 50 milyon euro civarında bir para vermiştik yukarıda bahsedilen adamı gönderdik (Emre) yerine koyamadık.2016'da Vitor ile sezona devam etme kararı aldık aynı tarz adamı yine alamadık ve son dakika Advocat geldi 1 sezon yine aynı adamın eksikliğini çektik Aykut geldi Dirar,İsla vs.. derken yine merkez orta sahaya bir adam alınmadan lige başladık.Yıl oldu 2018 yönetim değişti,teknik direktör değişti,sportif direktör getirildi.Seçilmeden önce İngiltere'de bir şirkete takımın 1 sezonki maçları izletildi eksik yerler neresi tespit edildiği söylendi.Transfer sezonunun bitmesine 11 gün kaldı bu mevki için adı geçen kim var ben bilmiyorum.Arada diyorum bizler ve yorumcular seyirci sıfatıyla izlediğimiz için mi böyle düşünüyoruz bu adamların bir bildiği mi var diyorum.Fatih Terim elinde Fernando,Emre Akbaba gibi 2 tane belkide bizim istediğimiz türde oyuncusu varken Ndiaye'yi istiyor.
    Ben Skrtel veya Roman'ın ayağına top geldiğinde Topal ve Josef'in rakip orta sahanın içinde durarak top almaktan kaçtığını stoperlerimizin topu ileriye şişirmek zorunda kaldığını Malatya maçında net gördüm.Hasan Ali'nin topla olan tek ilişkisi Malatya maçında Barış'ın önüne doğru sallama bir uzun top at çocuk yakalayıp taşıyabilirse taşıdı yoksa rakip oyuncu alıyor ve bizimkiler o topu almak için geriye koşmak zorunda kalıyor.Bu tipte bir adamın alınması için ne yapmamız gerekiyor kulübün kapısına gidip açlık grevi mi yapmamız gerekiyor.Sosyal medyada falan imza kampanyaları mı düzenlememiz gerekiyor.Biz Emre gibi sol iç oyuncumuz varken aynı özelliklerde bir sağ iç isterken bu adam gönderiliyor yerine 2 tane takoz monte ediliyor ve 3 yıldır bu kanserle mücadele ediyoruz.Ya Fatih Terim ve Şenol Güneş hiç bir şey bilmiyorlar ki bu adamlardan biri son 3 sezonda 2 şampiyonluk almış diğerini zaten anlatmaya gerek yok.Cocu'nun Psv'de ki orta saha 3'lüsüne bakıyorum 2 tane net 8 numara ve 6 numara ile oynuyor.Ama buraya geliyor 2 tane net 5 numara ile oynuyor.Bu adam demiyor mu yav kardeşim siz ne yapıyorsunuz bu adamlarla oyun falan oynanmaz bana bu tip 2 tane adam lazım diye.
    |
    |

• Yüzbaşı
    831 Mesaj

Ben ayakkabımı koyarım Giuliano'nun yerine.

|
    |
    Paşa Hazretleri kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Aynen, 15 gol 9 asist sonuçta takımda böyle bir futbolcu yok ..Millet 33 yaşındaki defansı 6 milyona ndiaye yi 17 ye kitlerken 11 az gibi..

Yeri dolar inşallah

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    Paşa Hazretleri kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

C. P. Snow
  • Yarbay
    4595 Mesaj

Euro'yu, her gün kapanan 38 iş yerini falan da hesaba kattınız mı ?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    Kakà kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    4595 Mesaj

Euro'yu, her gün kapanan 38 iş yerini falan da hesaba kattınız mı ?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    Kakà kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    4139 Mesaj
    Geçen sene de Aykut efendi Kameni'yi aldırdı,iyi dedik Volkan kızağa çekiliyor; ama ne gariptir sezona Volkan ile başladı ne zaman Volkan açılışlar ve sıvazlamalara başladı tepkilerden ötürü hemen Kameni'ye geçti.

Daha sonra bir Kameni bir Volkan yaparak hem transfer ettirdiği Kameni'nin bir uyum yakalamasını engelledi ve yalama yaptı,hem de Volkan'ı haketmediği halde değerlendirdi ve takım içinde ağababası yaptı tekrardan.

Şimdi,yönetim değişti Aziz dönemi/artığı eskiler silinecek ,tabiki Volkan da ne güzel gidecek derken maalesef sözleşme uzatıldı ve malum yavaş yavaş sular ısınıp tepkiler geliyor,geçen senenin bir benzerini mi izleyeceğiz bilemiyorum.

Ayrıca Volkan ve Topal ile görüşme yapmış Ali Koç,takımı mental anlamda toplayın gibisinden,takımı toplayın dediğin kişiler en başta kendilerini toplaması gereken kişiler ironik değil mi?Profesyonel dünyada olmaması gereken işler bunlar,eski kara düzen formasyona ait işler tekrarlanmaz umarım.
    |
    |

• Yarbay
    12597 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Paşa Hazretleri

giulianoyu ölü eşek fiyatına satmisiz. millet Ndiayeyi 17 ye satarken, son 2 sezonda 32 gol atmış bir adamı 10.5 a verdik. bakalım yeri dolacak mı

Şaka mısın sen ya, çöp adamı 11 e vermişler ona üzülüyor, sanırsın millet sıraya girmiş almak için....
    Maaşınıda düşününce kamburdan kurtulduk, beş para etmez oyuncuydu
    NDiaye canavar gibi oyuncu giu ya göre

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Shadow Fox -- 20 Ağustos 2018; 20:03:13 >
    |
    |

Oculus Quest ve Intel i5-6500 / MSI H110M PRO-VD / EVGA GTX970 FTW+
  • Yarbay
    12128 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Paşa Hazretleri

premier ligin istediği adamla arap takımının istediği adam ?

Çok bir beklentide olmayın. Bir orta saha ve 1 stoper gelirse öpüp başınıza koyun derim. Sol bek Ramirezi de yalanladılar. Elde para var ama kalan 10 günde zor. Eldeki çöp şu gitsin bu gitsin dedikleriniz de maaşlarından gitmek istemez.

Comolli beyimiz de gidip Colso gibi olmayacak adamlarşa uğraşsın bakalım. Göreceğiz son 10-12 gün kaldı. Aslında uzun süre, elinde para da var ama görelim becerisini

Orijinalden alıntı: Brkfba7171

Herkes şu gitsin bunu satsak diyor da. 12 gün kaldı arkadaşlar. Bu sürede kimi yollayıp kimi alacağız ?

Çok bir beklentide olmayın. Bir orta saha ve 1 stoper gelirse öpüp başınıza koyun derim. Sol bek Ramirezi de yalanladılar. Elde para var ama kalan 10 günde zor. Eldeki çöp şu gitsin bu gitsin dedikleriniz de maaşlarından gitmek istemez.

Comolli beyimiz de gidip Colso gibi olmayacak adamlarşa uğraşsın bakalım. Göreceğiz son 10-12 gün kaldı. Aslında uzun süre, elinde para da var ama görelim becerisini
    Bursa gidip Doumbia'yı bedava şekilde kadrosuna dahil edebildiği bir ortamda benzer bir hamle beklemek herkesin hakkı Comooli'den ne var ki hala somut bir transfer başarısı göremedik Comolli'den.

Tadımlık değil doyumluk işler bekliyoruz artık,kiralamalara beşer kağıt saçmak değil burda önemli olan.

Ayew ve Slimani parası olanın alacağı Premier Lig geri dönüşüm kutusu paketi,Altınordu gençleri desen Ali Koç tamamen şahsi becerisi ve soyadı ile aldı bu isimleri,Hollanda'dan gelen genç çocuk desen Cocu referanslı.
    |
    |

Reklamlar
bankalar.org
kolayoto.com
SEO
Media Sözlük
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
0,807
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.