Şimdi Ara

[Fenerbahçe 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu #KorayŞener

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
12 Misafir - 12 Masaüstü
126.555
Cevap
188
Favori
1.949.515
Tıklama
Tüm Forumlar >> Spor >> Futbol >> Fenerbahçe >> [Fenerbahçe 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu #KorayŞener
Giriş
    856 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Be4die

İnsanın önce bir fikri olsun değil mi?

https://www.google.com.tr/amp/www.hurriyet.com.tr/amp/sporarena/son-dakika-fenerbahceden-kapa-giuliano-aciklamasi-40933148
    Siz şakamısınız

Bu görüşülmeye başlanmıştır haberi

Alper Potukla da Gs görüşmeye başlamıştı bir zamanlar

SAnki bizim bundan haberimiz yok ormanda yaşıyoruz

KAfalar pırıl pırıl güzelim ülkede
    |
    |

• Yarbay
    4606 Mesaj
    [14 Temmuz 2020 21:54:29 tarihine dek bölüme mesaj atamaz]
    Rojo'yu alsak ya, mutsuzmuş. Bizim ligde iyi stoper, ortalama bir bek olur. Hatta belki bir fazlasi. Bir taşla iki kuş.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Yarbay
    4139 Mesaj
    Bursaspor,geçmişte bizim de bir ara peşinden koştuğumuz Doumbia'yı transfer etmiş,transer komitesinde eski spor yorumcularından ve düzgün yorumları ve bilgisi ile dikkat çeken Ilgaz Çınar vardı,bedelsiz şekilde kadrolarına katmışlar,helal olsun;ligin kalitesini artırma adına güzel bir adım olmuş.

Bursaspor uzun yıllardır süregelen santrafor mevzusuna çözüm bulmuş gibi gözüküyor.

Ancak şöyle bir de fark var,tadımlık değil doyumluk almışlar,yani kiralık felan değil.Helal olsun demekten başka birşey denmez.

Bu tip bedelsiz ve kalitesi belli bir oyuncuyu bir biz bulamadık anasını satayım. Comolli hala neüğrüyon paşam demek lazım bu haber üstüne.
    |
    |
    1269 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    Ekmek Arası Klavye

Ya transfer süresinin bitmesine sayılı günler kaldı. Sayın Comolli ne yapıyor ya? Bu takımın hala stoper eksiği var. Bakın orta sahanın kalitesiz olmasından, beklerin çöp olmasına girmiyorum bile. Bu takıma en az 3 transfer lazım en az. Ama maşallah kimse bir şeyler için uğraşıyor gibi durmuyor.

Gençlerle oynanacak dendi, Barış ve Eljif dışında takıma kazandırılan genç futbolcu yok. Hala aynı çöplerle oynuyoruz.

Şuana kadar sezon başında verilen hiçbir söz tutulmadı YenidenSaygı dışında. Ali Koç'un sözde başta Barça olmak üzere birkaç devle, Comolli Beyin ise Fransa ve İngilterede iyi ilişkileri vardı. Ne gördük peki? Hiçbir şey. Scout ağı dediler, bir senedır izliyoruz bir sürü futbolcu dediler, elde hiçbir şey yok.

Bizlere verdikleri sözleri tutuyor olsalardı bu takıma Emre çöpünü layık görmezlerdi. Antalya başkanının açıklamasına göre transfer için uğraşmışız. Şu 10 günde neler yapılacak göreceğiz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yarbay
    3023 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: darkness12

Kap nerede görüşülmeye başlanmıştır Kap haberi değil

Guliano anlaşmaya varılmıştır Bonservisi şu kadardır Kap açıklamasının linkini koyarmısın

Alıntıları Göster
    Adamla anlaşıldı. Olay bitti. Hala kap map diyip güldürme beni kardeş.

|
    |
    Benim anlamadığım bu dev gibi borçlar nasıl sıfırlanacak ? Hadi gittik diyelim ŞL ye iyide burdan gelecek 40 milyon euro olsun hadi diyelim ya bizim borcumuzun faizini ödeyemeyiz bu parayla, bu kadar borç oluşturmayı nasıl becermişiz ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Guiliana'dan gelen para iyi bir para. Comolli efendiyi göreceğiz şimdi menajer transferi mı yapacak şu ana kadar yaptığı gibi yoksa izlediği yüzlerce sağlam mamliyeti uygun futbolcu mu getirecek. Önümüzdeki 10 gün Comolli'nin notunu da belirleyecek. Umarım bizi yanıltır.
    |
    |

Orijinalden alıntı: Mr Sherlock Holmes

Ya transfer süresinin bitmesine sayılı günler kaldı. Sayın Comolli ne yapıyor ya? Bu takımın hala stoper eksiği var. Bakın orta sahanın kalitesiz olmasından, beklerin çöp olmasına girmiyorum bile. Bu takıma en az 3 transfer lazım en az. Ama maşallah kimse bir şeyler için uğraşıyor gibi durmuyor.

Gençlerle oynanacak dendi, Barış ve Eljif dışında takıma kazandırılan genç futbolcu yok. Hala aynı çöplerle oynuyoruz.

Şuana kadar sezon başında verilen hiçbir söz tutulmadı YenidenSaygı dışında. Ali Koç'un sözde başta Barça olmak üzere birkaç devle, Comolli Beyin ise Fransa ve İngilterede iyi ilişkileri vardı. Ne gördük peki? Hiçbir şey. Scout ağı dediler, bir senedır izliyoruz bir sürü futbolcu dediler, elde hiçbir şey yok.

Bizlere verdikleri sözleri tutuyor olsalardı bu takıma Emre çöpünü layık görmezlerdi. Antalya başkanının açıklamasına göre transfer için uğraşmışız. Şu 10 günde neler yapılacak göreceğiz.
    Bı dur kardeşim. Bir senedir neyi bekliyormuşsun sen ? Adamlar daha yeni geldi sayılır. O kadar borç harç var. Acele etme. 20 sene aziz e dayandik. Sezon sonuna kadar şu adamlara dayanak. Her yenilgi de ah vah diye çocuk gibi mizmizlanmayi kesin artık. Sizin gibi aceleci fm oynayıp futboldan anlamayan küçük kardeşlerimiz yüzünden gitmeyen TD kalmadı. Birakta bı kere bekleyiver. Bu sezon dayan. Haaa bı sezon sonra da aynı şeyler olursa o zaman konuşun. Şimdiden Aykut geri dönsün Ersun yanal gelsin diye sacmalayanlar futbol cahili insanlar türedi.

|
    |

• Binbaşı
    1214 Mesaj
    Poulsen + Kagawa yi alırsak hücum hattı düzelebilir. Kagawa ile Giuliano arasında 1 yaş var.

Kaleci sorununu Berke ye güvenerek halletmemiz lazım.

Diğer oyunculardan gelen satışlar ile de stoper ve sol bek alınabilir.

Dirar ve Kameni ile birlikte Soldado ve Valbuena da satılırsa çok güzel olur. Dirar satılmaz ise sağ bek denemekte fayda var. Adamın özellikleri sağ beke daha uygun.

Seneye boşa çıkacak herkesi şimdiden satmaya çalışıp hiç olmazsa 1 tane bonservisi ile oyuncu alsak yeterli.

Birde neden kariyerli oyuncu takıntısına girdik anlamadım. Takım zaten yaşlı sayılacak çok futbolcu var.

|
    |
    |
    |
    Transfer dönemi 31 Ağustos’ta sona eriyor yani toplam 12 günümüz kaldı . 12 gün daha sabır etmeliyiz . Takıma kaleci , stoper , sol bek , sağ bek lazım yani kısaca savunma kısmından Skrtel hariç dört oyuncunun değişmesi şart . Volkan’a senelerce sövmekten onu oynatanlara teknik direktörlere , onu tutan aziz’e sövmekten bıktım . Ali Koç gelince kesin kurtulduk dedim o da beni hayal kırıklığına uğratarak devam etti ve şaşırılmayacak sonuç olarak bizi şampiyonlar liginden etti , ligde de puandan etti . Erzurumspor’un kalecisi var bilen bilir Hakan Canbazoğlu , parası neyse versinler Erzurum’a iki sene bu kulübün kalesini çok güzel korur . Ligimizde Volkan’dan kat kat iyi başka kaleciler de vardır yani kimse parasal sorun demesin . Hiçbirşey olmazsa kaleye koyarım Berke’yi bundan iyi olduğu kesin hatalı gol yese dahi bir yer iki yer akıllanır gelişir daha da hata yapmaz .

Bu takımdan 2000’li yıllardan sonra Oğuz hatalı goller yedi diye şutlandı , Recep hatalı gol yedi diye şutlandı , Enke daha ilk maç bir maç hatalı goller yedi diye hemen şutlandı , Volkan Babacan kupa finalinde genç tecrübesizken hatalı yedi diye hemen şutlandı , Serkan Kırıntı bir Buca maçında kötüydü diye hemen gönderildi , Ertuğrul oraya buraya kiralandı kale yüzü gösterilmedi Monaco maçında oynadı bir hatalı gol yedi diye gönderildi , Mert ne olduğu belli olmadan maç yüzü görmeden gönderildi . Ama bizim nerden baksan sayısız saysam kitap olacak şekilde hatalı goller yiyen , bizim 5 şampiyonluğumuzun kaçırma sebebimiz olan Volkan Demirel hala kulübün kalesini koruyor . Artık bıktım bu herif yüzünden bir daha maçımızı izlemeyeceğim artık yeter . Maça giden taraftarlarımız bu ayıyı takımdan defol git diye yuhlayarak protestolar yapsın başka türlü gönderileceği yok .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MambaVino -- 20 Ağustos 2018; 20:46:27 >

• Yarbay
    12718 Mesaj

+1907

Yuhalanmadan gitmemek adet oldu bizim takımda. Senelerdir ne görüyorlar bu bodyguard kılıklıda anlayamıyorum. Kaçan kaç puan , kaçan kaç kupa , yiten kaç eleme. Bundan sonra Instagram'da Fenerbahçe ve Fenerium'un alakalı alakasız her paylaşımı altına bu vasıfsızın gönderilmesi için mesaj yazalım tüm taraftarlar olarak. Bu böyle olmayacak , bize yazık.

|
    |
    MambaVino kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    quote:

Orijinalden alıntı: MambaVino

Transfer dönemi 31 Ağustos’ta sona eriyor yani toplam 12 günümüz kaldı . 12 gün daha sabır etmeliyiz . Takıma kaleci , stoper , sol bek , sağ bek lazım yani kısaca savunma kısmından Skrtel hariç dört oyuncunun değişmesi şart . Volkan’a senelerce sövmekten onu oynatanlara teknik direktörlere , onu tutan aziz’e sövmekten bıktım . Ali Koç gelince kesin kurtulduk dedim o da beni hayal kırıklığına uğratarak devam etti ve şaşırılmayacak sonuç olarak bizi şampiyonlar liginden etti , ligde de puandan etti . Erzurumspor’un kalecisi var bilen bilir Hakan Canbazoğlu , parası neyse versinler Erzurum’a iki sene bu kulübün kalesini çok güzel korur . Ligimizde Volkan’dan kat kat iyi başka kaleciler de vardır yani kimse parasal sorun demesin . Hiçbirşey olmazsa kaleye koyarım Berke’yi bundan iyi olduğu kesin hatalı gol yese dahi bir yer iki yer akıllanır gelişir daha da hata yapmaz .

Bu takımdan 2000’li yıllardan sonra Oğuz hatalı goller yedi diye şutlandı , Recep hatalı gol yedi diye şutlandı , Enke daha ilk maç bir maç hatalı goller yedi diye hemen şutlandı , Volkan Babacan kupa finalinde genç tecrübesizken hatalı yedi diye hemen şutlandı , Serkan Kırıntı bir Buca maçında kötüydü diye hemen gönderildi , Ertuğrul oraya buraya kiralandı kale yüzü gösterilmedi Monaco maçında oynadı bir hatalı gol yedi diye gönderildi , Mert ne olduğu belli olmadan maç yüzü görmeden gönderildi . Ama bizim nerden baksan sayısız saysam kitap olacak şekilde hatalı goller yiyen , bizim 5 şampiyonluğumuzun kaçırma sebebimiz olan Volkan Demirel hala kulübün kalesini koruyor . Artık bıktım bu herif yüzünden bir daha maçımızı izlemeyeceğim artık yeter . Maça giden taraftarlarımız bu ayıyı takımdan defol git diye yuhlayarak protestolar yapsın başka türlü gönderileceği yok .
    Volkan ligdeki en dandik kaleci. Kim gelirse gelsin bundan iyi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Elan Morin Tedronai -- 20 Ağustos 2018; 16:30:54 >
    |
    |

• Binbaşı
    1180 Mesaj
    Stoper
    Sol bek
    Orta saha

Bunlar 1 eylule kadar mecbur gelmeli. Otesi bir durumda maalesef yine sampiyonlugu birakabiliriz. Hasan topal ve neusun top ayagina geldiginde hayatimi sorguluyorum

Arjantindeki dun konusulan stoper bari gelse. 2-3 verin alin cok iyi adam. Lan devreye ya da sezon sonuna kadar hasana raziyim yeterki alin.

Emre gittiginden beri bakin
    On libero degil
    Forvet arkasi degil. Oyuncu kurucu orta saha alin, ofansif orta saha degil.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Yarbay
    4139 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: MambaVino

+ 1

Hasan Ali denen kişi ne mal olduğunu,Malatya maçındaki o pozisyonda içeride oyuncu olmadığı halde ayan beyan kafasını kaldırmadan boşluğa yaptığı orta ile belli etti. Rezil kelimesi bile yetersiz kalır.

Hadi Şener,Dirar ve Isla'da elle tutulur birşeyler var bir nebze anlayabiliyorsun ama Hasan Ali cidden kelimelerin kifayetsiz kalacağı derecede yetersiz bir oyuncu.Aykut'un prensi olması tesadüf değilmiş.

Volkan'a defalarca yazdık,anlaşma uzatıldığı gün forumda Ali Koç başına iş aldı yazdım;Juventus bile Buffon'a evlatçılık yapmadı yazdık,pekçok kişi tecrübe,kaptanlık gibi içi boş argümanlarla Volkan'ı savundu,gördük mal ortada.

Geçen sene Göztepe maçında açılış yapmıştı,bu sene 1 hafta rötar yaptı Malatya'ya saklamış kendisini. Acaba her pozisyonda kendi takım arkdaşlarına efelenen bağıran,küfür eden Volkan'ı hatalı gol sonrası birkaç takım arkadaşı ne yapıyosun lan dana yenir mi bu gibisinden taciz etse,Skrtel dayanamayıp iki patlatsa hoşuna gider mi Volkan Efendinin?

Herşeyden önemlisi Aziz sayesinde sebepsizce nefret edilen bir takım haline gelen Fenerbahçe'nin kaptanlık apoleti alaşağı edildi bu tip centilmenlikten ve fairplayden nasibini almamış birisine verilerek.Türkiye'nin her stadında istisnasız küfür yiyen tek oyuncumuz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi faho -- 20 Ağustos 2018; 16:36:27 >
    |
    |

• Yarbay
    19323 Mesaj
    Ramirez yalanlanmış tatile gelmiş anlaşılan sevindim
    |
    |

Elâzığ kalecisi adamın ayağına uçuyordu dün akşam. Bizimki totosuyla tutup şov yapınca kral oluyor

Ayrıca çok garip bir taraftar profilimiz var. Daha 2 ay önce değişim değişim ali koc kral, comolli kral diyenler. Transfer olmayınca ağlıyor. Bu takıma ruh lazım her şeyden önce. Bu nasıl çözülür bilmiyorum.

Ve Cocu çok yumuşak, nazik gözüküyor. Futbolcular hala kafama göre takılıyorum havasında. Ayrıca hamleleri, önceden planlanmış gibi, oyun akışına göre değil. Dün şenol güneş 35. Dakkada orta sahanın en kötüsü, oguzhani çıkardı. Hamleleriyle maçın havasını değiştirdi.

Kisaca Cocu ya yetmemiş hazirlik sureci takimi tanımıyor daha.

|
    |

|
    |

# Nancy Botwin #
  • Teğmen
    197 Mesaj
    Volkan kulübeye , Berke kaleye acilen.
    |
    |
Sohbet
kolayoto.com
Media Sözlük
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
1,312
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.